Bitcoin Forum
May 26, 2024, 10:40:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6539 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
June 12, 2018, 09:23:52 PM

Herifler Dünya Kupasına reklam vermiş yuh artık ayrıca sadece futbol değil birçok spor dalinda reklamları cikacakmis.. Eurosport Digiturk'te bile var.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
June 12, 2018, 10:14:22 PM

bu hdac kendisini iyice agirdan satiyor maasallah... daha imza ödüllerinin akibeti belli degil, ortada fol yok yumurta yok... ama iyi pazarliyorlar...
iota'dan daha iyi olacagina inaniyorum ama artik bi görelim biseyler, bekle bekle nereye kadar...

MainNet 18 Mayıs'ta hazır oldu ve hemen adresleri toplamaya başladılar, ekibe güven kimsenin emekleri karsılıksız kalmayacak.

Ya göndersinler de ekmeğimize bakalım hem ico da hemde kampanyalarda projeyi desteklemiş biri olarak projeden gerçekten yüksek oranda umudum var ama bitcoin öyle düşüyor ki şu an hiçbir şeyin yükselmesinin bir imkanı yok gibi gözüküyor.. Hdac btc düşerse bi 3x yapsa keyfime keyf katarım.
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
June 12, 2018, 10:25:04 PM

Piyasa şuan için vaatler ve fikirler üzerine tasarlandı ve Hdac in fikir ve geleceğe dair vaatleri oldukça güzel ve kullanışlı geldi bana. Yatırım yapılır mı şimdilik bir şey demek zor fakat gelecekte güzel işler başarabilir.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 14, 2018, 12:18:52 PM
Last edit: June 14, 2018, 12:37:39 PM by Matthias9515

14 Haziran'dan itibaren ITV, Eurosport 1 ve Eurosport 2 kanallarında Hdac'ın reklamları yayınlanmaya başlandı. Reklamlar Rusya'da oynanan Dünya Kupası, Formula 1 ve araba yarışları, tenis, atletizm, bisiklet gibi spor dallarında yayınlanıyor. Temmuz'un ortasına kadar reklamlar yayınlanmaya devam edecek.

https://www.youtube.com/watch?v=s8EcrSjb85o
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
June 14, 2018, 02:18:07 PM

14 Haziran'dan itibaren ITV, Eurosport 1 ve Eurosport 2 kanallarında Hdac'ın reklamları yayınlanmaya başlandı. Reklamlar Rusya'da oynanan Dünya Kupası, Formula 1 ve araba yarışları, tenis, atletizm, bisiklet gibi spor dallarında yayınlanıyor. Temmuz'un ortasına kadar reklamlar yayınlanmaya devam edecek.

https://www.youtube.com/watch?v=s8EcrSjb85o

Matthias9515 hocam gerçekten iyi bir şekilde takip ediyorsun ve konuyu güncel tutuyorsun, teşekkür ederim.
Bende bibox borsasından bir miktar aldım.

Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
June 14, 2018, 03:26:25 PM

Aynen bence de gayet özenli ve iyi takip edilen bir konu. Açıkçası çok uzun zaman oldu bekliyoruz, o ara en ümitli olduğum projelerden biriydi. Ekibin onca çalışması ve takibinden ötürü projeye olan belli bir güven zaten var ama piyasadaki şans faktörünü unutmamak gerek. İnşallah geldikten sonra bir anda ico fiyatının altında kalıp sinir katsayımızı arttımaz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 14, 2018, 03:52:37 PM

Güney Kore'de Hdac Hackathon Yarışması

Hdac Güney Kore'de Blokzincir Hackathon adı altında bir yarışma düzenliyor tabi biz ekip tanıtım özürlüsü olduğu için yine bir sik bilmiyoruz, Güney Kore bloggerlerinden buldum.

http://www.hdachackathon.com

Hdac için yeni video

https://www.facebook.com/204661333665100/videos/210198926444674/

Neyseki iletişim eksikliğinin farkındalar Hdac Value Portal adında bir platform inşaa ediliyor o platformda direkt olarak geliştiriciler ile iletişim halinde olacağız.

Hdac Hackathon hakkında bir duyuru yayınladı. Ödül miktari 200 milyon KRW (Kore Wonu)

https://hdactech.com/en/News/news.do?mode=view&articleNo=758
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
June 14, 2018, 07:03:05 PM

Bende birkaç gün önce trade değil yatırım amaçlı aldım. Biraz acele ettim galiba. Alım ortalamam 60-65 k eth arası. Aldığım fiyatın epey altına düştü, şu an 47 k dan işlem görüyor. Gerçekçi olmayan yüklü alım duvarları fiyat düştükçe kaldırılıyor.

Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
June 16, 2018, 08:02:19 AM
Last edit: June 16, 2018, 08:16:00 AM by Holess

Ödüller için adres toplama tarihi 4 Haziran 2018'e kadar uzatıldı.

TGE & Presale dağıtımları neredeyse tamamlandığından ve İsviçre'deki Hdac Tech AG'den son teyidi aldığımız için, ödül dağıtımına devam edeceğiz.
Hocam merhaba konun bayağı ayrıntılı olmuş eline sağlık. Umarım beklediğimze değer Hdac.

Bu arada ödülü almamız için yapmamız gereken  herhangi bir şey var mı? Adres toplama demişsin ama ne adres toplaması bounty katılırken electrum'dan oluşturduğum adresi vermiştim o adrese gelmeyecek mi? Electrum'dan yeni bir adres oluşturup o adres ile tekrar mı kayıt olacağım kafam çok karışık.

HDAC bounty ödülünü bayadır bekliyorum yalnış bir şey yapıp ödül alamamaktan çok korkuyorum yardımcı olabilirsen sevinirim. Şimdiden teşekkürler @Matthias9515 veyahut diğer arkadaşlar..

• www.hdactech.com üzerinden Hdac cüzdanını indirip Pin kodu oluşturun ve pin kodunuz ile birlikte size verilen 12 kelimeyi güvenli bir şekilde kaydedin.
  • Cüzdanı bilgisayarınıza kurduktan sonra cüzdan üzerinde oluşturduğunuz Hdac adresinizi kopyalayın.
  • Hdac adresinizi ve E-mail adresinizi HDAC adlı kullanıcıya özel mesajla gönderin.

※ Tüm bunları ödül programına katıldığınız üyelikle yaptığınıza emin olun, başka bir üyelikten yapılan başvurular değerlendirmeye alınmıyor.

Örnek: https://i.imgur.com/zCe7ylp.png

Bu bounty olayı 4 haziranda dağıtılacaktı sanırım ama hala gelen giden bir şey yok. acaba bu sorun sadece bende mi var yoksa yine erteleme gibi bir durum mu var?

Ayrıca bu HDAC için masternode veya benzeri bir olay var mı?

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 16, 2018, 08:18:30 PM

Hdac'ı Bibox'dan alıp, cüzdanına atan oldu mu hiç? Resmi olarak herhangi bir borsada olduğuna yönelik bir duyuru bulamadım. Almaya niyetliyim ama bu konu aklımı karıştırdı. Bibox da şimdiye kadar kullanmadığım bir borsa, kullananlar yorum yaparsa sevinirim.
NetNeo
Full Member

Activity: 280
Merit: 103

View Profile
June 16, 2018, 08:58:43 PM

Ödüller için adres toplama tarihi 4 Haziran 2018'e kadar uzatıldı.

TGE & Presale dağıtımları neredeyse tamamlandığından ve İsviçre'deki Hdac Tech AG'den son teyidi aldığımız için, ödül dağıtımına devam edeceğiz.
Hocam merhaba konun bayağı ayrıntılı olmuş eline sağlık. Umarım beklediğimze değer Hdac.

Bu arada ödülü almamız için yapmamız gereken  herhangi bir şey var mı? Adres toplama demişsin ama ne adres toplaması bounty katılırken electrum'dan oluşturduğum adresi vermiştim o adrese gelmeyecek mi? Electrum'dan yeni bir adres oluşturup o adres ile tekrar mı kayıt olacağım kafam çok karışık.

HDAC bounty ödülünü bayadır bekliyorum yalnış bir şey yapıp ödül alamamaktan çok korkuyorum yardımcı olabilirsen sevinirim. Şimdiden teşekkürler @Matthias9515 veyahut diğer arkadaşlar..

• www.hdactech.com üzerinden Hdac cüzdanını indirip Pin kodu oluşturun ve pin kodunuz ile birlikte size verilen 12 kelimeyi güvenli bir şekilde kaydedin.
  • Cüzdanı bilgisayarınıza kurduktan sonra cüzdan üzerinde oluşturduğunuz Hdac adresinizi kopyalayın.
  • Hdac adresinizi ve E-mail adresinizi HDAC adlı kullanıcıya özel mesajla gönderin.

※ Tüm bunları ödül programına katıldığınız üyelikle yaptığınıza emin olun, başka bir üyelikten yapılan başvurular değerlendirmeye alınmıyor.

Örnek: https://i.imgur.com/zCe7ylp.png

Bu bounty olayı 4 haziranda dağıtılacaktı sanırım ama hala gelen giden bir şey yok. acaba bu sorun sadece bende mi var yoksa yine erteleme gibi bir durum mu var?

Ayrıca bu HDAC için masternode veya benzeri bir olay var mı?

Hala dağıtılmadı, geçen hafta ödüller ikinci kez kontrol ediliyor daüırım tarihini önümüzdeki hafta açıklayacağız dediler ama açıklamadılar. HDAC team ile bounty manager arasında koordinasyon yok. Temmuzu bulacak gibi. Telegram bounty kanalında millet geyiğe vurdu işi . Admin'de eskisi gibi aktif değil. Bekledikleri bir şey var muhtemelen. Ya da başka bir sıkıntı var açıklamadıkları.

▶▶  BTCitcoin 2  ◀◀    Scalable Bitcoin Fork with instant verified payments
██████████████████████████████
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 19, 2018, 01:48:16 PM

Hdac'ı Bibox'dan alıp, cüzdanına atan oldu mu hiç? Resmi olarak herhangi bir borsada olduğuna yönelik bir duyuru bulamadım. Almaya niyetliyim ama bu konu aklımı karıştırdı. Bibox da şimdiye kadar kullanmadığım bir borsa, kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

Binance'den sonra en büyük Çin borsası Bibox bana kalırsa hacim ve kalite anlamında Bitfinex ile eş değerdedir. Bibox üzerinden satın alacağınız DACler orijinaldir. Hdac, Bibox ve Bithumb'un resmi partneridir. Hdac şu an yasal prosedurlere uymak için tahminimce listelendigi borsaları unofficial olarak gösteriyor.

Ödüller için aklınızda şüphe bulunmasın çünkü adreslerde hata olduğunda steve@hdactech.com adlı bir mailden dönüş yapıldı. Yani ödül adreslerini toplayanlar Hdac ekibidir, AmaZix geçte olsa Hdac ekibiyle kordineli bir şekilde çalışmaktadır. Bu arada AmaZix eskisi kadar bilgili Telegram moderatorlerine sahip bir ekip değil projeleri asla Telegram kanallarından takip etmeyin.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 19, 2018, 01:52:27 PM

Hdac value adında Kore iletişim kanalı açıldı.

Hdac ekibi AmaZix gibi 3. parti kuruluşların iletişim anlamında yetersiz geldiğinin farkında bundan dolayı şu an için sadece Korece olan resmi iletişim kanalını oluşturdu.

https://www.hdacvalue.com/
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 19, 2018, 02:02:26 PM

The-blockchain Hdac hakkında makale yayınladı.

Haberin içeriğinde Hdac'ın otomobil üreticisi Hyundai Motors'un eski CEO'su Chung Dae-su tarafından kurulduğu ve ITV, Eurosport gibi kanallarda yayınlanan Hdac reklamlarının büyüklüğünden bahsediliyor.

Ayrıca Dünya Kupası'nda cumartesi günü oynanacak olan Güney Kore - Meksika maçında da Hdac'ın reklamı yer alacak. Benim şahsi düşüncem Hdac'ın resmi partneri Bithumb Hdac'ı listelemeden fiyatta pek bir artış yaşanmayacak. Güney Kore borsası Bithumb listelenmesini maçtan sonra bekliyorum yani Temmuz'un sonuna kadar.

https://www.the-blockchain.com/2018/06/15/hdac-scores-with-world-cup-tv-blockchain-advert/
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 19, 2018, 02:45:49 PM

Binance'den sonra en büyük Çin borsası Bibox bana kalırsa hacim ve kalite anlamında Bitfinex ile eş değerdedir. Bibox üzerinden satın alacağınız DACler orijinaldir. Hdac, Bibox ve Bithumb'un resmi partneridir. Hdac şu an yasal prosedurlere uymak için tahminimce listelendigi borsaları unofficial olarak gösteriyor.

Ödüller için aklınızda şüphe bulunmasın çünkü adreslerde hata olduğunda steve@hdactech.com adlı bir mailden dönüş yapıldı. Yani ödül adreslerini toplayanlar Hdac ekibidir, AmaZix geçte olsa Hdac ekibiyle kordineli bir şekilde çalışmaktadır. Bu arada AmaZix eskisi kadar bilgili Telegram moderatorlerine sahip bir ekip değil projeleri asla Telegram kanallarından takip etmeyin.

Yanıt için teşekkürler hocam.
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
June 19, 2018, 02:48:00 PM

hocam bu hdac, tıpkı litecoin gibi katlama yapabilecek coin mi? grafiklere bakıyorum 3 dolardan 300-400 dolara fırlamış. iki sene artık neyse. alıp böyle zula yapsak ilerde en azından 50 doları görebilecek potansiyeli var mı? öyle ise forumda bazen denk geldiğim 30x yapmam lazım konusu aklıma geldi. bunda işe yarar mı, ne dersiniz?
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 19, 2018, 02:55:48 PM

hocam bu hdac, tıpkı litecoin gibi katlama yapabilecek coin mi? grafiklere bakıyorum 3 dolardan 300-400 dolara fırlamış. iki sene artık neyse. alıp böyle zula yapsak ilerde en azından 50 doları görebilecek potansiyeli var mı? öyle ise forumda bazen denk geldiğim 30x yapmam lazım konusu aklıma geldi. bunda işe yarar mı, ne dersiniz?

piyasa iyi giderse 10x, stabil giderse 5x, kötü giderse 2x beklerim.

10x'de villa
5x'de ev
2x'de merso alirim
btc takla atarsa da babayı alırız

bu başlikta hayal satmıyoruz knk
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
June 19, 2018, 06:26:01 PM

Ödülleri dağıtıl dımı bunun ben twitter bountysine girmiştim hiç ses seda yok diye ilgilenmedim acaba dapıttılarsa tekrar gönderirler mi ki merka içerisindeyim
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
June 19, 2018, 07:38:14 PM

hdac hakkında bende biraz okuma yaptım, fakat hala aradayım, piyasa gerçekten çok kötü
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
June 19, 2018, 08:41:47 PM

Alım yapacak arkadaşlara beklemeleri tavsiye ediyorum. Ben parçalı olarak yaklaşık 1 etherlik aldım. Nerdeyse yarıya düştü, belki daha da düşecek.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: