Bitcoin Forum
May 02, 2024, 12:13:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: RİGLERİMİ KİRALAMAK istiyorum  (Read 181 times)
Anceluss (OP)
Member
**

Activity: 264
Merit: 12

View Profile
May 27, 2018, 03:48:26 PM

arkadaşlar merhaba

toplamda 8 rig kiralamak istiyorum

gönül isterki hepsini bir kişiye kiralıyayım.

kartların tamamı rx 470-480-570-580 serisi modlu

sağlaya bileceğim imkanlar

riglerin bulundugu bölüme kamera sistemi yerleştirip 7/24 izlemesini sağlamak

1 ana pc tahsis
sabit ip ile erişim sağlamak
noter sözleşmesi

aklıma bunlar geldi alıcı isteği üzerine madde eklene bilir

piyasanın düşük olması alıcı tarafından şuanki fiyatlar ile mantıklı gelebilir(şahsi düşücem)

1420 mhs ethereum hızı 1800 dolar civarı getiri sağlamakta (alıcı kısmına) herhangi bir gideri söz konusu olmadıgından

1600 dolar'a isteyene kiralayabilirim 1 aylık

zarar etme şansı yok olursa cebimden ben karşılayacagım kazanırsada allah daha çok versin nasip

burada benim kazancım ne olacak 1 ay sonraki parayı bir miktar düşükte olsa şimdiden almış olacagım

yer istanbul r10 üyeliğim mevcut isteyene link paylaşabilirim

vergi numaramı tcmi paylaşabilirim ödeme banka
üzerinden olursa 2 taraf içinde iyi olur açıklamalı gönderim sağlanır.

multi konudur:https://www.r10.net/bitcoin-etherium-litecoin-ve-coin-sistemleri/1865407-kiralik-mining-rig-ler.html
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714652023
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714652023
Reply with quote  #2

1714652023
Report to moderator
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
May 27, 2018, 06:32:17 PM

arkadaşlar merhaba

toplamda 8 rig kiralamak istiyorum

gönül isterki hepsini bir kişiye kiralıyayım.

kartların tamamı rx 470-480-570-580 serisi modlu

sağlaya bileceğim imkanlar

riglerin bulundugu bölüme kamera sistemi yerleştirip 7/24 izlemesini sağlamak

1 ana pc tahsis
sabit ip ile erişim sağlamak
noter sözleşmesi

aklıma bunlar geldi alıcı isteği üzerine madde eklene bilir

piyasanın düşük olması alıcı tarafından şuanki fiyatlar ile mantıklı gelebilir(şahsi düşücem)

1420 mhs ethereum hızı 1800 dolar civarı getiri sağlamakta (alıcı kısmına) herhangi bir gideri söz konusu olmadıgından

1600 dolar'a isteyene kiralayabilirim 1 aylık

zarar etme şansı yok olursa cebimden ben karşılayacagım kazanırsada allah daha çok versin nasip

burada benim kazancım ne olacak 1 ay sonraki parayı bir miktar düşükte olsa şimdiden almış olacagım

yer istanbul r10 üyeliğim mevcut isteyene link paylaşabilirim

vergi numaramı tcmi paylaşabilirim ödeme banka
üzerinden olursa 2 taraf içinde iyi olur açıklamalı gönderim sağlanır.

multi konudur:https://www.r10.net/bitcoin-etherium-litecoin-ve-coin-sistemleri/1865407-kiralik-mining-rig-ler.html

1800 USD kazandığın riglerini neden 1600 USD'ye kiralayacaksın ki? Tek aklıma gelen elektrik parasını dahi ödeyemeyecek durumda olman ve riglerini satmak istememen.

Klasik sorumu sorayım: Ödemeni 1 ay sonra almaya razı mısın?
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 27, 2018, 08:07:47 PM

ilanda adam böyle demiş zaten, 

adam zaten hem zarar ederse zararı karşılayacak, hem de parayı sen ethereum kazıp kar edip satınca, sen ona verince alacak,

köyün akıllısı durumu olmuş burada,

bir de,  ilana gelen ilk cevap olarak, koskoca ilanın aynısı alıntı yapmayın, başka insanlarda kullanıyor pazar alanını
Anceluss (OP)
Member
**

Activity: 264
Merit: 12

View Profile
May 27, 2018, 09:26:28 PM

1800 USD kazandığın riglerini neden 1600 USD'ye kiralayacaksın ki? Tek aklıma gelen elektrik parasını dahi ödeyemeyecek durumda olman ve riglerini satmak istememen.

[/quote]

rigleri sana kiralıyıp ödemeyi 1 ay sonra alacaksam neden kiralıyım bırak aylıgı anlık saatlik dakikalık günlük akıyor

1 ay erteleme imkanım olmayan bir ödemem var sebep bu arada teklifiniz saçmalıktan öte deil
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
May 27, 2018, 10:24:02 PM

rigleri sana kiralıyıp ödemeyi 1 ay sonra alacaksam neden kiralıyım bırak aylıgı anlık saatlik dakikalık günlük akıyor

1 ay erteleme imkanım olmayan bir ödemem var sebep bu arada teklifiniz saçmalıktan öte deil
[/quote]

Bol şans...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: