Bitcoin Forum
June 01, 2024, 05:40:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6541 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Kriptokrat
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 6

EQWITY.IO

View Profile
November 02, 2018, 11:15:22 AM

Arkadaşlar bir hedef fiyatınız varmı bence hdac şu seviyeye kadar çıkar ama daha yukarı gitmez diyecek olanlar varmı acaba. Mesela hdac için 2 dolar sizce hayal olurmu yoksa 30 cent bile zor dermisiniz.

Şahsi fikrime göre hdac çok daha fazla potansiyele sahip bir coin. Eğer doğru şekilde ilerlerse ve iota gibi bir rakibi elerse piyasanın şu anki halinde bile 1.2 dolarları test eder.

EqwityTM │ Initial Coin Offering + Equity Airdropping
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
November 04, 2018, 08:15:51 PM

Arkadaşlar bir hedef fiyatınız varmı bence hdac şu seviyeye kadar çıkar ama daha yukarı gitmez diyecek olanlar varmı acaba. Mesela hdac için 2 dolar sizce hayal olurmu yoksa 30 cent bile zor dermisiniz.

Şahsi fikrime göre hdac çok daha fazla potansiyele sahip bir coin. Eğer doğru şekilde ilerlerse ve iota gibi bir rakibi elerse piyasanın şu anki halinde bile 1.2 dolarları test eder.

hdac yalnız usdt ile trade edilmiyor. bence böyle bir coinin fiyatını dolar olarak ölçecekseniz btc/usdt ve hdac/btc kurunu da söyleyip çapraz şekilde hesap yaparak tahminde bulunmanız lazım. bu tarz coinlerde dolar olarak tahminde bulunmak saçma geliyor bence bu sebeple. yarın öbürgün btc yine bir çakılır hdac olur pul parası. ya da tam tersi. hala mesela xrp 3 dolar oldu diyenler var halbuki sebebi btcnin 20k olmasıydı.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 28, 2018, 12:26:05 AM

Hdac'ın FINMA başvurusu onaylandı

[Announcement] FINMA’s Investigation on Hdac ICO Has Finished

We have received the ‘No-Action Letter’ from FINMA, the Swiss Financial Market Supervisory Authority, on 22nd October. With this, the investigation on Hdac by FINMA has officially finished.

From having the full letter translated by a professional translator to having it reviewed by multiple legal agents as well as double-checking whether there would be any follow-up process needed, our top executives went through scrutiny taking a sufficient amount of time in the Swiss HQ. We could not leave any uncertainty regarding this, and therefore, it has taken some long time for us to share with you this great news.

The securement of the 'No-Action Letter,' which is the final step of FINMA's investigation upon an ICO project, means that there were no legal issues during the past ICO process and that Hdac Technolgy can officially operate global business activities as a cryptocurrency/blockchain company. In other words, Hdac has been acknowledged as an official cryptocurrency/blockchain company within the institutional boundary set by the Swiss regulatory authority.

At the same time, it means that we Hdac has gained an exceptional differentiate point in comparison to other coins. In addition, it will provide us with a huge driving force moving forward in regard to marketing, listing on exchanges, DApp partner development, blockchain ecosystem expansion as well as every our movements on diverse areas.

About a year has been passed since the TGE of Hdac late last year. We would like to express our sincere gratitude for your patience despite such a long wait.

[FINMA Letter Excerpt] We would like to share you with the core parts of the letter for your information:

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
November 28, 2018, 07:30:33 AM

Zamanında hatrı sayılır bir yatırım yaptık kendilerine halen son gelişmelerini merakla takip ediyorum bakalım nereye getirecekler projeyi.Bounty yönünden iyi yormuşlardı katılımcıları, umarım herkesin gönlünce olur farklı yerlere gelmeyi hak eden nadir projelerden...
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 28, 2018, 12:29:11 PM

Sonunda beklenen haber geldi. Finma'dan onayı almışlar. Borsa söylentileri de gerçekleşmeye başladı, Coinbene'de listelenmişler.
Umarım uzun zamandır beklenen gelişmelerin başlangıcıdır bunlar.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 28, 2018, 05:47:11 PM

Bu yeni haber resmen kulaklarımızın pasını aldı.  Grin Ha bu ay ha gelecek ay derken müjdeli haber nihayet geldi. Umarım en azından kaliteli iki borsaya falan girer de biz de gelecek için umutlanmaya başlarız.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 28, 2018, 10:38:12 PM

Hdac hiçbir zaman potansiyeline ulaşamayacak çünkü yatırımcılarını değil madencilerini önemsiyor aynı Zcash gibi. Bundan sonra Hdacla ilgilenmiyorum.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 29, 2018, 12:38:38 AM

Bu coinin sahiplerine gerçekten uyuz oluyorum. Biboxtan sonra giregire coinbene denen dandik borsaya mı girmişler

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 29, 2018, 12:56:30 AM

Bu coinin sahiplerine gerçekten uyuz oluyorum. Biboxtan sonra giregire coinbene denen dandik borsaya mı girmişler

Bu piyasada Binance’ye girseler ne olacak kanka? Bull’a saklıyor herifler
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
November 29, 2018, 07:43:04 AM

baktım dün yükselmiş, cüzdanda duruyordu 50k hdac gönderip satayım dedim deposit dondurulmuş, daha sonra açıldığında çaktılar zaten hemen geriye. Satamadık beklemeye devam
enfarktus
Full Member

View Profile
November 29, 2018, 03:25:16 PM

Hdac hiçbir zaman potansiyeline ulaşamayacak çünkü yatırımcılarını değil madencilerini önemsiyor aynı Zcash gibi. Bundan sonra Hdacla ilgilenmiyorum.

Elinizdekileri sattınız mı hocam? Bu koreliler de tokatçılık yolunda ilerliyorlar gibi. Sistemden anlamıyor olabilirler ama ne yapmaları gerektiğini anlatanları da dinlemiyorlar. Amaçlarını da anlayamadım, ortada bir hedef de yok.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 29, 2018, 03:42:00 PM

Elinizdekileri sattınız mı hocam? Bu koreliler de tokatçılık yolunda ilerliyorlar gibi. Sistemden anlamıyor olabilirler ama ne yapmaları gerektiğini anlatanları da dinlemiyorlar. Amaçlarını da anlayamadım, ortada bir hedef de yok.

Satmadım ve satmam çünkü malım, 2021’e kadar Hdac hold.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1464

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile WWW
November 29, 2018, 03:46:52 PM

hocam geçtiğimiz haftalarda da yine benzer şekilde hiddetlenmiştiniz. yeni borsaya girdiği için ufak da olsa yatırım yapmayı planlıyordum. madencilere önem vermesi nasıl oluyor?

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
█████████████████████████
████████▄████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

NO KYC  OWN LIQUIDITY RESERVES  
 BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
Kriptokrat
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 6

EQWITY.IO

View Profile
November 29, 2018, 03:59:45 PM

Haberler güzel olmasına güzel ama piyasa berbat bir halde. Umarım bu son düşüş agresif bir artış sürecinin başlangıcı olur ama o kadarda düşmedi.

EqwityTM │ Initial Coin Offering + Equity Airdropping
enfarktus
Full Member

View Profile
November 29, 2018, 07:30:14 PM

Satmadım ve satmam çünkü malım, 2021’e kadar Hdac hold.

En azından tek değilsiniz! Smiley Ben yalnızca Hdac'ı değil, düşeceğini bile bile elimdeki hiçbir coini satmadım. Neden sattım demektense neden satmadım demek bünyeye daha az zarar veriyor. Eminim ki bu aşamadan sonra bizim gibi mallar kazanacak.  Grin
bobita
Legendary
*

Activity: 2548
Merit: 1324

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 29, 2018, 09:17:00 PM

hocam geçtiğimiz haftalarda da yine benzer şekilde hiddetlenmiştiniz. yeni borsaya girdiği için ufak da olsa yatırım yapmayı planlıyordum. madencilere önem vermesi nasıl oluyor?
Şu oluyor, öyle bir süreç yürütüyorlar ki, yatırımcılar zarar ediyor, tanıtım yapmadığı için yeni yatırımcı gelmiyor ve madenciler (biraz da hileli yollarla) çok yüksek miktarda kazabiliyorlar. Sonra ne oluyor sorusunun cevabı basit, arz talepten fazlaysa fiyat düşer. Peki mal mı bunlar, niye ucuza satıyorlar sorusunun cevabı da basit, heriflerin umurunda değil çünkü kazdıkça fışkırıyor ve dev ekibi buna müdahale etmiyor. Böyle giderse işin içine mafya falan girebilir çünkü projeye yüksek meblağlarla para bağlamış olanlar var, seviye bir gün ofis ziyaretinin ötesine geçecektir (ciddiyim). Ayrıntıyı üşenmezse Matthias yazar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1464

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile WWW
December 01, 2018, 09:35:27 AM

Şu oluyor, öyle bir süreç yürütüyorlar ki, yatırımcılar zarar ediyor, tanıtım yapmadığı için yeni yatırımcı gelmiyor ve madenciler (biraz da hileli yollarla) çok yüksek miktarda kazabiliyorlar. Sonra ne oluyor sorusunun cevabı basit, arz talepten fazlaysa fiyat düşer. Peki mal mı bunlar, niye ucuza satıyorlar sorusunun cevabı da basit, heriflerin umurunda değil çünkü kazdıkça fışkırıyor ve dev ekibi buna müdahale etmiyor. Böyle giderse işin içine mafya falan girebilir çünkü projeye yüksek meblağlarla para bağlamış olanlar var, seviye bir gün ofis ziyaretinin ötesine geçecektir (ciddiyim). Ayrıntıyı üşenmezse Matthias yazar.
işin içinde gözükür şekilde kore mafyası varsa bu iş baştan bitmiştir. 1 kuruş bile yatırım yapmaya değmez çünkü bu konuyla ilgili çıkacak herhangi haber projeyi tepetakla eder.

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
████████▄████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

NO KYC  OWN LIQUIDITY RESERVES  
 BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
December 01, 2018, 11:11:13 AM

işin içinde gözükür şekilde kore mafyası varsa bu iş baştan bitmiştir. 1 kuruş bile yatırım yapmaya değmez çünkü bu konuyla ilgili çıkacak herhangi haber projeyi tepetakla eder.

şu konuşmalara inanamiyorum kore mafyasi diye bir sey yok :d
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
December 20, 2018, 04:27:18 AM

Block Reward Reduction

Hdac isteklerimiz doğrultusunda blok ödülünü 1:10 oranına düşürdü. Yeni kod 27 Aralık’ta Github’da yayınlanacak.

Blok ödülü 5000 > 2500 > 500 olarak
Total supply 12.000.000.000 > 2.850.000.000 olarak değiştirildi

Ayrıca Hdac 12 Aralık’ta Gdac’ta listelendi
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 20, 2018, 06:40:51 AM

Block Reward Reduction

Hdac isteklerimiz doğrultusunda blok ödülünü 1:10 oranına düşürdü. Yeni kod 27 Aralık’ta Github’da yayınlanacak.

Blok ödülü 5000 > 2500 > 500 olarak
Total supply 12.000.000.000 > 2.850.000.000 olarak değiştirildi

Ayrıca Hdac 12 Aralık’ta Gdac’ta listelendi
Ah beeee ah. Beklenen güncellemeler bir bir geliyor ama öyle vakitsiz ki.
Finma haberi ve bu geçen boğa döneminde gelseydi ikisinin de kendi başına 10x potansiyeli vardı. Ama şimdi. %20 artış ancak yapıyor Cheesy

Total supply azalması ve blok ödüllerinin düşürülmesi hdac için uzun zamandır beklenen en önemli gelişmelerden. Güzel günler göreceğiz güneşli günler Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 »
  Print  

Jump to: