Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:11:19 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6545 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 20, 2018, 08:35:53 AM

Updates on Hdac Bounty distribution (June 20, 2018)

All Hdac wallet addresses which were sent even after the deadline (4th of June) were gathered until yesterday. Final confirmation for the distribution was also made.
Currently, the list is being finalized and no more wallet addresses will be added to the list. The distribution process will be reviewed by the distribution team which will handle the enitre process. This may take some time. Once finished, we will announce the distribution date and distribution will take place in the alphabetical order of the BitcoinTalk username.
We cannot guarantee that distribution will finish in just one day. Therefore, we will briefly keep you updated on where we are.

Please make sure that the Hdac wallet address you have sent is correct (you can check from your outbox in BitcoinTalk).
Please also note that Amazix or the Hdac team are NOT responsible for any loss of DAC due to sending the wrong wallet address, or not sending the wallet address in time, and for unverified & mismatching BitcoinTalk usernames.

Apologies for the changes in schedule and the delay being caused.
We are working hard to make sure the process to be completed smoothly without any errors. We appreciate for your kind patience and understanding.

The Hdac team.

Özet: Gecikme için üzgünüz, dağıtımı Bitcointalk kullanıcı adlarına göre alfabetik düzende yapacağız, tüm dağıtımı tek bir günde yapabileceğimizi garanti etmiyoruz, ödüller dağıtılacak, liste son bir defa Hdac ekbi tarafından gözden geçiriliyor.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 20, 2018, 09:08:34 AM

Bu kadar düşmesi bile hdac için çok yüksek, adamlar prede deli satış yaptılar, bir ara telegramda görmüştüm satılan değerleri 1 btc ye karşılık 50k token falanmıydı neydi bilenler vardır mutlaka. Bence ödüllerle birlikte hdac tam çöp olacaktır, helbiz ile aynı sonu yaşayacak
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
June 20, 2018, 09:56:46 AM

ICO da 0.1 BTC ye = 2200 DAC satılmış.
Bende icoya yakın bir fiyattan alım yaptığım için sevinmiştim, alım yapanlar şimdilik bag holder olmuş gibi görünüyoruz.
Bounty dağıtımı öncesi zararına satış yapabilirim.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
June 20, 2018, 03:37:41 PM

0.10 btc 2200 dac baya pahalıya satılmış. 0.10 btcye 22000 dac alınıyor.  maliyet yapmak için doğru tarihler mi. coin sepetini çeşitlendirmek için hdac teknolojisi ve anlaştığı kurumlar itibari ile göz kırpıyor biraz. at fava beklet ama paranın hepsi ile değil.

frtmr
Full Member

Merit: 108

View Profile WWW
June 20, 2018, 04:21:21 PM

0.10 btc 2200 dac baya pahalıya satılmış. 0.10 btcye 22000 dac alınıyor.  maliyet yapmak için doğru tarihler mi. coin sepetini çeşitlendirmek için hdac teknolojisi ve anlaştığı kurumlar itibari ile göz kırpıyor biraz. at fava beklet ama paranın hepsi ile değil.

Ico sürecini takip etmemiştim, yatırım topladıktan sonra haberim oldu. O zamandan beri bekliyordum aslında.
Fiyatı icobenchden aldım, doğrudur sanırım.

https://icobench.com/ico/hdac
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 20, 2018, 06:03:50 PM

Bu kadar düşmesi bile hdac için çok yüksek, adamlar prede deli satış yaptılar, bir ara telegramda görmüştüm satılan değerleri 1 btc ye karşılık 50k token falanmıydı neydi bilenler vardır mutlaka. Bence ödüllerle birlikte hdac tam çöp olacaktır, helbiz ile aynı sonu yaşayacak

Sadece mesaj kasmak için yorum yapmayın, helbiz ne amk :d

Private-sale'de satilan tokenler bile 1 BTC 36000 Hdac olucak şekilde Bibox ve Bithumb'a satıldı. Diğer private saleler ise Guney Koreli şirketlere 1 BTC 32000 Hdac olucak şekilde satıldı. ICO'da 1 BTC 22000 Hdac'tı ayrıca dağıtılacak Hdac ödülü miktarı toplam satılan miktarin %0.05'i dir.. Bu projeye çöp olacak demek çok garibime gidiyor çünkü Hyundai Motors'un eski Ceosu tarafından Hyundai BS&C (Hyundai'nin Bilişim Sistemleri Şirketi) tarafından geliştirilen bir ödeme sistemi platformu.

Kendi fiziksel cuzdanlarini (Hd-kasse), dijital cuzdanlarini (hdac wallet), hdac blockchaini, dijital varlik atmlerini, şifre saklama donanimlarini urettiler. Bithumb'un ve Bibox'un resmi partnerleri ayrıca Dexko adında bir Guney Kore borsasi olusturdular, borsayı ise Bibox ile birlikte geliştirdiler. Steemit'in Güney Kore versiyonunu yaptilar (Hdacvalue), tüm dünyada izlenen Dunya Kupasına ITV kanalinda her maçta reklam verdiler (15 Temmuz'a kadar devam ediyor), tum dunyada izlenen (Digiturk'te bile var) Eurosport 1 ve Eurosport 2 kanallarına atletizm, formula 1, araba yarisi, futbol, tenis, bisiklet yarislarinda reklam verdiler..

anlamiyorum. çöp olmamasi için Pundi X gibi pos cihazi üreten bir ERC20 tokeni mi olmasi gerekiyordu?

Herifler Japonya IT Haftasında ürünlerinin prototipini gosterdiler. Hdac çok buyuk bir proje, blokzincir teknolojisinin gerçek hayatta kullanimina tanik oluyoruz, arabalara bile entegre edilen blokzincirle calisan Intel Realsense yüz tanima cihazlari var.

Fiyat ne olur bilmem, 10x'ten fazlasini beklemiyorum, ekip hayal satmiyor, her şey ortada ve fiyatta spekulasyon yapmak istediklerini de zannetmiyorum. akli basinda insanlar şu saatten sonra bir web tasarimi üzerine hayal satan projelere yatirim yapmaz.

Hdac geliyor, blokzinciri gercek hayata entegre ediyor.. cihazlar uretildi bile amerika, japonya ve guney kore'de satiliyor.

dedigim gibi fiyat pundi x gibi 30x yapmaz cunku Hdac'in aptal twitter fenomeni destekcileri yok, akli basinda insanlar burada. Ben bu piyasanin sacmaliklarini 3 ay once gordum şu an bitcoin disinda hicbir coinim yok bir tek Hdac var. insanlara hayal satiyorlar, burda hayal yok gerçekler var.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 20, 2018, 06:08:43 PM
Merited by Blacknavy (1)

hocam bu hdac, tıpkı litecoin gibi katlama yapabilecek coin mi? grafiklere bakıyorum 3 dolardan 300-400 dolara fırlamış. iki sene artık neyse. alıp böyle zula yapsak ilerde en azından 50 doları görebilecek potansiyeli var mı? öyle ise forumda bazen denk geldiğim 30x yapmam lazım konusu aklıma geldi. bunda işe yarar mı, ne dersiniz?

piyasa iyi giderse 10x, stabil giderse 5x, kötü giderse 2x beklerim.

10x'de villa
5x'de ev
2x'de merso alirim
btc takla atarsa da babayı alırız

bu başlikta hayal satmıyoruz knk
Bu mesajı yılın tespiti ilan ediyorum. Tespit gibi tespit Cheesy
Piyasa düzelince hdac en az x5'i olan proje bu aşikar. x10 sürpriz olur, olursa da güzel olur.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 21, 2018, 07:43:12 AM

hocam bu hdac, tıpkı litecoin gibi katlama yapabilecek coin mi? grafiklere bakıyorum 3 dolardan 300-400 dolara fırlamış. iki sene artık neyse. alıp böyle zula yapsak ilerde en azından 50 doları görebilecek potansiyeli var mı? öyle ise forumda bazen denk geldiğim 30x yapmam lazım konusu aklıma geldi. bunda işe yarar mı, ne dersiniz?

10x'de villa
5x'de ev
2x'de merso alirim

Piyasa düzelince hdac en az x5'i olan proje bu aşikar. x10 sürpriz olur, olursa da güzel olur.

Ben elimdekileri Hdac Bithumb'da ve Binance'de listelenene kadar satmayı düşünmüyorum. Benim hedefim Bithumb, resmi partneri olduğu için Güney Kore borsasından atak bekliyorum ayrıca sene sonuna doğru IoT sözleşmeleri vs var. Bilmiyorum kripto para piyasası bana artık çok anlamsız geliyor. Piyasadan çıkalı çok oldu şu an elimde sadece Bitcoin ve fiziksel anlamda bir şeyler kattığı için Hdac tutuyorum. Bu saçma altcoinlere milyon dolarlık şirket muamelesi yapıldığı sürece Bitcoin'in yükselebileceğini sanmıyorum. Bundan dolayı daha fazla düşüş bekliyorum. Bitcoin'in fiyatı dip yapınca long gireceğim, Hdac'ı da Bithumb için holdlayacağım.
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
June 21, 2018, 07:47:01 AM

Beklenti bayağı büyük te ; bountyler ne oldu acaba ? bir gelişme var mı ? almak için herhangi bir işlem yapıyor muyuz ? En son hdac walleti gönderdik.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 21, 2018, 07:56:40 AM

Beklenti bayağı büyük te ; bountyler ne oldu acaba ? bir gelişme var mı ? almak için herhangi bir işlem yapıyor muyuz ? En son hdac walleti gönderdik.

20 Haziran'da ekip listenin alfabetik sıraya göre düzenlenip son kontrollerin yapıldığını ve önümüzdeki dönemde alfabetik sıraya göre dağıtımların başlayacağını aynı zamanda dağıtımların tek bir gün yerine muhtemelen birkaç günde biteceğini söyledi.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 21, 2018, 10:57:27 AM

Eurosport 1, 54 ülkede ulaşılabilen, 21 dilde, uydu üzerinden ve kablolu yayın yapan uluslararası bir spor kanalı. Sahibi Fransa merkezli kuruluş TF1 Group'tur. Günlük spor haberleri verir, pek çok spor olayını canlı yayınla seyircilerine aktarır. 2008 yılı içerisinde Eurosport 1 HD adı altında yüksek çözünürlük yayınlarına başlamıştır.

Yayın yapılan ülkeler
Avrupa Kıtası
Türkiye
Endonezya
Avustralya
Hong Kong
Singapur
Filipinler
Malezya
Rusya
İsrail
Tayland
Avustralya
Portekiz
Tayvan
Moldova

Dün bir spor yayını esnasında Hdac'ın reklamının Eurosport 1 kanalında 30 saniyeliğine İngilizce olarak yayına girdiğine kendi gözlerimle tanık oldum. Heriflerin reklam anlayışı klasik reklamcılığın çok dışında. ITV, Eurosport 1 ve Eurosport 2 kanallarında yayınlanan reklam aşağıdaki gibidir.

https://www.youtube.com/watch?v=s8EcrSjb85o

Hdac'ın amacı şu anlik dijital aletlerin ve daha fazlasının blokzinciri ile çalışan versiyonlarını inşaa etmektir. Bu ürünler Hyundai adı altında satılmaya başlandı bile.. Kriptopara alanındaki çoğu ürün üretilse de ev ve arabalar için olan ürünlerin seri üretimi 2019'da yapılacak. Bu ürünler Hyundai tarafından tüm dünyaya satılacak. Ürünlerin hepsi Hdac'ın blokzincirini kullanacak Hdac bundan dolayı 2018'in sonuna doğru IoT sözleşmelerini aktifleştirmeye çalışıyor. Hdac, Ethereum'un yapmayı planlayıp yapamadığı şeyi yapmaya başladı. Dünyaya fiziksel anlamda yenilikler katıldı. Şahsen ilk kriptopara ürünlerinden başlayıp diğer ürünlere doğru Hdac'ın satışını yaptığı ürünleri satın alıp tanıtmayı düşünüyorum. Boş vaktim olursa yapacağım.
rgsnedds
Member
**

Activity: 952
Merit: 17

raskul

View Profile WWW
June 21, 2018, 11:46:08 AM

Zorluk% -45 oranında yeniden hedeflendi. Madencilerin bu madalyonun madenciliğini merkezden uzaklaştırmasına yardım etmek için buradayım.

HDAC http://dac.signal2noi.se adresinden tekrar

Grin

Code:
 -a lyra2v2 -o stratum+tcp: //dac.signal2noi.se: 3333 -u <WALLETADDRESS> -p x 

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 21, 2018, 12:49:46 PM

Zorluk% -45 oranında yeniden hedeflendi. Madencilerin bu madalyonun madenciliğini merkezden uzaklaştırmasına yardım etmek için buradayım.

HDAC http://dac.signal2noi.se adresinden tekrar

Grin

Code:
 -a lyra2v2 -o stratum+tcp: //dac.signal2noi.se: 3333 -u <WALLETADDRESS> -p x 

Teşekkürler hocam bunu bekliyordum. Karlılık hesaplama şansınız oldu mu? Getirisi şu an diğer coinlerin altında mı?

PHI1618
Legendary
*

View Profile
June 21, 2018, 01:07:08 PM

10x'de villa
5x'de ev
2x'de merso alirim

Ben elimdekileri Hdac Bithumb'da ve Binance'de listelenene kadar satmayı düşünmüyorum. Benim hedefim Bithumb, resmi partneri olduğu için Güney Kore borsasından atak bekliyorum ayrıca sene sonuna doğru IoT sözleşmeleri vs var. Bilmiyorum kripto para piyasası bana artık çok anlamsız geliyor. Piyasadan çıkalı çok oldu şu an elimde sadece Bitcoin ve fiziksel anlamda bir şeyler kattığı için Hdac tutuyorum. Bu saçma altcoinlere milyon dolarlık şirket muamelesi yapıldığı sürece Bitcoin'in yükselebileceğini sanmıyorum. Bundan dolayı daha fazla düşüş bekliyorum. Bitcoin'in fiyatı dip yapınca long gireceğim, Hdac'ı da Bithumb için holdlayacağım.
"saçma altcoinlere milyon dolarlık şirket muamelesi yapıldığı sürece" ve saçma projelerin ico'lardan milyonlarca dolar topladığı sürece ben de yükseleceğini düşünümüyorum.
Ico çöplüğü oldu her yer. Para eskiden 100e bölünürdü şimdi 1000'e bölünüyor.

Hdac şu an alınabilme imkanı var mı hocam? Nereden alınabiliyor?

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 21, 2018, 02:01:55 PM

10x'de villa
5x'de ev
2x'de merso alirim

"saçma altcoinlere milyon dolarlık şirket muamelesi yapıldığı sürece" ve saçma projelerin ico'lardan milyonlarca dolar topladığı sürece ben de yükseleceğini düşünümüyorum.

Bibox'tan alabilirsin yalnız fiyat oynaktır, ne kadar dipten alırsan kârdır. Yani 10 kuruş yatiracaksan 5 kuruşla gir, diğer 5 kuruşu düşüş olursa diye saklarsın. Az sabir, bence bekleyen karsiligini alacak yeterki tek seferde değil kademeli toplayin. Bibox'un private salede birsuru Hdac satın aldığını ve sürekli olarak Buy wall - sell wall girdiğini unutmayın.

Bibox ve Bithumb'un satın aldığı en bonuslu private sale oranı: 0,00002857 BTC
Bu ve altındaki fiyattan yükle moruk

ICO Price ise: 0.00004545'dir
PHI1618
Legendary
*

View Profile
June 22, 2018, 07:45:01 AM

10x'de villa
5x'de ev
2x'de merso alirim

Bibox'tan alabilirsin yalnız fiyat oynaktır, ne kadar dipten alırsan kârdır. Yani 10 kuruş yatiracaksan 5 kuruşla gir, diğer 5 kuruşu düşüş olursa diye saklarsın. Az sabir, bence bekleyen karsiligini alacak yeterki tek seferde değil kademeli toplayin. Bibox'un private salede birsuru Hdac satın aldığını ve sürekli olarak Buy wall - sell wall girdiğini unutmayın.

Bibox'takiler şu an sorunsuz dac di mi hocam? Bi kaç yerde bu tarz şeyler okumuştum.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 22, 2018, 10:00:14 AM

10x'de villa
5x'de ev
2x'de merso alirim

Bibox'takiler şu an sorunsuz dac di mi hocam? Bi kaç yerde bu tarz şeyler okumuştum.

Sabah private-sale fiyatının altına sarkınca baya bir Hdac toplamıştım. Bibox'tan cüzdana çektim şimdi

http://hexplorer.as.hdactech.com:8080/hdac-explorer/tx/b80d72c3dfdac2f25a44a19c7d93081e3051166259f2a3bea24053cf5f2cb13f

Bibox'taki DAClerin tamamı orijinal, cüzdana geldi.

Borsadan transfer için 8 cent ödedim
Hdac cüzdanı kullanılarak yapılan transferlerde ise
Hızlı işlem: 2 cent (9 kuruş)
Yavaş işlem: 0.2 cent (1 kuruş)
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
June 22, 2018, 10:43:33 AM

bitcoin, ether kırmızıya döndü dünden itibaren. eğer devam ettirirlerse ise dac da bundan etkilenir ki 16 cent şu anda. hani biraz daha ucuzlasa bende almak istiyorum az kaldı  Cheesy vizyonu olan, kendi blockzinciri olan coin sonuçta.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 23, 2018, 04:48:01 PM

ala ala bag holder olduk amk, gelmeyin tunelin ucu bombok bi yere cikiyo  Grin

https://resimyukle.xyz/resim/O63V45
https://resimyukle.xyz/resim/INLTHa
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 23, 2018, 06:12:23 PM

Bugün almayı düşünüyordum, Hitbtc Btc transferi işlemlerimi 48 saat kilitledi. Adamlara açın kilidi diyorum, güvenliğiniz için kitledik diyorlar. Şu son kalan miktarı da çekeyim bir daha Hitbtc ile işim olmaz. Ne güzel 22 sat'a kadar düşmüş, oralardan alacaktım.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: