Bitcoin Forum
May 11, 2024, 03:34:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Kampanyaları Hakkında Genel Bilgiler  (Read 901 times)
oerdogan (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 23

View Profile WWW
May 29, 2018, 03:42:18 PM
Last edit: July 21, 2018, 08:59:07 PM by oerdogan
Merited by create (2), AztecGoldHero (1), Kuzeyli34 (1)

Bounty programları sıradan insanların yatırımcı haline gelmesini teşvik eden veya da kolay yoldan reklam sağlayan programlardır. Her Bounty sisteminin farklı miktarda ödülleri vardır ve sizden istedikleri farklıdır. Yeni başlıyorsanız öncelikle yapmanız gereken şey güvenilir cüzdanlar edinmektir.
Mevcut bountylerin çoğunluğu Ethereum tabanlı ERC-20 standardına uygun tokenlerdir. Bunun için birden fazla online cüzdan edinebilirsiniz.
MyEtherWallet: www.myetherwallet.com
veya da google eklentisi olarak Metamask kullanabilirsiniz.
Kullanımı yaygın olan diğer cüzdanlar ise:

Waves: https://waveswallet.io/
Neowallet: https://neotracker.io/wallet

Ayrıca her seferinde giriş yapmanıza gerek yok hemen hemen her cüzdanın takibi için platformlar mevcuttur.
Waves için: https://wavesexplorer.com/ sağ üste adresinizi yazabilirsiniz.
Ethereum tabanlılar için: https://etherscan.io/ yine aynı şekilde https://ethplorer.io/ yuda kullanabilirsiniz
Neo için ise: https://neoscan.io/

Bu platformaları kullanarak cüzdanınızın takibini daha güvenli ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz

İlk olarak bir cüzdan edinmeyle başlayabilirsiniz.

Aklınıza yatan bir bounty sistemi gördüğünüzde istenen gereksinimleri sağlayarak aşağıdaki şekillerde katılım sağlayabilirsiniz.
Bounty programlarında birden fazla yöntem vardır ve her birinin havuzu ayrıdır. Tüm bountyler %100lük bounty havuzunu oluşturur.

Twitter:
Hemen hemen her bounty’de mevcuttur ve takipçi sayınıza göre geliriniz artar. Başvurmak için ise çoğunlukla google form doldurmanız gerekir. Forma Resmi Bounty sayfasından twitter bölümünde bulunan ‘Registration Form’ ismiyle ulaşabilirsiniz. Kayıt yaptıktan sonra ise haftalık istenen miktarlarda twit, retwit ve beğeni atmanız gerekir. Ayrıca çoğu twitter bounty sisteminde 1 haftadan önceki gönderileri paylaşmak kabul edilmez yani ICO’nun resmi twitter hesabında bir paylaşım yapıldıktan sonra 1 hafta içinde o paylaşımı retwitleyebilirsiniz. Haftalık olarak aksi belirtilmedikçe sizlerden twit retwit ve beğenilerinizi raporlamanız istenecektir. Bunun için gereken raporlama formuna  ise yine aynı Twitter sekmesinde ulaşabilirsiniz.

Örnek:

Twitter username: Kullanıcı adınız
Twitter URL: Twitter sayfanıza ulaşılabilecek link
Spreadsheet number: Formu doldurduktan sonra Spreadsheetler aracılığıyla bulabileceğiniz adınızın yanındaki numara
Amount of followers: Takipçi sayınız
Week: Bountynin hafta numarası
URL’s: Paylaşımlarınız ve bu paylasımlar sizden istenen miktardan az olmamalıdır.
1-
2-
3-

Facebook:
Facebook kampanyaları da hemen hemen twitter kampanyalarıyla aynıdır. Arkadaş ve takipçi sayınıza göre havuzdan pay alırsınız.  Yine twitter’da olduğu gibi benzer bir ‘RegistrationForm’ dolduruyoruz. Sonrasında paylaşımlarımızı ve raporlarımızı sunarak stake yani pay miktarlarımızı artırıyoruz. Aynı twitterda olduğu gibi sizden aksi belirtilmedikçe rapor isteyecektir ve bu rapor formuna Resmi Bounty paylaşımından ulaşabilirsiniz. Twitter raporlamasına benzer raporlama göreceksiniz.

Signature: Imza Kampanyaları:
Bu bounty programına katılabilmek için ise en kötü ihtimalle forumda Jr. Member olmanız gerekir ve her forum sıralamasının ayrı kendine özgü imzaları vardır. Imza kodlarına Resmi Bounty Başlığında bulunan signature kampanyasından ulaşabilirsiniz. Imza ve avatarı profilinizden uygun olan ile değiştirdikten sonra Resmi Bounty Başlığındaki ‘registration formu’doldurmanız gerekmektedir. Bu bounty programı sizden haftalık olarak forumda belli bir mesaj sayısında aktif olmanızı isteyecektir ve forumda minimum istenen miktarda mesaj atmalısınız. Eğer ki minimum gereksinimleri sağlarsanız rankınıza uygun bir şekilde Imza kampanyası ödül havuzundan pay alırsınız.

Yaratıcı içerik:
Bu bölümde birden fazla seçenek vardır ve tamamiyle size bağlıdır. Yaratıcı içerik olarak bir makale yazabilirsiniz veya bir resim çizebilir yada caps yapabilirsiniz veya da bir video çekip reklam yapmalarına katkıda bulunabilirsiniz. Paylaşım yeri olarak Reddit, Medium, Youtube, veya diğer popüler platformları kullanabilirsiniz. Paylaşımınız özgün olmalıdır. Minimum gereksinimler genellikle abone sayısı takipçi ile ilgilidir. Ayrıca bounty kampanyaları okunmaya yada izlenme sayısına göre size stake verecektir. Yani videonuzu yada makalenizi ne kadar yayarsanız ve yorum toplarsanız bu havuzdan okadar fazla pay alabilirsiniz. Paylaşımınızı yaptıktan sonra Resmi Bounty Başlığında bulunan formu doldurarak katılım sağlayabilirsiniz. Paylaşımınız incelenecektir ve uygun miktarda kalitesine uzunluğuna yada kelime sayısına ve izlenme oranına uygun bir şekilde stake verilecektir. Durumunuzu takip etmek için ise spreadsheetleri kullanabilirsiniz.

Çeviri kampanyaları:
Bu kampanyalarda ise takipçiden yada benzeri durumların önemi yoktur. Tamamiyle geçmiş tecrübelerinize bağlıdır. İstenen diller sabittir. Ilk olarak formu doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında ise beklemelisiniz ve spreadsheetten size rezervasyon yapılıp yapılmadığını kontrol edebilirsiniz. Bounty managerlar size email yada forumdan mesaj yoluyla veyada telegram aracılıgı ile ulaşabilirler. Başvurduğunuz çeviri sistemlerini geçmişe dönük olarak takip etmenizde fayda vardır. Ayrıca bu programlarda kesinlikle Google Translate ve benzeri çeviri uygulamaları yasaktır. Farkedildiği takdirde çeviri başkasına verilir.

Telegram Kampanyaları:

En kolay ve zahmetsiz kampanyalardır. Bu kampanyalarda diğer kampanyalarda olduğu gibi bir form doldurmanız ve telegrama katılmanız gerekir ayrıca telegram da adminlerden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Bounty sisteminden çıkarılmadığınızdan emin olmak için belli aralıklarla katıldığınız bountyleri spreadsheetler aracılığıyla kontrol edin.

Formlarda istenen bazı bilgiler:

Name: İsminizi yazmanız gerekir
Bitcointalk username: Kullanıcı adınızı yazmanız yeterlidir.
Bitcointalk URL:  Üyelik ID niz, kullanıcı adınız değil. Profile tıklayın. Soldan Forum Profile Information a tıklayın. Adres satırında alttaki gibi koyu yazan sayılar ID niz oluyor. https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=12345;sa=forumProfile. Bu linki paylaşmanız gerekir.
Telegram Username: Telegram kullanıcı adınız. Yeni bir telegram kullanıcıysanız ayarlar kısmından kendiniz tanımlamanız gerekir. Eğerki daha önceden tanımladıysanız da ayarlar kısmından ulaşabilirsiniz. Formda aksi belirtilmedikçe @****** formatında yazmanız gerekir.
Twitter username: Kendi twitter profilinizden edinebilirsiniz format olarak ise aksi belirtilmedikçe @ ile yazmalısınız.
Twitter URL: Sayfanıza ulaşmayı sağlayacak URLdir. www.twitter.com/username
Amount of follower/friends: Takipçi veya arkadaş sayınız.
Proof of Autentication: Bazı bountyler sizden forumdaki başlığa yorum atmanızı isteyebilir ve bunu sizden linklemenizi isteyebilirler. Başlıkta reply butonuna basarak gereken bilgileri yazdıktan ve gonderdıkten sonra yazdıgınız yazının sağ üst köşesinde bulunan bir rakam vardır. Bu rakama tıkladığınızde internet tarayıcınızda linkiniz mesajınıza ulaşmaya yarayacak olan bir linke dönüşür ve bu linki kullanabilirsiniz.
Rank: Forumdaki rankınızdır. Yeni başladığınızda newbie olarak başlarsınız Jr. Member olabilmek için belli bir miktarda paylaşım yapmanız gerekmektedir. Daha sonrası için ise merit sistemi ile ranking sağlayabilirsiniz. Merit sistemi ve rank ile ilgili ayrıntılı bilgi: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818404.0

Rütbe   Gereken activity   Gereken merit
Brand new   0   0
Newbie   1   0
Jr Member   30   0
Member   60   10
Full Member   120   100
Sr. Member   240   250
Hero Member   480   500
Legendary   775-1030 arasında   1000

Sizlerden gelen ek bilgiler
Elinize sağlık ben bunların bir çoğunu biliyordum zaten ama bilmeyen arkadaşlara faydalı olmuş, ayrıca etherscan yerine ethplorer kullanmak daha kolay ve basit geliyor bana bilmeyen varsa onuda ekleyeyim.
Kampanyalara katılırken raporlamayı son güne bırakmayın yeri hazır olsun her post attığınızda veya tweet attığınızda hemen linkini yapıştırın. Çeşitli nedenlerden son günü kaçırsanız bile en azından stake alırsınız o hafta.
Bu arada ben de tecrübelerime dayanarak bir tavsiyede bulunayım; uzun süre kampanyasında kalacak kadar hiçbir projeye güvenmeyin (benim için artık maksimum süre 1 ay)

Tam 3.5 ay DIW imza kampanyasında kaldım (tahmini satış fiyatı 1 token için 0.20 cent idi) ben 0.10 dan bile satsam 2bin dolar kazanırım diye seviniyordum şuan 0.01 cent bile değil tanesi (ha iyi bir borsaya girerse muhtemelen 0.10 ları 0.20 leri görür ama bekle anam bekle bir şey yapabildiğimiz yok)
Söyleyeceklerim bu kadar  Grin

1715398470
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715398470
Reply with quote  #2

1715398470
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715398470
Hero Member
*

Ignore
1715398470
Reply with quote  #2

1715398470
Report to moderator
1715398470
Hero Member
*

Ignore
1715398470
Reply with quote  #2

1715398470
Report to moderator
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
May 29, 2018, 04:32:56 PM

Elinize sağlık, özellikle bu işlere yeni girecekler için çok faydalı bir kılavuz olmuş. Umarım piyasalar da hızla düzelir de katıldığımız bountyler borsalarda yer alır. Bu aralar işler kesat.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 29, 2018, 04:35:56 PM

Merit toplamak için biraz daha yaratıcı veya bilgilendirici konu açsaydınız keşke. Bounty kampanyalarına katılmayı bilmeyen adamın forumda işi olmaz zaten. Biliyordur ki forumda aktiftir. Tabii eskiden öyle değildi. Bilgi paylaşımı yapardık, yardımlaşırdık. Şuan %90'lık kesim ( yeniler ) onu al bunu alma şu artar bu artmaz tarzında sallamasyon bounty postlarıyla forumu çöplük haline çevirmiş durumda.

oerdogan (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 29, 2018, 04:56:08 PM
Last edit: May 29, 2018, 05:13:34 PM by oerdogan

Merit toplamak için biraz daha yaratıcı veya bilgilendirici konu açsaydınız keşke. Bounty kampanyalarına katılmayı bilmeyen adamın forumda işi olmaz zaten. Biliyordur ki forumda aktiftir. Tabii eskiden öyle değildi. Bilgi paylaşımı yapardık, yardımlaşırdık. Şuan %90'lık kesim ( yeniler ) onu al bunu alma şu artar bu artmaz tarzında sallamasyon bounty postlarıyla forumu çöplük haline çevirmiş durumda.
Bunu merit toplamak için yazmadım tamamiyle bir kişi istediği için yazmıştım. Forumdan bir bounty manager bu konularda sıkıntı yaşadığından dolayı boyle bır rica da bulunmuştu bende yazmışken forumda da paylaşayım belki birisine faydası olur dedim. Yazmamın sebebi buydu eğerki profilime de bakarsanız daha önce buna benzer herhangi bir yazı yazmadığımı ve merit derdinde olmadığımı anlayabilirsiniz.
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
May 29, 2018, 05:09:52 PM

Yazi guzel fakat konu bilindik.  Yinelermek icin yazmissin o zaman eyvallah. Merit konusuna gelecek olursak,  bizim formumuzda yani Turkce bolumde iyi yazsan da farketmiyor,  insanlar meritlerini multi hesaplarina gonderiyor,  merak etme yani onun icin farkli birsey ortaya koysaydinda 2-3 meritten fazla alamazdin ki,  onu verenler de kisiler degil merit kaynagi dedigimiz merit dagiticilari olurdu.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 29, 2018, 05:27:48 PM

hocam eline sağlık bence gayet güzel olmuş. çoğu yazılanları bilmeme rağmen %90 ını okudum. merit derdiniz olmayabilir ama imza kampanyasında dah çok kazanmak için rütbe atlamak şart. yukarıda bir arkadaşın da belirttiği gibi. meriti tepedekiler multi hesaplarına yolluyorlar. zamanında millet bir sürü hesap açmış. forumun çöp olmasında ki etkenlerden birisi de bence multi hesaplar. aslında başlık tam meritlik.
oerdogan (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 29, 2018, 05:40:21 PM

hocam eline sağlık bence gayet güzel olmuş. çoğu yazılanları bilmeme rağmen %90 ını okudum. merit derdiniz olmayabilir ama imza kampanyasında dah çok kazanmak için rütbe atlamak şart. yukarıda bir arkadaşın da belirttiği gibi. meriti tepedekiler multi hesaplarına yolluyorlar. zamanında millet bir sürü hesap açmış. forumun çöp olmasında ki etkenlerden birisi de bence multi hesaplar. aslında başlık tam meritlik.
Yazi guzel fakat konu bilindik.  Yinelermek icin yazmissin o zaman eyvallah. Merit konusuna gelecek olursak,  bizim formumuzda yani Turkce bolumde iyi yazsan da farketmiyor,  insanlar meritlerini multi hesaplarina gonderiyor,  merak etme yani onun icin farkli birsey ortaya koysaydinda 2-3 meritten fazla alamazdin ki,  onu verenler de kisiler degil merit kaynagi dedigimiz merit dagiticilari olurdu.

Teşekkürler yorumlarınız için. Evet rank olarak yuksek olsak iyi olur fakat bunun olmayacağının uzun zamandır farkındayım malum sebeplerden dolayı. Onun için pek ilgilenmiyorum sıralamayla kendimde imza harici bountyler yakalamaya çalışıyorum.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
May 29, 2018, 05:59:53 PM

Tüm herşeyi sıralamışsınız yani insanlar gelip foruma bounty e Nasıl katılırım diye araştırıp bu başlığı bulsa herhalde a dan z ye herşeyini kavramış olur elinize emeğinize sağlık bu gibi konuların forumu çöplüğe çevirdiğine de inanmıyorum siz bilgilerinizi paylaşın tebrikler

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 29, 2018, 06:01:23 PM

Baştan sona her şeyi çok güzel açıklamışsınız. Ayrıntılı bir şekilde yardımcı oldunuz. Yeni başlayanlar için bir başvurulacak bir yazı olmuş. Teşekkürler
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 29, 2018, 06:08:11 PM

Hocam güzel bilgiler olmuş elinize sağlık diyorum, bence  bu konulara oldukça dikkat etmek gerekiyor, boş bountylerle vakit kaybetmemek gerekiyor, zaten bu iş artık bir şey kazandırmıyor
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
May 29, 2018, 06:54:57 PM

bence arkadaşa merit toplamak için bu işlerin içindesin gibi bir tavırla yaklaşmak doğru değil
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
May 29, 2018, 07:38:14 PM

Hocam bu işi kısa ve öz anlatmaya çalışmışsın eline sağlık ama o geçen seneki gelirler artık ne yazık ki yok, merit sistemi de geldikten sonra rütbe atalmak da çok zor hale geldi bakalım ne yapacaz
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 29, 2018, 07:58:21 PM

Elinize sağlık hocam her şeyi çözdüm bir bu wawes karışık geliyor bana. Kurduğum cüzdana bir türlü bir daha giriş yapamıyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
oerdogan (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 30, 2018, 03:49:29 PM

Tüm herşeyi sıralamışsınız yani insanlar gelip foruma bounty e Nasıl katılırım diye araştırıp bu başlığı bulsa herhalde a dan z ye herşeyini kavramış olur elinize emeğinize sağlık bu gibi konuların forumu çöplüğe çevirdiğine de inanmıyorum siz bilgilerinizi paylaşın tebrikler

Baştan sona her şeyi çok güzel açıklamışsınız. Ayrıntılı bir şekilde yardımcı oldunuz. Yeni başlayanlar için bir başvurulacak bir yazı olmuş. Teşekkürler

Hocam güzel bilgiler olmuş elinize sağlık diyorum, bence  bu konulara oldukça dikkat etmek gerekiyor, boş bountylerle vakit kaybetmemek gerekiyor, zaten bu iş artık bir şey kazandırmıyor

bence arkadaşa merit toplamak için bu işlerin içindesin gibi bir tavırla yaklaşmak doğru değil

Hocam bu işi kısa ve öz anlatmaya çalışmışsın eline sağlık ama o geçen seneki gelirler artık ne yazık ki yok, merit sistemi de geldikten sonra rütbe atalmak da çok zor hale geldi bakalım ne yapacaz

Elinize sağlık hocam her şeyi çözdüm bir bu wawes karışık geliyor bana. Kurduğum cüzdana bir türlü bir daha giriş yapamıyorum.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Evet herkesten duydugum seyler aynı bounty ve airdrop kazanclarının düştüğü yönde fakat bazen güzel projeler olabiliyor. Aklınıza yatanları takip etmekte fayda var az da bir miktar kazanç olsa bile boş zamanlar değerlendirilebilir diye düşünüyorum. Sonuçta bountyler bizden çok birşey istemiyor benim şahsi görüşüm en zor kısım raporlamak. Genelde rapor istemeyen managerları tercih ediyorum bundan dolayı.

Waves konusuna gelince hocam mevcut seed'inizi import account yaparak giriş yapabilirsiniz. Ayrıca her seferinde giriş yapmanıza gerek yok hemen hemen her cüzdanın takibi için platformlar var.
Waves için: https://wavesexplorer.com/ sağ üste adresinizi yazabilirsiniz.
Ethereum tabanlılar için: https://etherscan.io/ yine aynı şekilde
Neo için ise: https://neoscan.io/
Fuyuki_Wataru
Member
**

Activity: 167

View Profile
May 30, 2018, 04:00:12 PM

Böylesine faydalı bilgileri bizimle paylaştığın için teşekkür edeir. Eline sağlık

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
May 30, 2018, 04:10:12 PM

Merit olsa yapıştırırdım, amatörler için birebir kısa özet geçmişsiniz hocam. Twitter hesap ayarlayabilirsem bende giricem 3-5 hesapla birlikte yazı bekliyorum. Aklımda bir soru var aslında, tek bir twitter hesabıyla 5-10 kampanyaya katılabilir miyiz sorun çıkarırlar mı ya da 2-3 hesapla tek bir kampanyaya katılabilir miyiz Smiley
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 30, 2018, 04:19:37 PM

Güzel bir döküman olmuş hocam elinize sağlık, airdroplara katılıp airdropların verilmediği & gelmediğini düşünen arkadaşlar için iyi olacaktır. Çünkü airdrop devri kapandı gibi birşey artık bounty devri. Emek vermeyene yemek yok! Bounty'e de vakit ayırmayanlar için artık piyasada beleşe birşey yok. Az da olsa emek şart. Yeni arkadaşlar yararlanabilir bu dökümandan.

tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
May 30, 2018, 08:37:12 PM

yeni başlayan arkadaşlar içi güzel bir bilgilendirme yazısı olmuş ama artık bounty işleri özellikle de sosyal medya çok kazandırmıyor. Yani kaymağını çoktan yiyen yedi. Ama yine de alternatifler bulunabilir bu piyasada hiçbir zaman kazanmak bitmez önemli olan doğru zaman doğru coin Smiley
exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
May 30, 2018, 08:48:31 PM

Güzel bir yazı olmuş bilgilendirme için tesekkürler. Sosyal medya kanalları artik pek verimli olmuyor belki cok kisi girdigi icin pasta artik küçüldü belkide twitter ve facebookun kripto para reklamlarini yasaklamasi projeleri buradan uzaklastirdi ya da her ikiside bilemiyorum ama ugrasmaya bile değmiyor cogu zaman.
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
May 30, 2018, 09:02:11 PM

Güzel bir yazı olmuş zaten insanların buraya uğramasının ortak noktası bountyler, bazıları keşke daha yaratıcı olsaydın falan demişte ne zamandır buradayım benim bile bilmediğim şeyler var, bence güzel konu olmuş

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: