Bitcoin Forum
June 15, 2024, 07:06:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Airdrop kampanlarından Sıfır çektim  (Read 405 times)
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
May 28, 2018, 11:01:47 AM

Hepsi gelecek diye bir şey yok bu bir, ikincisi sen bugun gircen yarın gelecek diye bir şey yok o dagıtım sürecine gelinmesi ICO nun bitmesi lazım beklemen lazım her şeyde olduğu gibi.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
skywalker67
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
May 28, 2018, 11:05:55 AM

Bu aralarda yavaş yavaş gelmeye başlıyorlar iki üç ay önce katıldıklarım bakalım borsaya girince bir şeyler kazandıracaklar mı.
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
May 28, 2018, 11:08:58 AM

Direk gelecek diye bir şey yok dağıtım tarihlerine bak veya ICO bittiği zaman bir süre sonra dağıtım yaparlar hepside gelmez zaten.
icmimar34
Newbie
*

Activity: 64

View Profile WWW
May 28, 2018, 11:48:18 AM

Haydaa, arkadaş olayı yanlış anlamış. Biraz geç kaldın galiba muhtemelen tam bitiş dakikasında finishten geçtin seni saymadılar.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 29, 2018, 07:16:58 PM

Bu işte yenisin madem öncelikle arştırma yapıp bu piyasada kendini geliştirmeye bak daha sonra airdrop olayının ne kadar kazanç getirip getirmediğine uğraşmaya değer olup olmadığına da karar verirsin

Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 29, 2018, 08:57:20 PM

Geç gelebilir hiç gelmeyebilir ama 0 çekmek gerçekten büyük şanssızlık. Ben 3-4 aydır uğraşmama rağmen yeni yeni gelmeye başladı tokenler.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
May 29, 2018, 11:13:33 PM

Öyle hemen gelmiyor malesef öyle her gün her dakika bakınca gelmiyor öyle olsa ne heyecanı kalırdı ne bişeyi
bi sabah uyanıyosun ne oldugunu bilmedigin bi sürü token gelmis ama cogundan da fazla bisey bekleme
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
May 29, 2018, 11:36:25 PM

Dostum airdrop genelde ico öncesi yapılıyor. Daha adamlar preico yapacak sonra ico yapacak daha sonra bir sürü ıvır zıvır iş yapacak ondan sonra gönderecek sana yani bugün girdim yarın gelcek diye bişey yok. Benim şubat martta girdiğim airdroplar daha yeni yeni geliyor. Bekle biraz sabırlı ol.

cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
May 29, 2018, 11:43:57 PM

Airdroplara vakti zamanında çok heveslenmiş epey zaman ayırmış biri olarak şunu söyleyeyim tam bir piyango işidir ve çıkma ihitmalide düşük bir piyango zaman israfı olarak görüyorum artık
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
May 29, 2018, 11:46:55 PM

airdroplar zaten anında gönderilen bişiy degil yani daha 1 gün olmuş diyorsun proje bitiminden sonra dagıtıyorlar daha borsaya cıkıcakta falanda o işler öyle hemen olmuyor sabır istiyen işler biraz Smiley

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 30, 2018, 12:59:05 AM

Airdrop mevsimi de kapandı kardeşim, nasıl ki fork dönemi bitti airdrop dönemi de bitti. Hatırlarsınız bir coinde fork olacak dendi mi 2x 3x hatta 10x ve daha fazlasını görürdü, şimdi ne oldu? Her hafta neredeyse fork var ama birşey olduğu yok. Airdrop da böyle oldu, Eylül, ekim ve kasım ayları airdrop zamanlarıydı. O zamanlar airdroptan gelenler en az 100$ ederdi hala hatırlıyorum ne güzeldi be.  Grin O yüzden fazla takma bounty lere odaklan, emek vermeden bir cacık olmuyor artık. Hem böyle olması iyi oldu. Bu arada bir projeye yatırım yapacaksanız bence airdrop yapmamasına özen gösterin derim. Bence bu bir kriterdir. Tabi REBL var ICO yapmadan sadece airdrop ile tokenlerini dağıtan onu ayrı tutuyorum, o candır!

felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
May 30, 2018, 01:03:46 AM

Tam öğrenmeden girmişsin Airdrop olayına, borsa adresi verdiğin için bütün uğraşların çöp oldu. Neyse, umarım ki sadece bir iki günlük bir uğraştır bu. Aklında olsun Mew (My Ethereum Wallet) ya da Metamask gibi cüzdanlardan hesap açacaksın ve oradan aldığın adresi kullancaksın Airdroplarda. Bu arada pek çok kişi bahsetmiş zaten belki de yüzde yetmiş sekseni çöp çıkacak ve hiçbirşey gelmeyecek, bunu göz önünde bulundurarak bu işe gir gireceksen. Eğer aralarında iyi proje olanlarına da gelirsen o zaman üç beş birşey kazandırabilir. Şimdiden kolay gelsin...

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 30, 2018, 06:09:09 AM

Çok eskilerden erc-20lerin meşhur olduğu zamanlarda airdrplardan millet iyi kazanıyordu ama şuan pek airdroptan kazanan yok
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
May 30, 2018, 06:13:41 AM

Airdroplar eskiden baya iyi kazandırıyordu ama şimdilerde onlarcasına katılsan belki bir iki tanesinden kayda değer bir şeyler gelebilir.
ismailtkngr
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
May 30, 2018, 06:51:29 AM

Airdrop işini 3 ay önceye kadar aktif bir şekilde yapıyordum.En az 40 kampanyaya girdim fakat gelen 3 5 tane.Gelenlerde çöp oluyor zaten.Şimdi onun yerine bountylere katılıyorum.Çok daha iyi kazanç sağlıyor.
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
May 30, 2018, 07:08:22 AM

Myetherwallet cüzdanın yerine binance cüzdanını verdiğin için hiçbirisi gelmeyecek umarım çok uzun zamanlı emeklerin değildir. Bir de her zaman aklında olsun bir iş yapmadan önce bir öğren detaylıca araştır oku ondan sonra yap ne yapacaksan. İlk başlarda arkadaşın dediği gibi boyacı küpü değil bu biraz sabırlı ol bekle illaki bir miktar gelecektir ilerleyen zamanlarda.

rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
May 30, 2018, 08:14:45 AM

Yedi aydan beri airdrop yapıyorum walletda koinler var ama daha bir işe yaramıyorlar bu işde uzun vadeli düşünmek zorundasın daha çok erken
googlemi
Member
**

Activity: 152

View Profile
May 30, 2018, 08:40:00 AM

Belli olmuyor nezaman yollayacakları ama yinede ethereum adresi dediğin borsa adresin değildir umarım

binance etrehurum adresim? yazmasa mıydım? bi sorun olur mu
Borsa adresin olmaz. Senin vermen gereken adres myetherwallet'ten oluşturduğun adresi vermen lazımdı geçmiş olsun gelecek olan token varsa da kullanamayacaksın.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
May 30, 2018, 08:45:55 AM

binance adresini verirsen tabiki airdroplardan herhangi birşey gelmez. hocam mewden cüxdan aç ancak artık airdrop devri bitti gibi birşey.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 30, 2018, 09:25:10 AM

Böyle hatalar normal. Sadece dua et gelen tokenlerin ederi çok olmasın. Ben de bu hatayı yaptım ebtc airdrobunda. Borsa adresi verdim. 2500 e yakın geldi ama cüzdan adresi olmadığı için öylece kaldi. O da ciddi değerlere ulaştı. 2 ay önce baktım. Adamlar aynı yere yine aynı miktar yollamislar. Ayrıca birde elinde ebtc tutanlara farklı bir token daha yollamislar. 2-3 ay önce baktığımda o tokenlerin ederi 4300$ di. Adresi kullandığım borsadan private key istedim durumu izah ettim. Onlarda haklı olarak vermediler.  O kadar para çöp oldu. Böyle hata olmasın yeter ki???
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: