Bitcoin Forum
May 02, 2024, 05:09:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Dönüşü kaçırmayın  (Read 1255 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
teramit (OP)
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
May 24, 2018, 11:00:15 PM

Malumunuz manipler piyasayı bir yukarı bir aşağı oynatıyorlar, elimden geldiğince bıraktığı izleri anlatıyorum sağda solda ama çok boşboğaz olduğu arada kaynıyor insanlar iyi takip edemiyor.20k usd seviyesinden aşağı düşen piyasanın her ne kadar kobayaşi gibi etmenleri olsa da o kadarlık btc ile bu kadarlık hareket olması hiç mantıklı değil, günlük milyon btc dönüyor borsalarda 2bin btc satıp herşeyi alt üst edemezsiniz ama manipler işin içine girip bu tip mevzuların etkisini katlıyorlar, yani karrealizasyonu yapacak adam bu haberi öğrenip buna göre çok daha fazla koini hareket ettirip piyasayı düşürüyor ve sanki esas sebebi oymuş gibi gösterip kendini gizliyor, ne yazıki piyasa bunu hep yiyor. Ben yemiyorum misal tok gezin sizde yemeyin , neyse. Bugüne kadar 20k dan sonra birçok kez piyasa sert iniş ve çıkış gördü bunların aylık ve 20 günlük gibi döngüleri var.Bugüne kadar ararlıktan beri net 5-6 büyük döngü var sonuncusu nisan ayının ortalarında 6-7k lar başladı ve 10k yı görüp yine başladığı noktaya döndü gibi , birçok mesajımda bunun olacağını anlatmıştım ama yabancıları bile pek ikna ettiğimi söyleyemem hala da çok anladıklarını sanmıyorum, şimdi bu son döngü bugünlerde sonlanabilir yani başladığı noktaya geldiğine göre piyasadan geçen ay topladığı koinleri 10k dan itibaren sata sata buraya geldi manip, elindeki para bitti mi bilmiyoruz tam anlamak mümkün değil ama tarihi belirleyen esas faktör o, elindeki para bu işten %10-15 civarı para kaldırdığını düşünürsek döngü başına her döngü sonrası bir öncekinden daha fazla çıtayı genişletebilir yani nisan-mayıs döngüsü 7k-10k arasında oldu bir sonraki döngü daha geniş 6k 10k arası olabilir yada biraz daha düşürüp daha dipten toplayayım diyebilir , sonuçta tam nerden döneceği belli değil ama bir yerden dönecek, ardarda sert alımlar geldiği zaman bilin ki toplamaya başlamıştır orta vadeli alım sinyalidir, son döngü 1.5 ay sürdü desek yine benzer periyodlu bir döngünün başladığını o zaman söyleyebilriz.
15 nisan gibi ben yorumlarımda bu yükseliş o yükseliş değil diyerek uyardıydım TR btc/usd tartışma başlığına yazdığımdan görememiş olabilirsiniz ama yurtdışında
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3326533.msg34755029#msg34755029 başlığına yazmıştım.
Aynı tarz hareketleri yine görürsek yeni bir döngünün başladığını söyleyebilriz.
Bir yükselişi manip yapımıyor ise yavaş yavaş yükselir ama manipler sert ve dik yükselişleri seviyor ve kitleleri bir yükseliş yaşandığına hızlıca ikna ediyorlar böylece.
7k civarlarından darbelerle 6k ya 5k ya inebilir mi elindeki paraya bakar iş sağlama alalım derseniz şimdiden girebilirsiniz ufak ufak yada beklersiniz 6k yı 5kyı görünce girersiniz ama burdan dönerse eliniz boş kalabilir karar sizin.Sonuçta dönecek ve alım yapma durumunuz varsa bunu kaçırmayın.
Bir sonraki döngü haziran-temmuz gibi olabilir bu aralıkta yine bir zirve görüp oradan dönecektir onu da yakalarsanız düşükten alıp yüksekten satmış olursunuz.
Şu an düşüyor unutmayınki gerçek trader düşerken alır, yükselmesini beklerseniz geç kalmış olabilirsiniz.
1714626587
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714626587
Reply with quote  #2

1714626587
Report to moderator
1714626587
Hero Member
*

Ignore
1714626587
Reply with quote  #2

1714626587
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714626587
Hero Member
*

Ignore
1714626587
Reply with quote  #2

1714626587
Report to moderator
1714626587
Hero Member
*

Ignore
1714626587
Reply with quote  #2

1714626587
Report to moderator
kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
May 24, 2018, 11:16:13 PM

Kesinlikle katılıyorum. Bence suan hepimiz icin bir firsat donemi. Bu dususten sonra uzun vadeli bir artis bizi bekliyor bence.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
May 25, 2018, 03:35:20 AM

Bitcoin yükseliş ve düşüş periyodunu mükemmel özetlemişsiniz, iyi bir gözlemcisiniz ve tabi tecrübe konuşmuş. Aylardır yaşadığımız olay gerçekten de bu döngünün neticesi gibi görünüyor. Ve düşerken almak konusunda size katılıyorum, yeni bir döngü içine gireceğimizden ben de eminim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
May 25, 2018, 06:35:14 AM

Fiyat yükselirken satın alan ve düşerken satan kişiler çok düşük kar oranlarını yakalayabilir. Eğer okların yukarı yönlü olacağını düşünüyorsanız yatırım yapmak için güzel seviyelerdeyiz. Fakat borç para ile yatırım yapmayın ve sabırlı olun, daha sert düşüşler görünce üzülmeyin.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
May 25, 2018, 06:35:48 AM

Tüm satış fırsatlarını kaçırıp, yaptığım yatırımlarla öylece kaldığım için dönüşü kaçırmamayı garantilemiş bulunmaktayım. Ben de oturdum dört gözle bahsi geçen dönüşü bekleyenlerdenim.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
ogul
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile
May 25, 2018, 06:45:25 AM

tespitleriniz güzel teşekkürler yatırım yapmak isteyen arkadşlar bu tarz düşüşleri gayet iyi değerlendirmeleri gerekmektedir. alıp bekleyeceksiniz elbette fiyat yukarı yönde olacak o zaman satmak isterseniz satabilirsiniz.
Sirtho
Member
**

Activity: 244

View Profile
May 25, 2018, 07:03:32 AM

Kesinlikle katılıyorum yazdıklarınıza, düşerken almak lazım. Büyük parası olanlar deli para götürdü son 1 ay içinde bu düşüş ve çıkışlardan.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
May 25, 2018, 07:07:44 AM

@teramit aydınlattığın için teşekkürler. Bankada bir miktar param vardı. Onunla hazır düşmüşken Bitcoin alayım bari. Bu arada kademeli alım yapmaya özen gösteriyorum. Terste kalmamak adına. Size de tavsiye ederim arkadaşlar.

Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
May 25, 2018, 07:08:43 AM

Tersde kalmayanlar için güzel bir durum tespiti, kademeli alım emirleri girilebilir o malum Yükseliş trendini dört gözle bekliyoruz bakalım.
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
May 25, 2018, 06:45:01 PM

Yükselis olarak da 14 15 binleri beklemek doğru olmaz açıkçası. Dendiği gibi 6 bin civarından alıp 9 binden satmak daha mantikli bir hamle olur. Bu sayede sene içinde toplamda daha fazla kâr sağlar.
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
May 25, 2018, 07:23:11 PM

Tecrübe ve gözlemleriniz gerçekten çok faydalı bir söz vardı herkes alırken sen sat, herkes satarken sen al diye... Özet bu işte, biraz sezgilere güvenip biraz düşünüp düşüşleri değerlendirmek çok şey kazandırır.Tabi düşüşün olumsuz bir sebebi olmadığını da iyice araştırmak gerekir.

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
May 25, 2018, 07:24:56 PM

6k ları görmek çok ihtimal dahilinde gelmiyor bana. Ama olmamı olabilir. İnsanları o kadar başarılı yönlendiriyorlar ki herşey mümkün.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
May 25, 2018, 07:44:19 PM

Bu seviyelerden başlayarak kademeli alış yapmak daha akıllıca olur ve böylelikle bahsi geçen dönüşü kaçırmamış oluruz. Bende böyle bir dönüş bekliyorum.
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434
Merit: 1

View Profile
May 25, 2018, 08:01:31 PM

Bahsetmiş olduğunuz bu döngüyü sene için bir kaç kez yaşadık ve alım fırsatları karşımıza çıktı.  Ben şimdi de bir alım fırsatının doğduğuna inanıyorum.  Bu fırsatları degerlendirmek bizlerin elinde.
brciso135246
Jr. Member
*

Activity: 372
Merit: 1

View Profile
May 25, 2018, 10:40:12 PM

Tum alım fırsatlarını teptik ve suan sabırla bekliyoruz yukselmesini. Extra alım gucumuz de kalmadı. Umarım bu dongu kısa surede yukarıyı delip gecer.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 25, 2018, 11:33:13 PM

Bu güzel yazınız için teşekkürler. Acizane yorumum ise; İki seçenek var ya trene binersiniz ya da trenin arkasından bakarsınız. Yatırım olarak her zaman kademeli giriş ve kademeli çıkışı öneriyorum. Benim yaptığım sistem paramı 10 bölüp parçalı alım ve parçalı çıkış yapmak. Hold için tuttuklarımı saymıyorum. Onlar bekleyecek.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 26, 2018, 12:32:56 AM

son harekette 10k dan çıkmadığım için trendeyim. dönüşü kaçırma ihitimalimizde yok.
ama daha aşağı gidecek gibi bir his var içimde nedense
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
May 26, 2018, 05:16:34 AM

Güzel tespitler içeren bir yazı, ayrıca piyasanın durumunu iyi özetliyor. Bir yerden dönüş olacağı muhakkak, piyasa biraz istikrar istiyor sadece. Fiyatlar istikrarlı bir şekilde düşmeye devam ediyor, bir seviyede almayı bekleyen çok yatırımcı var. Demek ki henüz bu yatırımcıların piyasaya gireceği seviyeye düşmemiş.
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
May 26, 2018, 07:11:45 AM

Guzel yazi olmus katiliyorum size. Ama bir kac alim firsati daha vermisti piyasa, sahsim adina bizim sikintimizin aldiktan sonra bir miktar satip tekrar firsatini beklemiyoruz.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
vvthd
Member
**

Activity: 194

View Profile
May 26, 2018, 07:21:06 AM

Ben zaten buralara tekrar bekliyordum yeni hedefi bence 11500usd civarlari olacak ve oradan tekrar duzeltme gelir. Gecen seneki gibi ani yukselis yerine bu sekilde ilerlemesi daha guzel
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: