Bitcoin Forum
June 23, 2024, 05:57:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Yandık arkadaşlar :)  (Read 1257 times)
derameyy
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
September 10, 2018, 07:36:51 AM

ya yanmadık yanmadık. küfür etmek istemiyorum ama bir yerinizden element uydurmayın. para mı alıyorsunuz şu manipülatif başlıkları açmak için?
muhtesem
Jr. Member
*

Activity: 73
Merit: 1

View Profile
September 10, 2018, 08:22:51 AM

sürekli kafayı kriptopara ile bozanlar için olumlu bir girişim olmuş

🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪  𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!
http://alcedoplatform.com
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
September 10, 2018, 08:55:47 AM

2017 civarında 10 bin liraula girdim. kimine göre küçük kimine göre büyük bir miktar ama kayıp oranıyla benim canımı çok çok yakmış oldu piyasa.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Srkndrl83
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
September 10, 2018, 08:56:33 AM

Saçmalıktan başka bişy değil bitcoinin kumarla ne alakası var. Para kazanma arzusunu yenme kliniği kursalarmış kaldıki patira kazanmayı herkes ister kumar oynamak farklı yatırım farklı bir şey. Onlar içinde psikolojik destek kliniği lazım.
Dunya_Lideri
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
September 10, 2018, 12:58:18 PM

biz iktidara geldik geleli tüm bağımlılıkları yok etmek için güvenlik güçlerimizle hummalı bir çalışma içerisine girdik ve başardık inşağAllah yakın zamanda kriptopara bağımlılarınıda tedavi etmek amacıyla önce dolarlarını bozduracağız sonra hepsini millet bakımevlerinde misafir edeicez, orada çay kek poğaça var çimenlerde çayırlarda yatıp yuvarlansınlar hedef 2023
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
September 10, 2018, 07:15:12 PM

Valla  bende de bir dönem böyle bağımlılık vardı gece yarısı kalkar bakardım tuvalette bakardım sabah yine bakardım film gibi izlerdim ancak son iki üç aydır ful kaybettiim için bakmaya korkuyorum ve bu yüzden günde bir kere ancak bakıyorum bağımlılık gitti yani sizin anlıyacağınız ayı sezonu iyi bir ise yaradı  😃
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
September 11, 2018, 04:13:05 PM

Allahtan erkenden battım ben.Bitcoini tepeden aldım.sonra düşüyor diye ethereume girdim.bitcoin 3x düştüyse ethereum ebesninkini tersten gördü.Delirecek kadar zarar ettim ama delirmedim.

baronofficiall2
Member
**

Activity: 140
Merit: 18

View Profile
September 11, 2018, 05:26:23 PM

Hastayız dedeeee Cheesy tedavi olmayı da düşünmüyorum isteyeceğim kızın babasıyla akşamları oturum hot coin trx tarzı hareketler yaparmı muhabbeti yaptık geçen akşam ben rahatım herkes kendine baksın Cheesy
pavetjove
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
September 11, 2018, 06:25:24 PM

Haber gerçekmi bilmem ama eğer gerçekse bu kripto para birimlerine ilgi duyanların psikolojik sorunları olduğu anlamına gelmez. Nasılki internet, video oyunları gibi konularda aşırı bağımlılık tedavi gerektiriyorsa bir insan evinden çıkmadan pc başında tüm gün kripto para birimlerini takip ediyorsa buda bir tür bağımlılık sayılır. Psikolojik destek gerekir. Yoksa hepimizi kapsayan bir durum yok
aakgezen
Member
**

Activity: 249
Merit: 11

View Profile WWW
September 11, 2018, 08:37:46 PM

Bu işe aşırı derecede kendini kaptırmamak lazım. Bağımlılık dercesine vardırmamak için arada bazı günleri boş geçirmek daha sağlıklı olacaktır.
neyney
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
September 11, 2018, 10:10:49 PM

Bağımlı çok insan ister istemez bakıyor ilgileniyor çünkü para kazanıyor yatırımı var. Bağımlılık biraz da mecburiyetten tabii her şeyin fazlası zarar.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
ccocacola02
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
September 12, 2018, 11:42:03 AM

bu işe bağlananların yaş ortalaması da bence oldukça önemli. genelinin 18-35 yaş aralığında ve nispeten kanı hızlı insanlar olduğunu düşünüyorum ki çok normal.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
September 12, 2018, 07:50:48 PM

Kripto para değilde bu bounty olayı hastalık gibi oldu arkadaş Smiley Normalde yüzüne bakmayacağın uğraşmayacağın çöp koinlere saatlerimizi harcıyoruz, bazen büyük bir sosyal deneyin tam ortasında mıyız diye şüphelenmiyor değilim  Smiley.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
September 13, 2018, 05:31:43 AM

Beni yavaştan oraya kapamaları lazım önceden 10 saatten az uyumayan adamdım şimdi 1 saat ancak uyuyorum. Telefonla her 1 saatte en az 3-4 kez piyasanın durumuna bakıyorum.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
October 09, 2018, 10:40:02 AM

Biara ciddi düzeyde bağımlıydım, özellikle al-sat yoğun yaptığım dönemde. Boğa sezonunda devamlı al sat yapıyordum. Ekrana kitlenip vurkaç peşindeydim.

Şuanda eski karlarda değilim, zaten girdiğim cüzi miktarlardaki ICO'lar ve bounty&airdrop tokenlerim haricinde hepsini satıp kar halinde bıraktım al-sat ı

Bu kararıı akıl sağlığımın gitmesinden endişelenerek almıştım ki, zararım olmadan normal düzeye indirgedim ruh halimi.

Bir de ocak ayında D3 asic mining cihazı almasaydım çok iyi olacaktı... Neyse, fiyatların normalleşmesinden sonra o cihazı da satacağım

Şuanda da fiyatlara devamlı bakıyorum, ancak hobi niteliğinde.

Dikkatli olmak lazım.
matador1903
Member
**

Activity: 182

View Profile
October 09, 2018, 12:30:41 PM

benimde tedavi olmam gerek zira telefondan daha azla bağımlı oldum oturup grafikleri izliyorum. Film izlemekten daha zevkli geliyor artık  Grin
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
October 09, 2018, 04:50:59 PM

Maalesef işin içinde para kazanma olan her iş gibi bunda da bağımlılık söz konusu olabilir ki bu piyasada şuanda var olanların %50Sinden fazlasının da kendisini çok fazla kaptırıp bağımlı olduğu kanaatindeyim umarım bende onların içinde değilimdir 😂

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
allinnorfoldPLO
Newbie
*

Activity: 8

View Profile WWW
October 10, 2018, 12:24:57 PM

Adımları doğru atıp , hemen zengin olacağım demeden , uzun vadede ufak ufak sermayelik doğru yatırımlarla hareket edersek , böyle bir terapiye gerek kalmaz diye düşünüyorum .
Bitcoin veya altcoin veya ICO dünyasını girdiğim an zengin olacağım hayali yaşamak çok tehlikeli o zaman kumara döner iddaa dan farkı kalmaz lakin projeleri iyice iredeleyip bilinçli bir şekilde
yatırım yapıp uzun vade beklersek bu yatırımın kralı olur diye düşünüyorum . TEŞEKKÜRLER
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
October 10, 2018, 03:38:44 PM

pasteur'un güzel bir sözü var her şey zehirdir önemli olan dozdur diye Smiley, bu da o hesap sonuçta borsa, internet, içki veya kumar ne saplantı haline gelirse onun tedavi edilmesi kaçınılmaz, bu da olayın magazinleştirilmiş hali.
hagiyatmaz
Member
**

Activity: 168

View Profile
October 31, 2018, 12:14:35 PM

Kendimden biliyorum, Coinmarketcapte fiyat izleme olayı çok bağımlılık yapıyor ) Adamlar f5 i sayfalarında yasaklasalarda ıslah olsak fena olmuycak Grin
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: