Bitcoin Forum
May 13, 2024, 12:33:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 »
  Print  
Author Topic: Zbirni topic za davanje merita za kvalitetne postove i za korisne informacije  (Read 54111 times)
marlboroza
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1932
Merit: 2270


View Profile
January 01, 2021, 06:14:21 PM
 #1921

Oprosti, što sam to točno izvukao iz konteksta?
To sto je htio potaknuti neaktivne ili manje aktivne clanove da nesto napisu, dobe merit i dobe volju da nastave pisati u nadi da mogu doci do boljih rankova.
Inače ne mogu pisati bez merita ili nešto?
Pa jel ti stvarno mislis da bi netko zbog 3 merita koja dobi mogao nastaviti spamati i na temelju spama doci do ranka full member?
Sigurno ne, jer bi odmah bio izbacen zbog spamanja!
Misliš, kao account lucija2005 koja je dobila 10 merita, dogurala do member ranka i nastavila spamati i kopirati tuđe članke?
1715560419
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715560419

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715560419
Reply with quote  #2

1715560419
Report to moderator
1715560419
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715560419

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715560419
Reply with quote  #2

1715560419
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715560419
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715560419

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715560419
Reply with quote  #2

1715560419
Report to moderator
Daniel91 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
January 01, 2021, 08:14:59 PM
 #1922

OK, da se osvrnemo malo na sve te ''slučajeve'' koje spominje uvaženi kolega Marlboza  Grin
Novi newbie korisnik Toby71, za kojeg je Marlboza rekao slijedeće:
Tako i trebaju, ako ne znaju ništa onda trebaju čitati, čitati i čitati i ako im nešto nije jasno pitati a ne spamati gluposti tipa "moj najdraži igrač je Luka Modrić", koga boli briga ko ti je najbolji igrač ili "hvala na ovoj interesantnoj temi, evo draga mi je upravo svršila kad je pročitala" pa onda netko mora gubiti vrijeme i prijavljivati moderatoru takve "zero value shitpost-ove", uostalom, merit i je napravljen upravo zbog takvih korisnika koji "nisu imali o čem pisati" pa su spamali čitav forum sa nekim shitpostovima tipa "volim sladoled od čokolade al mi je bolja vanilija", "bitcoin je super jer je super bitcoin i zato volim bitcoin", "treba uložiti u bitcoin jer bitcoin će rasti i zato treba uložiti u bitcoin" i slično, a i neki su pomalo alergični na newbie račune koji se prave da su najnoviji korisnici koji nikad prije vidjeli ovaj forum nisu.

i ovo: Quote from: Daniel91 on December 30, 2020, 07:46:19 PM
Toliko već spominješ taj post o Luki Modriću da sam morao pogledati o čemu se radi.
Spominjat ću ga svaki put kad indirektno spomeneš mene i fake newbie spamere. Nije ti prvi put, vjerujem ni zadnji.


I eto, taj fake newbie spamer je, koliko vidim, upravo dobio svoj prvi merit na ovom forumu i to, gle čuda, od Marlboze: https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;u=2940398
Da sam mu ja dao merit, to mi vjerojatno nikad ne bi bilo oprošteno  Grin

Idemo dalje, u ovoj posebnoj akciji za nove članove, https://bitcointalk.org/index.php?topic=5231743.0
nagradio sam 2 člana, s meritima.
Evo što je onda Marlboza rekao za prvog nagrađenog člana, -CryptoViking-
A ovaj drugi account, -CrytoViking- se aktivirao nakon 2 godine samo da bi napisao svoju priču u temi o meritima i to "na nagovor frenda"
Ajme, čovjek dao otkaz u Apple-u i vratio se iz Irske u Hrvatsku, znam da ljudi koji ne uspiju ništa napraviti vani se vrate nazad, ali ovo još nisam čuo. I još bi merite za to, svašta. Mislim da ću zaobići ovu temu u širokom luku i staviti ove "newbie" accounte na ignore.

I što se na kraju dogodilo?
Čovjek je za taj post dobio merite i od mene i od još 1 člana a do sada je na forumu taj newbie account koji se aktivirao nakon 2 godine da bi dobio merite, ukupno skupio 327 merita https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;u=2293893

Toliko o procjenama našeg marlboze.

A što se tiče ''čuvene'' Lucije2005, samo kao činjenice navodim da nije dobila merite samo od mene već i od drugog člana, zatim da iako je imala priliku sa member rankom da ''monetizira svoj status na forumu i prijavi se u neku kampanju, koliko znam to nije nikada učinila i nije se nigdje ni prijavljivala, nakon javnog napada marlboze više nikada nije pisala na hrvatskom dijelu a već pola godine nije aktivna ni na forumu općenito kao što se može vidjeti ovdje: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2777238

Da li se iz navedenog može zaključiti da se radi o nekom fake newbie accountu ili profesionalnom spammeru ili je vjerojatnija druga verzija, da se zaista radi o 15-gdišnjoj djevojčici koja je čula za bitcoin, došla ovdje bez ikakvog iskustva o internetskim forumima i bitcoinu i koja je počela pisati naivno vjerujući da će naići na neku dobrodošlicu i podršku u početku, tako da pohvata ''konce'' i nauči neke osnove i da polako počne pisati bolje i kvalitetnije postove i ostane aktivni član ovog foruma?

Moji meriti su bili poticaj upravo za tako nešto a ne za spamanje a merite je dobila iz istog razloga kao i cryptoviking, jer je po mojoj subjektivnoj procjeni ''zadovoljila'' uvjete natječaja i time zaslužila merite a i kao poticaj i inspiraciju da postane konstruktivni član ovog lokala i foruma.
TO se na žalost nije dogodilo, djevojčica je prvo odustala od našeg lokala a zatim i cijelog foruma.
Ako ćemo na isti način dočekati i druge newbie, ne trebamo se čuditi da gotovo nemamo novih članova na našem lokalu.

Edit: Ako mi je najveći grijeh što sam na natječaju za merite ''nagradio'' s meritima 15-godišnju djevojčicu koja je dobila merite jer je po mojoj subjektivnoj procjeni zadovoljila uvjete natječaja a poslije se nije snašla na forumu i pisala loše, off postove, onda neka ''gorim u paklu'' zbog takvog zločina  Grin




.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
marlboroza
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1932
Merit: 2270


View Profile
January 01, 2021, 08:59:00 PM
Last edit: January 01, 2021, 09:18:02 PM by marlboroza
 #1923

I eto, taj fake newbie spamer je, koliko vidim, potaknut marlboroz-ovim spominjanjem spama napisao konstruktivan post koji nije o "Luki Modriću" i upravo dobio svoj prvi merit na ovom forumu. Bravo marlboroza što si potaknuo novog člana da napiše konstruktivan post i sad će ubuduće pisati konstruktivne postove i dobijati merite za njih i nitko ga neće prozivati da spama i prijavljivati mu shitpostove moderatoru.
FTFY.
Evo što je onda Marlboza rekao za prvog nagrađenog člana, -CryptoViking-
Zaboravio si napomenuti da je jedno vrijeme imao i feedback od mene kao "account woke up for giveaway" ili tako nešto koji sam poslije maknuo.
i ovo: Quote from: Daniel91 on December 30, 2020, 07:46:19 PM
Toliko već spominješ taj post o Luki Modriću da sam morao pogledati o čemu se radi.
Spominjat ću ga svaki put kad indirektno spomeneš mene i fake newbie spamere. Nije ti prvi put, vjerujem ni zadnji.

Ne razumijem zašto si citirao kako sam sa sobom razgovaraš  Huh
Toliko o procjenama našeg marlboze.
Mislim da sam istražio i previše accounta da bi mi netko tko je nosio signature za Quicksellera i reklamirao njegovu prodaju forum accounta solio pamet o mojim procjenama, a o nekim drugim stvarima neću ni pričati.

Može merit za investigejšn https://bitcointalk.org/index.php?topic=1615775.msg55993677#msg55993677 ?
Hvala.
Daniel91 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
January 01, 2021, 10:27:24 PM
 #1924

Na zatvorenim temama ne radi quote funkcija ali smiješno da tvrdiš da su ovo moje riječi i da razgovaram sa sobom, kada su tvoje, zaboravio si što si sam napisao?  Grin
Spominjat ću ga svaki put kad indirektno spomeneš mene i fake newbie spamere. Nije ti prvi put, vjerujem ni zadnji.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5305045.msg55978836#msg55978836

A što se tiče ostalog, smiješno istraživanje s gomilom teorija zavjere u stilu antivaksera  Grin
Što ćeš slijedeće tvrditi, da sam Bill Gates koji želi čipirati svekoliko pučanstvo i programirati ih da kupuju proizvode Microsofta?
Ili da imam otvorenu školu za ''male forumaše'' i kako tko diplomira, šaljem ih ''u vatru'' ovdje na forum, da se ''kale''.?
Kako smo samo s bitcointalk foruma uspjeli doći na druge forume, raspravu o Bogu i tko zna čemu?
Što je slijedeće na dnevnom redu?
Hajde, odi se naspavati, bit ćeš bolje sutra  Grin

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
Pixavz
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 136
Merit: 3


View Profile
January 01, 2021, 10:32:10 PM
 #1925

Oprosti, što sam to točno izvukao iz konteksta?
To sto je htio potaknuti neaktivne ili manje aktivne clanove da nesto napisu, dobe merit i dobe volju da nastave pisati u nadi da mogu doci do boljih rankova.
Inače ne mogu pisati bez merita ili nešto?
Pa jel ti stvarno mislis da bi netko zbog 3 merita koja dobi mogao nastaviti spamati i na temelju spama doci do ranka full member?
Sigurno ne, jer bi odmah bio izbacen zbog spamanja!
Misliš, kao account lucija2005 koja je dobila 10 merita, dogurala do member ranka i nastavila spamati i kopirati tuđe članke?
Pa recimo izvukao si iz konteksta njegovu recenicu o tome da se privatno dopisuje sa nekim clanovima i neizravno ga optuzio da trguje meritima, znaci nemoras nekom izravno kazat da je "prodavao" merite nego se iz tvog posta to moze iscitati.
Sto se tice pisanja sa ili bez merita, svako se osjeca bolje i ima vise volje pisati ako ga netko nagradi za njegov trud. Na kraju i ti si nagrađen za trud kad pises na forumu pa dobijes novac za to.
A sto se tice najveceg spamera Lucije, ako na forumu postoji sekcija kuhanje, ne vidim razloga da pise u toj temi i dobi merit ako se netko fino najeo nakon njezinog recepta.
marlboroza
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1932
Merit: 2270


View Profile
January 02, 2021, 09:24:33 AM
Last edit: January 02, 2021, 09:35:33 AM by marlboroza
 #1926

Pogledao sam sve accounte koji su napravili račun ove godine, koliko vidim da je samo jedan  account mogao sudjelovati u akciji, ostali se kuže u crypto, ne spamaju i nitko ih nije prozivao zbog spama, Daniel91 je napravio akciju u kojoj može sudjelovati jedan član Grin
Napravio si iz jedne "humane" geste cirkus koji si razvodnio citiranjem i izvlacenjem iz konteksta svaku rijec ili svaku recenicu.
Pa recimo izvukao si iz konteksta njegovu recenicu o tome da se privatno dopisuje sa nekim clanovima i neizravno ga optuzio da trguje meritima
Ne, rekao sam da me briga boli što komunicira u vezi merita. Sad mi reci koju svaku riječ ili svaku rečenicu sam izvukao iz konteksta?
A sto se tice najveceg spamera Lucije, ako na forumu postoji sekcija kuhanje, ne vidim razloga da pise u toj temi i dobi merit ako se netko fino najeo nakon njezinog recepta.
Ti isto ko i Daniel91 ili izvrćeš stvari ili se praviš glup. Nauči čitati.
Na zatvorenim temama ne radi quote funkcija ali smiješno da tvrdiš da su ovo moje riječi i da razgovaram sa sobom, kada su tvoje, zaboravio si što si sam napisao?
Nauči citirati  Grin

A što se tiče ostalog, smiješno istraživanje s gomilom teorija zavjere u stilu antivaksera  Grin
Postovi u ovoj temi ti nisu bili smiješni https://bitcointalk.org/index.php?topic=5228148.0. Kao jedan merit source bi trebao naučiti čitati što su ljudi napisali, samo mi nije jasno zašto se ti braniš...oh...wait...

@Daniel91 prijavio bih ova dva posta za merit:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4265795.msg55992452#msg55992452
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4265795.msg55994683#msg55994683

Smiley
Pixavz
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 136
Merit: 3


View Profile
January 02, 2021, 11:48:27 AM
 #1927

Pogledao sam sve accounte koji su napravili račun ove godine, koliko vidim da je samo jedan  account mogao sudjelovati u akciji, ostali se kuže u crypto, ne spamaju i nitko ih nije prozivao zbog spama, Daniel91 je napravio akciju u kojoj može sudjelovati jedan član Grin
Napravio si iz jedne "humane" geste cirkus koji si razvodnio citiranjem i izvlacenjem iz konteksta svaku rijec ili svaku recenicu.
Pa recimo izvukao si iz konteksta njegovu recenicu o tome da se privatno dopisuje sa nekim clanovima i neizravno ga optuzio da trguje meritima
Ne, rekao sam da me briga boli što komunicira u vezi merita. Sad mi reci koju svaku riječ ili svaku rečenicu sam izvukao iz konteksta?
A sto se tice najveceg spamera Lucije, ako na forumu postoji sekcija kuhanje, ne vidim razloga da pise u toj temi i dobi merit ako se netko fino najeo nakon njezinog recepta.
Ti isto ko i Daniel91 ili izvrćeš stvari ili se praviš glup. Nauči čitati.
Na zatvorenim temama ne radi quote funkcija ali smiješno da tvrdiš da su ovo moje riječi i da razgovaram sa sobom, kada su tvoje, zaboravio si što si sam napisao?
Nauči citirati  Grin

A što se tiče ostalog, smiješno istraživanje s gomilom teorija zavjere u stilu antivaksera  Grin
Postovi u ovoj temi ti nisu bili smiješni https://bitcointalk.org/index.php?topic=5228148.0. Kao jedan merit source bi trebao naučiti čitati što su ljudi napisali, samo mi nije jasno zašto se ti braniš...oh...wait...

@Daniel91 prijavio bih ova dva posta za merit:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4265795.msg55992452#msg55992452
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4265795.msg55994683#msg55994683

Smiley
"Stvarno me nije briga što komuniciraš sa newbie accountima u vezi merita preko telegrama"
Jel ovo tvoja recenica? Ili neznas sto pises ili se pravis glup.
U niti jednom trenutku nije napisao da razgovara o meritima sa newbie clanovima ali ti si to izvukao iz konteksta i (ne)izravno ga optuzio
Sluzis se stvarima kojima se sluze i HDZovci, izvuku jednu recenicu iz teksta i optuze nekog bez da daju citav clanak o tome sto je bilo receno i sto je bio cilj teksta.
(Pomno slušajući, Milanović joj je rekao kako se čini sve da se stanje što prije normalizira, da je razumije i da zna koliko traje isušivanje s obzirom na to da je i njemu jednom pukla cijev u stanu) jel znas sto su izvukli iz te recenice i koji im je bio cilj,a sto je zapravo mislio autor izjave kazati?
Ako je i netko napisao nesto pogresno ne moras odma skakati na tu izjavu. Cool down man
marlboroza
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1932
Merit: 2270


View Profile
January 02, 2021, 12:22:42 PM
Last edit: January 02, 2021, 12:37:48 PM by marlboroza
 #1928

"Stvarno me nije briga što komuniciraš sa newbie accountima u vezi merita preko telegrama"
Jel ovo tvoja recenica? Ili neznas sto pises ili se pravis glup.
U niti jednom trenutku nije napisao da razgovara o meritima sa newbie clanovima ali ti si to izvukao iz konteksta i (ne)izravno ga optuzio
Tijekom dana primio sam neke poruke lokalnih newbie članova koji su mi zahvalili na ovoj akciji ali su mi rekli da su odustali od sudjelovanja.
Rekli su mi da se osjećaju nelagodno nakon cijele dosadašnje diskusije na ovom topicu i da nisu sigurni da li bi bila "dobra ideja " da se prijave,  bez obzira dobili nagradu ili ne.
Kako bi ti nazvao razgovor između ljudi (to jest, kao što sam već napomenuo, kako je tema posložena, samo jedan account je mogao sudjelovati u igri, pa mi nije baš najjasnije kako su se to jest zašto javljali članovi i odustali  Huh)? Komunikacija? Jel bi ti više pasalo da sam napisao "nije me briga što komuniciraš na newbie accountima preko telegrama oko novogodišnje akcije koja uključuje merit kao nagradu"? Možda prošlo vrijeme "...što si komunicirao u vezi...", možda "...što si razgovarao u vezi...".  Huh Isti k...c.
Ako je i netko napisao nesto pogresno ne moras odma skakati na tu izjavu. Cool down man
Misliš ovako kao što skačete na riječ "komunikacija"? Cool down, man, rađe odgovori na ovo:

Koju svaku riječ ili svaku rečenicu sam izvukao iz konteksta?

Ostatak ove rasprave ću nastaviti u svađaoni, ovo je moj zadnji post na ovu temu ovdje, možda je bolje podvući crtu i tamo...
Daniel91 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
January 02, 2021, 01:52:30 PM
 #1929

Ah nije valjda da već odustaješ, taman je postalo zabavno  Cheesy
Već sam htio predložiti gledateljima da kupe kokice, smjeste se u prvi red i nastave ovo pratiti jer ''show must go on''  Grin Grin
Pogledao sam i Meta sekciju danas, ali ništa, nikakve prijave za permaban, ništa, a nakon sve ove drame zadnjih dana očekivao sam trajno izbacivanje sa svih foruma, od bitcointalka do foruma.hr plus Goli otok do kraja života.
A ništa, ako je to bilo sve i glavni akter odustaje, idemo se vratiti temi ovog topica, a to je podjela merita za kvalitetne postove, ako je još netko zainteresiran za to nakon sve ove rasprave zadnjih dana (i ako se ne bojite prijaviti kvalitetne postove za merit ovdje)?
Ili da zatvorim ovu temu i otvorim Telegram grupu?  Grin Grin

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
marlboroza
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1932
Merit: 2270


View Profile
January 02, 2021, 02:20:55 PM
Last edit: January 02, 2021, 02:37:08 PM by marlboroza
 #1930

a nakon sve ove drame zadnjih dana očekivao sam trajno izbacivanje sa svih foruma, od bitcointalka do foruma.hr plus Goli otok do kraja života.
Mislio sam da si rekao da je sve to:
A što se tiče ostalog, smiješno istraživanje s gomilom teorija zavjere u stilu antivaksera  Grin
Smiley

Može merit? I imaš gore 2 prijave za merit također  Smiley
Daniel91 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
January 02, 2021, 03:09:12 PM
 #1931

a nakon sve ove drame zadnjih dana očekivao sam trajno izbacivanje sa svih foruma, od bitcointalka do foruma.hr plus Goli otok do kraja života.
Mislio sam da si rekao da je sve to:
A što se tiče ostalog, smiješno istraživanje s gomilom teorija zavjere u stilu antivaksera  Grin
Smiley

Može merit? I imaš gore 2 prijave za merit također  Smiley

A ne, za merit ćeš se ipak morati malo više potruditi.
Recimo, recept za kuhanje ili nešto o tvom osobnom odnosu prema Bogu, Alahu, Budi...
Ako trebaš pomoć, pitaj Luciju, ona je expert za te stvari  Grin Grin

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
marlboroza
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1932
Merit: 2270


View Profile
January 02, 2021, 03:45:39 PM
 #1932

A ne, za merit ćeš se ipak morati malo više potruditi.
Recimo, recept za kuhanje ili nešto o tvom osobnom odnosu prema Bogu, Alahu, Budi...
Pa da se počneš ispričavati drugima i pobjegneš iz teme? Ne, hvala. Možda bih mogao otvoriti temu o putovanjima ili nekakvu temu o porijeklu prezimena, e to mi je uvijek bilo interesantno za slušati  Grin
ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1493
Merit: 333


🐪


View Profile WWW
January 02, 2021, 11:44:56 PM
 #1933

Ne zelim vas prekidati ali imam jedan post za prijaviti:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5306253.msg56004682#msg56004682

Scamovi su postali sve slozeniji i jasno mi je kako bi se novi korisnik mogao lako upecati na njih.

U ovaj scam su izgleda i investirali u web stranicu koja imitira mjenjacnicu.

LP

Daniel91 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
January 03, 2021, 12:31:14 PM
 #1934

Ne zelim vas prekidati ali imam jedan post za prijaviti:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5306253.msg56004682#msg56004682

Scamovi su postali sve slozeniji i jasno mi je kako bi se novi korisnik mogao lako upecati na njih.

U ovaj scam su izgleda i investirali u web stranicu koja imitira mjenjacnicu.

LP

Ma ništa ne prekidaš, nemaš brige  Cheesy
Predstava je završila, kokice pojedene, zastor spušten, glavni glumac otišao a kada će biti drugi čin ne zna se  Grin
Merit podijeljen, tko je slijedeći?  Cheesy

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
marlboroza
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1932
Merit: 2270


View Profile
January 03, 2021, 05:18:32 PM
 #1935

Scamovi su postali sve slozeniji i jasno mi je kako bi se novi korisnik mogao lako upecati na njih.

U ovaj scam su izgleda i investirali u web stranicu koja imitira mjenjacnicu.
Takve prijevare nisu novost i jedno vrijeme je forum bio zaspaman sa kojekakvim linkovima gdje su vam davali par desetaka dolara da isprobate "mjenjačnice" ili "kasina", naravno, u većini slučaja su to bile "dobitne vrtnje" i kad ste htjeli isplatiti BTC tražili su vas da im prvo uplatite lovu. Doduše, nije bilo ovakvih "dobili ste nagradu" fora, ipak je ovo forum, ali u konačnici sve to dođe na isto. Izgleda da se većina takvih prevaranata maknula na telegram, discord i ostale "kanale".

Merit za scam investigejšn.
casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
January 05, 2021, 08:09:36 PM
 #1936

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5307105.msg56028480#msg56028480

evo jedan pregled staking platformi koje trenutno koristim, ukoliko imate jos neku koju koristite mozete iskomentarisati, pa mogu da probam i ubacim
Daniel91 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
January 05, 2021, 08:15:42 PM
 #1937

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5307105.msg56028480#msg56028480

evo jedan pregled staking platformi koje trenutno koristim, ukoliko imate jos neku koju koristite mozete iskomentarisati, pa mogu da probam i ubacim

Zanimljiv pregled koji sam morao nagraditi.
Tko je slijedeći?  Cheesy

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
FatFork
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1596
Merit: 2589


Top Crypto Casino


View Profile WWW
January 05, 2021, 11:08:59 PM
 #1938

Evo mene sa razotkrivanjem još jednog filipino multi-account cheatera. I to još Hero Member...  Undecided

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2544574.msg56029510#msg56029510

█████████████████████████
████▐██▄█████████████████
████▐██████▄▄▄███████████
████▐████▄█████▄▄████████
████▐█████▀▀▀▀▀███▄██████
████▐███▀████████████████
████▐█████████▄█████▌████
████▐██▌█████▀██████▌████
████▐██████████▀████▌████
█████▀███▄█████▄███▀█████
███████▀█████████▀███████
██████████▀███▀██████████
█████████████████████████
.
BC.GAME
▄▄░░░▄▀▀▄████████
▄▄▄
██████████████
█████░░▄▄▄▄████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄██████▄▄▄▄████
▄███▄█▄▄██████████▄████▄████
███████████████████████████▀███
▀████▄██▄██▄░░░░▄████████████
▀▀▀█████▄▄▄███████████▀██
███████████████████▀██
███████████████████▄██
▄███████████████████▄██
█████████████████████▀██
██████████████████████▄
.
..CASINO....SPORTS....RACING..
█░░░░░░█░░░░░░█
▀███▀░░▀███▀░░▀███▀
▀░▀░░░░▀░▀░░░░▀░▀
░░░░░░░░░░░░
▀██████████
░░░░░███░░░░
░░█░░░███▄█░░░
░░██▌░░███░▀░░██▌
░█░██░░███░░░█░██
░█▀▀▀█▌░███░░█▀▀▀█▌
▄█▄░░░██▄███▄█▄░░▄██▄
▄███▄
░░░░▀██▄▀


▄▄████▄▄
▄███▀▀███▄
██████████
▀███▄░▄██▀
▄▄████▄▄░▀█▀▄██▀▄▄████▄▄
▄███▀▀▀████▄▄██▀▄███▀▀███▄
███████▄▄▀▀████▄▄▀▀███████
▀███▄▄███▀░░░▀▀████▄▄▄███▀
▀▀████▀▀████████▀▀████▀▀
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3173


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
January 05, 2021, 11:27:51 PM
 #1939

Na zatvorenim temama ne radi quote funkcija

Auh, nisam bio ovde neko vreme, a vidim svasta se izdesavalo  Shocked
Daniele, ne znam da li koristis onaj BPIP plugin za browser, ali on ima dosta poboljsanja sa zadnjom verzijom, a jedna od njih je i quote to clipboard u zakljucanim temama. Bas me cudi da ti ne koristis to.
Ovako kod mene izgleda:



Evo ti i link https://bitcointalk.org/index.php?topic=5224821

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
FatFork
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1596
Merit: 2589


Top Crypto Casino


View Profile WWW
January 05, 2021, 11:37:57 PM
 #1940

...

Da, to mi je jedna od korisnijih funkcija u BPIP pluginu. Osim kvotanja iz zaključanih tema može su uključiti i kvotanje iz 'trust ratings-a'.

█████████████████████████
████▐██▄█████████████████
████▐██████▄▄▄███████████
████▐████▄█████▄▄████████
████▐█████▀▀▀▀▀███▄██████
████▐███▀████████████████
████▐█████████▄█████▌████
████▐██▌█████▀██████▌████
████▐██████████▀████▌████
█████▀███▄█████▄███▀█████
███████▀█████████▀███████
██████████▀███▀██████████
█████████████████████████
.
BC.GAME
▄▄░░░▄▀▀▄████████
▄▄▄
██████████████
█████░░▄▄▄▄████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄██████▄▄▄▄████
▄███▄█▄▄██████████▄████▄████
███████████████████████████▀███
▀████▄██▄██▄░░░░▄████████████
▀▀▀█████▄▄▄███████████▀██
███████████████████▀██
███████████████████▄██
▄███████████████████▄██
█████████████████████▀██
██████████████████████▄
.
..CASINO....SPORTS....RACING..
█░░░░░░█░░░░░░█
▀███▀░░▀███▀░░▀███▀
▀░▀░░░░▀░▀░░░░▀░▀
░░░░░░░░░░░░
▀██████████
░░░░░███░░░░
░░█░░░███▄█░░░
░░██▌░░███░▀░░██▌
░█░██░░███░░░█░██
░█▀▀▀█▌░███░░█▀▀▀█▌
▄█▄░░░██▄███▄█▄░░▄██▄
▄███▄
░░░░▀██▄▀


▄▄████▄▄
▄███▀▀███▄
██████████
▀███▄░▄██▀
▄▄████▄▄░▀█▀▄██▀▄▄████▄▄
▄███▀▀▀████▄▄██▀▄███▀▀███▄
███████▄▄▀▀████▄▄▀▀███████
▀███▄▄███▀░░░▀▀████▄▄▄███▀
▀▀████▀▀████████▀▀████▀▀
Pages: « 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!