Bitcoin Forum
June 26, 2024, 08:26:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Yandık arkadaşlar :)  (Read 1257 times)
SoneriuS (OP)
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
May 29, 2018, 05:22:59 AM

İskoçyada Castle Craig hastanesi kripto para bağımlıları için tedavi merkezi açıyormuş Cheesy bizi de yakalamasınlar deli gömleğini giydirirler valla Smiley. Kumar hastalığı olanlara uygulanan tedavi yöntemini uygulamayı düşünüyolarmış. Sonumuz hayır olsun inşallah. Bu arada tedaviyi de eski bi kumar ve kokoin bağımlısı olan bi terapist yapacakmış Cheesy
leprakon
Member
**

Activity: 680
Merit: 10

View Profile
May 29, 2018, 06:03:46 AM

Bu haber dogru olamaz ya Smiley bircoin isi yapanlara bakis acisi cok vahim gercekten tamam bagimlilik yaptigi birazcik dogru ama bu kumar ve kokain bagimliligi ole kiyaslanamaz ki...
enginp
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile
May 29, 2018, 06:37:23 AM

Yazın hocam sıraya oynamadan duramıyorum, elim ayağım titriyor,
"Çaresiz derdimin sebebi belli
Dermanı yaramda arama doktor "

Şaka bi yana bağımlılık yaptığı gerçek ama ne derece, bu kadar özel hastane açılacak kadar mı Smiley
Burdan kriptonun iyi veya kötü reklamını yapan İskoç bilim adamlarına sevgiler Smiley
ferdimutluiphone
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
May 29, 2018, 07:07:55 AM

artık kız istersen kızın babası içkin sigaran kumarın var mı diye sorarken bitcoinle uğraşıyormusun diye de soracak herhalde ..Smiley şaka bir yana ben bağımlılık yaptığına inanmıyorum. Kripto paralara kumar gözüyle bakmadığım içindir.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
May 29, 2018, 07:27:24 AM

Sizi bilemem arkadaşlar ama Bitcoin bende gerçekten bağımlılık yaptı. Günde kaç kere fiyatlara baktığımı Allah bilir. Bu işin sonu nereye varacak çok merak ediyorum. Bekleyip göreceğim artık.

ruhikizi
Jr. Member
*

Activity: 158

View Profile
May 29, 2018, 07:50:21 AM

bu oılayı doğru buluyorum bu piyasaya girip zengin olupçıkacağım diye yola koyulan arkadaşlar yüklü paralar kaybediyorlar ee buda stress getiriyor normaldir.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
May 29, 2018, 08:30:17 AM

Gecenin bir yarisi wc ye falan kalktigimda mutlaka btc fiyatini , etherscandan tokenlarimin degisimini standart hergun kontrol ederim. Sanirim bagimlilik yapti. Cidden bu işin sonunu bende merak ediyorum. Bir nevi teknoloji bagimliligina benziyor..
SoneriuS (OP)
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile
May 29, 2018, 08:41:50 AM

Gecenin bir yarisi wc ye falan kalktigimda mutlaka btc fiyatini , etherscandan tokenlarimin degisimini standart hergun kontrol ederim. Sanirim bagimlilik yapti. Cidden bu işin sonunu bende merak ediyorum. Bir nevi teknoloji bagimliligina benziyor..

Yazın arkadaşı kaç beden giyiyorsa ona göre de bi gömlek tersten giydirelim ama Cheesy
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
May 29, 2018, 08:54:24 AM

Bu işten para kazanmaya çalıştığımızı düşünürsek bence bu bir bağımlılık değil. Her gün işe ya da okula giden insanlar bağımlı mı? (:
Maddi kazanç kesildiği zaman biz de buralara bakmayı bırakırız eminim. Çıkar ilişkisi bizimki Cheesy

rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
May 29, 2018, 09:28:23 AM

Saçmalayacak başka konu bulamamışlar valla helal olsun. Madem öyle bitcoine gelene kadar önce borsa bağımlılarını tedavi etsinler. Borsanın yanında biz neyiz ki? Neden düşüyor diye soruyorlar. Alın işte cevaplarından biri. Böyle gerizekalılar olduğu sürece daha çooook düşer.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
May 29, 2018, 09:34:46 AM

Buyur burdan yak!!! Shocked Amaçlarını gerçekten merak ediyorum. Bitcoin piyasasını nasıl kumarla eşdeğer tutabilirler anlamıyorum. Eğer taşıdığı risklerden ötürüyse bu riskler hayatın her alanında var.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 29, 2018, 09:43:58 AM

Hepimizi bağımlı kategorisine sokmaya çalışıyorlar Smiley Ne alakası var sonuçta herkes para kazanmak için bu işi yapıyor ama olaya kumar gibi bakanlarda olabilir yani para batıranlar. Onların tedavi olması gerekiyor. Ben şahsen para yatırmamaya çalışıyorum, airdrop bountyden gelenlerle idare ediyorum.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
May 29, 2018, 10:31:00 AM

Bağımlısı olunmayacak bir şey değil aslında Bitcoin. Bu işlerle uğraşırken hem canım sıkılmıyor hem de para kazanmaya çalışıyoruz.
Belki kripto paralarla çok fazla süre uğraştığımız söylenebilir ama bu bir bağımlılık mıdır bilmiyorum  Smiley

bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
May 29, 2018, 10:36:14 AM

Tedavi yerine borsayı, yatırım taktiklerini öğretseler keşke  Grin bence daha mantıklı daha güzel olur  Cool
sesenyoung
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
May 29, 2018, 10:45:39 AM

Bakalım daha neler göreceğiz
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
May 29, 2018, 11:42:07 AM

Ailem duyarsa beni zorla gönderebilirler  Smiley Bütün günüm sürekli fiyat takibi yapma, forumu takip etme yeni haberler bulmaya çalışmakla geçiyor, kendimi alamıyorum

mrmanyaks
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
May 29, 2018, 01:18:29 PM

Benim ihtiyacım var hakikaten, biraz kafa dinlerim dakka başı elim gidiyor sanki beklemek zorunda olduğumu unutmuşum gibi Smiley))
wantwo
Newbie
*

Activity: 94

View Profile
May 29, 2018, 02:05:07 PM

bence hepimiz o merkezin potansiyel müşterileri olabiliriz. Yakında yeşilayda açar bir merkez. Aynı internet bağımlılığı ile mücadele gibi blockchainle mücadele dernekleri kurulur Smiley)
karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
May 29, 2018, 03:23:36 PM
Last edit: May 29, 2018, 03:55:27 PM by karakan77

Yahu ödümü kopardın arkadaş öyle tırıs ile açtımki sayfayı  Grin Açsınlar tabi canım sağlıktan zarar gelmez, piyasa biraz daha böyle yerlerde devam ederse pileli eteğimizi giyer gideriz artık İskoçya ya   Huh

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
May 29, 2018, 04:10:55 PM

Valla sabah akşam takip etmeye çalışıyoruz da bu noktaya gelenler varsa açsınlar tabi kripto bağımlılık yapar 😀😁

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: