Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:51:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Coinomine.io l Gelecek Kriptoparada  (Read 270 times)
Koinolog_io (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile WWW
May 29, 2018, 06:31:59 PM
Last edit: August 12, 2018, 02:35:59 PM by Koinolog_io

Herkese Merhabalar,
 Sitemizin açılışını gerçekleştirdik. Amacımız Kriptopara mecrasında sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek. Yeni Başlayanlar ve İleri Seviyede olan kişiler için yazılar hazırlamaktayız. Yazar kitlemiz daha da artacaktır ve artmaktadır. Aramıza katılacak olan 2 yazarımız bulunmaktadır. Teknik analiz kısmında uzun süreler Forex ile uğraşmış deneyimi çokça olan arkadaşımızı görebileceksiniz. Miner kısmında aktif olarak yazılar yazacağız tavsiyeler vereceğiz. Bizler miner hayatına başladığından beri Ethereum kazmamış kişileriz. Yapmadığımız şeyleri sizlere söylemeyiz, bizlere güvenebilirsiniz. Geleceğin Kriptoparada olduğuna inanıyoruz. Türkiye'de ilk defa böyle bir site açmış olarak bulunuyoruz. Bizler viral haber kısmından çok işe yarar bilgiler ve kaliteli içerikler konusuna odaklanacağız. Çin borsaları kapattı haberlerinden ziyade Coin tanıtımları, kazım tavsiyeleri ve tecrübelerimizi aktaracağımız bir site olacaktır. Her türlü istek konu ve önerileriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla Koinolog Ailesi,

Sitemize Buradan Ulaşabilirsiniz: koinolog.io

-----------Site Taşınmıştır-------------

Yeni adresimiz: coinomine.io
1714917101
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714917101
Reply with quote  #2

1714917101
Report to moderator
1714917101
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714917101
Reply with quote  #2

1714917101
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
May 29, 2018, 08:14:58 PM

Henüz tam anlamıyla inceleyemedim ancak kısaca bir göz attım ve hoşuma gitti. Hayırlısı olsun umarım çok başarılı olursunuz. Ülkemizin bu tarz gelişmelere ihtiyacı var.
Koinolog_io (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 29, 2018, 10:01:20 PM

Henüz tam anlamıyla inceleyemedim ancak kısaca bir göz attım ve hoşuma gitti. Hayırlısı olsun umarım çok başarılı olursunuz. Ülkemizin bu tarz gelişmelere ihtiyacı var.

Yorumunuz için teşekkür ederim.
Koinolog_io (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 30, 2018, 04:48:40 PM

Coin Önerisi kategorimiz aktif durumda. Kimsenin kazmadığı coinler sizleri zengin eder. Bizler bu coinler hakkında içerikler gireceğiz.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
May 30, 2018, 07:06:57 PM

Kripto paraların dünya genelinde yaygınlaşması için yerel dillerde oluşturulan içerikler çok önemli. Umarım bu yolda başarılı olursunuz. Bu arada içerik eksikliği göze çarpıyor. Zamanla üzerine çalışırsanız daha iyi bir hale gelecektir.
Koinolog_io (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 30, 2018, 08:42:34 PM

Kripto paraların dünya genelinde yaygınlaşması için yerel dillerde oluşturulan içerikler çok önemli. Umarım bu yolda başarılı olursunuz. Bu arada içerik eksikliği göze çarpıyor. Zamanla üzerine çalışırsanız daha iyi bir hale gelecektir.

Sitemiz daha 3. günündedir. İçerikleri hızla girmeye çalışıyoruz tabi burada önemli olan diğer etken ise Özgün makale olması. Her gün içerik girimi yapacağız. İçerik sorunu zaman ile çözülecektir
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
May 31, 2018, 03:25:28 AM

Tebrik ederim, umarım başarılı bir yayın hayatı geçirirsiniz. Ben açıkçası böyle siteleri özellikle uygulamaları  görünce gururlanıyorum. Hep başkalarının yaptıklarını değil de az da kendi yaptıklarımız kullandıkça hem daha rahat hissediyor insan hem gurur duyuyor
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
May 31, 2018, 01:11:59 PM

Türkiye'de ilk defa böyle bir site açtık demişsiniz ama www.siberekonomi.com uzun zamandır var. Açıkçası yabancı kaynakların yanında sürekli takip ettiğim bir sitedir. Umarım sizinde sitenizi listeye alırım. Şimdiden hayırlı olsun.
Koinolog_io (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
June 01, 2018, 05:04:28 PM

Türkiye'de ilk defa böyle bir site açtık demişsiniz ama www.siberekonomi.com uzun zamandır var. Açıkçası yabancı kaynakların yanında sürekli takip ettiğim bir sitedir. Umarım sizinde sitenizi listeye alırım. Şimdiden hayırlı olsun.

Bizler haberlerden çok okuyucularımıza tavsiyeler öneriler ve işe yarar bilgiler verme üzerine kuruluyuz
DemirelEylul
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
June 02, 2018, 07:27:43 AM

Şimdi göz gezdirdim dolu dolu görünüyor özellikle mining yapanların daha fazla ilgisini çeker gibi geldi, ıco analizlerine özellikle bakacam bugün. Başarılar dilerim
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 02, 2018, 07:59:41 AM

Herkese Merhabalar,
 Sitemizin açılışını gerçekleştirdik. Amacımız Kriptopara mecrasında sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek. Yeni Başlayanlar ve İleri Seviyede olan kişiler için yazılar hazırlamaktayız. Yazar kitlemiz daha da artacaktır ve artmaktadır. Aramıza katılacak olan 2 yazarımız bulunmaktadır. Teknik analiz kısmında uzun süreler Forex ile uğraşmış deneyimi çokça olan arkadaşımızı görebileceksiniz. Miner kısmında aktif olarak yazılar yazacağız tavsiyeler vereceğiz. Bizler miner hayatına başladığından beri Ethereum kazmamış kişileriz. Yapmadığımız şeyleri sizlere söylemeyiz, bizlere güvenebilirsiniz. Geleceğin Kriptoparada olduğuna inanıyoruz. Türkiye'de ilk defa böyle bir site açmış olarak bulunuyoruz. Bizler viral haber kısmından çok işe yarar bilgiler ve kaliteli içerikler konusuna odaklanacağız. Çin borsaları kapattı haberlerinden ziyade Coin tanıtımları, kazım tavsiyeleri ve tecrübelerimizi aktaracağımız bir site olacaktır. Her türlü istek konu ve önerileriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla Koinolog Ailesi,

Sitemize Buradan Ulaşabilirsiniz: koinolog.io

Ne zamandır hazırlanıyorsunuz? Gayet güzel ve başarılı bir çalışma olmuş elinize sağlık. Wordpress teması mı kullandığınız? Biraz fazla soru sordum ama bende benzer bişeyler hazırlamaya çalışıyorum. Ama sanırım sizinki fazla profesyonel olmuş benim düşünceme göre.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Koinolog_io (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
June 02, 2018, 10:57:26 AM

Şimdi göz gezdirdim dolu dolu görünüyor özellikle mining yapanların daha fazla ilgisini çeker gibi geldi, ıco analizlerine özellikle bakacam bugün. Başarılar dilerim

Teşekkür ederiz. Ancak ICO analiz içeriklerine yakın zamanda başlayacağız.
sanjimor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 03, 2018, 02:21:30 PM

Yüzelsel baktım göze hoş gelen bir site zamanla iyi yerlere gelir umarım.
kardil
Newbie
*

Activity: 126

View Profile WWW
June 03, 2018, 02:34:32 PM

Sitenin yaklaşımını çok beğendim, eğer haberler kısmı için yazara/çevirmene ihtiyacınız varsa seve seve size katılmak isterim. Başlangıçta söylemişsiniz viral haberler peşinde değiliz diye ama bazı önemli gelişmeleri paylaşmak daha faydalı olur
Koinolog_io (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
June 03, 2018, 08:31:25 PM

Sitenin yaklaşımını çok beğendim, eğer haberler kısmı için yazara/çevirmene ihtiyacınız varsa seve seve size katılmak isterim. Başlangıçta söylemişsiniz viral haberler peşinde değiliz diye ama bazı önemli gelişmeleri paylaşmak daha faydalı olur

Kesinlikle önemli haberleri paylaşacağız. Ancak bu haberler takdir edersiniz ki Endonezya da ki kabile Bitcoin ile ödeme aldı haberi olmayacak  Grin
Sikkoin
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
June 03, 2018, 09:51:14 PM

Tasarım güzel ama sadece site üzerinden devam etmenizi tavsiye etmem. Farklı kollara da yönelirseniz sizin için daha iyi olur Smiley
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
June 03, 2018, 10:54:01 PM

doğru bir tespit olmuş kesinlikle gelecek kriptoparada çünkü kripto paralar bir çok yenilik ortaya koydu, henüz yeni ve toy bir piyasa ama ileride iyi yerlere gelecektir diye düşünüyorum
Koinolog_io (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
June 03, 2018, 10:56:36 PM

Tasarım güzel ama sadece site üzerinden devam etmenizi tavsiye etmem. Farklı kollara da yönelirseniz sizin için daha iyi olur Smiley

Önerileriniz nelerdir?
Koinolog_io (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
June 05, 2018, 08:43:38 PM

doğru bir tespit olmuş kesinlikle gelecek kriptoparada çünkü kripto paralar bir çok yenilik ortaya koydu, henüz yeni ve toy bir piyasa ama ileride iyi yerlere gelecektir diye düşünüyorum

Bizler geleceğin kriptoparada olduğuna inan kişileriz. Kesinlikle gelecektir.
icmimar34
Newbie
*

Activity: 64

View Profile WWW
June 05, 2018, 09:05:56 PM

Böyle hepsinin bir arada olan felaket tellalı olmaayn siteler lazım. Zamanla dahada iyi olacaktır.Ico zamanlayıcı güzel fikir. Tek bir arayüzden takip etmek hızlı ve kolay oluyor.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: