Bitcoin Forum
April 26, 2024, 09:46:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Elinde Zeepin token olan var mı ?  (Read 291 times)
blaanka (OP)
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
May 28, 2018, 10:12:35 AM

500K kadar zeepin token alacağım elinde olan arkadaş var mı borsalarda satım hep küçük miktar ?
1714124773
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714124773
Reply with quote  #2

1714124773
Report to moderator
1714124773
Hero Member
*

Ignore
1714124773
Reply with quote  #2

1714124773
Report to moderator
1714124773
Hero Member
*

Ignore
1714124773
Reply with quote  #2

1714124773
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714124773
Hero Member
*

Ignore
1714124773
Reply with quote  #2

1714124773
Report to moderator
1714124773
Hero Member
*

Ignore
1714124773
Reply with quote  #2

1714124773
Report to moderator
L0rd
Newbie
*

Activity: 111

View Profile
May 28, 2018, 07:15:44 PM

500K kadar zeepin token alacağım elinde olan arkadaş var mı borsalarda satım hep küçük miktar ?
forumun bir çok postunda elinde bulunan koinlerin miktarını paylaşıyorsun bence doğru değil sanki, ico fiyatının altında olduğu için neo miktarını artırmak için alıp satıyorum tabi çok az seninkinin çeyreğinin yarısı bile değil  Grin.  borsalarda küçük miktar da parçalı alım yapsan olmuyor mu, birde neden zeepin? Smiley
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
May 28, 2018, 09:01:18 PM

Pazar alanına açmanız daha çok ilgi görebilirdi hocam başlığınız. En mantıklısı borsadan alış emirini verin gelirse sizindir , gelmezsede hiç sizin olmamıştır .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
May 29, 2018, 01:47:01 AM

Topla işte pump yapmış olursun millette dahada alım yapar hem aldığın tokene pumplarsın ileridede iyi fiyata satarsın
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
May 29, 2018, 04:24:35 AM

Böyle coinleri nerrden buluyorsunuz. İlk defa duydum desem yeridir. Ama bir araştırıp uygunsa alabilirim bakarsanız uçar gider

blaanka (OP)
Newbie
*

View Profile
May 29, 2018, 07:09:54 AM

https://neotracker.io/address/AJLbhqNHURC4V3UWytwGvtMGhbgfgbDaJA
Alım satım işlemi çok düşük borsalarda sene sonuna kadar 1milyon zeepin yapmam gerekiyor
esgec
Jr. Member
*

Activity: 156
Merit: 1

View Profile
May 29, 2018, 07:14:30 AM

projenin espirisi nedir hocam duruma göre b,zde alım yapalım bir miktar ne yaparlar ne içerler amaçları nedir? varmıdır türkçe bir kaynak.
blaanka (OP)
Newbie
*

View Profile
May 29, 2018, 07:16:37 AM

projenin espirisi nedir hocam duruma göre b,zde alım yapalım bir miktar ne yaparlar ne içerler amaçları nedir? varmıdır türkçe bir kaynak.
https://www.zeepin.io/
resmi web sitesi buradan roadmap ve whitepaper bakabilirsin çeviri kullanarak.
sinanay
Jr. Member
*

Activity: 146
Merit: 1

View Profile
May 29, 2018, 08:00:36 AM

neo tokenlarından biri şuana kadar başarılı olmayan bir token görmedim neo tarafında bakalım hayırlısı olsun bende bir miktar alayım köşeye atayım teşekkür ederim hocam
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 29, 2018, 08:07:10 AM

Bir ara airdrop yapmıştı  Zeepin token. Alacaksanizda araştırın. Bu arkadaş 500 bin alacağım dedi diye uçacak hali yok. Bu kişi kendince tokene dikkat çekiyor. Niye alıyor acaba diye düşündürmek istiyor, zaten toplayacak adam sessiz sedasız borsalardan toplar. Buraya başlık açıp milletten almak istemez.
blaanka (OP)
Newbie
*

View Profile
May 29, 2018, 08:08:49 AM

Bir ara airdrop yapmıştı  Zeepin token. Alacaksanizda araştırın. Bu arkadaş 500 bin alacağım dedi diye uçacak hali yok. Bu kişi kendince tokene dikkat çekiyor. Niye alıyor acaba diye düşündürmek istiyor, zaten toplayacak adam sessiz sedasız borsalardan toplar. Buraya başlık açıp milletten almak istemez.
Bounty hocam o tabi borsalardan alamıyorsun hocam o miktarı burada belki ico girmiş kişiler vardır diye başlık açıyım dedim zaten ben yatırımlarım max 2 3 sene beklerim Roll Eyes
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 29, 2018, 08:34:38 AM

Bounty hocam o tabi borsalardan alamıyorsun hocam o miktarı burada belki ico girmiş kişiler vardır diye başlık açıyım dedim zaten ben yatırımlarım max 2 3 sene beklerim Roll Eyes

Hocam Allah yolunu açık etsin. Ben yukarıda ki eleştiriyi yapınca kesin küfreder diye beklemiştim. Kibar bir arkadaş olduğun kesin. Zeepin i ben airdrop biliyordum. Bounty imiş hatta bir ara onun için başlık açılmıştı. Sonra ne oldu bilmiyorum ama Neo tabanlı olması güzel. Alacak olduğunuz miktar çok fazla toplamak zor. Ben de araştırıp bir bakayım. Bende bountylerden gelen ufak tefek şeyleri Neo trackerde tutuyorum. Bakalım neler olacak. Bereketli kazançlar dilerim...
blaanka (OP)
Newbie
*

View Profile
May 29, 2018, 09:50:59 AM

Hocam Allah yolunu açık etsin. Ben yukarıda ki eleştiriyi yapınca kesin küfreder diye beklemiştim. Kibar bir arkadaş olduğun kesin. Zeepin i ben airdrop biliyordum. Bounty imiş hatta bir ara onun için başlık açılmıştı. Sonra ne oldu bilmiyorum ama Neo tabanlı olması güzel. Alacak olduğunuz miktar çok fazla toplamak zor. Ben de araştırıp bir bakayım. Bende bountylerden gelen ufak tefek şeyleri Neo trackerde tutuyorum. Bakalım neler olacak. Bereketli kazançlar dilerim...
15 20$ bedava dağıttılar adamlar bounty yatırım yapmayanlar bile proje sağlam inanıyorum hatta ekipleriyle bağlantım bile var hangi borsa önceden gireceğini biliyorum bile ama işte al sat yapmayacağım 2 3 sene tutacağım bu token olay bu zaten al unut 1$ olması demek 1m usd oluyor elimde ama hedefim gine 5 10$ 2 3 sene kadar olacağını düşünüyorum.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
May 29, 2018, 10:16:34 AM

zeepin denen proje 500 milyon token için ico'da 63 milyon dolar toplamış, market cap 29 milyon ve dahada düşecek gibi. saçmasapan çöp bir proje nasıl bu kadar para toplayabilir aklım almıyor.
blaanka (OP)
Newbie
*

View Profile
May 29, 2018, 10:18:13 AM

zeepin denen proje 500 milyon token için ico'da 63 milyon dolar toplamış, market cap 29 milyon ve dahada düşecek gibi. saçmasapan çöp bir proje nasıl bu kadar para toplayabilir aklım almıyor.
Ont sonra en kaliteli neo projesi hocam saçma sapan olduğunu düşünmüyorum öyle olsa 1 saat o rekor satışı yapmaz ve misyon roadmap sitelerinde yayınladılar şahsen ben umutluyum bu projeden misyon'dan dışarıya çıkmıyorlar ve official partner ont bilginiz olsun saçma sapan dediğiniz para biriminin Smiley
jungufle
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
May 29, 2018, 02:27:58 PM

Zeepin yakında main net'e geçecek bu yüzden bu projeye özel bir ilgim var. satın almadım ama takip ediyorum haberlerini. Ayrıca kucoinde işlem görmesi avantaj
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 30, 2018, 01:11:49 AM

Alacak adam gelip buraya saçmasapan sorular sormaz.

Madem alacaksın borsalardan alırsın ki zeepin hacim kazansın haliyle senin elinde olan zeepin değer kazansın yani bir hacim oluşsun. Biraz mantıklı düşünün.

Yani bu kadar para yatıracaksın ama mantığın sıfır arkadaşım.

Borsada çok az var diyorsan da parça parça alımlar koy her türlü ulaşırsın 500.000 e zaten.

Anladığım üzere elinde zeepin var ve buradan reklam yapıyorsun "çok almalıyım çok almam gerekiyorrr" diye merak uyandırmaya çalışıyorsun.

blaanka (OP)
Newbie
*

View Profile
May 30, 2018, 04:36:43 AM

Alacak adam gelip buraya saçmasapan sorular sormaz.

Madem alacaksın borsalardan alırsın ki zeepin hacim kazansın haliyle senin elinde olan zeepin değer kazansın yani bir hacim oluşsun. Biraz mantıklı düşünün.

Yani bu kadar para yatıracaksın ama mantığın sıfır arkadaşım.

Borsada çok az var diyorsan da parça parça alımlar koy her türlü ulaşırsın 500.000 e zaten.

Anladığım üzere elinde zeepin var ve buradan reklam yapıyorsun "çok almalıyım çok almam gerekiyorrr" diye merak uyandırmaya çalışıyorsun.
Büyük bir ihtimal öyle yapacağım zararına toplayacağım borsadan ne varsa maaş alıyım gonetwork umarım kar yaparız sonra zpt geçebilirim.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
May 30, 2018, 04:46:58 AM

Konu pazar alanına açılabilirdi. Ahret soruları sormuş arkadaşlar resmen, gerçektende amaç biraz Zeepin tokenin reklamını yapmak gibi olmuş ama bu yapılamaz diye bir kaide yok zaten. Forum üyeleri olarak her şeyden ve herkesten nem kapmaya başlamış olabiliriz:))

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 30, 2018, 05:49:36 AM

Ont sonra en kaliteli neo projesi hocam saçma sapan olduğunu düşünmüyorum öyle olsa 1 saat o rekor satışı yapmaz ve misyon roadmap sitelerinde yayınladılar şahsen ben umutluyum bu projeden misyon'dan dışarıya çıkmıyorlar ve official partner ont bilginiz olsun saçma sapan dediğiniz para biriminin Smiley

Ont tan sonra en kaliteli proje dediğin herhalde diğer projeleri görmüyorsun, neo üzerinde ki ico ları bilmiyorsun demek. bir iki tanesini vereyim de incele istersen. SOUL (Phantasma) , CPX (APEX) , SWTH bunlar yeni olanlardan.  Eğer kısa sürede rekor para toplamak senin için bir kriterse bura da da yanılıyor olabilir misin?? ETH ve Btc olarak yanlış hatırlamıyorsam 250m $ la Tezos tu 1 yılı aşkın oldu hala ortaya çıkmadı bir de MTH denen düşman başına token var. Diyeceksin ki bunların yanın da iyi örnekler de var. Elbette var benim anlatmak istediğim kriterlerin bir koin veya token a iyi veya kötü demek için yeterli değil.

Zeepin ile ilgili görüşüm ise maalesef benim kriterleri me göre yatırım yapılacak bir proje değil.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: