Bitcoin Forum
May 12, 2024, 08:24:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Tahtakale'de ilk Bitcoin dükkanı (Ev hanımı müşterileri de var)  (Read 531 times)
adrenal09
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile WWW
May 26, 2018, 09:25:35 PM

Çok iyi düşünmüşler. Hem tanıtım hem ticaret. Ama Bu işden gelir elde ederken devlete ne diye vergi ödeyecekler acaba? Böyle bir iş yerini onaylamakla bitcoin resmi olarak maliye Bakanlığınca tanınmış mı olacak? bu arada para seklindeki bitcoin tanıtım simgelerini kesin bitcoin alıyorum diye alan da çıkar 😬yeni bir dolandırıcılık sektörü daha çıkacak  bu gidişle 😬

geeba  |  A NEW ERA OF DELIVERY SERVICE THROUGH
ROBOTS, BLOCKCHAIN AND THE COMMUNITY
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715545474
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715545474
Reply with quote  #2

1715545474
Report to moderator
1715545474
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715545474
Reply with quote  #2

1715545474
Report to moderator
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
May 26, 2018, 09:49:05 PM

Tahtakale gibi esnafın çok olduğu bir semtte Bitcoin dükkanı açmak isabet olmuş. Öncelikli amaçları Bitcoini tanıtmakmış, umarım iyi çalışırlar.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
600rr
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 26, 2018, 09:49:28 PM

Bu dusunce gercekten ulkemizde harika seylerin oldugunu gosteriyor. Bitcoine hizli bir sekilde entegre olmaya basliyoruz.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
May 26, 2018, 10:53:45 PM

Bu iş er yada geç bitcoinin halk tarafından doğrudan döviz olarak algılanması sonra direkt bir para birimi olarak kabul edilmesi ile final yapar diye düşünüyorum.
TelliKilimci
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
May 27, 2018, 05:31:28 AM

Bitcoinle gün yapmak fikri süper  Grin Grin Bir de o cüzdanı ordan almak ne kadar güvenli olabilir?
criptoturk
Member
**

Activity: 350

View Profile WWW
May 27, 2018, 10:03:25 AM

süper olmuş ellerine sağlık. tahtakale istanbulunun elektronik ve altın döviz borsasıydı ve ilk elektronik cihazlarımı, harçlıklarımdan biriktirip aldığım dolarları hep oradan almıştım yıllar önce. aslında altın ve dövizinde merkezi. bitcoin ile anılması süper olacak. doğrudan altın, döviz ve bitcoin olarak istanbuldaki yatırım dünyasının kalbine girmiş oldu..

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
May 27, 2018, 04:05:01 PM

Saçma... bu öyle bir şey gerektiren bir iş değil burada merkezi olmayan borsalar, atomic swaps vs. yapılıyor bu tarz işlere ohooh diyenler bir şey bilmiyodur.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
May 27, 2018, 04:18:34 PM

helal olsun bu tarz dükkanın hemde tahtakalede açılması sevindirici ilkler her zaman kazandırır. NTV haberlerine çıkması da güzel.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 27, 2018, 07:46:35 PM

vay be tahtakaleye bakın siz Cheesy bir milyoncu tarzı yerler bile teknolojiye ayak uyduruyorsa millet paranın kokusunu almaya başlamış demek yoksa hiçbir şekilde bizim insanımız yeniliğe gitmez.
abernaty
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 3

View Profile WWW
May 27, 2018, 08:17:43 PM

Teyzelerime bak sen be onlar bile ayak uydurdular yeni sisteme bence kripto piyasasi cok kazandiracak ve teyzeler bunun farkinda Smiley

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224

View Profile
May 27, 2018, 08:18:30 PM

Bu tarz işler bana çook mantıklı geliyor halk nezdinde popularitesini arttıracaktır bu işlemler bunun haricin de piyasaya para girmesini de sağlayacaktır...
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
May 27, 2018, 08:32:07 PM

ev hanımları bu işin içine nasıl bulaşmış onu merak ettim doğrusu gerçekten helal olsun. ev hanımlarımız işin içindeyse tamamdır kadınlarımız bu işi alır götürür.

aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 28, 2018, 11:29:43 AM

tahtakale paranın türkiyede en fazla alınıp satıldığı yerdir.paranın kokusunu almışlar,hertürlü alım satım işi yapılır.bitcoin alım satımı da bunlardan biri.zaten tahtakale piyasası öncü piyasadır.döviz bürolarında günde yüzlerce milyon dolar burada el değiştirir.1990 lı yıllarda bankaların zırhlı araçlarla döviz bürolarından milyon dolar ve mark aldıklarını gördüm.böyle bir dükkan açılması normal karşılanmalıdır.

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
May 28, 2018, 12:23:53 PM

elde ele bitcoin transferinde iki kişi private keyi biliyor ise o bitcoine güven olmaz. Bunun cihazı olur. hiçbir insan görmez. Küçük bir kapalı kutu hatta ucunda minik bir kilit. QR kod olur yalnızca onu saklar. böyle olabilir ayrıca bitcoin dolaşımını da artırır. ev hanımları için cazip. 0.01 bitcoin mesela 80 dolar 400 liraya yakın para. bunların daha küçüğünü yapabilirler ise talep alabilirler.

Otisabi
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

otisbey

View Profile
May 28, 2018, 01:03:31 PM

büyük bir girişim olmuş böyle haberler insana gelecek vaadi veriyor ülkemiz için çok büyük ve güzel bir adım insanlar böyle dükkanları görünce ön görüşü kayboluyor güvence için güzel bir hamle olmuş kısaca

agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 28, 2018, 02:35:12 PM

gayet güzel bir video olmuş, hem de alış veriş sırasında yerinde çekilmesi de hoş olmuş diye düşünüyorum ben
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
May 28, 2018, 02:39:23 PM

Ülkemiz kripto piyasası ve para politikası bakımından her ne kadar nötr bir tavır takınsada kişisel yatırımların ve gelişmelerin son derece sevindirici olduğunu düşünüyorum .Tahtakalede bu kripto para ofisinin açılması güzel haberlerin başlangıcı olduğunu düşünüyorum.

mynet
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 28, 2018, 03:01:43 PM

Kripto paralar ve kripto piyasası için ,ülkemizde ekonominin ve paranın kalbi merkezi olan ,tahtakalede kripto döviz ofisi açılması ,ülkemizde ki insanların kripto paraya bakış açısının ve ilgisinin bir ürünü olduğunu düşünüyorum.

atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
May 28, 2018, 03:30:33 PM

bu bitcoin dükkanının adresine baktım, ben de deneme amaçlı bir şekilde gidip para bozdurmayı deneyeceğim bakalım dedikleri gibi %3 mü
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
May 28, 2018, 03:55:21 PM

Tahtakalede kripto para döviz ofisi açılması  ülkemizin kripto paraya bakış açısının bir göstergesi olarak görüyorum , bundan sonraki süreçte bu tarz ofislerin hızla artacağın,ı fakat bu aldıkları %3 lük komisyon oranını çok bulduğumu belirtmek lazım.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: