Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:21:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Piyasa için en olumlu haberlerin derlemesi!  (Read 453 times)
jari76
Member
**

Activity: 165
Merit: 10

View Profile
May 29, 2018, 03:27:20 PM

Ellerine sağlık hocam konu başlığını yeni gördüm. Bayağı güzel detaylara sahip bir konu derlemişsin ilaç gibi gledin diyebilirim Smiley

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 29, 2018, 06:17:57 PM

haberlere göz gezdirdiğimde güzel ve olumlu haberler görüyorum ben burada, bana kalırsa oldukça iyi yerlere gelecek projeler söz konusu, hele hele türkiyede dükkan açılması oldukça iyi olmuş bari
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 29, 2018, 07:22:12 PM

Hocam ellerine sağlık, keşke bu haberler yükselişlere iştahlı olduğumuz şu günlerde piyasaya biraz daha fazla etki etse de hepimizin yüzünü güldürse ne kadar güzel olurdu am ne yazık ki gerçekler Suriye

afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
May 29, 2018, 08:02:30 PM

Piyasanın hiç bir öngörülebilirliği kalmadı her an her şey olabiliyor ama çoğu zaman olumsuz yönde bakalım daha ne kadar dayanabileceğiz.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 30, 2018, 05:28:27 AM

bence bir kripto para ofisinin açılması çok olumlu bir durum devamı da gelir diye düşünüyorum ki böyle devam ederse talep artacağından piyasalar daha da rağbet görür diye düşünüyorum.böyle bir bir başlık ile yazmak da güzel bir duygu sevindim bakalım rağbet nasıl olacak olumlu bir tepki olur mu yoksa ters mi teper bekleyip göreceğiz.

asd1224
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
May 30, 2018, 08:16:37 AM

Güzel derleme olmuş ama en büyük haber bir iki günde %35-%40 yükseliş olur, sonra yine haberlerde gazetelerde internet sitelerinde heryede haberler olur. Piyasa sonra saçma sapan haberlerden etkilenmez, her düşüş tekrar alım fırsatı olarak değerlendirilir
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 30, 2018, 08:21:34 AM

Hepsini geçtik beni en çok en alttaki haber ilgilendirdi. Daha önce bitcoin in haram olduğunu söyleyen diyanet için, yarın bir gün birisi bitcoin bağışlayacağını söylese helal der yorumu yapmıştım. İlk haram haberleri çıktığı vakit. En alttaki olay sanki beni haklı çıkaracak gibi???
legaltrk (OP)
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
May 30, 2018, 09:20:04 PM

Hepsini geçtik beni en çok en alttaki haber ilgilendirdi. Daha önce bitcoin in haram olduğunu söyleyen diyanet için, yarın bir gün birisi bitcoin bağışlayacağını söylese helal der yorumu yapmıştım. İlk haram haberleri çıktığı vakit. En alttaki olay sanki beni haklı çıkaracak gibi???

katılıyorum aynı şeyi bende düşündüm ve düşündüğümüz gibi oldu. herkes kendi cebini düşünüyor baktılar ceplerine giren çıkan olmayacak hemen bir anlamsız yorum yaparlar. Artık söylenen çoğu şeye inanmaz oldum acaba bunda da bir çıkar peşindeler diye düşünmekten.
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
May 30, 2018, 09:23:54 PM

Şu an piyasada olumsuz haber olduğu kadar olumlu haberler de var ama nedense olumsuz haberler isitilip isitilip piyasaya sunulurken olumlu haberlerden kimse bahsetmiyor.. guzel bir baslik olmus eline saglik.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
May 30, 2018, 11:17:27 PM

Güzel ve olumlu haberler keske borsayada azcık yansasada yüzümüz gülse
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: