Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:30:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6545 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
May 30, 2018, 10:23:45 AM

Blockchain Korea, Hyundai-pay'ın en büyük partnerlerinden biri olup Hyundaikasse donanım cüzdanınından ve Hyundai-pay'ın kriptoparalarla ödeme yapabileceğiniz kafesi olan Cafe De Block'un sorumlusudur. Blockchain Korea'nın Hyundai-pay ile olan ortaklığı dışında Güney Kore'de çeşitli kriptoparaların madenciliğini yapan bir kuruluş olduğu da bilinmektedir.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
May 30, 2018, 11:20:20 AM

Senaryo #1 birkaç arkadaşla oturup yazdığımız ortak görüşümüz

Pre-sale'de satılan coinlerin Bithumb ve Bibox borsalarına satıldığını düşünüyorum. Hyundai Digital Asset Currency'nin ekibine pre-sale satışları ne zaman yapıldı? sorusu sorulduğunda heriflerin verdiği ilk cevap;
- Pre-sale yatırımları 2017'nin başında Güney Kore'de kulaktan kulağa yayılarak yapıldı, yatırımcılarımızı gizli tutuyoruz oldu.

Hyundai-pay'ın websitesine girdiğinizde partnerler kısmında Bithumb olduğunu görebiliyorsunuz aynı zamanda Elastic gibi coinler de var.

Böyle büyük bir projeye yapılan kulaktan kulağa pre-sale aslında 'pre-sale' değil 'private sale' olarak adlandırılmalı.

Bir çok kişi bu cevap üzerine Hyundai-pay gibi büyük bir şirket neden token sale yapma gereği duyarki? diye aklından geçirdi.
Bence de Hyundai-pay'ın insanlardan para toplamaya ihtiyacı yoktu bundan dolayı token satışlarında satılan tokenleri pre-sale fiyatına göre çok üst seviyede sattılar yani herifler zaten kimse yatırım yapsın istemedi. Heriflerin token sale yapmalarının tek sebebi kendi kriptoparalarını Avrupa pazarına pazarlamak için reklam çalışması yapmaktı. Yani asıl olay aynı IoTA'da ve Cardano'da olduğu gibi borsalarda listelendikten sonra ellerindeki coinleri avrupa pazarına pazarlamaktı.

Hyundai-pay bir firma ve Hyundaikasse adında bir fiziksel cüzdan üretmiş. Herifler token satışları yaparken ürettikleri fiziksel cüzdandan bahsetme gereği bile duymadı ama www.kassemall.com'a girdiğinizde desteklenen kriptoparalar arasında Hdac'ın da olduğu görülüyor ve Hdac Hyudai-pay altında üretilen bir kriptopara.

Hyundai-pay firması yine yapıyor yapacağını Doublechain yazılım ekibiyle partnerlik yapıyor ve Çin'in borsalarından biri olan Bibox ile anlaşarak Dexko adında Hdac'ında listeleneceği bir borsa oluşturuyor.

Bilemiyorum bitcointalk... bir pos cihazı üretti diye 30'a katlamış Pundi X var.
Hyundai-pay fiziksel cüzdan, atm, hardware security module üretmiş, kendi blokzincirini, cüzdanını yapmış, dexko adlı bir borsa oluşturuyor..

ve bunun sözü hiç geçmiyor..
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
May 30, 2018, 11:21:45 AM

ilginç bir bilgi vereyim. hdac şu anda aşağıdaki borsada listeleniyor, çin borsası olabilir?

https://www.bitonbay.com/

0.00004487 satoshi su anda, 0.3 dolar falan.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
May 30, 2018, 11:24:50 AM

ilginç bir bilgi vereyim. hdac şu anda aşağıdaki borsada listeleniyor, çin borsası olabilir?

Bunu nereden buldunuz? Hiç zannetmiyorum kaldı ki site 2018'in başında oluşturulmuş büyük ihtimalle phishing olabilir.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
May 30, 2018, 11:27:16 AM

Bunu nereden buldunuz? Hiç zannetmiyorum kaldı ki site 2018'in başında oluşturulmuş büyük ihtimalle phishing olabilir.

birisi su anda ann konu baslıgında yazdı, 5 saat önce de hdac haberinin twitini atmıslar. gerçek bir exchange gibi duruyor.

https://twitter.com/bitonbay
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
May 30, 2018, 11:31:55 AM

birisi su anda ann konu baslıgında yazdı, 5 saat önce de hdac haberinin twitini atmıslar. gerçek bir exchange gibi duruyor.

https://twitter.com/bitonbay

Hdac'ın izni olmadan kriptoparayı kendi borsalarında listelemiş olabilir, kullanmayın.

Dor AmaZix: Hey Little @XhearthmeagN it was is brought to here before.
Please note that Hdac hasn't not been listed officially on any exchange.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
May 30, 2018, 11:45:34 AM
Last edit: May 30, 2018, 12:10:59 PM by Matthias9515

MainNet lansmanından beri birçok soru aldık ve bunları bu duyuru ile cevaplamayı umuyoruz.

/// 1 Madencilik
① Özel Madencilik Havuzu
Bazı TGE katılımcılarının Hdac'ı taklit eden özel bir madencilik havuzu tarafından saldırıya uğradığı görülüyor. Madencilik havuzumuzun merkezi olmayan bir ağ olduğunu lütfen unutmayın, bu nedenle Hdac Teknoloji'nin yasal sorumluluğu yoktur.

② Hdac Teknoloji Self-Madencilik
MainNet lansmanından beri hiçbir madencilik havuzunu kullanmadık. Bu, İsviçre yasalarına ve FINMA'ya uygundur. Hdac Technology, herhangi bir maden havuzunu işletmiyor ve gelecekte herhangi bir maden havuzunu işletmeyecek.

③ Satılık Maden Ekipmanları
Hiç bir madencilik ekipmanı üretmeye veya satmaya hiç katılmadık ve gelecekte bunu planlamıyoruz.

/// 2 İşlemle ilgili giriş (P2P, Liste)
① P2P
Platformumuz, P2P işlemlerinin evrensel standartlarına göre tasarlanmıştır. Ayrıca, Hdac Platformunu, hizmet coinlerinin ödeme coinlerine dönüştüğü durumlarda, İsviçre regülasyon yetkililerine uygun olarak kurduk. Bu nedenle, herhangi bir kişisel işlemle müdahale etmiyoruz ve bu tür işlemler Hdac Teknoloji ile alakasız.

② Listelemeler
DAC listelerini şirketimizin yönetimi altında incelemiyoruz ve üçüncü taraflarca listelemeye dahil değiliz. Büyük ölçekli veya çok taraflı borsalardaki işlem ve işlem ücretlerinin Hdac Teknolojisi ile hiçbir ilişkisi yoktur.

/// 3 Betanet Testi
Betanet'e katılan kullanıcılardan çok olumlu geri bildirimler aldık. Geçmişte belirttiğimiz gibi, Betanet üzerindeki madencilik coinleri gerçek kullanım için kullanılamayabilir ve bunları yakmaya karar verdik.

- burnaddress: HJXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXVarS5i
- Betanet katılımcılarının işbirliği ile Betanet testinden çıkarılan DAC toplanacak ve yakılacaktır.
- Geri kalan DAC'yi alabilmek için gerekli her türlü önlemi alacağız.
- Betanet test katılımcılarına elektrik ve ekipman maliyetleri için DAC verdik.
- Yakında sizi ilerlememizden haberdar edeceğiz.

/// 4 Kurucunun Ödülü
Kurucunun Ödülü, İsviçre Yasal Danışmanının gözden geçirilmesi ve Hdac Teknoloji AG Yönetim Kurulu'nun onayı dahil olmak üzere, İsviçre'deki yerel yasalara uygun olarak işlenmiştir. Cryptocurrency sisteminde, cryptocurrency'ın takım üyelerini %10-20 (Hdac için %8 oranında 5 yıla yayılmış) ödüllendirmek bir trend.
Ancak, Hdac Technology AG, Kurucunun Ödülünü vermemeye karar verdi.
(burnaddress: HJXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXVarS5i)
Son iki yıldır, araştırmacılarımız ve geliştiricilerimiz rekabetçi bir blok zinciri platformu oluşturmak için son derece zor çalıştılar. En iyi blockchain çözümlerini geliştirmek için çaba göstermeye devam edeceğiz.
Ayrıca, FINMA kurallarına göre değerlendirilme aşamasındayız. Bu son derece titiz bir süreçtir ve bu kadar ileriye gelmekten gurur duyuyoruz.
DAC'ın likiditesi aktif madenciliğe yol açacak ve bu da platform tabanlı bir ekosisteme yol açacaktır. Bütün bunlar Hdac'ın değerini zenginleştirecek.

/// 5 Resmi İletişim Kanalı
Kullanıcıların, MainNet lansmanından önce Hdac'ı gayri resmi topluluklar üzerinde tartıştıklarını fark ettik. Bununla, Hdac Teknolojisinin yol haritası ve evrimi hakkında kullanıcılarla tartışmamız ve iletişim kurmamızın zorunlu olduğunu kabul ettik.

/// 6 Cüzdan Bilgisi ve Güvenlik Kimlik Doğrulaması
Hdac herhangi bir kişisel bilgiyi dosyada saklamıyor. Herhangi bir finansal kayıp veya saldırıya uğrama riskinden kaçınmak için lütfen aşağıdaki noktaları dikkatlice okuyun.

A. Kelime listenizi güvenli bir yerde saklayın.
Sözcük listeniz açıksa, hesap bilgilerinizi ifşa etme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

(1) Kelime listenizi bilen tek kişi olduğunuzdan emin olun.
(2) Kelime listenizi bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza kaydetmeyin.
(3) Sözcük listenizin bir resmini çekmeyin.
(4) Sözcük listenizi İnternet erişimi olmayan güvenli bir yerde saklayın.

B. PIN yönetimi önemlidir.
C. Bilgisayarınıza ve akıllı telefonunuza, bilgisayar korsanlarına karşı korunmak için bir virüsten koruma yazılımı indirin.

/// 7 TGE Katılımcıları için Ek AMLA Prosedürü
Birkaç kez duyurduğumuz gibi, TGE katılımcılarının ek AMLA prosedürünü tamamlamaları için hala bekliyoruz. Tüm TGE katılımcılarının belgeleri teslim etmeleri için AMLA (KYC) onay prosedürlerine devam edebilmemiz için gerekiyor. Şu anda, katılımcıların sadece% 59'u bu süreci tamamladı. Bu süreci henüz tamamlamayan katılımcılarla iletişim kurmaya devam edeceğiz.
Kısa bir süre içinde, kullanıcılar için eksiksiz ve istikrarlı bir ağ sağlamak amacıyla MainNet lansmanına hazırlık olarak titiz testler yaptık. Daha fazla çözüm araştırmaya ve geliştirmeye devam edeceğiz. Hdac'ın değerini artırmak ve bir SRO'ya katılarak ve FINMA ve VQF sertifikalarını alarak güvenilirlik tesis etmek için çabalıyoruz.
Hdac, MainNet lansmanı ile bu sektörde ilk adımını attı. Artan bir eko-ortak olarak, Hdac çeşitli endüstrilere uygulanabilecek bir IoT tabanlı blockchain platformu olma yolunda çalışmaya devam edecektir.
Son olarak, Hdac Teknoloji AG, Hdac Platform yol haritasındaki çözümlere devam ederken kalite güvencesini sağlayacaktır.
Başından beri bizimle birlikte olan taraftarlara çok müteşekkiriz. Çok çalışmaya devam edeceğiz ve çeşitli endüstriler için mevcut olacak bir blockchain çözümü geliştireceğiz.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 30, 2018, 08:44:09 PM

Hdac çok güzel proje. Konu enfes olmuş. Bir çırpıda her şeyine ulaşıyorsunuz. Böyle düzenli tertipli konu açabiliyor olmak istedim Cheesy
Elinize sağlık.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
May 30, 2018, 08:55:17 PM

Hdac çok güzel proje. Konu enfes olmuş. Bir çırpıda her şeyine ulaşıyorsunuz. Böyle düzenli tertipli konu açabiliyor olmak istedim Cheesy
Elinize sağlık.

Bence de iyi bir konu olmuş yalnız bu coinin fiyatı hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum.. Yeni bir tren olabilir mi acaba ya da yatırımcısını hüsrana mı uğratır?

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
May 30, 2018, 10:57:55 PM

Hdac neresinden bakarsam bakayım şimdiden dikkatimi çekti, eften püften kripto paraların cirit attığı bir piyasada fark yaratacağını düşünmeden edemedim. Konuyu dikkatle takip edeceğim bende. Bu coini ayrıntılarına kadar detaylandırmışsınız, emeğinize sağlık.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
kggservices
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
May 30, 2018, 10:59:40 PM

HDAC projesi güzel fakat insanları çok uğraştırdılar. Umarım bu kadar kişinin beklediğine değecek bi proje olur.

Konun mükemmel olmuş umarım burada bir sürü iyi yorumlar görürürüz

Bu yorumların başlarında olmak için Rezever yaptım burayı Smiley

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
May 31, 2018, 06:42:02 AM

Bountysine katıldığım ve katıldığım için şanslı olduğumu düşündüğüm coin. Ekip aylardır yol haritasına uyumlu şekilde çalışmalarını sürdürüyor ve bountysine katıldığım en profesyonel proje olduğunu düşünüyorum, yatırım olarak tutmayı düşünüyorum, umarım bu kadar beklediğimize değecek.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
May 31, 2018, 11:57:58 AM

Elinize sağlık.

Eyvalah teşekkür ederim atladık bir trene umarım yarı yolda kalmayız. Şu an genel anlamda nakite dönmüştüm ama kalan paramı Bitcoin ve Hdac'ta tutuyorum çünkü blokzincire fiziksel anlamda bir şeyler katabilmiş ilk proje, piyasaya çıktıktan sonra Hdac için analizlerinizi bekliyorum. Ben bayağı umutluyum, iyi bir miktarda da yatırımım var.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
May 31, 2018, 12:10:36 PM

Elinize sağlık burda baya emek harcanmış Grin Ben de imzasına girmiştim alengirli sayılacak bir prosedür var ödülü alabilmek için. Aylardır bekliyorum inşallah bu kadar beklemeye değer. Gerçi yanlış bilmiyorsam btc’nin şuan düşük olması bunun da değerine yansıyacak.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
May 31, 2018, 12:48:40 PM

Bu derli toplu paylaşım için teşekkür ederim. Hdac'in bountysine katılmış ve projeyi az çok bilen biri olarak gelişmeleri yakından takip ediyorum. Borsaya girdiği anda da bountycilerin alış fırsatı yaratacağını düşünerek beklemekteyim. Projeyi ilk incelediğim günden beri İota'ya karşı insanlara öneriyordum, tabi sallayan olmuş mudur bilmem ama tam anlamıyla geleceğin projelerinden biri olduğunu düşünüyorum.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
May 31, 2018, 01:02:42 PM

Bu derli toplu paylaşım için teşekkür ederim. Hdac'in bountysine katılmış ve projeyi az çok bilen biri olarak gelişmeleri yakından takip ediyorum. Borsaya girdiği anda da bountycilerin alış fırsatı yaratacağını düşünerek beklemekteyim. Projeyi ilk incelediğim günden beri İota'ya karşı insanlara öneriyordum, tabi sallayan olmuş mudur bilmem ama tam anlamıyla geleceğin projelerinden biri olduğunu düşünüyorum.

Ben şu ana kadar imzasına katılıpta satacağım diyen görmedim. Bir Koreli Hyundai-pay ürünlerinin kullanıldığı Hdac'ın restaurantı Cafe de Block'a gidip ürünlerin ve mekanın fotoğraflarını çekmiş. Bitcoin ATMsinden tutun da Kasse fiziksel wallete kadar her şey mevcut. Kendisiyle konuştuktan sonra bu konu hakkında güncelleme yayınlayacağım.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 31, 2018, 01:17:42 PM
Merited by Blacknavy (1)

Ben şu ana kadar imzasına katılıpta satacağım diyen görmedim. Bir Koreli Hyundai-pay ürünlerinin kullanıldığı Hdac'ın restaurantı Cafe de Block'a gidip ürünlerin ve mekanın fotoğraflarını çekmiş. Bitcoin ATMsinden tutun da Kasse fiziksel wallete kadar her şey mevcut. Kendisiyle konuştuktan sonra bu konu hakkında güncelleme yayınlayacağım.
Ama satan olsun litfen yaaa, yoksa ucuz yollu nasıl alacağuk?  Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
May 31, 2018, 10:22:57 PM

Hdac geçen senenin iyi yatırım toplayan ico larından birisi, yukarıda yazmışlar gerçekten sessiz sedasız çalışıyorlar.
Umarım iyi bir borsaya girer.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 01, 2018, 11:56:23 AM
Last edit: June 01, 2018, 01:04:26 PM by Matthias9515

Hyundai-dac tarafından geliştirilen Intel RealSense Yüz Tanıma Erişim Kontrol Sistemi

Japonya IT Haftasında (Bilişim sistemleri haftası) Hdac'ın yazılım ekibi Double Chain'in geliştirdiği Intel RealSense Yüz Tanıma Erişim Kontrol Sistemi tanıtıldı.

Ürün tanıtımı: https://m.youtube.com/watch?v=iI16Euvq3eg

Japonya IT haftası mekan gösterimi ve Hyundai-dac (Double Chain) ekibinin standı: https://m.youtube.com/watch?v=Cv_dR6QDVQA

Japonya IT haftasında görüldüğü üzere Amazon gibi firmaların da standı bulunmakta.
tammyla
Member
**

Activity: 176
Merit: 10

View Profile
June 01, 2018, 12:01:48 PM

Bu adamların gelişmeleri beni daha da bi cezbediyor.Cuzdan bılgılerını yolladım bakalım bounty odullerını gondereceklermı.Direk satmayı da dusunmuyorum uzun vadede x2 yapabılecek bır potansıyelı var.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: