Bitcoin Forum
May 25, 2024, 01:23:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: İMZA KAMPANYASI İCİN ÖNERİLER  (Read 220 times)
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 31, 2018, 01:30:14 AM

Hocam valla bu tip forumda an az 20 konu var,  yani ben deyim 20 buradakiler desin 50 tane konu,   burada açmışsınız konuyu, forum iyice çöplük oldu, newbile ile jr ile zaten hiç bir şey alamazsınız kolay kolay, 3 dolar 5 dolarla olacak iş değil bu
ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
May 31, 2018, 02:53:33 AM

Bu başlıkla acilmiş baya konu var sanirim. Sorunuza gelecek olursak valla su an o kadar zor ki iyi bir projeye karar vermek aylarca imzasını yapmak. Globitex imzaya girmiştim 3 ay boyunca (member) ve blog yazdım su an ederi 40 dolar!

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
May 31, 2018, 08:29:34 PM

Yahu arkadaş bu kadar terbiyesiz, bu kadar aç gözlü olunmaz. Newbie üyeliği ile para kazanabileceğini sanan açıkgözler doldu foruma. Özellikle bu üyelerin çok büyük bir kısmı bilgi sahibi olmadığı için bu tarz saçma ve gereksiz konular ile forum kirleniyor. İnsaf be insaf! Arama çubuğunu kullanarak bilgi elde etmek kadar kolay bir şey varken neden açgözlülüğünü göstererek konu açıyorsun acaba? Şu Newbie üyelikler için derhal bir çare bulunması gerek yoksa forum bu konu sahibi gibi açgözlü açıkgöz kişiler yüzünden iyice çöpe dönecek.
Kesinlikle katılıyorum,ipini koparan gelmeye başladı işin tadı tuzu kalmadı umarım bir çare bulunur.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: