Bitcoin Forum
June 23, 2024, 02:36:07 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Dönüşü kaçırmayın  (Read 1270 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
July 15, 2018, 01:15:42 PM

Umarım bu son düşüş olur. Kesin dönüş yapar inşallah.Teknik olarak buralar her ne kadar dip olsada insanlar korkuyor.Yeni yükseliş akımı için piyasaya yeni nakit girişi gerekiyor.Bunun için de iyi haberler şart.

▔▔▔▔▔
teramit (OP)
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
July 16, 2018, 11:37:54 AM

Umarım bu son düşüş olur. Kesin dönüş yapar inşallah.Teknik olarak buralar her ne kadar dip olsada insanlar korkuyor.Yeni yükseliş akımı için piyasaya yeni nakit girişi gerekiyor.Bunun için de iyi haberler şart.
Son düşüş bu olmayacak gibi duruyor, piyasa şu an biraz dönmüş sayılır ama tepeye gelince yine aşağı yönlü gidecek. Benim bu başlıkta bahsettiğim dönüş Ara trendin dönüşüdür , o ara trend 1-2 ay içinde zirvesini bulup yine geri düşecektir, bu işin doğasında var diyebilirim. Yükselişin tadını düşene kadar çıkarabilirsiniz. Bugünkü yükseliş ara trendi oluşturan mini trendin bir parçasıydı.Aslında bitcoin piyasasında bütün yükselişler hemen arından bir düşüşe gebe, bu yüzden döngü demek daha mantıklı Yani mini döngü ara döngüyü oluşturuyor.Bugün itibariyle Temmuz ara döngüsündeki 2. mini döngüyü oluşturuyoruz.Bu döngülerin başlangıç bitiş noktalarını tam bilmek zor ama gidişatları ve oluşumlarını tahmin etmek o kadar zor değil. Önümüzdeki haftalarda birkaç mini döngüyle birlikte ara döngünün 8k gibi bir noktaya ulaşmasını ve ordan düşüşe geçmesini bekliyorum. Zirveye ulaşana kadar mini döngüler artışla sonuçlanırken zirveden sonra düşüşle sonuçlanarak gidecekler. bir önceki ara döngü 14 nisan- 30 haziran arasındaydı ,şimdikininde tarihlerini bilmesenizde hareket tipi benzer olacaktır.
S_akarsu
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 5

View Profile WWW
July 16, 2018, 12:21:07 PM

Son düşüş bu olmayacak gibi duruyor, piyasa şu an biraz dönmüş sayılır ama tepeye gelince yine aşağı yönlü gidecek. Benim bu başlıkta bahsettiğim dönüş Ara trendin dönüşüdür , o ara trend 1-2 ay içinde zirvesini bulup yine geri düşecektir, bu işin doğasında var diyebilirim. Yükselişin tadını düşene kadar çıkarabilirsiniz. Bugünkü yükseliş ara trendi oluşturan mini trendin bir parçasıydı.Aslında bitcoin piyasasında bütün yükselişler hemen arından bir düşüşe gebe, bu yüzden döngü demek daha mantıklı Yani mini döngü ara döngüyü oluşturuyor.Bugün itibariyle Temmuz ara döngüsündeki 2. mini döngüyü oluşturuyoruz.Bu döngülerin başlangıç bitiş noktalarını tam bilmek zor ama gidişatları ve oluşumlarını tahmin etmek o kadar zor değil. Önümüzdeki haftalarda birkaç mini döngüyle birlikte ara döngünün 8k gibi bir noktaya ulaşmasını ve ordan düşüşe geçmesini bekliyorum. Zirveye ulaşana kadar mini döngüler artışla sonuçlanırken zirveden sonra düşüşle sonuçlanarak gidecekler. bir önceki ara döngü 14 nisan- 30 haziran arasındaydı ,şimdikininde tarihlerini bilmesenizde hareket tipi benzer olacaktır.

Yani bu yükselişte minik bir yükseliş olacak hemen arkasından yine bir düşüş karşılayacak bizi. Bu yükselişten düşüşe geçerken çıkış yaparak düştükten sonra giriş yaparak elimizdeki bitcoin sayısını biraz yükseltmeye çalışmalıyız.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
July 16, 2018, 02:34:47 PM

o büyük dönüşün ayak izleri sanki bugünlerde kendisini göstermeye başladı. düşüş yani gerileme hızı baya hız kesti ve 6000'de kaç aydır vakit geçiriyor. umarım artık bu bekleyiş son bulur. işaret fişeği 7000 dolar ve üzeri.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
July 16, 2018, 02:38:48 PM

ulan millete kıvırıyorsun diye laf atacağına dönde bir bak haline.. Kiss
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
July 16, 2018, 02:45:04 PM

Bu piyasayı bok ettiler ne yaptıklarını da kestirmek artık iyice zorlaşıyor, tam bir yükseliş yakaladık diye seviniyoruz ardından bir hacklenme vs. haberi bir dump yiyor piyasa sonra bekle ki çıksın.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
July 16, 2018, 11:11:13 PM

Bende bu fikirdeyim bitcoin düşeceği kadar düştü bundan sonra uzun bir dönem yükselecektir.bu fırsad kaçmaz.
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
July 17, 2018, 12:44:37 PM

hani dönüşü yakalamak ne kadar önemli ise o dönüşü yakalayıp da hodl yapanları satış yaptırmak isteyen balinalara da kanmamak gerek. hani şu vakit fazladan 10 bin dolarım olsa hodl edip, piyasaya bile bakmama düşüncem var ama işte para gerek.
teramit (OP)
Legendary
*

View Profile
July 18, 2018, 05:09:42 PM

Piyasa dönüşünü kesinleştirdi, manipülatör işin adını koymak adına soru işareti kalmasın diye bütün indikatörleri, formasyonları boş geçmeden hepsini ikna etti, yani toplamaya başladı.Uygun noktalardan alım yapabilenlere hayırlı olsun.Bundan sonra ara trendin dönüş noktasını yakalamak lazım onunla ilgili ayrıca başlık açarım.
kıvırıyorsun diye bir sana dedim, daha önce de bir iki dingil vardı onlar eksene oturdu sesleri çıkmıyor, senin de ne mal olduğu bilen biliyor.
Yazılarımı anlamadığını farkedebiliyorum yeni başlayanlar için zor ekstradan sıkıntısı olanlar için baya bir zor gelebilir yapacak birşey yok, sen ağlarken biz dönecek diye başlığı açıp bilgi vermişiz bu zaman zarfında piyasayla birlikte sen de döndüğün için problem yaşıyorsun seni kendi haline bırakıyoruz laftan anlayacak durumun yok gibi.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
July 18, 2018, 05:26:09 PM

Piyasa dönüşünü kesinleştirdi, manipülatör işin adını koymak adına soru işareti kalmasın diye bütün indikatörleri, formasyonları boş geçmeden hepsini ikna etti, yani toplamaya başladı.Uygun noktalardan alım yapabilenlere hayırlı olsun.Bundan sonra ara trendin dönüş noktasını yakalamak lazım onunla ilgili ayrıca başlık açarım.
kıvırıyorsun diye bir sana dedim, daha önce de bir iki dingil vardı onlar eksene oturdu sesleri çıkmıyor, senin de ne mal olduğu bilen biliyor.
Yazılarımı anlamadığını farkedebiliyorum yeni başlayanlar için zor ekstradan sıkıntısı olanlar için baya bir zor gelebilir yapacak birşey yok, sen ağlarken biz dönecek diye başlığı açıp bilgi vermişiz bu zaman zarfında piyasayla birlikte sen de döndüğün için problem yaşıyorsun seni kendi haline bırakıyoruz laftan anlayacak durumun yok gibi.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3013446.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2979146.0

ben sene başında konularımda daha btc 12k üzerindeyken 4 5k gelebilir diyordum. bununla ilgili teknik analiz paylaştım arkadaşım. senin dünyadan haberin yok..

sen bu konuyu açtığında btc 8200$ müş ve dönüşü kaçırmayın demişsin, 5700$ ile patlamışsın, sonra gelmiş ben mini trendden bahsediyordum diyorsun. kendinden haberin yok senin.
teramit (OP)
Legendary
*

View Profile
July 18, 2018, 08:55:34 PM

ben sene başında konularımda daha btc 12k üzerindeyken 4 5k gelebilir diyordum. bununla ilgili teknik analiz paylaştım arkadaşım. senin dünyadan haberin yok..

sen bu konuyu açtığında btc 8200$ müş ve dönüşü kaçırmayın demişsin, 5700$ ile patlamışsın, sonra gelmiş ben mini trendden bahsediyordum diyorsun. kendinden haberin yok senin.
bu sene başında demişsen arada 5 tane ara trend geldi geçti bu olayla alakası yok ben bir sonraki adımın ne olacağından bahsetmişim ve olay gerçekleşmiş,ben 7-6-5 kademeli alın demişim ve onu uygulayan %20 karda şu an ama sadece başlık okuduğundan yakalayamamışsın belli ki,senin profiline giren her türlü rakamı görecektir, 50bin tane rakam vermişsin tuttu diye geliyorsun, bozuk saat bile günde bir iki defa doğru gösterir hesabı seninki, sen fiyat için ne demişsin bir sonraki hamlede ne olmuş ona bakalım full fail çıkacak, habire başlıklarımda gezinip kendini rezil ediyorsun diyeceğim ama zaten oralardasın .
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
July 19, 2018, 01:45:23 PM

Dnüş artık başladı diyebiliriz 8k dolar seviyeside geçilirse resmen ilan olabilir. 20K lara ne zaman gider meçhul ancak bu yıl sonu bence en kötü 10k civarında kapatacak.
deli.mehmet1
Newbie
*

Activity: 76
Merit: 0

View Profile
July 20, 2018, 07:49:02 PM

Son yükselişten sonra bir kez daha düşüş olacağını sanıyorum tahminimce 10000 dolarıdan sonra tekrar dump olacak 5500 -6000 seviyelerine düşecektir sonra toplamazsanız kaçırırsınız.
perseus11
Jr. Member
*

Activity: 134

View Profile WWW
July 20, 2018, 08:14:28 PM
Merited by Underreal (1)

sert düşüşler elbetteki piyasanın kaderini belirliyor fakat sert de çıkışlar oluyor 3 4 gündür 1000$lık çıkıştan bahsediyoruz daha çıkacakmı sorusuna yanıt verebilecek kimse yok bu iş zor zor ama karlı bi iş.

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
Underreal
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile WWW
July 20, 2018, 08:54:16 PM

bende 10k yı gorup dump bekleyenlerdenım 10k ust sınır gıbı dusunmek gerek ha 10k oldu hemen satın demıyorum bakmak gerek ılerımı gıdecek gerımı cekılecek pıyasanın haraketıne gore neyı gosterır bılınmez

Aenco ✚ Global HealthTech Blockchain Financial Solutions ▬▬▬▬▬ Join Now! | PRIVATE SALE IS LIVE! ● ●
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
July 20, 2018, 09:16:20 PM

Bitcoin direk 20k dolar seviyesine dönecek diye bir şey yok ama 50 k lara kadar gidecek bir yolu olduğunu düşünüyorum bakalaım zarara girmeden bir pozisyon alamya ugrasıyoruz.
babayeni
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
July 20, 2018, 10:06:48 PM

Yine uzuk soluklu bir makale olmuş geleceğe hitap etmiş , birçok arkadaşın düşündüğü gibi bende artık düştüğü kadar düştüğünü düşünüyorum , bu yükseliş bizi boğaya kadar götürecektir.
nesso
Sr. Member

Activity: 640
Merit: 259

View Profile
July 21, 2018, 02:41:07 AM

negüzel yazmıssın herseyi n bir anlmaı bendede olustu suan hiç boyle dusunmemiştim gercekten... Eger peki aksi takdirde kaybettigimiz zararın yine bir donusu olurmu acaba?
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
July 21, 2018, 09:44:09 AM

Bitcoin 10 bin doları, ethereum da 750 doları geçmeden sevinmek istemiyorum açıkçası. Biraz yükseliş oldu evet ama çok kısa sürebilir bu durum.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
July 21, 2018, 11:09:48 AM

herkes alırken sat. herkes satarken al. bunun daha işe yaramadığını ben görmedim. ama lütfen tüm yatırımı bir kered epiyasaya sokmayın.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: