Bitcoin Forum
June 24, 2024, 07:12:22 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Liqpay Pişmanlıktır  (Read 974 times)
Guthrath (OP)
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
January 26, 2014, 03:36:48 PM

190 doları  liqpay ile cardıma göndereyim dedim, her şeyi hallettim tam gönderdim  "p2p transfers are blocked for this card dedi, para kaldı öyle... Mail gönderemiyoruz adamlara, online yardım var  yüzümüze kapıyor chatİ. Ne yapıcam şimdi hiç bilmiyorum...
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
January 26, 2014, 04:25:31 PM

monitiringceb@privatbank.ua

Durumu iyi bir şekilde anlatan bir mail yazıp bu adrese yollayın.
İlgileneceklerdir.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
January 26, 2014, 06:14:10 PM

chat den ilgileniyorlar ama 6-8 iş gününde ancak geliyor.yani bloke, 6-7 iş günü para cancel edemezsin...

aynen liqpay pişmanlık ben de denedim  öyle oldu...

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 18, 2014, 07:46:09 PM

Aynı sorunu ben yaşıyorum. İçeride para kaldı . Nasıl alabiliriz ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
renovatix
Full Member