Bitcoin Forum
June 27, 2024, 10:36:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yandex Türkiye, Bitcoin’i kur hesaplarına ekledi  (Read 2575 times)
Wearelegend
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
October 19, 2017, 08:53:37 PM

yakında tvlerde sürekli dönen altyazılarda dolar tl euro tl altın vs bitoin tl göreceğiz demek ki
zirtlan
Jr. Member
*

Activity: 75
Merit: 3

View Profile
October 23, 2017, 03:40:50 PM

yavaş yavaş büyük şirketler kabul ediyor yakında herkes bilecek .hızla da büyümeye başladı anamın babamın ağzından da duyduğum an tamam olmuş bu diyeceğim
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
October 23, 2017, 09:01:24 PM

Yandex Türkiye doğru olani yapmis ve Bitcoini hakettigi alana yerleştirmiş bu böyle böyle devam edecek ve günden güne Bitcoin evrensel bir dijital para huvveyitine kavusacak ve gun gelecek Türkiye de nasıl dolar euro  ayrı bir zenginlikse dünya da btc nin değeri öyle olacak.
samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
October 24, 2017, 01:58:16 PM

Bu haber baya eski ya. Şimdi niye bu kadar canlandı forumda anlamadım. Yeni olarak google var bitcoini ekleyen. Haberler mi karıştı yoksa  Grin
Cryptotic
Full Member

Activity: 398
Merit: 101

View Profile
October 24, 2017, 04:17:42 PM

Bu haber baya eski ya. Şimdi niye bu kadar canlandı forumda anlamadım. Yeni olarak google var bitcoini ekleyen. Haberler mi karıştı yoksa  Grin
Yazanların çoğu, yazılanların hiçbirini okumadan sadece post kasmak için yazıyo.
Konunun kaç sene önce açıldığına bile bakmadan yazdıkça yazıyolar Cheesy
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 24, 2017, 08:15:48 PM

Yazanların çoğu, yazılanların hiçbirini okumadan sadece post kasmak için yazıyo.
Konunun kaç sene önce açıldığına bile bakmadan yazdıkça yazıyolar Cheesy
Evet hocam dediğiniz doğru kesinlikle. Eskiler umursamıyor bile böyle haberleri. Yıllar oldu yandexte kullanılalı şimdi görünce konuyu şok oldum ben de. Oha dedim bir an yeni mi fark ediyor insanlar bu ne böyle Cheesy
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 24, 2017, 10:33:29 PM

güzel gelişme. ilerleyen zamanlarda öğle arası haber bültenlerinde jenerikte akışta geçecek daha ve daha da hızla her yere yayılıcak.
TURCAN
Full Member

Activity: 230

View Profile
October 25, 2017, 03:00:52 PM

habere sevindim google dan sonra yandex te bitcoini eklemiş...Zamanla daha da büyüyecek btc ...Hayırlı olsun
NEJLA
Member
**

Activity: 179
Merit: 10

View Profile
October 25, 2017, 03:22:47 PM

Yandex inde bitcoini tanıması güzel birşey...Mutlaka btc ye katkısı olacaktır
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
October 28, 2017, 12:31:05 PM

bitcoini artık dünyanın herbir yerindeki ülke kabul etmeli bu artık yaşamımızın bir gercegi.Bunu görmezden gelmek aptallık olur.cok da uzak olmayan bir gelecekte bence bitcoin dünyanın en cok kullanılan şeyi olucaktır.Buna ayak uydurmaya bakmalıyız.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
kaysersozee
Full Member

Activity: 367

View Profile WWW
October 31, 2017, 10:00:28 AM

Google için de aynısını yazmıştık geç kalmışlar. Yandex de Google'ı mı takip ediyor yani daha kısa süre önce Google ekledi şimdi de Yandex. Ama iyidir bilinirlik artar fiyatı arttırır fiyat arttıkça bilinirlik daha da artar, en büyük şirketler bile artık kayıtsız kalamaz.

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 311

View Profile
October 31, 2017, 04:08:36 PM

Konu eski baya şimdi boşuna canlandırıyolar post kasmak için. Güncel bu tarz haberler arasında google’ın bitcoini eklemesi var. O konu da forumda mevcut zaten son zamanlarda açıldı. Asıl yenilik o şu an için.
lilifcik
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
November 03, 2017, 11:01:21 AM

İyi güzel de kaç zaman oldu bu haberin üstünden geçeli 😂😂

▬▬[  REMIIT.IO  ]▬▬[Resolve Trust Issues]▬   
▌ Decentralized Remittance & Payment Platform ▐
▬▬  PRE - SALE STARTS SEPTEMBER 2018▬▬| Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn   | Facebook| ▬▬
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 03, 2017, 06:30:09 PM

Bu çok güzel bir haber bence bu tarz haberlerin geliyor olması bitcoin ve crypto para piyasasını arttıracaktır inşallah bu şekilde devam eder.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
November 04, 2017, 03:01:15 PM

Yandex kullandiğim bir browser zaten.bu tarz bir girişim yapmaları beni sevindirdi.şahsen ilk girme sebebim bir şekilde fanatizm fenerbahçe katkısı içindi fakat bunları görünce iyiki kullanıyorum dedim Smiley

heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
November 04, 2017, 03:20:08 PM

Biraz eski haber bu galiba çünkü ben neredeyse 10 aydır yandex de ki BTC/TL ve BTC/USD kur hesaplamasını kullanıyorum. Belki daha öncesi de vardır. Bu haberlere şaşırmayacağız artık belki gün gelecek burada bitcoin yada dijital para nasıl geçmez diyeceğiz.
TheSpark
Full Member

Activity: 238

View Profile
November 04, 2017, 03:44:49 PM

dünyada oldugu gibi ülkemizde de bitcoinin hızlanarak tanınmaı ve reklamlarının artması cok iyi bi haber.bitcoin boşuna rekorlar üstüne rekorlar kıemıyor.tanındıkca ve tanınması arttıkca artış cooooook uzun bir süre daha devam edecek bence.
haskizilcik
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
November 04, 2017, 07:01:57 PM

Yandex her geçen gün büyüyen ve en büyük rakibine bende buradayım edasıyla sürekli gelişen bir firma o yüzden Yandex beni hiç şaşırtmadı!

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
November 05, 2017, 02:41:20 PM

Google için de aynısını yazmıştık geç kalmışlar. Yandex de Google'ı mı takip ediyor yani daha kısa süre önce Google ekledi şimdi de Yandex. Ama iyidir bilinirlik artar fiyatı arttırır fiyat arttıkça bilinirlik daha da artar, en büyük şirketler bile artık kayıtsız kalamaz.
Ayıp ya post kasmak için konulara girip rastgele yazıyorsunuz. Bir de utanmadan Yandex Google'ı mı takip ediyor demişsiniz ya hahahaha Cheesy Bu yazıları bir sürü insan okuyor yeni girenler var foruma bilgi edinmeye çalışıyorlar. İnsanları yanlış yönlendirecekseniz siktirin gidin forumdan lütfen.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 08, 2017, 11:28:46 PM

Ayıp ya post kasmak için konulara girip rastgele yazıyorsunuz. Bir de utanmadan Yandex Google'ı mı takip ediyor demişsiniz ya hahahaha Cheesy Bu yazıları bir sürü insan okuyor yeni girenler var foruma bilgi edinmeye çalışıyorlar. İnsanları yanlış yönlendirecekseniz siktirin gidin forumdan lütfen.
İnsanlar bir de yazılan son yorumlara bakmadan, konunun açıldığı tarihe bakmadan yorum yazmıyorlar mı yazık cidden. Post kasmak için konulara girip rastgele bir şeyler sallıyorlar ayıp cidden forum adına üzülüyorum.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: