Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:49:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6538 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
June 24, 2018, 12:23:52 AM

Bekleniler bundanda çok yüksekti en son bounty ödülleri dağıtıldı geri kaldı coinin listelenmesinde ne zaman yapıcaklar kesin bi tarih yok hala bundan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
June 24, 2018, 12:25:42 AM

Bekleniler bundanda çok yüksekti en son bounty ödülleri dağıtıldı geri kaldı coinin listelenmesinde ne zaman yapıcaklar kesin bi tarih yok hala bundan

1- Bounty dağıtılmadı
2- Bibox listeledi
3- KONUYU OKUMADAN YORUM ATMAYIN AMINA KOYIYIM
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
June 24, 2018, 03:21:13 AM

Abi insanı neden heyecanlandırıyorsunuz. Bountyler daha dağıtılmadı. Adamlar cüzdanları topladı. Kontrolleri yaptıktan sonra dağıtacaklarını söyledi hep beraber bekliyoruz.

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 24, 2018, 07:08:36 AM

Ödüller için sanırım temmuzda dağıtım başlayacaktır ve alfabetik sırada dağıtım yapılacak demişlerdi, ödüllerin dağıtımından sonra fiyatın düşeceğine eminim zaten hacim dar, piyasada berbat durumda ödüller gelene kadar btc 4k olur.
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
June 24, 2018, 09:29:49 PM

Abi insanı neden heyecanlandırıyorsunuz. Bountyler daha dağıtılmadı. Adamlar cüzdanları topladı. Kontrolleri yaptıktan sonra dağıtacaklarını söyledi hep beraber bekliyoruz.

Bende Bag Holder oldum en son 00002100'lerden satın aldım daha da aşagı sarkarsa toplamaya devam edeceğim. uzun vadede x yapacagina kesin gozuyle bakiyorum.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
June 24, 2018, 10:50:42 PM

Almayı düşünenler için düşeceği kadar düştü ama bunun dışında şuanki değere bakarsak olan bounty mağdurlarına oldu zaten aylarca beklemişiz sen gel bir de iyice düş, daha da bekleyeceğiz anlaşılan.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 25, 2018, 07:18:07 AM

Fena verdiler elimize, çok stabil düşüyor bakalım daha nereye düşecek. Birde bountyler geldimi onlar koyar tam dibe ineriz, hdac ne kadar iyi olursa olsun bu piyasa dinlemiyor köklüyor dibine kadar
prdn
Member
**

Activity: 504

View Profile
June 25, 2018, 07:32:53 AM

Bountylerin tarihi yaklaşıyor diye fiyatı düşürerek ucuzdan hunterlardan toplayacaklar sonra tekrar yükselteceklerdir ama bu şartlar altında daha fazla düşebilir. Ben şu an izliyorum en azından hunterların satmasını beklemek gerekiyor
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
June 25, 2018, 07:38:02 AM

Bountylerin tarihi yaklaşıyor diye fiyatı düşürerek ucuzdan hunterlardan toplayacaklar sonra tekrar yükselteceklerdir ama bu şartlar altında daha fazla düşebilir. Ben şu an izliyorum en azından hunterların satmasını beklemek gerekiyor

Ben topluyorum abi sikerler dün ince çizgiyle 0.00001603'e kadar dumplandi 0.00001606'dan aldim biraz daha 2800'lerden beri topluyoz
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 25, 2018, 08:56:56 AM

Çok yanlış, zarar ettirecek bir psikoloji olduğu için hiçbir coin/token ile duygusal bağ kurmuyorum, olumlu ya da olumsuz ön yargılara kapılmıyorum ama Hdac eğer doğru bir çizgide giderse çok iyi yerlere gelecek gibime geliyor. Elbette her sağlam yol gibi yapımı uzun sürecek, sıkıntılı süreçler geçirecek ama dedikleri rotadan sapmazlarsa çok güzel olacak.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 25, 2018, 10:30:55 AM
Merited by bobita (1)

Hdac bir Reward System geliştirdi kısacası buna Harvit deniyor.

Harvit, Hdac'ın reklam panolarında reklam izleyen kişilerin QR kodu aracılığıyla coin kazanmasını sağlıyor. Güney Kore'de şirketler Hdac panolarına reklam veriyor bu reklamı gören kişiler ise QR kodunu taratarak reklamı izlediğini belirtiyor bunun karşılığındaysa Hdac coin kazanıyor. Hdac bu şekilde Reklamveren ile Reklama maruz kalan kişi arasında 1e1 etkileşim içeren bir platform üretmeyi amaçlıyor.

aha ekran görüntüleri

Belediye iyi çalışıyor ama Bitcoin takla attığı için piyasada kimse buy girmiyor. Ben bunu bir fırsat olarak görüp Hdacları sırtlıyorum 2019'da Lambo ile Btctalk'a 2 dk uğrarım.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 25, 2018, 10:42:39 AM

Şu durgun dönemde, üstelik daha blok zinciri yeni kurulmuşken projelerini bu derece somutlaştıran kripto var mı bilmiyorum, varsa da iki elin parmaklarını geçmeyecektir. Matthias9515 sen de bu gayrı resmi başlık aracılığıyla ekibin globalde yaptığından daha başarılı bir enformasyon sağlıyorsun, kutlarım arkadaşım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 25, 2018, 11:21:02 AM
Last edit: June 25, 2018, 11:43:38 AM by Matthias9515

Şu durgun dönemde, üstelik daha blok zinciri yeni kurulmuşken projelerini bu derece somutlaştıran kripto var mı bilmiyorum, varsa da iki elin parmaklarını geçmeyecektir. Matthias9515 sen de bu gayrı resmi başlık aracılığıyla ekibin globalde yaptığından daha başarılı bir enformasyon sağlıyorsun, kutlarım arkadaşım.

Kanka söylesene takip ediyorum diye xd kimse takip etmiyo diye konuyu pek sallamıyorum ekip rahat durmuyor amk devrim gibi bir şey ama herifler ağır özürlü, Pundi X ekibi olsaydı 100x falan yapmıştık

neyse Hdac'tan son atak

Hdac, FinSpark adlı bir firmayla ortaklaşa olarak finans ile alakalı bir P2P platformu inşaa ediyor. Önümüzdeki günlerde bununla ilgili bilgi verilecek ama bu bilgiler sadece Güney Kore'de paylaşılıyor bende Korece olarak takip ediyorum. AmaZix'in olay ile hiçbir alakası yok, yakında yeni iletişim kanalları yapılandırılıp AmaZix şutlanacak.

Çok uzak değil he şu P2P platformu neredeyse hazır, yakında Hdacvalue.com kullanıcıları için kullanıma açılacak.

aha görsel

Bu platform Hdacvalue adlı siteyle Entegre olup, Hdac tarafından desteklenecekmiş vsvs.

şimdi kimsenin bi boktan haberi yok zaten ekip bu kafayla ilerlerse milletin hdac'tan 2 yıl sonra haberi olur. sorun değil ben 2020'ye kadar beklerim

Not: Birde H Media var (Hdac Media), işte Hdac blokzinciri kullanılarak bi medya inşaa edilecek ve bu yazar ile okuyucuları birleştirecekmiş, bağımsız medya vsvs.

heriflerde fikir çok, iş çok, iletişim 0
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 25, 2018, 11:43:42 AM

ala ala elimde 100.000 hdac oldu amınakoyum ico fiyatı 50 centti dsklskgflk çıldırcma dsklds

almayın xd
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 25, 2018, 11:55:55 AM

Kanka söylesene takip ediyorum diye xd kimse takip etmiyo diye konuyu pek sallamıyorum ekip rahat durmuyor amk devrim gibi bir şey ama herifler ağır özürlü, Pundi X ekibi olsaydı 100x falan yapmıştık

Ben konuyu sürekli takip ediyorum. Alamadım giriş yapamadım henüz ama takipteyim. Giriş yapacak nakit ya da btc kalmadı Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 25, 2018, 12:38:09 PM

Ben konuyu sürekli takip ediyorum. Alamadım giriş yapamadım henüz ama takipteyim. Giriş yapacak nakit ya da btc kalmadı Cheesy

Teşekkür ederim şu an ekip Hdac'ı CMC'de listelemiyor ve bir miktar Hdac'ı topluluğa çok ucuza pompalıyor. 0.00002777 (Private sale) altındaki her buy emri uzun vade için oldukça iyidir.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
June 25, 2018, 01:31:19 PM

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler Matthias. Eğer dediğiniz gibiyse gerçekten de geleceği parlak görünüyor.
Ben de alım yapmadım henüz, idex de filan olsaydı alırdım belki biraz. Bounty ödüllerini bekliyorum...
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 26, 2018, 08:37:02 AM

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler Matthias. Eğer dediğiniz gibiyse gerçekten de geleceği parlak görünüyor.
Ben de alım yapmadım henüz, idex de filan olsaydı alırdım belki biraz. Bounty ödüllerini bekliyorum...

Kendi Hdac blokzinciri olduğu için IDEX ve EtherDelta gibi ERC20 tokenlerinin satıldığı borsalarda satışı yapılamıyor. Benim elimde bayagı var, bountyden de koparabileceğim kadar koparmaya çalışmıştım. Ben satmayı düşünmüyorum toplamaya devam edicem.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
June 26, 2018, 09:37:57 AM

hahahah beyler biliyorum fiyat olarak çok sitem ediyorsunuz.hele ki su an top 50'deki bir sürü coinin cogunun bir vasfı olmamasına rağmen belirli bir fiyatta gitmesi , hdac- apex gibi inanılmaz yüksek potansiyelli ve gerçek hayatta da kullanılmaya bir şekilde entegre edilmiş projelerin fiyat olarak sönük gitmesi holderları mental olarak çok düşürüyor.

maalesef bu konuda yapacak birşey yok , umutla ve dirayetle hold ettiğiniz potansiyelli coinin vaktinin gelmesini bekleyeceksiniz Smiley

bunu başabilirseniz zaten kendiniz de ileride kücük bir balina olacaksınız Smiley

Alternatif Kripto-Paralar sekmesindeki konulara tek tek bakın ,en siktiriboktan icoları shilliyolar . hemen hemen hepsinin coin yada token hakkında hiçbir fikri yok ama büyük bir inançla " bu kesin 3-5 aya x10 yapacak "diyor. Niye yapacak , nasıl yapacak , ne planlıyor da yapacak , neyi uygulayacak da yapacak ?? . "onu bilmiyorum abi"

40 milyar supplyli ripple'in sadece şişirme ile 3 dolar olduğunu sakın unutmayın Cheesy
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 26, 2018, 10:39:04 AM
Merited by marpaci (1)

brh

Katılıyorum, Hdac'ın yaptıkları içinden çıkan binlerce ICO var aslında Hdac varken hepsi gereksiz kalıyor.

Hdac Dexko adında bir borsa yaptı: Quione, Coss.io, Cobinhood, Qryptos, EtherDelta ICO'su, IDEX, Deex

Hdac Ödeme sistemi, ATM'ler, Fiziksel cüzdanlar: Pundi X, Monetha

Hdac Reklam sistemi Harvit: Viuly, Refereum

Hdac Blokzinciri ve Sözleşmeleri: (Ethereum, Neo, Waves)

Hdac Blokzinciri ve IoT kompleksi, IoT sözleşmeleri: IoTA (IoTA'nın gerçek hayatta işleve geçtiği tek bir alan yok)

Hdac FinsPark: Real, Propy, Caviar, Alt.Estate, Atlant

Hdac Media (H Media): TheWorldNews

Hdacvalue: Steemit (Şu an beta olarak düşünün, Steemit gibi bir websitesi daha yapılandırılıyor)

Bunun dışında Hdac'ın piyasada rakibi olmayan alanlar; Smart HerIoT (Akıllı ev eşyaları), Smart Factory, Smart Campus, Smart Car, Hyundaikasse (Hdac'ın fiziksel cüzdanı), Hyundaikasse Security Module (Hdac'ın şifre saklamak için ürettiği özel donanım cüzdanları), Hyundai ve Intel ortaklığıyla blokzincir teknolojisine entegre edilmiş Intel Realsense Yüz Tanıma Erişim Kontrol Sistemi, ürettiği ürünlerin ve firmasının reklamını televizyon kanallarında yayınlatabilen tek firma, ilk defa İsviçre Mali Piyasalar Denetleme Kurumu (FINMA) tarafından onaylanmış kripto para, blokzincir alanında Hackathon yarışmaları düzenleyen ve geliştiricilerle buluşan ilk firma.

Hdac'ın Aralık 2018'e kadar yaptığı ve yapacağı ana yenilikler;

Hdac Public Blockchain
'03.2018 Hdac Public Blockchain Core                       
'03.2018 Consensus Algorithm (ePoW)               
'03.2018 ASIC-Resistant Algorithm (Lyra2RE2)           
'12.2017 Hardware Wallet (Kasse) for Cryptocurrency               
'03.2018 Hardware Wallet (Kasse) for Hdac                   
'03.2018 Hdac Walllet (Android)                   
'03.2018 Hdac Explorer                                   
'03.2018 Hdac Wallet (PC)                                 
'03.2018 Hdac Core Customization for Mining Pool

Hdac Private Blockchain   

'06.2018 Hdac Private Blockchain Core    
'06.2018 Advanced Security Module                               
'06.2018 Hdac Software Development Kit                       
'06.2018 Hdac Java API for Developer                   
'06.2018 Hdac Permission Management                   
'09.2018 User-Device Mapping for IoT Environment               
'12.2018 IoT Security (tunneling)                               
'12.2018 Simple Node for IoT device                               
'12.2018 IoT Contract                                           
'06.2019 Hdac Platform Bridge Node                               
'06.2020 IoT High-speed ​​Transaction Distributed Processing Blockchain

Industry
'12.2018 Smart Home                                                                
'12.2018 Smart Factory                                          
'12.2018 Smart City / Campus                                       

Bu arada bu konu benim hayal ürünlerimi içeriyor, yatırım tavsiyesi değildir sadece bu projeye inanıyorum.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: