Bitcoin Forum
May 30, 2024, 08:09:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Claymore Sadece Share Found yazılıarını gösteriyor.  (Read 110 times)
musis1 (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
May 29, 2018, 11:39:44 AM

Merhabalar,Claymore ile kazım yapıyorum 2 saat gibi bir süre sonra Total speed bölümüibeyaz yazı ile yazolan bölüm ve share accepted bölümü çıkmamaya başlıyor.ara ara sıcaklık bilgileri geliyor sürekli Share found yazısı geliyor.Bu arada maxhash da kazım yapıyorum.Sitedede sürekli buldupumu görüyorum ama claymore share accepted yazmıyor.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
June 02, 2018, 05:55:41 PM

Merhabalar,Claymore ile kazım yapıyorum 2 saat gibi bir süre sonra Total speed bölümüibeyaz yazı ile yazolan bölüm ve share accepted bölümü çıkmamaya başlıyor.ara ara sıcaklık bilgileri geliyor sürekli Share found yazısı geliyor.Bu arada maxhash da kazım yapıyorum.Sitedede sürekli buldupumu görüyorum ama claymore share accepted yazmıyor.

Bir ekran görüntüsü eklerseniz yorum yapması daha kolay olur. Bir de claymore batchfile (*.bat veya *.cmd) dosyasında ki komut satırını atın. Özel bir parametre girmiş olabilirsiniz. Readme.txt dosyasını inceleyebilirsiniz. Komut satırında ki parametrelerin anlamları için. Belki bir parametre bu özelliği aktif etmiş olabilir. Kolay gelsin.
nenvar
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
June 05, 2018, 02:27:46 AM

bendede buna benzer problem olmuştu, kazdığım havuzdan kaynaklanıyordu, değiştirdim duzeldi sende dene istersen
Pages: [1]
  Print  

Jump to: