Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:17:09 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: NANO Daha Nereye Kadar Düşecek ?  (Read 397 times)
ZkasHa (OP)
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
May 27, 2018, 06:56:03 PM

Hayatımda ilk defa bu denli terste kaldım ?

Hiç umut ışığı yok mu :..?
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
May 27, 2018, 07:07:02 PM

Bitgrail borsasındaki şaibeli olaylar yüzünden iyi bir düşüş yaşadı. Binanceye girince tekrar yükseldi. Siz tam olarak hangi fiyatlardan alıp terste kaldınız bilmiyorum ama yatırımcısı çok olan bir coin Nano. Sadece nano (eski adıyla raiblocks)  değil piyasanın tadı yok. Ayı piyasasından çıkamadık gitti. İlla ki yükselecektir. Terste kalmayan kalmadı sanırım.

GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 27, 2018, 07:22:57 PM

Nano ciddi herkesi kontapiye de bıraktı şaka gibi ancak tam olarak durumu özetlemeye kalkacak olursak durum bu hocam.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
May 27, 2018, 07:35:03 PM

Yükseleceği kadar yükseldi zaten buralara da nereden geldiğini biliyoruz.En hacimli borsaya da giriş yaptı bundan sonra yapacakları tek şey anlaşmalar yaparak yatırımcı çekmek.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
May 27, 2018, 08:13:43 PM

Nano yatırım yapılacak en mantıklı kripto paralardan birisi gibi görünüyor. Ancak bu düşüşte en çok neye güvenilir onu bilemiyorum açıkcası.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 27, 2018, 09:57:51 PM
Last edit: May 27, 2018, 10:37:50 PM by lossnet

7 mart 2017'de borsalara 0,009 USD fiyattan girmiş. Kasım ayına gelene kadar 0,8 USD'ye ulaşmış. Aslında bu bile aşırı bir fiyatlanma. 0,009'dan 0,8'e kadar sekiz ayda yükselmiş. Boğa sezonunda olduğumuz aralık ayında ise 10 USD'ye kadar tırmanmış. İkinci aşırı fiyatlanma olmuş yani. Tarihi zirvesini ise 5 Ocak 2018 tarihinde 35 USD ile yapmış. Tüm bunları şu yüzden yazdım: Dibin dibinden hayatına başlayan bir coin bu rakamları görebiliyorsa, yeni bir boğa piyasasında yine görecektir. Fakat şu andaki fiyatı da (4 USD) oldukça iyi bir seviyede. Elbette ki 20 USD'den alan biri için büyük hayal kırıklığı olarak görülebilir. 0,009 USD'den yola çıktığını unutmamak lazım. Belki ileride 50 USD'yi de görebilir, sonuçta 35'e ulaşmış bir coin. Gelişmeleri izleyip miktar arttırmakta fayda var bence.

Edit: Yukarıda yazdığım tüm rakamları Coinmarketcap sitesinden aldım.
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
May 27, 2018, 10:04:11 PM

Yani sonuç olarak neden bu kadar arttığı belli olmayan bir coin dayisiyla yeni bir yukselis donemine girmedigimiz surece dusus devam edecek gibi gozukuyor.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
May 27, 2018, 10:07:59 PM

7 mart 2017'de borsalara 0,009 USD fiyattan girmiş. Kasım ayına gelene kadar 0,8 USD'ye ulaşmış. Aslında bu bile aşırı bir fiyatlanma. 0,009'dan 0,8'e kadar sekiz ayda yükselmiş. Boğa sezonunda olduğumuz aralık ayında ise 10 USD'ye kadar tırmanmış. İkinci aşırı fiyatlanma olmuş yani. Tarihi zirvesini ise 5 Ocak 2018 tarihinde 35 USD ile yapmış. Tüm bunları şu yüzden yazdım: Dibin dibinden hayatına başlayan bir coin bu rakamları görebiliyorsa, yeni bir boğa piyasasında yine görecektir. Fakat şu andaki fiyatı da oldukça iyi bir seviyede. Elbette ki 20 USD'den alan biri için büyük hayal kırıklığı olarak görülebilir. 0,009 USD'den yola çıktığını unutmamak lazım. Belki ileride 50 USD'yi de görebilir, sonuçta 35'e ulaşmış bir coin. Gelişmeleri izleyip miktar arttırmakta fayda var bence.

o nasıl bir fiyatlandırmadır öyle Shocked 3500x yapmış hala "10x yapacak coin yok artık" diyorlar. böyle vakaları görünce umutlar birden yeşilleniyor tekrar, darısı hepimizin başına inşallah, pump sezonu bir geleydi.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 27, 2018, 10:18:07 PM

7 mart 2017'de borsalara 0,009 USD fiyattan girmiş. Kasım ayına gelene kadar 0,8 USD'ye ulaşmış. Aslında bu bile aşırı bir fiyatlanma. 0,009'dan 0,8'e kadar sekiz ayda yükselmiş. Boğa sezonunda olduğumuz aralık ayında ise 10 USD'ye kadar tırmanmış. İkinci aşırı fiyatlanma olmuş yani. Tarihi zirvesini ise 5 Ocak 2018 tarihinde 35 USD ile yapmış. Tüm bunları şu yüzden yazdım: Dibin dibinden hayatına başlayan bir coin bu rakamları görebiliyorsa, yeni bir boğa piyasasında yine görecektir. Fakat şu andaki fiyatı da (4 USD) oldukça iyi bir seviyede. Elbette ki 20 USD'den alan biri için büyük hayal kırıklığı olarak görülebilir. 0,009 USD'den yola çıktığını unutmamak lazım. Belki ileride 50 USD'yi de görebilir, sonuçta 35'e ulaşmış bir coin. Gelişmeleri izleyip miktar arttırmakta fayda var bence.

Kesinlikle çok haklısınız hocam bir alta yatırım yaparken mutlaka ama mutlaka geçmişi irdelenmeli bazen sanki oyunmuş gibi davranıyoruz. O zaman iş kumara dönüşüyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
May 27, 2018, 10:19:30 PM

O dönem sele kapılıpda mı yükseldi, yoksa farklı birşeyler mi oldu acaba.? O dönem bu coin'i takip eden arkadaşlar bilgilendirirse, en azından yatırım için daha güzel karar almak mümkün olacaktır.?

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 27, 2018, 10:21:17 PM

7 mart 2017'de borsalara 0,009 USD fiyattan girmiş. Kasım ayına gelene kadar 0,8 USD'ye ulaşmış. Aslında bu bile aşırı bir fiyatlanma. 0,009'dan 0,8'e kadar sekiz ayda yükselmiş. Boğa sezonunda olduğumuz aralık ayında ise 10 USD'ye kadar tırmanmış. İkinci aşırı fiyatlanma olmuş yani. Tarihi zirvesini ise 5 Ocak 2018 tarihinde 35 USD ile yapmış. Tüm bunları şu yüzden yazdım: Dibin dibinden hayatına başlayan bir coin bu rakamları görebiliyorsa, yeni bir boğa piyasasında yine görecektir. Fakat şu andaki fiyatı da oldukça iyi bir seviyede. Elbette ki 20 USD'den alan biri için büyük hayal kırıklığı olarak görülebilir. 0,009 USD'den yola çıktığını unutmamak lazım. Belki ileride 50 USD'yi de görebilir, sonuçta 35'e ulaşmış bir coin. Gelişmeleri izleyip miktar arttırmakta fayda var bence.

o nasıl bir fiyatlandırmadır öyle Shocked 3500x yapmış hala "10x yapacak coin yok artık" diyorlar. böyle vakaları görünce umutlar birden yeşilleniyor tekrar, darısı hepimizin başına inşallah, pump sezonu bir geleydi.

Aynen öyle hocam:) Ben de bu rakamları CMC sitesinden aldım, tek tek inceleyerek. Hatta 2 kez kontrol ettim bir yanlışlık mı var diye. Resmen rekor kırmış şu andaki haliyle bile. Bazen böyle geçmişten günümüze fiyatları yazmak lazım ki nereden gelip nereye gidiyor bir coin, herkes görebilsin. Zamanında almadığıma pişman oldum bu arada:)
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
June 09, 2018, 12:11:43 PM

Çok yüksek hype olduğu dönemlerden birisinde hacimsiz bir borsa olan mercatoxda işlem görüyordu. O zamanki adı xrb idi.
Rebranding yapıp nano olunca fiyat bir daha yükseldi, binance da listelenmesi ile tepe noktaları gördü.
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
June 09, 2018, 12:23:08 PM

Sadece NANO mu? El attığımız bütün coinleri kuruttuk aylardır. Öyle can sıkıcı hale geldi ki şu işlere lanet olsun diyesim var diyeceğim ama diyemiyorum  Undecided

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
June 09, 2018, 12:26:16 PM

Her sene birkaç coinde nano benzeri yükseliş ve sonrasında düşüş oluyor, geçmiş yıllarda xrp, dgb, gbyte, maid belki aklıma gelen birçok coin projesi ile övülüp sonra sessiz sedasız geri çekilmişti.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
June 09, 2018, 01:15:21 PM

sanırım nanoda terste kalanlar bır tek turkler. neden acaba Smiley neden arttıgını bılmedıgınız coıne gırmeyeceksınız.  hele kı krıptopıa gıbı salak bır borsada durup dururken artıyorsa. artar mı tekrar artabılır tabı bull donemde artmayan coın yok. ama dıkkatlı olmak gerek.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
June 09, 2018, 01:34:22 PM

nano bayağı aşağılara vurdu kendini gerçi sadece nano değil diğer tüm coinlerde yada tokenlerde durum aynı ilerleyen günler bize güzel şeyler gösterir umarım yoksa halimiz harap bu gidişle yaptığımız yatırımlarda elimizde patlıyor bir bir girdiğimiz icolar fiyatın altında satışa sunuluyor
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 09, 2018, 01:47:14 PM

Hangi seviyeden alındığını bilmiyoruz tabii ama nano epey sıkı koşmuş, bir miktar soluklanmaya ihtiyaç duyacaktır.
Bir de şöyle bir durum var, insanlar 1 yıla yaklaşmaya başlayan düşüş döneminde motivasyon kaybetti ve psikolojide "öğrenilmiş çaresizlik" adı verilen durum oluştu. Kısa dönem ihtiyacınız yoksa içinizi serin tutun arkadaşlar, yeşil dönem elbette gelecek, geçen yıl olduğu gibi (belki daha az, belki daha çok, önemli mi?) hareketli günleri göreceğiz.
Sabır (hepsi için, dolayısıyla nano için de)

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
FencerKryss
Newbie
*

Activity: 39

View Profile WWW
June 09, 2018, 02:14:35 PM

NANO zirveyi görmüş coinlerden birisi. Boğa piyasasına girsek bile tekrar o noktaya geleceğini düşünmüyorum.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 09, 2018, 02:33:47 PM

NANO almak gibi bir hataya bende düştüm maalesef. İlk al-sat denememde güzel bir kar etmiş olsamda ikinci denemem ne yazık ki çok kötü sonuçlar getirdi. En son düşüşlere dayanamadım ve zararına elimden çıkarttım. Sonrasında ise ICO yatırımlarına yöneldim ve şuan için iyi getiri sağladım diyebiliriz. Eğer ki paranızı tekrar eski miktarına getirebileceğinizi düşünüyorsanız size tavsiyem sizinde elinizdeki NANO'ları satmanızdır.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
June 09, 2018, 02:54:38 PM

Hayatımda ilk defa bu denli terste kaldım ?

Hiç umut ışığı yok mu :..?

kaç paradan aldın bilmemde boğa olacağı zaman eski boğa daki rakamlara bak.en son 7-8-9 ocakta altcoinler en tepede idi yeni boğada onu belki yakalar.ama ne zaman o belli değil herkes gibi bence boğayı bekliyorum...

XxX
Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: