Bitcoin Forum
July 07, 2024, 09:21:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Airdrop kampanlarından Sıfır çektim  (Read 414 times)
nobre26 (OP)
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
May 28, 2018, 06:04:19 AM

dün bir yığın airdrop kampanyasına katıldım.
telegramda takip et, maili onayla, sorularu cevapla 100 token kazan falan gibi en az 40 tane kampanyaya katıldım.
her biri etherum adresimi istedi yazdım,  daha 0,1 token bile gelmedi. etherum bakiyem sıfır.
niye gelmiyor sizce? yoksa biraz daha beklemeli miyim? kaç günde geliyor?
yoksa bunlar hep yalan dolan mı
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 28, 2018, 06:06:21 AM

La bismillah boyaci küpümu bu sokup cikartinca olsun. Bekle biraz. İco bitsin gelecek olan gelir. Ayrıca her doldurdugun gelecek diye bir kural yok.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
May 28, 2018, 06:10:36 AM

2-3 ay sonra gelmeye başlıyor.
bu tempoda sıkılmadan devam edersen 2-3 ay sonra token yağmuru başlar.

nobre26 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 28, 2018, 06:15:52 AM

2-3 ay sonra gelmeye başlıyor.
bu tempoda sıkılmadan devam edersen 2-3 ay sonra token yağmuru başlar.

niye okadar geç yolluyorlar ki? sende mi katıldın bir yığın kampanyaya?
halitarzupinar
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
May 28, 2018, 06:20:22 AM

Belli olmuyor nezaman yollayacakları ama yinede ethereum adresi dediğin borsa adresin değildir umarım
nobre26 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 28, 2018, 06:26:01 AM

Belli olmuyor nezaman yollayacakları ama yinede ethereum adresi dediğin borsa adresin değildir umarım

binance etrehurum adresim? yazmasa mıydım? bi sorun olur mu
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
May 28, 2018, 06:37:42 AM

önce ico nedir öğrenmen gerekir. adamlar para toplamak için kampanya yapıyor.

para toplamak için reklam olsun tanıtım olsun diyede token dağıtıyorlar.

airdroplar, coin daha piyasaya çıkmadan 2-3 ay önce yapılır. token çıktığında da sana gönderir.

airdrop ve bountylerden ciddi paralar kazmak hala mümkün.

---

birde binance'den katıldığın için tüm yaptıkların boşa gitti.

myetherwallet isimli siteden cüzdan açman gerekir. buradan cüzdan açarsan sana depozit adresinle beraber private key verecek. bu private keyi hiçbir yere girme sakın. sadece kampanylara depozit adresinle katılacaksın.

---

myetherwallet kullanımı fln yazarsan google'a yada youtube detaylı bilgiler çıkar.

batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
May 28, 2018, 06:44:30 AM

Çoğu scamdir projelerin, çoğunun dağıtımı 1 ay civarı olur bazılarının 1 hafta, bazıları borsaya giremez para etmez, bazıları hesapta eth tutmanı ister yoksa göndermez, yani beklemen gerekiyor bu olay tamamen sabır işi.

Community & Social Media Manager
nobre26 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 28, 2018, 07:08:38 AM

önce ico nedir öğrenmen gerekir. adamlar para toplamak için kampanya yapıyor.

para toplamak için reklam olsun tanıtım olsun diyede token dağıtıyorlar.

airdroplar, coin daha piyasaya çıkmadan 2-3 ay önce yapılır. token çıktığında da sana gönderir.

airdrop ve bountylerden ciddi paralar kazmak hala mümkün.

---

birde binance'den katıldığın için tüm yaptıkların boşa gitti.

myetherwallet isimli siteden cüzdan açman gerekir. buradan cüzdan açarsan sana depozit adresinle beraber private key verecek. bu private keyi hiçbir yere girme sakın. sadece kampanylara depozit adresinle katılacaksın.

---

myetherwallet kullanımı fln yazarsan google'a yada youtube detaylı bilgiler çıkar.

hadi ya binance olmuyor mu Sad boşa gitti hepsi Sad
Accompany
Member
**

Activity: 207
Merit: 10

View Profile
May 28, 2018, 07:22:53 AM

La bismillah boyaci küpümu bu sokup cikartinca olsun. Bekle biraz. İco bitsin gelecek olan gelir. Ayrıca her doldurdugun gelecek diye bir kural yok.
Ahahahahahahhaa  Grin Grin hocam güldürdün beni.Tamamen dogru dıyorsun arkadaş herhalde acemi yeni başladıgı bu airdrop hallerine vermelisin.Dostum sana bir tavsiye vereyim 100 forum doldur ıstersen bir günde istersen 200 tane doldur beklemen lazım hemen yollamıyorlar.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 28, 2018, 07:30:34 AM

Aylar sonra gelen de olmuştu 1-2 hafta sonra gelen de. Fakat hiç 1-2 günde gelene denk gelmedim. Ben de son 1 ay içinde rahat 30-40 farklı airdrop'a katılmışımdır fakat 3-4 tanesi anca geldi. O yüzden çok takılmamak lazım kayıt ol geç ve unut Smiley
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 28, 2018, 07:40:31 AM

Hep yalan dolan olanda var , Sonradan gönderen de var, gönderdiğinin senin görmediğinde var. Ama zaten çok büyük bir bölümü çöp elinden bile çıkartamayacağın kadar küçük bakiyeler gönderiyorlar.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
May 28, 2018, 08:20:51 AM

Acelen ne kardeşim adamlar onları bir kontrol edip dağıtım zamanı dağıtacaklar. Ama fazla ümitlenmeyin gelselerde 40 da sıfır bile çekebilirsiniz.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
icometre
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
May 28, 2018, 08:22:35 AM

airdrop yerine bountyleri araştır. bountylerden ciddi paralar kazanan insanlar var.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 28, 2018, 08:35:23 AM

Airdroplarda bounty gibi geç gelirler veya hiç gelmezler, ben bunu gördüm daha önce  bir kaç tanesine öyle katıldım ama gelen giden birşey olmadı, birde farklı mail ve şifre kullanın ben airdropların aynı şifre kullanınca forum hesabınızı çalmaya yeltenebileceklerine inanıyorum
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
May 28, 2018, 08:53:27 AM

Sorun ne biliyor musun kardeşim? Sorun okumamak.

Katıldığın kampanyaların hepsinde olmasa bile bir çoğunda tokenların şu tarihten sonra dağıtımı başlayacaktır diye yazar. Bu yazmıyorsa o airdropla çok uğraşma zaten.

Ayrıca sadece Telegram botu ile yapılan airdropların scam olma ihtimali yüksek. İlgili projenin twitter sayfasından falan doğrulama yapmadan katılmamanı tavsiye ederim.
the_others
Newbie
*

Activity: 78

View Profile
May 28, 2018, 09:45:52 AM

arkadaşım ne diyeyim bilemiyorum ki, en basit kuralı atlamış borsa cüzdan adresi vermişsin, o kadar emek zaman boşa gitmiş.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
May 28, 2018, 10:18:49 AM

Sen biraz geç kaldın galiba önce gelseydin 40 kazan ethereum alabilirdin, o işler öyle oluyor zaten 1000 tane airdrop'a katılıyorsun hesabına 10 farklı token geliyor satıp 0.01 ethereum alıyorsun.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 28, 2018, 10:21:48 AM

Size airdrop olarak sunulan coinler sizin anlayacağınız dille piyasada borsada satış halinde değiller dahaca ico halinde oldukları için piyasaya girmeleri uzun bir süre alıyor, ayrıca her katıldığınız airdroptan mutlaka gelecek diye bir durum yok ve airdrop işi tamamen kısmet işi 99 projeye girersiniz para etmez 1 projeyi kaçırırsınız o da hydro gibi bir proje olur 2000 doları kaçırmış olursunuz.

Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 28, 2018, 10:54:14 AM

Daha dur kardeşim dün doldurdum demişsin. Millet aylarca bekliyor ya geliyor ya gelmiyor. Daha airdroplara katılıpta zarar eden görmedim en fazla zaman kaybın olur, biraz sabır.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: