Bitcoin Forum
May 03, 2024, 03:59:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Deex Exchange Borsası Bugün Açılıyor 25 Mayıs 2018 !!!  (Read 259 times)
franch (OP)
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
May 25, 2018, 11:20:11 AM

Arkadaşlar merhaba,

Deex borsası bugün açılıyor ico yatırımcısı arkadaşların gözü aydın  Smiley

Deex nedir ;

Deex, bireylere, ikamet ettiği ülkedeki mevcut fiat para birimleri için en popüler ödeme yöntemleriyle kripto para birimlerini hızlı bir şekilde ticaret, satın alma veya satma imkanı sunar. Başlangıçta Bitcoin ve Ethereum ve bir çok başka altcoin da dahil olmak üzere exchange için 10'dan fazla kripto para birimi bulunacak.

Borsa açıldığı an link paylaşımı yapılıp başlık düzeltilecektir.

Deex TR telegram kanalı

https://web.telegram.org/#/im?p=@deex_turkiye

Not :

Dün gece birisi fake bir site ile insanlara link atarak hesaplarında ki  70000 adet deex ' i çalmıştı. ( Hırsızlık yapan hesap https://cryptofresh.com/u/mahmutbey31 )
Ekip bugün yaptığı açıklama ile " Bugün yapılan toplantı sonucu, dün mağdur olan 7 kişinin tokenlerini DEEX ekibi kendisi karşılayacaktır.  " gibi çok nadir borsanın yapacağı şekilde karar almıştır.

Herkese bol kazançlar.
1714708744
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714708744
Reply with quote  #2

1714708744
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714708744
Hero Member
*

Ignore
1714708744
Reply with quote  #2

1714708744
Report to moderator
1714708744
Hero Member
*

Ignore
1714708744
Reply with quote  #2

1714708744
Report to moderator
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 25, 2018, 11:35:52 AM

Deex en başından beri güven veremedi, scam dedikodularına engel olamadı, şuana kadar açmış olması gereken borsayı bu zamana bıraktı, bir sürü olumsuzlukla başlayacak ama ben çok popüler bir borsa haline geleceğini düşünmüyorum.

deexbuster
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
June 09, 2018, 11:13:11 AM

Deex en başından beri güven veremedi, scam dedikodularına engel olamadı, şuana kadar açmış olması gereken borsayı bu zamana bıraktı, bir sürü olumsuzlukla başlayacak ama ben çok popüler bir borsa haline geleceğini düşünmüyorum.

Arkadaşlar DEEX kendine bağlı hesaplar ile bitshares üzerinde Deex token'ı al-sat işlemlerine açıldığından buyana 2 milyona yakın (1,78 mil) DEEX sattı! Bunu kendine bağlı hesaplar ile yaptı. Son olarak edikus1989 adlı Deex hesabından 2 milyon deex token'ı yine borsa da satacak hesaplara aktarıldı! Son 24 saatte neredeyse 300K deex saattılar. Aşağıda bu hesapları vereceğim bitshares üzerinden veya https://www.cryptofresh.com linkinden aktivitelerine bakabilirsiniz.
Deex takımının açıklaması ise resmi hesaplar kullanılmasına rağmen bu satılan deex token'larının ekibin içinden kendi parasıyla alınan token'lar olduğu ve ihtiyaç için satıldığı!!! Satılan miktarı ico offering döneminde 17 cent'ten almak için 800.000 USD para harcamış olması lazım bu iç yatırımcının Smiley onu geçtik proje iyi gidiyorsa neden satıyorsun üstelikte yok pahasına.
Beta açıldığından beri 6 centlere kadar düştü Deex Token! Şu ana kadar yapılmış olan tüm Deex Token Staışları (BTS borsası üzerinde) 1,962,293 Deex Token bunun 1,780,000 tanesi Deex'e bağlı olan hesaplar ile gerçekleştirilmiş.
https://www.cryptofresh.com üzerinden aşağıda ki kullanıcı adlarını arayarak aktivitelerine bakabilir ve nasıl bir dümen çevirdiklerini de anlayabilirisniz...
myteam-1, bitcoin999, super-b, barzoy888, kira2010 (bu hesaplar satış yapan hesaplardır) edikus1989 (deex dağıtımını yapan hesaptır) morti-45 (bu hesap alım-satım için kullanılmaktadır)
Bütün bu hesaplar Deex'in kendi hesaplarından direk transfer almaktadır ve birbirlerine de transfer yapmaktadır. Bunu soran, sorgulayan, dile getiren arkadaşlar telegram grubundan ban'lenmiştir. Blockchain açıktır herkes bakabilir. Kararını kendi verebilir. Maalesef buram buram bir exit scam kokmakta...
Twitter da @busterdeex hesabını takip edebilirsiniz.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
June 12, 2018, 06:47:17 AM

deex borsası yeni açılacak ve biz yatırım yapacak arkadaşların çok dikkat etmesi gerekir çünkü ortada dünya kadar hırsız var hesapları patlatıyorlar ve milleti mağdur ediyorlar. deex borsasının da yatırımcılarına yardım etmesi gerekir hesapların daha da güvenli hale getirmesinde .DEEX borsasında çalınma olayları olursa milletin deex borsasına güveni azalacaktır ve hesap açma konusunda tedirginlik yaratabilir diye düşünüyorum çünkü crytopiada hesabımdaki xvg ve dot coinlerim çalındı ve borsahiç bir şey yapamayız dediği için hesabımı dondurdum güvenim kalmadı

Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
June 12, 2018, 10:17:09 AM

1k dolar verip böyle bi site yapabilirsiniz arkadaşlar çok zor değil. önce bi coinmarketcape girsin sonra sağlam bi yatırım alsında sonra scam değilmiş değilim şimdiden söylüyorum HALA GEÇ DEĞİL.
sensoylebendinlim
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
June 12, 2018, 10:31:11 AM

Deex ico başından beridir güvenmiyordum borsa açıldı yöneticiler kendi elindeki deexleri satarak fiyatı 0.06 cente kadar çektiler. Bunu da telegram adminleri ve yöneticiler kendi ağzıyla doğruladı yöneticilerin tokenlerini kilitledik dediler ama hâlen satıš devam ediyor.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 12, 2018, 01:39:26 PM

Özellikle bizim Türkleri kim gaza getirdiyse deex 10 dolara olacak lafları falan ediyorlardı. Nerede şimdi o çakallar.

calmaral
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
June 12, 2018, 02:24:02 PM

Zamanlaması biraz kötü oldu şöyle piyasa canlıyken bir pump döneminde ortaya çıksa belki daha etkili bir çıkış yapabilirdi ama şu anki durumlar pek iç açıcı değil bakalım nasıl bir potansiyele sahip olacak.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
June 12, 2018, 03:00:07 PM

Hiç birşey beklemıyorum bu deexden bayram ılgının herkesı soktuğu saadet zıncırlerınden farkı yook ınsallah cogu ınsanın canı yanmaz
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
June 12, 2018, 03:31:40 PM

Walla çok yatırımcı vardı türklerden umarım vaatlerini yerine getirirler hala geç değil lütfen yeter şu insanları kandırmayı bırakın artık.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 12, 2018, 06:03:19 PM

El ......... gerdeğe girmenin beklenen sonuçları bunlar. Süreci takip etmiyorum ama yazan bir arkadaştan anladığım kadarıyla Bayram mıdır, seyran mıdır her neyse, bu fenomen olma sevdalısı boş kişiselin lafıyla iş yapanlar pahalı bir ders almış olurlar.
Bir ders de benden olsun (ukalalık taslamıyorum, acı tecrübe hocadan öğrenilmiş derstir), bizim lokalde genel durumundan farklı olarak hangi coin/token gazlanıyorsa koşarak uzaklaşın.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kelbasatarak
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
June 12, 2018, 07:58:19 PM

çok kişi zarar gördü dex borsası muhabbetine türklerden bayağı yatırım yapan vardı üzdü
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
June 12, 2018, 10:16:07 PM

Deex'e yatırım yapan insanlara acımıyorum çünkü koyunları güdecek bir çoban gerekiyordu.. Bu çobanlar hem bizi yönetiyor hem de böyle ponzilerle paraları araklıyorlar. İnternette duyduklarına göre saçma sapan projelere yatırım yapan insanlara geçmiş olsun, kendi düşen ağlamaz.
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
June 12, 2018, 10:22:37 PM

Bu piyasada scam ve güvenilirlik ile alakalı spekülasyonlara sağlam cevap veremezseniz malesef piyasadan siliniyorsunuz. Şuan için piyasada bunlara sağlam cevaplar veren ve kendini kanıtlayan bir örnek olarak Binance ı görebiliriz.

felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
June 12, 2018, 10:58:21 PM

Aylar öncesinde gruplarda devamlı reklamı yapılıyordu. Türkiye'den oldukça sayıda yatırım yapan kişi var. Galiba Türkiye bütün ülkeler arasında en fazla yatırım yapan ülke olarak gözüküyormuş. Borsanın hiç açılmama durumu olduğundan bahsediliyordu bu yüzden açılması en azından yatırım yapanları sevindirmiştir, tabii umarım istedikleri karları da yapmayı başarabilirler.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
June 13, 2018, 12:30:26 AM

Bu kadar spekülasyondan sonra zor toparlar arkasını. Scam dediler mi bir kere o daha iflah olmuyor pek. Yine de güven verip ilerleyebilir zaten çok Türk yatırımcı da var başarılı olmasını isterim ama şu belirsizlikte hiçbir proje adım atmaya cesaret edemezken girişmeselerdi keşke.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 13, 2018, 02:44:35 AM

Telegram gruplarında o kadar çok bahsedildi o kadar çok göklere çıkarıldı ki neredeyse yatırım yapmayanları döveceklerdi. Yukarıda bir arkadaş da söylemiş, bu saatten sonra deex borsasının güven tazelemesi imkansız. İnsanlar ancak paralarını kurtarma derdine düşecektir. Gerisi boş...
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
June 13, 2018, 06:49:14 AM

OAX gibi ekibiyle ortaklarıyla ve sektördeki tecrübesi ile zirvede olan bir merkezi olmayan borsa projesi varken neden bu tarz hakkında bir sürü iddia olan projeler ile ilgilenirsiniz anlamıyorum.  Huh
franch (OP)
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
June 28, 2018, 07:08:51 AM

Sistemkoin telegram admini : Deex entegresi tamamlandı, yatırım/alım-satım/çekimler açıldığında bildirilecektir.

Ayrıca sistemkoin sayfasında deex gözüküyor 1-2 ay içerisinde beta borsası da açılıyor. Az kaldı deex çok güzel yerlerde olacaktır.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
June 28, 2018, 09:15:23 AM

Türklerden çok yatırım aldı inşallah güzel kazandırır yeni coinleri hemen eklerse güzel prim yapabilir
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: