Bitcoin Forum
May 27, 2024, 02:58:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6539 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
August 30, 2018, 12:01:48 PM

Bu hdac projesini sanırım Hyundai de destekliyor ve bu yüzden başarılı olacaklarını düşünüyorum sürekli ismini duyuyorum görüyorum ancak araştırmak nasip olmadı daha

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 30, 2018, 01:45:19 PM

Pazara 10m dolar girdi hdac hiç kıpırdamadı, pazardan 10m dolar çıktı hdac epey bi düştü ben bu işi çözemiyorum tamam uzun surelı yatırım ama neden bu kadar düşüyor acaba

Şu an madenciliğin %95'ini domine eden bir grup var, herifler mining yapan kâr etsin istemiyor dolayisiyla Hdac'ın fiyatini dusuruyor yani bilerek fiyati baskiliyorlar. Bu sirada da günlük 2.4 milyon blok ödülünü cepliyorlar.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
August 30, 2018, 02:39:46 PM

Piyasanın şu anki durumunda bu baskı tamam eyvallah belki mantıklı ama ilerde tadı kaçacaktır bu işin. Spekülasyona alet olmamak için uğraşıp asıl spekülasyonu ekip yapıyor malesef.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
August 30, 2018, 03:52:47 PM

Piyasanın şu anki durumunda bu baskı tamam eyvallah belki mantıklı ama ilerde tadı kaçacaktır bu işin. Spekülasyona alet olmamak için uğraşıp asıl spekülasyonu ekip yapıyor malesef.

Ethereum tokenlerde bunu farketmezsiniz cunku mining yoktur, ekip zaten tokenlerin %40'ını kendine ayirir buna pre-mined denir. Hdac'ta pre-mined yoktu 508 milyon coini ekip kendi eliyle yaktı şimdi tekrar partneri olan grup blockchain korea kaziyor. Bu çok iyi bir şey, kimse fiyatini yukseltmeyecegi bir seye boşuna yatirim yapmaz demekki fiyati yukseltecekler ki bugun coini kaziyorlar.

Aralik 2018'de her şey daha farkli olacak, özellikle 2019'da az sabır
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
August 30, 2018, 07:09:19 PM
Merited by Jackling (1)

Ethereum tokenlerde bunu farketmezsiniz cunku mining yoktur, ekip zaten tokenlerin %40'ını kendine ayirir buna pre-mined denir. Hdac'ta pre-mined yoktu 508 milyon coini ekip kendi eliyle yaktı şimdi tekrar partneri olan grup blockchain korea kaziyor. Bu çok iyi bir şey, kimse fiyatini yukseltmeyecegi bir seye boşuna yatirim yapmaz demekki fiyati yukseltecekler ki bugun coini kaziyorlar.

cok mantıklı geliyor kulaga, ben de 2019'un hdac için benzer sebeplerden cok daha parlak geçeceğini düşünüyorum. umarım bir sorun çıkmaz ve reklamı batıda da artırırlar, şu anda tek çekincem fazla koreye oynamaları.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
August 31, 2018, 09:07:35 AM

Şu anlık iyi birşey olduğunun bende farkındayım hocam ama ilerleyen süreçte inşallah bu durumu sürdürüp güven zedelemezler.

Odd Thomas
Sr. Member

Activity: 272
Merit: 310

View Profile
August 31, 2018, 11:05:43 AM

Büyük beklentiler vaat ediyordu fakat bir türlü başaramadı. Bunda en büyük etki tabii ki piyasanın içinde bulunduğu durum. Bir sonraki boğada iyi işler yapacağını düşünüyorum.
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 31, 2018, 09:43:39 PM
Merited by Jackling (2)

Büyük beklentiler vaat ediyordu fakat bir türlü başaramadı. Bunda en büyük etki tabii ki piyasanın içinde bulunduğu durum. Bir sonraki boğada iyi işler yapacağını düşünüyorum.
Aslına bakarsan şu ana kadar başaramadığı tek şey reklam ve tanıtım, onun dışında her şey (arada gecikmeler olsa bile) yol haritasına uygun gidiyor. Kötü zamanda hiçbir altcoin ekibinin elinden fazlaca bir şey gelmiyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 01, 2018, 09:04:55 AM

Pazara 10m dolar girdi hdac hiç kıpırdamadı, pazardan 10m dolar çıktı hdac epey bi düştü ben bu işi çözemiyorum tamam uzun surelı yatırım ama neden bu kadar düşüyor acaba

Şu an madenciliğin %95'ini domine eden bir grup var, herifler mining yapan kâr etsin istemiyor dolayisiyla Hdac'ın fiyatini dusuruyor yani bilerek fiyati baskiliyorlar. Bu sirada da günlük 2.4 milyon blok ödülünü cepliyorlar.
Mine ettiklerinin ne kadarını satarak baskılıyorlar peki Yüzde kaçını satarak bunu başarabiliyorlar acaba?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
alperalpi
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
September 02, 2018, 12:34:14 AM

Merhaba,
Bir arkadasım vasitasıyla hdac aldık beraber, Bounty hakkında  hiç bir bilgim yok,nasıl katılınır,nasıl kazanılır(insan  x10 zarar edince üçü beşi kovalıyor işte )  Roll Eyes
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
September 02, 2018, 12:59:11 AM

Merhaba,
Bir arkadasım vasitasıyla hdac aldık beraber, Bounty hakkında  hiç bir bilgim yok,nasıl katılınır,nasıl kazanılır(insan  x10 zarar edince üçü beşi kovalıyor işte )  Roll Eyes

Selam, bir coini tepeden satın alan birine sadece dipten daha fazla satın alarak maliyeti düşürmesini tavsiye edebilirim fakat Bitcoin'in bile geleceğinin sorgulandığı bir ortamda yatırım tavsiyesi vermem mümkün değil. Hdac'ın bounty kampanyası Kasım 2017'de oldu ve aşağı yukarı Aralık'ta bitti diye hatırlıyorum yani şu an için katılabileceğin herhangi bir ödül programı bulunmuyor. Senin yapman gereken tek şey maliyetini hesapladıktan sonra sabretmek, proje daha yolun başında ve dAppslar sayesinde uzun vadede çok şey başaracağını düşünüyorum. Hdac şu an için bir çok gelişme kaydetse de daha IoT kontratları bile gelmedi en azından Aralık 2018'i bekle bana teşekkür edeceksin, umarım zararın olmaz. 1000 satoshi'ye kadar satın aldığınız her Hdac 2019 için bedava sayılabilir. Başka sorun varsa Telegram'da Hdac için bir grup oluşturduk, daha sağlıklı yanıt alabilirsin.

https://t.me/hdac_tr

alperalpi
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
September 02, 2018, 02:04:49 AM

Merhaba,
Bir arkadasım vasitasıyla hdac aldık beraber, Bounty hakkında  hiç bir bilgim yok,nasıl katılınır,nasıl kazanılır(insan  x10 zarar edince üçü beşi kovalıyor işte )  Roll Eyes

Selam, bir coini tepeden satın alan birine sadece dipten daha fazla satın alarak maliyeti düşürmesini tavsiye edebilirim fakat Bitcoin'in bile geleceğinin sorgulandığı bir ortamda yatırım tavsiyesi vermem mümkün değil. Hdac'ın bounty kampanyası Kasım 2017'de oldu ve aşağı yukarı Aralık'ta bitti diye hatırlıyorum yani şu an için katılabileceğin herhangi bir ödül programı bulunmuyor. Senin yapman gereken tek şey maliyetini hesapladıktan sonra sabretmek, proje daha yolun başında ve dAppslar sayesinde uzun vadede çok şey başaracağını düşünüyorum. Hdac şu an için bir çok gelişme kaydetse de daha IoT kontratları bile gelmedi en azından Aralık 2018'i bekle bana teşekkür edeceksin, umarım zararın olmaz. 1000 satoshi'ye kadar satın aldığınız her Hdac 2019 için bedava sayılabilir. Başka sorun varsa Telegram'da Hdac için bir grup oluşturduk, daha sağlıklı yanıt alabilirsin.

https://t.me/hdac_tr

ivedi destek icin tesekurler,kisa vadede bi beklentim yok zaten de boyle zarar edince, acaba cuzdanda tutanlara coin mi dagitiyorlar diye merak ettim.

tekrar sagol
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
September 03, 2018, 02:59:41 PM

[Crypto Valley]

Crypto Valley, Zuk, İsviçre'de Hdac Teknolojisi, Wonmok Choi (Auditor, Kore Finansal Telekomünikasyon & Clearings Enstitüsü) ve Tatiana Schmid (Community Manager, Crypto Valley Lab) arasında Hdac'ın başlangıç destek programı geliştirmesini tartışmak üzere bir toplantı yapıldı

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
September 04, 2018, 01:57:13 PM

Hdac & Dream Chain

Bugün Hdac ofisinde, Dream Chain ile bir toplantı yaptık ve ayrıntılı iş planını, işbirliği için rol ve sorumlulukları ve yaklaşan etkinliğin hazırlık durumunu ele aldık.

NetNeo
Full Member

Activity: 280
Merit: 103

View Profile
September 04, 2018, 08:03:35 PM

Hdac & Dream Chain

Bugün Hdac ofisinde, Dream Chain ile bir toplantı yaptık ve ayrıntılı iş planını, işbirliği için rol ve sorumlulukları ve yaklaşan etkinliğin hazırlık durumunu ele aldık.

Toplantıya katılan 12 kişiden sadece 1 tanesinde bilgisayar olması ilginç Roll Eyes

▶▶  BTCitcoin 2  ◀◀    Scalable Bitcoin Fork with instant verified payments
██████████████████████████████
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
September 04, 2018, 08:13:18 PM

Hdac & Dream Chain

Toplantıya katılan 12 kişiden sadece 1 tanesinde bilgisayar olması ilginç Roll Eyes

Diğer icolar gibi komşu çocuğunun Apple'ı ve ışıklandırma ile fotoğraf çekilmemişler demekki hocam, bunlar sahici adamlar Tongue
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
September 04, 2018, 09:19:59 PM

Tüh bounty falan varsa fırsatı kaçırmışız. Gerçekten güzel projeymiş Smiley
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 04, 2018, 10:08:31 PM

HDAC'tan bende umutluydum... cok az bir miktar bounty'den bekliyorum (2. turda, daha dün talep ettim). Ucuzdan bol miktarda alip tutmak olabilir diyorum, zamaninda IOTA'yi bastan kacirmistim (gerci ortalarda alip sattim, kar ettim ama)... güzel bir IOTA alternatifi olabilir; tabii ekip ve yapilanlari takip edip izlemek gerek... su an sadece izleme zamani benim icin...
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
September 04, 2018, 11:47:08 PM

HDAC'tan bende umutluydum... cok az bir miktar bounty'den bekliyorum (2. turda, daha dün talep ettim). Ucuzdan bol miktarda alip tutmak olabilir diyorum, zamaninda IOTA'yi bastan kacirmistim (gerci ortalarda alip sattim, kar ettim ama)... güzel bir IOTA alternatifi olabilir; tabii ekip ve yapilanlari takip edip izlemek gerek... su an sadece izleme zamani benim icin...

Ödülün hayırlı olsun Finma onayı geldikten sonra almak için geç kalacaksın. Çekik kardeşlerimize güveniyoruz  Cool
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
September 04, 2018, 11:50:53 PM

Ekip iyi poz vermiş.Heralde iş yapacak gibi duruyor.Profesyonel bir görüntüleri var.Piyasa şu an karışık bir vaziyette.Buradan sağlam çıkarlarsa yürür gider gözüküyor.Elinde bulunduran arkadaşlara hayırlı olsun.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: