Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:20:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6539 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
August 08, 2018, 07:27:34 PM

Arkadaşlar burada paylaşmışmıydım bilmiyorum,gpu ile hdac madenciliği çok yüksek oranda zarar ettiriyor.
Zaten şimdilik sadece ekibin elinde.

1715160021
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715160021
Reply with quote  #2

1715160021
Report to moderator
1715160021
Hero Member
*

Ignore
1715160021
Reply with quote  #2

1715160021
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715160021
Hero Member
*

Ignore
1715160021
Reply with quote  #2

1715160021
Report to moderator
1715160021
Hero Member
*

Ignore
1715160021
Reply with quote  #2

1715160021
Report to moderator
1715160021
Hero Member
*

Ignore
1715160021
Reply with quote  #2

1715160021
Report to moderator
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
August 08, 2018, 07:36:07 PM

Çok uzun zamandır burdan gelecek tokenleri bekliyoruz, şimdilik fiyat cmc’de umduğumdan düşük ama kesinlikle hodl etmeyi düşünüyorum. Bu kadar beklemişiz piyasa düzelmeden satmak istemem.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
August 08, 2018, 08:55:24 PM

Yani inşallah bu sefer kesin olarak dağıtırlar. Ben de takip ediyorum defalarca dağıtım için sinyal verdikleri halde bayağı uzun sürdü. Bounty dağıtımından sonra dump yemez umarım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 08, 2018, 10:24:07 PM

Yani inşallah bu sefer kesin olarak dağıtırlar. Ben de takip ediyorum defalarca dağıtım için sinyal verdikleri halde bayağı uzun sürdü. Bounty dağıtımından sonra dump yemez umarım.
Yer hocam ama kendi adıma çok kırmızı bir zamana denk geldiği için elimdekilerden o kadar zararı göze alıp biraz çoğaltmaya cesaret edebilir miyim bilmiyorum. Normal şartlarda zarar dediğimiz şey dönemsel, derdim değil ama hdac fiyatı düştüğünde böyle olmasaydı iyiydi. Gerçi bilmiyoruz, belki de dump yemez.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 08, 2018, 10:43:27 PM
Last edit: September 22, 2018, 03:57:47 PM by Matthias9515

Arkadaşlar burada paylaşmışmıydım bilmiyorum,gpu ile hdac madenciliği çok yüksek oranda zarar ettiriyor.
Zaten şimdilik sadece ekibin elinde.

Blok ödülü her üç dakikada bir 5 bin Hdac ve günde 2.4 Milyon adetken madencilik nasıl kârlı değil pek anlamıyorum tam tersine coinin fiyatinin düşme nedeni madencilik ve gelecekte fixlenecegini umuyoruz.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
August 09, 2018, 05:07:43 AM

BOUNTYLER YARIN DAĞITILIYOR

HODL ETMEYEN BİZDEN DEĞİLDİR

Bekledim, bekledim bugün bir miktar daha alım yaptım. Oysa ki planım bountyler dağıtıldıktan sonra almaktı. Bir gün daha sabredemedim. Dağıtımdan sonra bir miktar düşüş olabilir. Eminim çoğunluk üç kuruş kar için satacaktır.

hele şükür. hayatımda hiç bu kadar uzun süre bir yerden coin/para gelmesini beklememiştim 10 ay oldu herhalde. teşekkürler haber için, inşallah hayal kırıklığına uğramayız yine. Cheesy

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CjCdQj_9lafScX6wTaM-46ldOB1W84g6WBHgqzJmxqg/edit#gid=917740831
Ahahaha listeye öylesine bakayım dedim ben de varmışım 5 stake'e 1000 küsür hdac kazanmışım sanırım 2 haftada Cheesy Tamamen unutmuşum bounty'ye girdiğimi Cheesy
E şimdi nasıl oluyor peki? Bitcoin adresi istemişti bunlar btc mi gönderecek?

1-2 ay önce HDAC uygulamasını indirin dediler, cüzdan adresinin bitcointalk üzerinde HDAC kullanıcısına pm olarak gönderilmesini istemişti ekip. Amazix değil yani doğrudan HDAC topladı HDAC cüzdanı adreslerini, o aralıkta pm göndermeyenler bounty hakkını kaybetti, dolayısıyla epey kişiye dağıtılmayacak hdac, bu sebeple de fazla bir dump olabileceğini düşünmüyorum sanki
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 09, 2018, 05:21:40 AM

BOUNTYLER YARIN DAĞITILIYOR

HODL ETMEYEN BİZDEN DEĞİLDİR

Bekledim, bekledim bugün bir miktar daha alım yaptım. Oysa ki planım bountyler dağıtıldıktan sonra almaktı. Bir gün daha sabredemedim. Dağıtımdan sonra bir miktar düşüş olabilir. Eminim çoğunluk üç kuruş kar için satacaktır.

hele şükür. hayatımda hiç bu kadar uzun süre bir yerden coin/para gelmesini beklememiştim 10 ay oldu herhalde. teşekkürler haber için, inşallah hayal kırıklığına uğramayız yine. Cheesy

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CjCdQj_9lafScX6wTaM-46ldOB1W84g6WBHgqzJmxqg/edit#gid=917740831
Ahahaha listeye öylesine bakayım dedim ben de varmışım 5 stake'e 1000 küsür hdac kazanmışım sanırım 2 haftada Cheesy Tamamen unutmuşum bounty'ye girdiğimi Cheesy
E şimdi nasıl oluyor peki? Bitcoin adresi istemişti bunlar btc mi gönderecek?

1-2 ay önce HDAC uygulamasını indirin dediler, cüzdan adresinin bitcointalk üzerinde HDAC kullanıcısına pm olarak gönderilmesini istemişti ekip. Amazix değil yani doğrudan HDAC topladı HDAC cüzdanı adreslerini, o aralıkta pm göndermeyenler bounty hakkını kaybetti, dolayısıyla epey kişiye dağıtılmayacak hdac, bu sebeple de fazla bir dump olabileceğini düşünmüyorum sanki
Hadi ya Cheesy
Neyse sağlık olsun zaten bi şey beklemiyordum bi şey kaybetmemiş oldum bu durumda ne yapalım Cheesy Hodl'luk biraz daha hdac iyiydi tabi ama sağlık olsun Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
August 09, 2018, 05:59:22 AM

Adamlar bounty gondermemek icin herseyidenemisler Wink prensip olarak bountyde boyle ayak oyunlari yapanlara yatirim yapmiyorum.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
August 09, 2018, 06:17:27 AM

Sonra adres toplama süresini tekrar uzattılar ama ve nerdeyse %90+ adres toplandı. Ben dump olacağını düşünüyorum malum pazarın etkiside var tabi, almak için bountyleri bekliyordum hala bekliyorum
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 09, 2018, 06:19:33 AM

Ya bu kadar işi karıştıracak ne vardı onu anlamıyorum. Demek ki basit düşünüyorum. Ancak bile bile bu işlerin yapılması altında başka bir şeyler olma olasılığını düşünmeme sebep oluyor. Tam zamanın da dağıtılıyor marketin en kötü olduğu durumda .
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
August 09, 2018, 12:38:04 PM

Adamlar bounty gondermemek icin herseyidenemisler Wink prensip olarak bountyde boyle ayak oyunlari yapanlara yatirim yapmiyorum.

Herhangi bir deneme yok adamlarin blokzinciri yoktu, yazdilar ve insanlara cuzdanimizi indirip adres olusturun dediler. Hdac buyuk bir sirket yazilim ekibiyle beraber ve partnerleriyle 200 kişi vardir. Odulu dagitmasi gereken grup Blockchain Korea'ydı fakat iletişimsizlik nedeniyle dagitamadiklarini söylemişlerdi dolayısıyla Hdac'a hala güveniyorum.

Ayrica adres toplama süreci 2+2 haftaydı, görmeyen pek kalmadı.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
August 09, 2018, 08:54:52 PM

Bunlar yine dağıtmadı hocam. Yukarda iletişimsizler falan demişsiniz ama anons ettikleri bilgiden de mi haberleri yok adamların umrunda değiliz Grin
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
August 09, 2018, 10:13:34 PM

Herhangi bir deneme yok adamlarin blokzinciri yoktu, yazdilar ve insanlara cuzdanimizi indirip adres olusturun dediler. Hdac buyuk bir sirket yazilim ekibiyle beraber ve partnerleriyle 200 kişi vardir. Odulu dagitmasi gereken grup Blockchain Korea'ydı fakat iletişimsizlik nedeniyle dagitamadiklarini söylemişlerdi dolayısıyla Hdac'a hala güveniyorum.

öyle ama bunun ICO dönemini hatirliyorum cok zaman gecti üzerinden hala daha dagitmadilarsa baya gec kalinmis demektir. Bounty dagitmak gene kücük bir olay ekibin daha cok farkli basarisizligi oldu benim gözümde. genede izlemeye devam.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
August 09, 2018, 10:30:40 PM
Last edit: September 22, 2018, 03:52:10 PM by Matthias9515

öyle ama bunun ICO dönemini hatirliyorum cok zaman gecti üzerinden hala daha dagitmadilarsa baya gec kalinmis demektir. Bounty dagitmak gene kücük bir olay ekibin daha cok farkli basarisizligi oldu benim gözümde. genede izlemeye devam.

Bounty dağitamayan ekipten bir bok olmaz umarım stratejik bir hamledir yoksa bunlar bir bok bilmiyor demektir.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
August 10, 2018, 10:21:49 AM

[Announcement] Commencing Hdac Bounty distribution (August 10 2018)

First of all, we would like to thank you for your kind patience.

All Hdac wallet addresses are gathered which were sent to Hdac through BitcoinTalk until 19th of June (even though the deadline was till the 4th of June) and the list is finalized. However, we cannot disclose the list due to privacy and security issues. You can check your wallet address from your outbox in BitcoinTalk if you have sent a message to Hdac.

As mentioned in the previous announcement, the distribution will take place in the alphabetical order of your provided BitcoinTalk username and we are expecting five business days (commencing from August 13, Monday till August 17, Friday) to complete with transferring HDAC to your wallet. We will keep you updated if there are any changes in distribution schedule.

If you have any inquiries, please bring it to: https://t.me/HDAC_bounty

Once again, we thank you for your participation and interest in Hdac.

The Hdac team.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
August 10, 2018, 10:25:34 AM

All Hdac wallet addresses are gathered which were sent to Hdac through BitcoinTalk until 19th of June (even though the deadline was till the 4th of June) and the list is finalized. However, we cannot disclose the list due to privacy and security issues. You can check your wallet address from your outbox in BitcoinTalk if you have sent a message to Hdac.

As mentioned in the previous announcement, the distribution will take place in the alphabetical order of your provided BitcoinTalk username and we are expecting five business days (commencing from August 13, Monday till August 17, Friday) to complete with transferring HDAC to your wallet. We will keep you updated if there are any changes in distribution schedule.

The Hdac team.

teşekkürler haber için, ben de şimdi gördüm.

özet olarak alfabetik sırayla 13-17 ağustos arası dağıtacaz, tarihlerde bir değişim olursa da bilgilendirme yaparız demişler. yine ertelenmiş, böyle böyle seneye kadar ertelerler herhlde Cheesy
bobita
Legendary
*

View Profile
August 10, 2018, 10:49:24 AM

The Hdac team.

teşekkürler haber için, ben de şimdi gördüm.

özet olarak alfabetik sırayla 13-17 ağustos arası dağıtacaz, tarihlerde bir değişim olursa da bilgilendirme yaparız demişler. yine ertelenmiş, böyle böyle seneye kadar ertelerler herhlde Cheesy
Ertelemekle kalmamış, başka bir ertelemenin de önünü açmış, "We will keep you updated if there are any changes in distribution schedule."
Yani bu kadar somut bir proje olmasa çoktan shitcoin listesine eklemiştim ama ne amaçlıyorlar anlayabilmiş değilim. Gerizekalı milyar dolar potansiyelli bir iş başlatmışsın, sikindirik, 100-200 dolarlık ödüller için kırk takla atıyorsun. Gömecek topluluk seni ebenin örekesine, o olacak göreceksin yani.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 10, 2018, 08:07:12 PM

Adamlar icoyu bitirdi mi, bitirdi. Deli bir parayı toplayıp ceplerine attılar, şimdi bountycileri mi düşünecekler? Sıfırdan bir sistem yaratıyorsun, enerjini sistemi kusursuz hale getirmek için mi harcarsın yoksa bountyleri dağıtmak için mi? Kaldı ki coinleri gönderseler bile bir borsa dışında satışı da yok. Bence çok fazla takmamak gerekir. Bugün dağıtım yapsalar bana topu topu 400 adet gönderecekler. Geldiği gün satsam 30 dolar bile yapmıyor. Proje bir Hdac olsun da görelim, yoksa gönderdikleri coinin bir değeri de olmayacak. 
bobita
Legendary
*

View Profile
August 10, 2018, 09:36:08 PM

Adamlar icoyu bitirdi mi, bitirdi. Deli bir parayı toplayıp ceplerine attılar, şimdi bountycileri mi düşünecekler? Sıfırdan bir sistem yaratıyorsun, enerjini sistemi kusursuz hale getirmek için mi harcarsın yoksa bountyleri dağıtmak için mi? Kaldı ki coinleri gönderseler bile bir borsa dışında satışı da yok. Bence çok fazla takmamak gerekir. Bugün dağıtım yapsalar bana topu topu 400 adet gönderecekler. Geldiği gün satsam 30 dolar bile yapmıyor. Proje bir Hdac olsun da görelim, yoksa gönderdikleri coinin bir değeri de olmayacak. 
Önemli olan ne ettiği değil işte, sözlerinde durup durmadıkları. Bunu belki 1.5 ay önce(ki ötelemelerinde) böyle söylemezdim ama şu andaki tavırları puştluktan başka bir şey değil, üstelik sıkıntı bu kadarla bitmiyor (Matthias9515 sağolsun, her gelişmeyi tek noktadan takip edebiliyoruz), yatırımcılar bunların ofislerini bastı (başka kibar ifadeler kullanıldı ama Türkçesi bu), herhalde "niye bountyleri göndermiyorsunuz?" demek için yapmadılar, büyük paralar koydukları projede önemli sıkıntılar gördüler ki böyle yaptılar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
August 11, 2018, 12:43:36 AM

Enerjiyi tabi bounty ödüllerini düşünmekle harcamasınlar ama bunlar çok kalabalık bir ekip. Öyle 3-5 kişi değiller ki. Şimdiye kadar defalarca ertelemek yerine adam gibi dağıtsalardı herkes için daha iyi olurdu. Umarım bir bildikleri vardır.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: