Bitcoin Forum
May 04, 2024, 02:22:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Unutmalık Sepet.  (Read 18919 times)
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
September 28, 2018, 02:12:22 PM

Matrix AI Network ve Omnitude hodl yapiyorum.  Belki bekledigimden daha fazla zaman alacak ama birsey olacagina inanıyorum.  Ozellikle Man Blockchain 3.0 olmasi heyecanimi artiriyor.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
September 28, 2018, 03:47:09 PM

Farkettiğim kadarıyla benim sepetimle ortak BCPT var. 8900 civarlarından almıştım. Cahiliye dönemime geldiği için hiç boşta BTC bırakmamışım. Fakat boğa sezonunda en kötü ihtimalle aldığım fiyata satacağımı düşünüyorum.
Bunun dışında INS'te incelenmesi gereken bir proje
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
September 28, 2018, 04:42:54 PM

Aslına bakarsan bu sepetten hiç bir halt olmaz, belki boğa gelirse millet bodoslamasına alım yapabilir onun haricinde ethereum ve alt assetlerini bitirmeye yemin etmişler gibi davranıyorlar zaten
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 28, 2018, 08:25:51 PM

Sepetim ne halde şu an bilmiyorum çok dağıttım ondan da bundan da alayım diye. Şimdi toplam değerini hesaplayasım bile gelmiyor cüzdanı açıp hangisinden ne kadar varmış diye bakmak istemiyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 29, 2018, 09:05:33 AM

Büyük coinlere de koymanı öneririm, elde bir miktar bitcion ve ethereum tutmalısın bence, insanların yaptığı en büyük yanlış bu bence ethereum gibi büyüklerde para tutmamak.
yelkovan
Member
**

Activity: 234
Merit: 10

View Profile
September 29, 2018, 09:10:37 AM

geçmişteki cmc nin içeriğine baktımda aslında unutmalık tek coin btcnin kendisi başkası değil. diğerlerinin tamamı bir şekilde kendi mevcut fiyatında sayılır.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
September 29, 2018, 03:51:31 PM

hakkaten tam unutmalık sepet olmuş,ama alacan ömür boyu unutacan  Grin Grin

Kuş kadar beyninle ancak bu kadar yorum olurdu. Biraz bilgi paylaşıcı şeyler yazın bıktık artık su ilkokul bitince bilgisayar basına geçen ergenlerden.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
September 29, 2018, 04:52:33 PM

unutmalık sepetler bizi unutturdu valla bu piyasada ne olacağı belli değil o yüzden ben her önüme geleni tutmama kararı aldım büyük coinlerdende şaşmıcaksın arkadaş yoksa üzülen hep sen oluyosun.

Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
September 30, 2018, 10:55:54 AM

Sepeti unutma kavramı bu yılki sağlam düşüşlerle son buldu bence, sepette bitcoin, ethereum dışında coinler varsa o sepet unutulmaz, 1-2 yıl sonra bır bakmıssın cogu cop olmus  oyuzden bunun yerıne yukselıs zamanı satım yapılıp dusus sonrası yenıden coınlere gırmek cok daha mantıklı gelıyor.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
October 06, 2018, 05:54:10 PM

Piyasa 2018 son çeyrekte doyuma ulaşmış. Aynısı 2014 yılında da olmuş ve bu doygunluğun bitmesi ortalama 3 yıl kadar sürmüş. Bu 3 yıl içerisinde çıkan coin ve tokenlerin sadece çok küçük bir kısmı 2017 son çeyrekte büyük patlama yapabilmiş. O rallide en çok göze batanlar daha çok yeni çıkan projeler olmuş. Eğer gene aynı senaryo yaşanacaksa boğaya yakın çıkan projeler yine ön planda olabilir.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
October 07, 2018, 07:50:07 AM

Herkesin kendine göre bı sebebi var sepet oluştururken.Ben geleceği parlak olduğu için vede ucuz ( adet olarak fazla) olduğu için sepete attığım coinler var.Bunlar:
 HOT(HOLO) - NPXS - ZİL - DENT - AİON
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
October 07, 2018, 01:45:57 PM

bu sepetten bende de var. benimkisi mecburiyetten oldu ama sonuç aynı yere ulaştık. yeni bir boğa gelene kadar bakmayı düşünmüyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 07, 2018, 05:38:35 PM

Unutmalık sepet yapacak olsam sıradan coinleri koymazdım açıkçası, ether neo gibi kalender baştaki coinler dışında unutmalık sepete bişey koyulmaz bunları rahatça 1-2 yıl unuttum gitti diyebilirsiniz, tabi herkesin alabileceği riski kendisi belirler de.
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
October 12, 2018, 11:11:23 AM

Aslına bakarsan bu sepetten hiç bir halt olmaz, belki boğa gelirse millet bodoslamasına alım yapabilir onun haricinde ethereum ve alt assetlerini bitirmeye yemin etmişler gibi davranıyorlar zaten

Şuan için öyle görünüyor maalesef bir halt olmadı ama olmayacak anlamına gelmiyor bence Smiley çünkü daha boğayı görmedik boğa gelip gittikten sonra sepetten bir halt olacakmı olmayacakmı anlayacağız.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
October 12, 2018, 11:12:27 AM

Büyük coinlere de koymanı öneririm, elde bir miktar bitcion ve ethereum tutmalısın bence, insanların yaptığı en büyük yanlış bu bence ethereum gibi büyüklerde para tutmamak.

Boğadan sonra sepeti bozup şuanki dönem gibi bir dönem beklemeyi düşünüyorum eğer başarabilirsem tabi, yapabilirsem eth btc yada bnb gibi birşeyler yapacağım bu sefer hele bi boğacık gelsinde Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
October 12, 2018, 11:14:01 AM

Piyasa 2018 son çeyrekte doyuma ulaşmış. Aynısı 2014 yılında da olmuş ve bu doygunluğun bitmesi ortalama 3 yıl kadar sürmüş. Bu 3 yıl içerisinde çıkan coin ve tokenlerin sadece çok küçük bir kısmı 2017 son çeyrekte büyük patlama yapabilmiş. O rallide en çok göze batanlar daha çok yeni çıkan projeler olmuş. Eğer gene aynı senaryo yaşanacaksa boğaya yakın çıkan projeler yine ön planda olabilir.

Dedikleriniz çok mantıklı ama boğanın ne zaman geleceğini bilemeyeceğimiz için işimiz şansa kalıyor maalesef mesela 3 ay önce de artık boğa gelecek diyorlardı o zaman coinleri toplayıp icolara girenler şuan en az %50 zararda Sad
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
October 12, 2018, 11:15:35 AM

Herkesin kendine göre bı sebebi var sepet oluştururken.Ben geleceği parlak olduğu için vede ucuz ( adet olarak fazla) olduğu için sepete attığım coinler var.Bunlar:
 HOT(HOLO) - NPXS - ZİL - DENT - AİON

Kesinlikle düşüncenize katılıyorum özellikle düşük fiyat ve büyük borsalardaki coinlere büyük bir sempatim var nedenini bilmiyorum, mesela binance girer last price diyip en düşük fiyatlara bakardım hep umarım dilediğimiz gibi olur sepetlerimiz. Smiley
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
October 12, 2018, 06:04:59 PM

Özellikle son boğa piyasasından sonra yaşadığımız şu ayı piyasasında aldığım kararla bundan sonra hiç unutmalık sepet yapmayacağım. Yeterli kar elde edilen coinle vedalaşmak gerek bence.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 12, 2018, 07:38:14 PM

Sepet güzel ben beğendim açıkcası usta piyasada bul haldeyken alıp bi süre hold yapılabılır bunlara ek İNS yi de ekleyebilirsin zamanında büyük artışlar olmuş şuan yerlerde sürüyor ileride değerlencektir
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
October 27, 2018, 12:36:48 PM

Gördüğünüz gibi kafanıza göre coin alıp sepet yaparsanız haliniz böyle olur. [Kamu Spotu]

Satın aldığım ve unutmaya karar verdiğim coinler'e unutmaya karar verdiğim bir para ile girdim ve bu coinleri'de kafama göre aldım ne bir araştırma ne de başka bir şey yapmadım lütfen kimse benim aldığım coinleri ben aldım diye almasın sonra kendi üzülür...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: