Bitcoin Forum
May 21, 2024, 08:43:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Fenomen kriptocular  (Read 1287 times)
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
May 28, 2018, 10:45:13 AM

krıptoyu koca bır tıtan gıbı dusunmenız lazım. kullanıcı ve bılen sayısı ne kadar fazla ıse o kadar tutar proje.fenomen krıptocular dedıgınız tıpler 2 ye ayrılır. dolandırıcılar ve gercekten bılgı paylasanlar. dolandırıcılar ozellıkle turkıyede hemen kendısını bellı ederler. 10x yapacak ucacak kacacak derler. sizin sevdikleriniz.

gercek bılgı paylasanlar ise genelde teknolojık projeleri yanı krıptoya bır deger katacak projelerı savunur kı o projelerde genelde az para kazandırır. burada ayrımına varmanız gereken nokta para kazandıran hersey ıyımıdır yada zarar ettıren hersey kotumudur. en sağlam proje size para kazandırmayabilir kısa vade de , ve en berbat proje size 10 kat kazandırır. buradaki püf noktası o scam projeden kazandığınızı başla bır scam projede buyuk ıhtımalle alırlar sizden,

ve bu macera süresinde sizde eninde sonunda gerçek projelere teknolojiye yatırım yapıp az ama öz kazanmayı öğrenirsiniz.
nesso
Sr. Member

Activity: 637
Merit: 259

View Profile
May 28, 2018, 11:45:24 AM

Fenomen mi bilinmez ama kendisini baya takip ediyorum umarım yalnıs degildir bu yaptıgım. Kendisinin analizleri bana mantıklı geliyor sizde bir göz gezdirin isterseniz...

twitter.com/Pelina_btc
SoneriuS
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
May 28, 2018, 12:10:56 PM

Sinyalciler sinyalciler sinyalciler farları bozulasıca insanlar Smiley hiçbirisine güvenilmez. İnsan sadece kendisine güvenmeli. Para işi bu ciddi iş. Sonuçta kimisi rızkından kesiyor kazanma ümidi ile giriyor. Gireceksen bir projeye araştırman lazım. proje sahipleri kimdir. Neyi vaat ediyorlar. Bunları iyice araştır sonrası sana kalmış gelen gelir zaten Smiley
bacio2
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
May 28, 2018, 03:26:24 PM

Eskinin dolandırısı bugünün fenomeni, diğerlerinin de çok farkı yoktur eminim. Sad
https://hizliresim.com/r1YkAB

atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
May 28, 2018, 04:01:42 PM

valla içinde fenomen geçen hiç bir şeyi dikkate almıyorum, rezil rüsva insanlar olarak görüyorum
beynimtok
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
May 28, 2018, 04:42:39 PM

fenomenlerin hepsi insanları kandırıyor, zaten babanızın oğlu mu size borsa tüyosu versin yorsun kendini inanmayın bunlara
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195

-

View Profile
May 28, 2018, 06:54:34 PM

Fenomen mi bilinmez ama kendisini baya takip ediyorum umarım yalnıs degildir bu yaptıgım. Kendisinin analizleri bana mantıklı geliyor sizde bir göz gezdirin isterseniz...

twitter.com/Pelina_btc

hocam bu kişiden bence bir yol olmaz, sallıyor gibi,   şimdi çoğu kişi diyecektir ama tutturuyor biz seviyoruz takip ediyoruz diye ona karışmam tabi
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
May 28, 2018, 07:41:23 PM

Bu konuda benim güvendiğim ve sıkı takip ettiğim tek bir kullanıcı var.
O da ; https://twitter.com/fidelitas_lex

Bir diğer baba fenomen Prof. Özgür Demirtaş'ın kripto versiyonu olarak görüyorum onu  Smiley
dr.crytom (OP)
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
May 28, 2018, 07:49:01 PM

Ben çoğunu takip ediyorum ama hiç brine göre işlem yapmadım. sadececoinleri tanımak içiçn giriyorum. hepsini tek başımıza araştırmak için ciddi vakit lazım. malesef oda bende yok. onalrda gördüğümü araştırıyorum. buraya girmemin amacıda o aslına. burda neler bulacam bakalım..
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1294
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
May 28, 2018, 08:23:03 PM

Kendin sormuş, kendin cevap vermişsin aslında. Kimseye körü körüne inanmamak lazım. Arada 3-5 tanesi hariç çoğu bir süre sonra kendini kaptırıyor. Kim, durup dururken niye sana kazandırsın? Üstelik de hayrına... Zaten baştan orası mantıksız. Bir tane altcoin söylüyorlar, 40bin takipçinin 1000'i alsa, o altcoinin fiyatı zaten %5 oynuyor. Böyle 3-5 altcoinden para kazandığınızı zannedince abilerin 2 ay önce sessiz sedasız topladığı coinlere verdiği "tüyoya" inanıp parayı basıyorsunuz, ondan sonra hoop geçmiş olsun. Yapmayın, piyasayı nasıl takip edeceğinizi öğrenmeye çaba sarfedin. Emin olun daha çok kazanırsınız...
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
May 28, 2018, 08:51:02 PM

insanları fenomen ayağına  çok dolandırıyorlar bir bunlar bir de youtuberlar bunlar aynı yolun yolcusu
dr.crytom (OP)
Newbie
*

View Profile
May 28, 2018, 08:59:48 PM

Kendin sormuş, kendin cevap vermişsin aslında. Kimseye körü körüne inanmamak lazım. Arada 3-5 tanesi hariç çoğu bir süre sonra kendini kaptırıyor. Kim, durup dururken niye sana kazandırsın? Üstelik de hayrına... Zaten baştan orası mantıksız. Bir tane altcoin söylüyorlar, 40bin takipçinin 1000'i alsa, o altcoinin fiyatı zaten %5 oynuyor. Böyle 3-5 altcoinden para kazandığınızı zannedince abilerin 2 ay önce sessiz sedasız topladığı coinlere verdiği "tüyoya" inanıp parayı basıyorsunuz, ondan sonra hoop geçmiş olsun. Yapmayın, piyasayı nasıl takip edeceğinizi öğrenmeye çaba sarfedin. Emin olun daha çok kazanırsınız...
kesinlikle...
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
May 28, 2018, 09:25:42 PM

Mesele güven veya güvenmeme değil. Ben Twitter üzerinden 2-3 kişiyi takip ediyorum. Körü körüne onlar ne derse alıp satmıyorum. Ama bazen söyledikleri mantıklı geliyor işte o durumlarda bende tavsiyelerine uyuyorum. Şunu da söylemem lazım 2-3 ay takip ettiğim adamın işi bilip bilmediğini çok net anlayabiliyorum. İşe yaramaz boş yazanları çıkarıyorum takipten olup bitiyor.
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
May 28, 2018, 09:49:47 PM
Last edit: May 30, 2018, 01:55:46 PM by crimsongoth

O grafiklere inanarak yatırım yapanlar bu işi bırakıp tamamen kripto dünyasını terketseler kendileri için daha hayırlı olur. En azından paraları kaybedip ağlamazlar. Bu tarz fenomen muhabbeti olanların genelde milleti pump için kullanmaya kalktığını bilmek lazım. Kendinizi bu tarz insanlara kukla etmeyin. Tabii paranız değersiz değilse. Kendi bilgi birikimizi ve araştırmalarınızı yaparak kendinize bir yön tayin edin.
dr.crytom (OP)
Newbie
*

View Profile
May 28, 2018, 10:33:43 PM

burda yazılanları okuyorlar mıdır.
enginp
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
May 29, 2018, 01:41:25 AM

Ben de ilk başladığım zamanlar malum araştırmak için çok kişinin analizlerini yorumlarını okuyup coine öyle girdim. Bilmediğimden kaybettimm meğerse adam kendi cebinin peşindeymiş. İllaki samimi gerçek yorumcular vardır ama bu sektörde yorum yapmak analiz yapmak her yiğidin harcı değil, hele cesaret edip söyleyip tutturabilmek kolay değil. Bu kadar çok analizcinin yorumcunun olduğu yerde dikkatli olmak lazım.
Ben Eylem Cülcüloğlu'nu takip ediyorum ama dediğiyle hareket etmiyorum, kimsenin de kendi aklı ve araştırması dışında başkasının sözüyle hareket etmemesini tavsiye ederim.

Çok çok büyük yatırımlarla garanti kazanç isteyen gerçek anlamda yatırım danışmanı olanlardan ücretli destek almalı, onun da garantisi yoktur.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
May 29, 2018, 05:15:03 AM
Last edit: May 30, 2018, 10:18:23 AM by trendcoin

çoğu cahil cüheylan,
laf geyiği boş ortam insanı.
geri kalanları tek kefeye koymadan, takip edilmesi gereken bir kaç feno örnek vermek gerekirse;
@FinansTezlerim
@InvestFib
@Coinologue
@tcbegTV

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
May 29, 2018, 06:20:30 AM

Hocam iyi bir trader olsalar kendilerini iptal etmek için tweeterdan cırmalamazlar . Yok burdan alınırmı ,her gün analizler destekler dirençler . O destek tutmadıysa biraz aşağı o da tutmadıysa biraz daha . Tek fenomen sensiz öğren araştır al -sat başka çaresi yok
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
May 29, 2018, 09:40:08 AM

Bir şeyin fiyatının yükseleceğini düşünen/bilen kişi kendi yatırım yapar. Önce kendi cebini dolduracak ki sonra millete de doldursun, spekülasyon yapanlar daha alt fiyattan kendileri satın aldığı için yapıyor ve sizin girişinizle para kazanmaya çalışıyor. Zengin olan zaten bunlarla uğraşmaz satın aldığı adada içkisini yudumlar Smiley

jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
May 29, 2018, 10:33:34 AM

Başkalarının ürettiklerini izleyip işimizi şansa bırakmak yerine kendimizi geliştirip karar verme cesaretine vakıf olursak elbette daha mutlu ve daha kazançlı çıkarız.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: