Ima smisla ipak sto govorite. Necu onda to raditi,raspodelicu na stvarno kvalitetne postove. Slazem se da meriti uvek trebaju,i generalno trosim kod nas u lokalu,i tako ce i biti. Nisam razmisljao o tome da mogu da me cimaju preko PM i mole za merite ... Neka ostane ovako pa ce se podeliti po lokalu

Ja imam stalno preko 30 Merita za podijeliti i dijelim ih ovdje u našem lokalu ili u Gambling sekciji u threadovima gdje sam aktivan. Ako mi netko da dobar savjet, uvijek se trudim dati 1 ili 2 Merita. Glupo mi je davati po 5 Merita jer ih nemam toliko, a ne želim ih potrošiti prebrzo jer onda za neki koristan post neću imati ništa. U Gamblingu se isto dosta teško dobije Merit, a obzirom da si aktivan tamo, možda da i tamo podijeliš koji.
Uf kod mene merit nikad ne traje dugo... Ovisi koliko sam aktivan na forumu nakon sto dobijem merite, ali uglavnom ih potrosim kompletno kroz dan ili dva

To me nekad dovodi u neugodnu situaciju da mi netko pomogne, a ja sam presusio sa meritima... Trebao bihbuvesti praksu da uvijek cuvam jedan ili dva merita u rezervi za takve situacije...
Ne traje ni meni,nego se nakupilo,radio sam neke prevode,bio malo aktivniji pa nakupio. Tek kad sam video da imam 20-ak sam napisao ovo da bih mogao podeliti. Tako da evo ti jedan da ne presusis

A ja cu biti malo aktivniji pa cu razdeliti ovde po lokalu,jer evo sad ste ti i slacko bez kampanje,pa svaki merit znaci
Bravo katanicu, lokalnu zajednicu uvijek treba podržati

U nekim ''davnim'' vremenima ovaj thread je bio kreiran sa svrhom da pomogne članovima našeg lokalnog dijela foruma da što prije dobiju dovoljan broj merita za svoje kvalitetne lokalne postove (nevidljive za druge članove foruma) kako bi mogli postati što prije legendary članovi i ući u bolje plaćene kampanje i monetizirati svoj novi status na forumu.
U to vrijeme naš prvi merit source, Regulus, je bio baniran na forumu pa sam ja bio jedini merit source u to vrijeme i ovaj thread mi je pomagao da lakše nađem te kvalitetne postove vrijedne merita.
Sada to više naravno nije važno jer smo u međuvremenu dobili i neke druge merit source a i gotovo svi na lokalu smo legendary članovi i u dobrim kampanjama ali prije par godina priča je bila sasvim drugačija.