Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:34:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitexen.com - Kolay, Güvenilir, Hızlı Bitcoin ve Altcoin Borsası  (Read 20001 times)
buycoinsell
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
June 21, 2018, 09:35:23 AM

Merhaba,

Herhangi bir coin borsa sitesine üye olmadan önce sitenin genel kullanımını, mobil tarayıcıdan çalışırlılığını, mobil app bilgisini, iletişim ve api bilgilerini incelerim.

Bitexen coin borsasını incelediğimde genel kullanımının oldukça sade ve basit olduğunu gördüm. Gördüğüm kadarıyla kullanıcı dostu bir site olmuş.

Mobil tarayıcıdan sorunsuz çalışmakla birlikte, IOS ve Android için mobil app oldugunu görünce çok sevindim.

İletişim ve biz kimiz bilgilerinin oldukça seffaf olması site sahiplerinin kendilerine güvendiklerinin bence onemli bir göstergesidir.

Yine bir coin borsasının api bilgilerinin olması seffaf bir borsa olduğunun açık bir göstergesidir.

Daha sonra hızlıca hesap oluşturup hesabımı onaylattım.

Sitede sadece bitcoin ve ripple için alım satım yapılıyor. 2 coin olması gelecekte daha fazla coin olacağı umudunu verdi.
Umarım çok kısa bir süre içerisinde ETH, LTC ve benzeri güçlü coinler için ekleme yapılır.

Borsa yeni olduğu için hacim az görünüyor. Ama sitenin hızlı bir şekilde tanınıp hacimlerini artıracağını düşünüyorum.
Hacimlerinin düşük olması sitenin suni hacim yaratmayıp seffaf bir borsa olduğunun bence bir göstergesidir. Kullanım artıkça hacim hızlıca artacaktır.
Maker komisların 0 olması harika bişey olmuş. Smiley Taker komisyonun  hacime göre düşmesi çok güzel olurdu. Gerçi %0.2 komisyona gayet makul.

Daha sonra siteyi deneme amaçlı ufak miktarda  bitcoin, ripple yatırma ve çekme işlemleri yaptım. Tüm işlemler sorunsuz gerçekleşti.
Aynı şekilde alım, satım, TL yatırma çekme işlemlerini de sorunsuz denedikten sonra gönül rahatlığıyla kullanmaya başladım.
Nerdeyse tüm işlemlerimi bitexen mobil android app üzerinden kolayca hallediyorum.
Bundan sonra benim için TL favori coin alım satım borsası kesinlikle Bitexen.com Smiley

Teşekkürler.
İyi Çalışmalar.

EDIT: Bitexen.com da çalışan tanıdığım var . Ama bu mesajı bitexen.com ile hiçbir iletişimim olmadan kendi inisiyatifim ile yazdım.

editlemene gerek yok ilk mesajında siteyi deneyimli biri gibi övmenden şüphelenmedik zaten ama bari ismini farklı alsaydın  Grin

hahahahah işte buna çok güldüm Cheesy
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714970068
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714970068
Reply with quote  #2

1714970068
Report to moderator
1714970068
Hero Member
*

Ignore
1714970068
Reply with quote  #2

1714970068
Report to moderator
1714970068
Hero Member
*

Ignore
1714970068
Reply with quote  #2

1714970068
Report to moderator
bitexen (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 31

Kolay, güvenli, hizli Bitcoin ve Altcoin Borsasi

View Profile WWW
July 02, 2018, 11:06:15 AM
Last edit: July 16, 2018, 12:14:32 PM by bitexen

Detaylı inceleme için teşekkür ederiz Smiley

Ayrıca şirket kurucularımızın tamamının LinkedIn adreslerine www.bitexen.com/help/about-us adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimizle Smiley

##### whois kontrolü #####

whois bitexen.com
   Domain Name: BITEXEN.COM
   Registry Domain ID: 2153641960_DOMAIN_COM-VRSN
   Registrar WHOIS Server: whois.godaddy.com
   Registrar URL: http://www.godaddy.com
   Updated Date: 2018-04-05T12:11:22Z
   Creation Date: 2017-08-14T19:32:05Z
   Registry Expiry Date: 2018-08-14T19:32:05Z
   Registrar: GoDaddy.com, LLC
   Registrar IANA ID: 146
   Registrar Abuse Contact Email: abuse@godaddy.com
   Registrar Abuse Contact Phone: 480-624-2505
   Domain Status: clientDeleteProhibited https://icann.org/epp#clientDeleteProhibited
   Domain Status: clientRenewProhibited https://icann.org/epp#clientRenewProhibited
   Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited
   Domain Status: clientUpdateProhibited https://icann.org/epp#clientUpdateProhibited
   Name Server: ADA.NS.CLOUDFLARE.COM
   Name Server: GUY.NS.CLOUDFLARE.COM
   DNSSEC: unsigned
   URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/

...
...
...

##### ŞİRKET ORTAKLARI HAKKINDA BULUNAN BİLGİLER #####

https://www.linkedin.com/in/mutludagdelen/
https://www.linkedin.com/in/ahmet-k%C3%BCr%C5%9Fat-duygulu-3113992/

bitexen (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 27, 2018, 08:36:03 AM
Last edit: July 27, 2018, 06:37:24 PM by bitexen

Bugün itibarıyla Bitexen'in alım-satım tahtalarını giriş yapmadan da görüntüleyebilirsiniz.

www.bitexen.com ana sayfasında yer alan "Borsayı İncele" butonu aracılığıyla veya www.bitexen.com/market adresinden market bilgilerini anlık takip edebilir, alım-satım fırsatlarını hemen değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca, çok yakında yepyeni gelişmeleri yine buradan duyuracağız, bizi takipte kalın Smiley

Bitexen
Kolay, güvenilir, hızlı Bitcoin ve Altcoin Borsası

BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
July 28, 2018, 08:31:46 PM

Bugün itibarıyla Bitexen'in alım-satım tahtalarını giriş yapmadan da görüntüleyebilirsiniz.

www.bitexen.com ana sayfasında yer alan "Borsayı İncele" butonu aracılığıyla veya www.bitexen.com/market adresinden market bilgilerini anlık takip edebilir, alım-satım fırsatlarını hemen değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca, çok yakında yepyeni gelişmeleri yine buradan duyuracağız, bizi takipte kalın Smiley

Bitexen

Güzel bir hareket. Açık açık gösteriyorsunuz alış-satış açık emirlerini, tahtayı, giriş yapmaya gerek kalmadan. Ancak hocam, gördüğüm kadarıyla sıkıntınız hacim. O hacim için de ilk gücün sizden gelmesi gerekir. Daha önce de belirtmiştim, borsa sahibi borsayı kendisi dolduramaz ise ya da başka bir fark yaratamaz ise o borsanın yaşam şansı zor be hocam. Baktığımda 2 adam akıllı (0.2 btc) alış satış arasında 500 tl fark var. Hadi diyelimki alış satış farkı önemli değil, ben sadece btc bozmak istiyorum. 5 btc bozmak istersem orderbookta karşılayacak o kadar açık emir yok. Siz belki biz orderbook a karışmıyoruz gibi dönüşler yapabilirsiniz ama yanlış. Karışmalısınız. Karışmalısınız derken, kullanıcı btc getirip bozabileceği potansiyeli görmeli ya da para yatırıp alabileceği. Paribu bile piyasaya ilk girdiğinde Btcturk yoktu, piyasadaki tek borsa kış uykusunda olan hacimsiz Koinim idi. Bu ortamda Paribu orderbookunda 1milyon TL değerinde BTC ve 1 milyon TL değerinde para ile girdi. Sizin de bunu sağlamanız lazım. Yoksa piyassdaki 25 borsadan birisi olursunuz ne yazık ki.
bitexen (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
August 01, 2018, 01:27:46 PM

Hoş geldin EXEN Coin!

Tümünü kullanıcılarımıza ücretsiz dağıtacağımız ve adım adım tümünü geri alacağımız EXEN Coin bugünden itibaren yayında!

EXEN Coin Nedir?

EXEN Coin, Bitexen tarafından Ethereum blok zinciri üzerinde ERC-20 token standardı ile sadece 15 milyon adet üretilen yeni bir kripto-paradır.

EXEN Coin'ler, Bitexen kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılır. Kullanıcılar, Bitexen üzerinde hesap oluşturarak ve başka kullanıcılara referans olarak EXEN Coin'lere sahip olabilirler. Ayrıca düzenlenecek yarışmalar ve kampanyalarla kullanıcılar daha fazla EXEN Coin kazanma şansına ulaşabilirler.

EXEN Coin'ler kullanıcılar arasında, Bitexen alım-satım tahtaları aracılığıyla farklı para birimleri ile alınıp-satılabilir. Böylece EXEN Coin fiyatları kullanıcıların alım-satımlarıyla belirlenir.

Bitexen, Ocak 2019'dan itibaren her üç aylık dönemin sonunda, elde edilen kripto para gelirinin %50'si ile EXEN Coin alım-satım tahtaları üzerinden geri alımları gerçekleştirir. Ne kadarlık alım yapılacağı ve geri alım tarihleri önceden kullanıcılara duyurulur. EXEN Coin geri alımları, kullanıcıların belirledikleri satış fiyatları üzerinden gerçekleşir.

EXEN Coin geri alımları, kullanıcılarda kalan son EXEN Coin geri alınana kadar 3'er aylık periyotlarla devam eder.

Whitepaper: https://www.bitexen.com/resources/exen-whitepaper.pdf
Infografik ve genel bilgi: https://www.bitexen.com/exen-coin-information

EXEN Coin'le ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı EXEN Coin Tartışma Alanı başlığına yazabilirsiniz.

Bitexen

Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
August 05, 2018, 10:15:06 AM

Hoş geldin EXEN Coin!

Tümünü kullanıcılarımıza ücretsiz dağıtacağımız ve adım adım tümünü geri alacağımız EXEN Coin bugünden itibaren yayında!

EXEN Coin Nedir?

EXEN Coin, Bitexen tarafından Ethereum blok zinciri üzerinde ERC-20 token standardı ile sadece 15 milyon adet üretilen yeni bir kripto-paradır.

EXEN Coin'ler, Bitexen kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılır. Kullanıcılar, Bitexen üzerinde hesap oluşturarak ve başka kullanıcılara referans olarak EXEN Coin'lere sahip olabilirler. Ayrıca düzenlenecek yarışmalar ve kampanyalarla kullanıcılar daha fazla EXEN Coin kazanma şansına ulaşabilirler.

EXEN Coin'ler kullanıcılar arasında, Bitexen alım-satım tahtaları aracılığıyla farklı para birimleri ile alınıp-satılabilir. Böylece EXEN Coin fiyatları kullanıcıların alım-satımlarıyla belirlenir.

Bitexen, Ocak 2019'dan itibaren her üç aylık dönemin sonunda, elde edilen kripto para gelirinin %50'si ile EXEN Coin alım-satım tahtaları üzerinden geri alımları gerçekleştirir. Ne kadarlık alım yapılacağı ve geri alım tarihleri önceden kullanıcılara duyurulur. EXEN Coin geri alımları, kullanıcıların belirledikleri satış fiyatları üzerinden gerçekleşir.

EXEN Coin geri alımları, kullanıcılarda kalan son EXEN Coin geri alınana kadar 3'er aylık periyotlarla devam eder.

Whitepaper: https://www.bitexen.com/resources/exen-whitepaper.pdf
Infografik ve genel bilgi: https://www.bitexen.com/exen-coin-information

EXEN Coin'le ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı EXEN Coin Tartışma Alanı başlığına yazabilirsiniz.

Bitexen

Alıp kenara koymak lazım sanki. Twitter'da da paylaşım yapanlar (https://twitter.com/cenkbabaeren) var, bir anda hit olabilir gibi duruyor.

Öte yandan buradaki büyükler yorum yapmamış, acaba sıkıntı mı var?
coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
August 05, 2018, 11:18:40 PM

Hoş geldin EXEN Coin!

EXEN Coin Nedir?

Whitepaper: https[Suspicious link removed]n-whitepaper.pdf
Infografik ve genel bilgi: https[Suspicious link removed]N Coin'le ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı N Coin Tartışma Alanı başlığına yazabilirsiniz.

Bitexen

Alıp kenara koymak lazım sanki. Twitter'da da paylaşım yapanlar (https://twitter.com/cenkbabaeren) var, bir anda hit olabilir gibi duruyor.

Öte yandan buradaki büyükler yorum yapmamış, acaba sıkıntı mı var?

Sizin şu buradaki büyükler yorum yapmamış, acaba sıkıntı mı var lafınıza takıldım. Kim bu büyükler? Büyükler onlar ise gerisi küçük mü? O büyükler al dediğinde alıp sat dediğinde satıyo musun? senin özfikrin yok mu? Büyükler nedir?
Bi anda hit değil bi anda "tırt" olabilir. Parayı basan haberi yaptırıyor, twitti attırıyor. Ekşisözlük, twitter böyle paralı postlarla dolu. Bu olaya uyuz oluyorum. Alıp kenara koysan ne olacak, BNB mi bu? Büyük sözü istiyosan ben sana söyleyeyim bi cacık olmaz.  

bitexen (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
August 06, 2018, 03:22:10 PM

Stellar Lumens (XLM) Bitexen'de!

Stellar Lumens (XLM), bugünden itibaren Bitexen üzerinde Türk Lirası ile alım-satımlara ve transferlere açıldı.
Bitexen hesabınıza XLM gönderebilir, XLM/TRY alım satım tahtası üzerinden kolayca emirlerinizi verebilirsiniz.

Bitexen

Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
August 19, 2018, 08:48:08 AM

benim çok hoşuma gitti valla bu borsa.hem yenilikçi hem kolay ve basit bir arayüzü var.Yolları açık olsunlar.Eğer güveniir bir şekilde devam ederlerse 1 numaralı borsa olacaklarına adım kadar eminim.
bitexen2018
Newbie
*

Activity: 3

View Profile WWW
August 21, 2018, 09:01:37 PM

Bu borsa hesap onayı yapanlara kendi coinini yani 100 EXEN (50 TL) veriyor. EXEN’leri satıp TL veya kripto paralara çevirebilirsiniz. Bunu herkes kendi yapabilir min çekim tutarı: 50 TL

Bende burada sizin gibi 100 EXEN ile başladım ve kısa sürede uygun zamanı kovalayıp AL-SAT yaparak 50 TL bakiye yaptım. Arkadaşlar sistem tamamen güvenli ve ödeme onayı alınmıştır.

DETAYLAR; http://www.coinforum .gen.tr/discussion/981/ueye-ol-hesap-onayi-yap-50-tl-bitcoin-exen-kazan?new=1
coaex
Hero Member

Activity: 616
Merit: 503

@coaex - LBMA certified Gold & Silver

View Profile WWW
August 23, 2018, 05:36:30 AM

Uzun uzadıya yazmayacağız şimdilik. Türkiye'deki köklü borsalar kadar güvenilir bir borsadır. Buna ek olarak borsanın kendisi piyasa oluşturmak için davranmamakta, böylece Türkiye'deki gerçek Bitcoin hacminin ne olduğu konusunda aşağı yukarı bir fikir vermektedir.

Coaex Precious Metals - Cryptocoin Gold and Silver Bullion
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 26, 2018, 10:24:06 AM

Son zamanlarda açılan borsalardan hiç hazzetmiyordum. Özellikle Koineks'ten sonra açılan tırt borsalardan irite oldum. Sistemkoin'miş vebitcoin'miş falan filan hepsi sıkıntılı yerlere benziyordu.
Ama bitexen bu noktada ayrıldı onlardan benim gözümde. Şeffaf olmaları ve en azından ne olursa olsun bi teknokent altında işlerini yürütmeleri güven aşılamadı desem yalan olur.
Umarım tez zamanda bol hacim kazanırlar.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
velbet
Member
**

Activity: 448
Merit: 88

View Profile
August 26, 2018, 04:01:50 PM
Last edit: August 26, 2018, 04:13:06 PM by velbet

En azından forumla ilgili gibi duruyorlar. Bir çok yerli site burada bir konu açıyor daha sonra kaybolup gidiyor. Cheesy

Edit: Anlamadığım bir şekilde adres onayımı kabul etmediler.
Adınıza düzenlenmiş ve 3 aydan yeni tarihli fatura veya yerleşim yeri belgesi (ikametgâh) ekleyebilirsiniz. Aşağıdaki formda belirttiğiniz adresle yükleyeceğiniz belgedeki adres aynı olmalıdır.

Fatura gönderiyorum kabul etmiyor, ikamet belgesi istiyor. O zaman açıklamayı düzeltin.
bitexen (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
August 26, 2018, 05:19:02 PM

En azından forumla ilgili gibi duruyorlar. Bir çok yerli site burada bir konu açıyor daha sonra kaybolup gidiyor. Cheesy

Edit: Anlamadığım bir şekilde adres onayımı kabul etmediler.
Adınıza düzenlenmiş ve 3 aydan yeni tarihli fatura veya yerleşim yeri belgesi (ikametgâh) ekleyebilirsiniz. Aşağıdaki formda belirttiğiniz adresle yükleyeceğiniz belgedeki adres aynı olmalıdır.

Fatura gönderiyorum kabul etmiyor, ikamet belgesi istiyor. O zaman açıklamayı düzeltin.

Merhaba,

Onay süreçlerimizi hızlandırmak için, 23 Ağustos'tan itibaren geçerli olmak üzere, adres onaylarımızda sadece e-devlet'ten alınan barkodlu "Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi" dokümanının geçerli kabul edileceğini duyurmuştuk ve bitexen.com web sitemizde ilgili sayfalarda güncelleme yapmıştık. 22 Ağustos ve öncesinde halihazırda bize iletilmiş diğer tip dokümanlar da (fatura vb.) adres kriterlerimizle uyumlu oldukları takdirde onaylanmaktadır.

Yukarıdaki mesajı şu an web sitemizde görmeye devam ediyorsanız ekranınızı yenilemeniz durumunda bu mesaj değişmiş olarak karşınıza çıkacaktır.

Sevgilerimizle Smiley

bitexen (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
September 20, 2018, 12:19:41 PM

EXEN Coin ödüllü yarışmalarımız başlıyor!

Bitexen olarak, Türkiye'de ilk kez, hacim üzerinden yarışmalar düzenleyerek kullanıcılarımızı ödüllendiriyoruz.

Yarışmalar kapsamında, belirli zaman aralıklarında ve belirli tahtalarda yapılan işlem hacimleri üzerinden dereceye giren kullanıcılarımız ödül olarak EXEN Coin kazanacaklar.

Yarışmalarımızla ilgili bilgileri EXEN Coin Ödüllü Bitexen Yarışmaları Başlıyor! başlığından takip edebilirsiniz.

Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
September 21, 2018, 02:08:51 AM
Last edit: September 21, 2018, 02:51:56 AM by Lifekeeper

Merhabalar,

Bitcointalku yıllardır okuyucu olarak takip ederim ama artık yazmayada karar verdim. Borsanızın detaylarını okuyunca biraz bu konularda bilgi ve deneyimi olan biri olarak gelecek vaad eden bir borsa oldugunuzu düşündüm taaaki para yatırma ve cekme saatlerinizi görünceye kadar Cheesy

Öncelikle hayırlı olsun , bir süre önce borsanıza  kayıt oldum ve yakından takip ediyorum. Fiyatlar daha uygun seviyelere gelince ve dahada önemlisi para çekme/yatırma işlemleri 7/24 yapılmaya başlandığında aktif olarak kullanmayı da düşünüyorum. O zamana kadar büyük ihtimalle takipte kalacağım.

Sanırım her borsada hesabım var ama en çok 3-4 yerli ve 3-4 de yabancı borsayla çalışıyorum. Kendimce yüksek limitlerde işlem hacmine sahibim, genelde borsaların sagladıgı günlük para yatırma ve çekme  limitlerini doldurdugum için diğer borsadan devam ederim işlemlerime. Neyse en çok BTCTürkü kullanırım çünkü kelimenin tam anlamıyla 7/24 para yatırıp çekebiliyorum dakikalar içinde param yatar da gelir de , takılmaz beni kitlemez vs... Sonra Paribu, oda parayı Paribudaki hesabıma 7/24 işler ama çekim işlemi genelde mesai saatlerinde gerçekleşir, Koinekste de durum paribu gibidir. Koinim de mesai saati dişinda para yatırdıgımda bazen hesabıma gecer bazen sabaha gecer (genellikle) ve cekimdede sadece mesai saatinde cekerseniz gelir para.

Uzun lafın kısası sizin para yatırma ve çekme saatlerinizi incelediğimde beynim bulandı Cheesy Şuana kadar gördüğüm en garip para yatırma ve çekme saatleri, resmen bulmaca gibi Smiley Nacizane benim gibi orta ve büyük işlem hacmine sahip kişileri borsanıza çekmek ve baglamak istiyorsanız komisyonlar kadar bu para yatırıp çekme işinide 7/24 yapmanızda çok fayda var hatta şart diyebilirim. Biliyosunuz bu işte vakit nakittir ve günümüzde bu sektörde iddalı olmak istiyorsanız bazı şeyleri diğerlerinden farklı ve iyi yapmalısınız. Umarım ileride bu konuyu gündeminize alıp çözersiniz çünkü borsaları 7/24 kullanan kişiler için bu para yatırma / çekme konusu cidden en önemli konu diyebilirim. Bu hallolursa hacimin  otomatikman artacagını düşünüyorum ve hacim artıkcada daha çok kişi gelecektir vs. Neyse fazla uzattım Cheesy Tekrar hayırlı olsun ve başarılar dilerim.

bitexen (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
September 21, 2018, 06:57:57 AM

Merhabalar,

Bitcointalku yıllardır okuyucu olarak takip ederim ama artık yazmayada karar verdim. Borsanızın detaylarını okuyunca biraz bu konularda bilgi ve deneyimi olan biri olarak gelecek vaad eden bir borsa oldugunuzu düşündüm taaaki para yatırma ve cekme saatlerinizi görünceye kadar Cheesy

Öncelikle hayırlı olsun , bir süre önce borsanıza  kayıt oldum ve yakından takip ediyorum. Fiyatlar daha uygun seviyelere gelince ve dahada önemlisi para çekme/yatırma işlemleri 7/24 yapılmaya başlandığında aktif olarak kullanmayı da düşünüyorum. O zamana kadar büyük ihtimalle takipte kalacağım.

Sanırım her borsada hesabım var ama en çok 3-4 yerli ve 3-4 de yabancı borsayla çalışıyorum. Kendimce yüksek limitlerde işlem hacmine sahibim, genelde borsaların sagladıgı günlük para yatırma ve çekme  limitlerini doldurdugum için diğer borsadan devam ederim işlemlerime. Neyse en çok BTCTürkü kullanırım çünkü kelimenin tam anlamıyla 7/24 para yatırıp çekebiliyorum dakikalar içinde param yatar da gelir de , takılmaz beni kitlemez vs... Sonra Paribu, oda parayı Paribudaki hesabıma 7/24 işler ama çekim işlemi genelde mesai saatlerinde gerçekleşir, Koinekste de durum paribu gibidir. Koinim de mesai saati dişinda para yatırdıgımda bazen hesabıma gecer bazen sabaha gecer (genellikle) ve cekimdede sadece mesai saatinde cekerseniz gelir para.

Uzun lafın kısası sizin para yatırma ve çekme saatlerinizi incelediğimde beynim bulandı Cheesy Şuana kadar gördüğüm en garip para yatırma ve çekme saatleri, resmen bulmaca gibi Smiley Nacizane benim gibi orta ve büyük işlem hacmine sahip kişileri borsanıza çekmek ve baglamak istiyorsanız komisyonlar kadar bu para yatırıp çekme işinide 7/24 yapmanızda çok fayda var hatta şart diyebilirim. Biliyosunuz bu işte vakit nakittir ve günümüzde bu sektörde iddalı olmak istiyorsanız bazı şeyleri diğerlerinden farklı ve iyi yapmalısınız. Umarım ileride bu konuyu gündeminize alıp çözersiniz çünkü borsaları 7/24 kullanan kişiler için bu para yatırma / çekme konusu cidden en önemli konu diyebilirim. Bu hallolursa hacimin  otomatikman artacagını düşünüyorum ve hacim artıkcada daha çok kişi gelecektir vs. Neyse fazla uzattım Cheesy Tekrar hayırlı olsun ve başarılar dilerim.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. 7/24 yatırma ve çekme hizmeti sunmak bizim için de çok öncelikli. Anlaşmalı olduğumuz bankalarla ve ödeme sistemi sağlayıcılarla bu konuyla ilgili görüşmelerimiz devam ediyor.

halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
September 25, 2018, 08:58:14 PM

Yeni borsanın Hayırlı olsun. Ama tr de belli başlı borsalarla yarışmak kolay değil ripple ve bitcoin ekleyerek varlık göstermek zor. Paribu saniyelik hızlarla yarışıyor alternatifi Btcturk var bunlsr dururken ripple veya bitcoin  almak için bitexene kayıt olan cikarmi bilemiyorum. Çok daha sağlam altcoinler eklerseniz belki
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
November 27, 2018, 05:20:06 AM
Last edit: November 27, 2018, 07:42:26 AM by Lifekeeper

Merhabalar,

Uc gun once ticket actim (Cuma gunu) ve dune kada cevap alamadim, bunun uzerine dun ticketima bir mesaj daha ekledim ama suana kadar onada cevap alamadim, mecburen birde sansimi burdan denemek istedim. Acaba bir yetkili ticketimi okuyup cevap verebilirmi? Birde neden acaba 3-4 gundur cevap verilmedigini ogrenebilirmiyim?

Tesekkurler, Iyi calismalar

Edit: Bu mesaji yazdiktan 2-3 saat sonra ticketima cevap aldim , artik bu mesaji mi okudunuzda cevap verdiniz yoksa sansami denk geldi bilmiyorum ama sonucta cevap aldim sorun cozuldu, tesekkurler, iyi calismalar.

bitexen (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
January 18, 2019, 09:42:24 PM

Bitexen web uygulamasının yeni versiyonunu az önce devreye aldık.

Bu versiyonda neler var?

• Gelişmiş alım-satım ekranı eklendi (https://bitexen.com/advanced)
  • Fiyat ve derinlik grafikleri eklendi.
  • Çeşitli iyileştirmeler yapıldı.

Bu özelliklerin dışında Bitexen'de görmek istediğiniz başka özellikler varsa bize buradan veya http://destek.bitexen.com adresinden iletebilirsiniz.

Sevgilerimizle!

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: