Bitcoin Forum
May 07, 2024, 06:14:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: en kısa yoldan nakit çekimi 7/24  (Read 481 times)
tfntvl (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
May 30, 2018, 09:11:34 PM

daha öncede benzer bir konu açmıştım. konuda papara ile en az masrafla para çekme deneyimlerimi anlatmıştım.

şimdi ki deneyim koineks ten papara ile para çekme. koinekse papara eklenmiş yeni gördüğüm için yazıyorum.

binance tan xlm alıp koinekse attım. koinekste bozup paparaya çektim. paparadan banka hesabıma yolladım. toplam süre 12 dakika yaklaşık masraf 4 lira

şu ayrıntı dikkatimi çekti koineksten paparaya para yollarken %1 komisyon kesiliyor. maximum kesilecek tutar ise 50 tl olarak belirtilmiş.

benim gibi mesai saati dışındada para çekmek zorunda kalanalar olursa ufak tefek harçlıkları bu yöntemle çekebilir diye düşünüyorum.

şimdiden bol kazançlar...
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 30, 2018, 09:18:32 PM

faydalı bir bilgi ileride çok işime yarayabilir teşekkürler dostum
tfntvl (OP)
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 30, 2018, 09:22:54 PM

rica ederim ne demek Smiley

bu arada şunu belirtmek istiyorum. bu piyasaya ilk girdiğim dönemlerde bu soruların cevabını çok aramıştım.
şuan ise bi telefonla borsadan paramı zaten çekebiliyorum 7/24. fakat yeni kullanmaya başlayan arkadaşlar için kolaylık olur diye düşünüyorum.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
May 30, 2018, 10:37:08 PM

Btc yada Ethereumu direk dolara veya euroya cevirip bankanızdaki doviz hesaba cekmenizde gayet kısa sürer. Bildigim abucoins diye bir borsa var dolar cekimi pahalı 50 dolar alıyor ama euro bazında cekim yaptıgınızda 1 euroya cekebiliyordunuz. Bu abucoins güncellencek sanırım bir ara bakiyelerinizi cekin filan diye mailler atmıstı. Guncellemelerden sonra göz atabilirsiniz.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
May 30, 2018, 10:38:46 PM

rica ederim ne demek Smiley

bu arada şunu belirtmek istiyorum. bu piyasaya ilk girdiğim dönemlerde bu soruların cevabını çok aramıştım.
şuan ise bi telefonla borsadan paramı zaten çekebiliyorum 7/24. fakat yeni kullanmaya başlayan arkadaşlar için kolaylık olur diye düşünüyorum.

Bir telefon ile nasıl çekiosunuz merak ettim..

Ben henüz para çekecek duruma gelemedim ama gelebilirsem nasıl çekicem nerden çeksem daha iyi diye düşünmeye başladım.

Paribu ile para yatırma konusunda tek bir sorun yaşamadım çok hızlılar .

Para çekerkende bu kadar güvenilir hızlı ve sağlamlar mı merak ediyorum.

Birde son zamanlarda BTCturk un yapmıs oldugu yenilikler atılımlar gözüme çarpıyor güven veriyor.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
May 30, 2018, 10:50:37 PM

Bende çekim işlemleri için koineksi kullanıyorum. Litecoin ve ethereum gönderiyorum genelde.

kggservices
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
May 30, 2018, 10:52:26 PM

yeni başlayan arkadaşlar için gayet başarılı bir içeriğe sahip konu olmuş. Böylesine önemli bilgilerin varsa sen sürekli konu aç yahu  Wink

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
May 30, 2018, 10:58:42 PM

Ne yalan söyleyeyim papara'yı bu zamana kadar duymamıştım. Sayenizde öğrenmiş oldum. Koineks ve Paribu'dan işlem yapmıyorum ama diğer işlemlerimde rahatlıkla kullanabilirim sanırım. Sitesinde BDDK onayından bahsetmişler. Belgelerini kontrol ettikten sonra ben de başvurularımı yapıp kullanmaya başlayacağım. Teşekkür ederim.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
May 30, 2018, 11:01:35 PM

Gerçekten papara ile para çekimi gayet hızlı. Ben btctürk üzerinden papara ile çekim yapmıştım. Çok cüzi bir miktara kısa sürede çekimi tamamladım. Hızlı aynı zamanda komisyon bakımından gayet ekonomik bir yöntem.

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
May 30, 2018, 11:18:04 PM

Bende nerdeyse açıldığından beri koineks kullanıyorum, hacim sorununu nispeten aştılar.
Papara yı hiç kullanmadım.

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 30, 2018, 11:25:32 PM

Biz daha para çekme safhasına gecemedik daha ama yakın zamanda işime yarayacak bir bilgi tesekkurler. Benim bildiğim kadarıyla BTCturk tede aynı şekilde kısa sürede çekilebiliyor papara ile. Kullanan arkadaşlarım var işlemler gayet hızlı ve çok az bir masrafla işlemlerinizi halledebiluyorsunuz.

Allonee
Member
**

Activity: 392

View Profile
May 31, 2018, 12:24:55 AM

Papara'yı ben de hiç kullanmadım. Aslında henüz hiçbir para çekme yöntemini kullanmadım zarardan çıkarsak kullanacağız umarım  Grin
alchera
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
May 31, 2018, 12:42:47 AM

Nakit kazansak ben çekme olayını çözdümde daha fırsat olmadı para çekmek ..
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
May 31, 2018, 12:49:25 AM

aslında papara, enayi bank (çiftlikbank) Grin ile bilinirliği artan bi hizmet oldu...  Grin ama merak etmeyin BDDK'dan lisansları var sıkıntı olmaz yani..acil durumlarda gerçekten işe yarayacak bi çözüm.. gözünü seveyim senin teknoloji ne dertlere devasın be  Smiley
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
May 31, 2018, 02:08:31 AM

Türkiye'deki bir BTC borsasından bankadaki hesabınıza havale 3tl, o zaman niye Papara'yı kullanıyorsunuz, sadece gece işlem yapabilmek için mi, yoksa bu bir reklam mı Smiley ?

Sizinle nakit para arasına ne kadar az kurum girerse her zaman lehinize olur, ayrıca sürekli değer kaybeden TL bazlı hesaplardan da mümkün mertebe uzak durmanızı öneririm...

halleykum
Newbie
*

Activity: 159

View Profile
May 31, 2018, 02:25:33 AM

Mesai saatleri dışında çekim yapılabildiğini bilmiyordum. Teşekkürler aydınlatmanız için. Koineks de baya altcoinde mevcut paribu hızlı yatırıyordu galiba hesaba 12 dakika baya hızlıymış
MuratKaym
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
May 31, 2018, 02:27:13 AM

Bilgi için teşekkür ediyorum. Acil paraya ihtiyaç olduğunda denenebilir. Ben şahsen paribu üzerinden yapıyorum bütün işlemlerimi. Eft emri verdiğimde bile en fazla 10 dk sürdü paranın hesabıma geçişi. Acelesi olmayan herkes için paribu kullanmalarını öneririm.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 31, 2018, 06:11:21 AM

Btc yada Ethereumu direk dolara veya euroya cevirip bankanızdaki doviz hesaba cekmenizde gayet kısa sürer. Bildigim abucoins diye bir borsa var dolar cekimi pahalı 50 dolar alıyor ama euro bazında cekim yaptıgınızda 1 euroya cekebiliyordunuz. Bu abucoins güncellencek sanırım bir ara bakiyelerinizi cekin filan diye mailler atmıstı. Guncellemelerden sonra göz atabilirsiniz.

Bunun yapılabildiği bir platform bilmiyordum. Özellikle 1 Euro gibi bir rakam çok iyi gözüküyor. Peki siz deneme yaptınız mı? Birde Swift işlemi olduğu için paranın banka hesabına geçmesi ortalama ne kadar sürüyor?
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 31, 2018, 07:10:20 AM

Btcturk tl çekimlerinde 3 tl masraf alıyor ben direk bankaya çekiyorum ihtiyacım olduğunda hem hızlı hem az komisyon ödüyorsun btcturk ile
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
May 31, 2018, 07:19:21 AM

güzel bir yöntemmiş. Papara hiç kullanmadım ama denenebilir.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: