Bitcoin Forum
June 07, 2024, 09:23:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Poloniex: 14 gün içinde profil doğrulamanızı yapınız!  (Read 294 times)
everbtcnever (OP)
Member
**

Activity: 114
Merit: 38

View Profile
May 28, 2018, 03:18:17 AM
Last edit: June 08, 2018, 09:30:51 PM by everbtcnever

Poloniex sitesi, üyeleri için çok önemli bir duyuru yayınladı;

1. Posted by Poloniex Team at 2018-05-27 05:46:49
"We are now requiring that all legacy Poloniex accounts become verified through the latest version of our verification portal.
If you have a legacy account, you will not have the ability to use Poloniex until your profile verification is complete.
We are asking everyone to take action within the next 14 days.
We appreciate your cooperation in this process.
"

Duyuru linki;
https://poloniex.com/press-releases/2018.05.27-Customer-Onboarding-and-Identity-Verification/

----------------------------------

2. Posted by Poloniex Team at 2018-05-31 17:34:34
"We understand that there are some concerns about our process to verify legacy accounts.
Although we are actively encouraging customers to complete the process within the next two weeks and doing our best to address any issues that may arise, there will be customers who are unable to complete the process in that timeframe. These customers will still have the option to complete verification to restore full account functionality, but meanwhile will not be able to trade or withdraw funds. At all times, their funds will be safe and accounted for.
As a reminder, please beware of scams - at no point in time will we ask for a deposit to restore account functionality."

----------------------------------

An Update on Frozen Accounts and FAQs.
3. Posted by The Poloniex Team at 2018-06-08 16:04:56
https://poloniex.com/press-releases/2018.06.08-Customer-Verifications-Blog-Post/
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
May 28, 2018, 06:10:34 AM

kamera ile doğrulama zor oluyor bazende hemen onaylıyorlar sinir olabilirsiniz. arka arka onaylatamazsanız 24 saat bekletiyor. çok uğraşmıştım aralık ayından beri. onaylatmayanlar biran önce onaylatın ilerde problem yaşamayın hiçbir şekilde işlem yapamayacak onaysız hesaplar.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
May 28, 2018, 08:01:38 AM

Dün Facebook grubunun birisinde adam yazmış: "Poloniex Withdraw Limit 0 olmuş" diye. Tabi bende hemen Poloniex hesabıma girdim. Adamın dediği doğruydu. Withdraw limit 0 yazıyordu. Ayrıca Poloniex hesabım dondurulmuştu. Hiçbir coinde çekim ve gönderim yapamıyordum. Ödüm patladı.

Hesabımı doğrulamak için sürücü belgemin ön ve arka tarafını cep telefonuyla fotoğrafını çekip gönderdim. Ayrıca yine cep telefonumla kendi fotoğrafımı çekip gönderdim. 10 dakika ya sürdü ya sürmedi hesabım onaylandı. Withdraw limit 25.000 Dolar olmuştu. Lakin hala hesabım Frozen yani donuktu.

Hesabımı tekrar aktif etmek için Poloniex Destek hesabına mesaj yazdım. Cevap gelmedi fakat Gece'ye doğru hesabım tekrar açılmıştı. Bir an ödüm patladı hesabım açılmayacak diye. Bu da başımdan geçen kötü bir anıydı. Pazar pazar hiç hoş olmadı yani. Artık neyse...

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 28, 2018, 09:31:57 AM

Doğru düzgün hacim kalmamış, içerideki coinler yerlerde sürünüyor, kullanıcı sayısı iyice azalmış, eski popülerliğinden eser yok ama durduk yere yaptıkları işe bak. Deli cesareti bu olsa gerek.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
May 28, 2018, 02:24:16 PM

Aylar önce böyle bir duyuru yapmıştı o vakit doğrulama vs işlemlerini halledip işin içinden çıktım,kimse kimseye hesap vermiyor sonuçta benim 1k dolara yakın btshlerim üstüne yattılar polodan bittrexe gönderdim poloda hata gözüktü ne bittrexe geçti nede poloya döndü geri rahat 1 sene oldu 20 defa desteğe yazdım ekran görüntüsü ekledim ama nafile dönüş yapan bile olmadı.
Sikkoin
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile WWW
May 28, 2018, 03:57:24 PM

Poloniex'i geçtiğimiz günlerde bir banka satın almış. Bu yüzden gelen güncellemeler sanırım. Bence kullanıcı kalmaz artık pek fazla.
ozcanucler
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
May 28, 2018, 04:15:05 PM

Dün Facebook grubunun birisinde adam yazmış: "Poloniex Withdraw Limit 0 olmuş" diye. Tabi bende hemen Poloniex hesabıma girdim. Adamın dediği doğruydu. Withdraw limit 0 yazıyordu. Ayrıca Poloniex hesabım dondurulmuştu. Hiçbir coinde çekim ve gönderim yapamıyordum. Ödüm patladı.

Hesabımı doğrulamak için sürücü belgemin ön ve arka tarafını cep telefonuyla fotoğrafını çekip gönderdim. Ayrıca yine cep telefonumla kendi fotoğrafımı çekip gönderdim. 10 dakika ya sürdü ya sürmedi hesabım onaylandı. Withdraw limit 25.000 Dolar olmuştu. Lakin hala hesabım Frozen yani donuktu.

Hesabımı tekrar aktif etmek için Poloniex Destek hesabına mesaj yazdım. Cevap gelmedi fakat Gece'ye doğru hesabım tekrar açılmıştı. Bir an ödüm patladı hesabım açılmayacak diye. Bu da başımdan geçen kötü bir anıydı. Pazar pazar hiç hoş olmadı yani. Artık neyse...

Eğer trader olmayacaksak borsada para turmanın anlamı yok bana göre al abi donanımsal bir tane cüzdan geç niye böyle aksiyonlu şeylerle uğraşırız ki.

asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
May 28, 2018, 04:16:59 PM

Poleneixi piyasadan silmek için mi bu kadar adım atılıyor. Polo'dan başka hangi borsa KYC yap yoksa coin çekemezsin diyor. KYC yapmayanlar için de çekim limiti veren bir dünya borsa var. bu resmen üyeleri kaçırmak için bir adım daha. KYC yapıp da coinleri tamamen çekip Polo'ya tövbe ettirme adımı gibi.
orcun_simsek
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
May 29, 2018, 04:39:12 PM

Problemi yaşadım. Yapılan duyurudan haberdar olmadığım için hesabım dondurulmuş. Dün hesabıma girdim ve fotoğraflar ile doğrulama işlemini gerçekleştirdim. Hesap şu an doğrulandı ve limit 25.000$ oldu. Fakat hala dondurulmuş şekilde. Destekten bir bilet oluşturdum fakat 24 saat olmasına rağmen ne bilete dönüş alabildim ne de hesap açıldı.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 29, 2018, 04:44:08 PM

Yürek yemişler yürek. Bittrex kyc yüzünden müşteri ve hacim kaybetti. Polo zaten unutulmuştu, şimdi çöp oldu. Binance hacimlerini takip edin şimdi moon olur yakında.

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
May 29, 2018, 05:35:26 PM

Poloniex e  uğramayalı çok oldu. Artık o kadar da olmazsa olmaz bir borsa değil. Poloniex artık sıfır komisyon dese artık  dönüp te bakmam. Tabii kullananlar için önemli bir duyuru dikkate almaları gerekir. Son zamana da bırakmak işleri zorlaştırabilir.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
efsane61
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
May 29, 2018, 06:05:19 PM

Problemi yaşadım. Yapılan duyurudan haberdar olmadığım için hesabım dondurulmuş. Dün hesabıma girdim ve fotoğraflar ile doğrulama işlemini gerçekleştirdim. Hesap şu an doğrulandı ve limit 25.000$ oldu. Fakat hala dondurulmuş şekilde. Destekten bir bilet oluşturdum fakat 24 saat olmasına rağmen ne bilete dönüş alabildim ne de hesap açıldı.

Hocam kaç dk de onay aldınız acaba. Ben reaimleri falan gönderdim başvurunuz alındı dedi ama profil sayfasına girdiğimde tekrar adres bilgileri tel falan kısımlar doldurulabilir çıkıyor tekrar mı göndersem bilemedim şimdi kaç hafta uğraşcaz bunla ya of
Sirtho
Member
**

Activity: 244

View Profile
May 30, 2018, 12:42:27 PM

Bir türlü sevemedim şu poloniex borsasını. Türlü türlü istekleri dertleri var. Uzun zamandır kullanmıyorum ve kullanmayıda düşünmüyorum.

DemirelEylul
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 31, 2018, 06:14:45 AM

Geçen senelerde çok kolaydı herşey, birden fazla hesabım var nasıl doğrulama yapabilirim onu düşünüyorum. Sanırım hesabı olmayan bikaç tanıdığı bulup kamera karşısına geçirmem gerekiyor
everbtcnever (OP)
Member
**

Activity: 114
Merit: 38

View Profile
May 31, 2018, 10:14:25 PM

Poloniex sitesi, üyeleri için çok önemli bir duyuru yayınladı;

Posted by Poloniex Team at 2018-05-27 05:46:49
"We are now requiring that all legacy Poloniex accounts become verified through the latest version of our verification portal.
If you have a legacy account, you will not have the ability to use Poloniex until your profile verification is complete.
We are asking everyone to take action within the next 14 days.
We appreciate your cooperation in this process.
"

Duyuru linki;
https://poloniex.com/press-releases/2018.05.27-Customer-Onboarding-and-Identity-Verification/

Yeni duyuru;
Posted by Poloniex Team at 2018-05-31 17:34:34
"We understand that there are some concerns about our process to verify legacy accounts.
Although we are actively encouraging customers to complete the process within the next two weeks and doing our best to address any issues that may arise, there will be customers who are unable to complete the process in that timeframe. These customers will still have the option to complete verification to restore full account functionality, but meanwhile will not be able to trade or withdraw funds. At all times, their funds will be safe and accounted for.
As a reminder, please beware of scams - at no point in time will we ask for a deposit to restore account functionality."
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 03, 2018, 05:46:26 AM

Zaten 6 aydır kullanmıyordum.
İçerde bi kaç dolarlık eth vardı bi şekilde çekip kafamdan sileyim poloyu.
Zaten binanceden sonra bittrex bile sıkıntıya girdi
Destek özürlüsü polo hayatını kaybeder artık
qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229

View Profile
June 03, 2018, 05:48:16 AM

poloda sorun yasamis ve yasayan cok arkadaşım var. Ben hic kullanmadim. Binanceden sasmam.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 03, 2018, 11:57:46 AM

polo bittrex amerikan regülasyon şartlarndan dolayı artık şart tutuyor, profil doğrulamayı, aylar önce ikisinden de de yapmıştım, çok uzun süredir. girmesem de onyalı hesabım var.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
June 04, 2018, 10:50:13 AM

tam anlamadım. hali hazirda doğrulanmiş profillerin birşey yapması gerekiyor mu? benimde doğrulanmiş hesabım var
polo bittrex amerikan regülasyon şartlarndan dolayı artık şart tutuyor, profil doğrulamayı, aylar önce ikisinden de de yapmıştım, çok uzun süredir. girmesem de onyalı hesabım var.

signature not found.
elektronikposta
Member
**

Activity: 177

View Profile
June 05, 2018, 06:33:51 AM

poloniex diye bir borsa mı kaldı allah aşkına ben doğrulamaya çalıştım çıkartmadıkları sıkıntı kalmamıştı bıraktım 3 usd içeride onların olsun
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: