Bitcoin Forum
June 22, 2024, 05:53:06 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Kampanyaları Hakkında Genel Bilgiler  (Read 901 times)
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
July 04, 2018, 04:44:31 PM

Anlaşılır ve açıklayıcı olmuş, elinize sağlık. Yeni başlayan veya kafasında soru işareti olan arkadaşlar için çok iyi olmuş.

blogmute
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
July 04, 2018, 05:02:43 PM

elinize sağlık hocam oldukça iyi bir paylaşım olmuş,  bountyler için bilmeyen insanlara baya fayda sağlar bence
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
July 04, 2018, 06:18:42 PM

paylaşım için çok teşekkürler. yeni giren yatırımcılar için çok iyi bir içerik olmuş. ben baya baya faydalandım başlıktan.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
July 04, 2018, 07:12:31 PM

Yeni başlayan arkadaşlar hep soruyor, hepsini kısa özet geçen yer bulamamıştım. elinize emeğinize sağlık. Artık soranlara sizin başlığı göndeririz.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
oerdogan (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 23

View Profile WWW
July 08, 2018, 11:37:33 PM

Ya gerçekten çok detaylı ve güzel bir anlatım olmuş. Yani bir bounty'nin sosyal kanalları vede forum kanalı ile birden fazla getirisinden de faydalanabiliyoruz doğru mu anlıyorum? Smiley

Daha bugüne kadar karşılaşmadım buna benzer bir bilgiyle ama yinede bounty threadde yazılan özellikle başta yazılan genel kurallar ve şartları okumakta fayda var. Genel olarak bir bountyde egerki kontenjan dolmamışsa her bountysine katılabilirsiniz.

Diğer arkadaşlara da yorumları için teşekkür ederim.

Yarına bir aksilik çıkmazsa başlık oluşturup bountyhunterlara yararlı olabilecek listeleri linkleri ve platformları yazacagım konu linkini de burada paylaşrım.
create
Member
**

Activity: 120
Merit: 22

aa o gelen merit mi?

View Profile
July 09, 2018, 12:22:54 AM

benden 2 merit çalışır güzel kaynak olmuş merak edenler için.
elinizi korkak alıştırmayın merit verin yahu. sen vermezsen ben vermezsem nasıl merit kazanacaz.

VET: 0xD52Ddde6D1D1aE66DF566c44391a0595A487B1A3 - ETH: 0x7c1c40e833e341ccc1c4c1e4cddd33e8b1f55811
BNB: 0x7c1c40e833e341ccc1c4c1e4cddd33e8b1f55811 - WAVES: 3P4SusfoF2JXTiPVGpR2r4pG8ckFCLcA1Mx
USDT: 1G7ervpGTeKJa55CtRokwSdpXfNNQPQHLn
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
July 09, 2018, 12:32:02 AM

Merit toplamak için biraz daha yaratıcı veya bilgilendirici konu açsaydınız keşke. Bounty kampanyalarına katılmayı bilmeyen adamın forumda işi olmaz zaten. Biliyordur ki forumda aktiftir. Tabii eskiden öyle değildi. Bilgi paylaşımı yapardık, yardımlaşırdık. Şuan %90'lık kesim ( yeniler ) onu al bunu alma şu artar bu artmaz tarzında sallamasyon bounty postlarıyla forumu çöplük haline çevirmiş durumda.

millete laf atmak yerıne sızde bu tarz paylasımlar yapsanız ne guzel olurdu, ılla yapın demıyorum ama en azından yapana kulp bulmaya calısmayın yaa. şu ülke ne zaman vazgececek meyve veren ağacı taşlamaktan, iyi kötü birşey yazmış arkadas kaldı ki gayette bilgilendirici kımse anasının kardınan bılgısayar kurdu olarak doğmuyor,
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
July 09, 2018, 12:36:26 AM

Güzel açıklayıcı ve gayet anlaşılır bir şekilde anlatmışsın. Eline emeğine sağlık. Yeni başlayan arkadaşların rahatlıkla anlayabileceği ve öğrenebileceği bir yazı olmuş. Çok fazla yapılıyor kayıt olurken hata. Bir çok kişi görüyorum kabul edilmeyen.. Kimi profil vermiyor kimi wallet, Kimi de yeterli sayıya ulaşamıyor. Bunlar katılınan kampanyalar için en gerekli şeyler.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
July 09, 2018, 01:51:09 AM

Projeler Bountyler de eskiye oranla daha fazla ince eleyip sik dokumaya basladilar. Ozellikle bu bounty firmalari adeta stake vermemek icin her yolu deniyorlar. Eger spreadsheet te 0 stake goruyorsaniz, hakkinizi aramak icin mutlaka Telegram Bounty gruplarina yazarak hakkinizi arayin. Ozellikle kampanya basladiginda belirtilmeyen kurallardan oturu size verilecek stakeleri kesmek isteyeceklerdir. 
muhammeday61
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
July 09, 2018, 07:44:10 AM

Bountyler ciddi anlamda kazandırıyor. Özellikle airdropların yanında Bountyler altın değerinde sadece kitleli hesaplara ihtiyaç var Smiley
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
July 09, 2018, 08:04:18 AM

Elinize sağlık ben bunların bir çoğunu biliyordum zaten ama bilmeyen arkadaşlara faydalı olmuş, ayrıca etherscan yerine ethplorer kullanmak daha kolay ve basit geliyor bana bilmeyen varsa onuda ekleyeyim.
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
July 09, 2018, 10:36:28 AM

Bountyler ciddi anlamda kazandırıyor. Özellikle airdropların yanında Bountyler altın değerinde sadece kitleli hesaplara ihtiyaç var Smiley

Piyasadaki durgunluk bounty kazançlarına da yansımaya başladı geçen seneki gibi hemen hard cap yapma olayı net-redeyse hiç olmuyor, ödüller de ya çok geç dağıtılıyor; dağıtıldığında da para etmiyor. Hesapladığımız tutarların altında kazanıyoruz çoğunlukla
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
July 09, 2018, 10:45:25 AM

En faydalı içeriklerden birisi. Emeğinize sağlık. Forumdaki kullanıcı linkini oluşturmayı beceremeyen o kadar çok arkadaş var ki.
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
July 09, 2018, 12:41:31 PM

Gayet güzel . Emeğinize sağlık . Sade ve anlaşılır. Yeni başlayanlar için iyi bir yol gösterici olabilir. twiterda  belli zaman zarfında Audit  kontrolü yapılması gerekir. 

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
July 09, 2018, 12:52:06 PM

Ya çok güzel anlatmissiniz. Zaten biz buraya bounty kazançları için katılıyoruz.  Geçen seneye göre bu yıl çok fazla proje ortaya çıktı. Ama bir o kadar da yeni üye giriş yaptı foruma. Ee hal böyle olunca da kazançlar Felan düşüyor. Birde merit sisteminden sonra rütbe de atlayamayinca yerimizde sayıyoruz.

KalfaCrak
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 09, 2018, 07:40:27 PM

Şimdi konu içeriği en basit şekilde anlatılmış öncelikle teşekkürler. Bir diğer dostumuz demi ki merit bağışı için başka bir konu açsaydın. Arz ve talep ilişkisine bağlıyorum bunu dostum. Böyle bir konu ihtiyaçtı, evet yeni başlayanlar için belki de ama zamanında hepimiz yeniydik.(Ben hala yeniyim) Bunun için yeni gelenlere çöplük kavramı uydurmak bence uygun değil. Paylaşımını çok yayrlı buldum ve teşekkür ederim. Umarım başkaları için de aynı şeyler geçerli olacaktır
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
July 09, 2018, 11:02:21 PM

Hepsi iyi güzel de hocam en çok imza veriyor onun için rütbe rütbe için merit lazım. Jr olarak ölecez sistem değişmezse.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
trevor13241324
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
July 10, 2018, 12:07:43 AM

bu raporlama işi çok gözümü korkutuyor yoksa tüm mesaimi bounty işlerine harcayacağım. merit de cabası.
frekans07
Member
**

Activity: 280

View Profile
July 10, 2018, 01:08:55 AM

Hocam elinize sağlık, çok açıklayıcı bir yazı olmuş. forumdaki yüksek rütbeli arkadaşlar için belki hafif bir konu olabilir ama, foruma yeni katılanlar ve düşük rütbedeki arkadaşlar için faydalı bir paylaşım.
oerdogan (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 23

View Profile WWW
July 10, 2018, 09:39:29 AM

Herkesin söylediği gibi bounty kazançları düşük şu sıralar evet ama bence bunun temel sebebi katılımın cok olması ve scam olmayan ico sayısının azlığına bağlıyorum. Gerçekten başarılı olabilecek projeleri ilerleyen zamanlarda piyasa biraz daha açıldığında görebiliriz.

Yorumlarınız için ve merit desteği verdiğiniz için teşekkür ederim
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: