Bitcoin Forum
April 26, 2024, 03:28:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Japonya’da 331 kişinin kriptodan en az 1 milyon dolar kârı var  (Read 208 times)
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
June 02, 2018, 09:24:14 AM

Japonya benim nazarımda saygılı ve erdemli insanlar ulkesi, su sahneyi hatırlıyorum tren giris cıkıslarında ip gibi diziliyorlar kimse kimsenin gecisini bloke etmiyor, bu bilincteki bir topluluk ise vergi kacırma konusunda ancak kanunların izin verdigi olcu ile sınırlı kalacaktır diye dusunuyorum.

It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
June 02, 2018, 09:25:44 PM

Japonyada 331 kişinin 1 Milyon Dolar kar elde etme olayına az diyenler olmuş acaba nasıl kar etti ne kadarlık yatırımlarla bu karı elde ettiler onu bilmeden az diyorsunuz belki bu sayının yarısı çok küçük miktarlarla bu bu kar oranlarını elde etti ki kripto para borsası yeni yeni yatırım olarak değerlendiriliyor bu sayının her geçen gün daha da artacağına inanıyorum

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
June 02, 2018, 09:34:12 PM

Japonya ve Çin bu işin üstadı gerçekten. Analizleri piyasaya yön vermeleri bu durumda olmayı sonuna kadar hakediyorlar.
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
June 02, 2018, 11:09:44 PM

Japonya'da kripto para sektöründe yer alan 331 yatırımcının kripto para işlemlerinden en az 1 milyon dolar kar elde etmesi bir vergi dönemi içindeki kârdan bahsediliyorsa azımsanacak bir olay değil,  darısı başımıza.

tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
June 03, 2018, 11:21:57 PM

Öylesine okuyunca 331 kişi sayı olarak az görünüyor fakat meblağ bir milyon$ üzeri kar olarak düşündüğümüzde mükemmel. Bu rakama yakın olanların sayısını da bilmiyoruz üstelik, Japonlar yatırım işini de diğer işler gibi iyi biliyor demek ki.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
jembaba1
Newbie
*

Activity: 150
Merit: 0

View Profile
June 03, 2018, 11:35:24 PM

bence çok daha fazladır çünkü bence türkiye de bile en az bu kadar insanın bu kadar karı var diye düşünüyorum.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
June 04, 2018, 10:18:58 AM

şu analizin türkiyede yapilmiş versiyonunu çok merak ediyorum Smiley kaç btc zengini / oldu acaba ülkemizde.

signature not found.
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
June 04, 2018, 11:25:05 AM

Türklerde genel olarak kayıp var sanırım.Tam feraha erecek gibi oluyorken herşey alt üst oluveriyor.Önce btc düşüyor altlar geberiyor.Sonra btc yükseliyor altlar gene geberiyor Hayır yani japonların sırrı neyse bizede göstersinler.
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
June 04, 2018, 12:10:52 PM

Japonlar kripto para dünyasında emin ve doğru adımlar ile gidiyorlar , yaptıkları yatırım karşılığını almaları kripto paralara olan ilginin dahada artacağını düşünüyorum , nede olsa adamlar yaptığı işin hakkını veriyorlar.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
a.sena
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
June 04, 2018, 02:36:21 PM

Az gibi gorundu bana. Bilmiyorum ama sadece 331 kisi. O kadar cok yatirimci var japonya sonucta. Eminim daha fazladir. Belli durumlardan dolayi aciga cikmamislardir.
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 05, 2018, 07:33:49 AM

1 milyon dolar çok da büyük bir para değil hatta global bakıldığı zaman para değil şahıslara çok odaklı medya yada kurumlar asıl odaklanmaları gereken kişiler şirketler adamlar ön satışta yada toplu satışta milyar dolara kadar para kazanıyor onlara bir kontrol mekanizması geliştirmeleri gerek

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: