Bitcoin Forum
June 23, 2024, 02:32:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Sistemcoinde 24 saatlik LTC hacmi 3 milyon dolardan fazla gorunuyor  (Read 627 times)
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

Activity: 472
Merit: 254

Anlik Coin Fiyatlari BTCkur.com

View Profile WWW
May 31, 2018, 05:18:53 AM

Daha ismi bile pek duyulmamis bu borsa coinmarketcap de LTC/TRY son 24 saatlik hacmini 3 milyon dolardan fazla nasil gosterebiliyor arkadaslar? Bu is bana pek inandirici gelmedi acikcasi. Sizlerinde fikrini almak isterim. Dogrumudur dersiniz

Farklı Borsaların Anlık Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash Kurunu Takip Edebilirsiniz.
BTCkur.com
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 31, 2018, 06:01:05 AM

Sadece "görünüyor".
Hacim falan yok Smiley
Servisler bölümünde sistemkoin'le alakalı konular var. Sahte hacim oluşturuyorlar. Coinmarketcap'a o şekilde veri gönderiyorlar. Siteye girip al sat yapacağınızda yaprak kıpırdamıyor hacim yok içeride.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
May 31, 2018, 06:11:54 AM

O zaman arkadaslar toplu olarak bu durumu coinmarketcap e sikayet edelim. Cunku bu yalan ve sahteciliktir. Insanlari kandirmaktir. Coinmarketcap i kandirmak icin rakamlarla oynayip yalan soyluyorlarsa, kendi musterilerine kim bilir hangi duzembazliklari yapiyorlardir...

Ben simdi coinmarketcap e konuyu bildiriyorum. Arkadaslar sizlerde konuyu bildirirseniz ve coinmarketcap a rapor ederseniz, sanirim kisa surede gereken islemi yaparlar.

Ingilizce bilmeyenler icin ne yazmaniz gerektigini asagda soyliyim. Sadece bu yazdikalrimi kopyalayip yapistirsaniz bile yeter...

"Sistemcoin exchange 24 hour trade volume is fake. Especially LTC/TRY volume is a total lie. They have only like couple hundred customers and no one knows about them nor trusts them in Turkey. So the numbers they provide for you guys is flat out bullshit! Please investigate this problem as it ruins coinmarketcap`s reputation as a trustworthy source of information"

Gondereceginiz adres: https://coinmarketcap.com/request/

Farklı Borsaların Anlık Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash Kurunu Takip Edebilirsiniz.
BTCkur.com
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
May 31, 2018, 07:00:30 AM

sistemkoin nedir ya Smiley tarzcanca isim yapmıslar . hacim olsada gidip almam zaten

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 31, 2018, 07:03:05 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3385368.0

Sistemkoin'in konusu. Biraz okuyun gezin derim. Hacimler sahte, öyle bi hacim yok Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
May 31, 2018, 07:19:42 AM

Böyle bir tutum içerisinde olan bir borsayı kim neden kullanır ki? Müşteri geleceği varsa da gelmez şu saatten sonra. Kendi kendilerine olumsuz bir imaj hazırlıyorlar.
Anca bilinmeyen bir coini satın almak isteyen bir yabancı gelecek de, burada işlem yapacak falan. Çok zor Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
May 31, 2018, 01:41:49 PM

Çok da kasmayın. CMC'de 200 den fazla borsa var. Bu borsaların %80'i zaten sahte hacim bilgisi gönderiyor. CMC'de bunun farkında ama engelleyebilmek şu an imkansız.
Sikkoin
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile WWW
May 31, 2018, 02:12:40 PM

Sahte veri yollanmıyor diye biliyorum. Bot kullanıyorlar ve bu bot sürekli alım satım yapıyor ve haliyle hacim çok gözüküyor.
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
May 31, 2018, 02:14:45 PM

Sahte veri yollanmıyor diye biliyorum. Bot kullanıyorlar ve bu bot sürekli alım satım yapıyor ve haliyle hacim çok gözüküyor.

Arkadasim botta olsa, tablolarda bir hareket olur dimi? eger saatlerce hic kipirdamayan bir tabloda 24 saatlik islem hacmi 3 milyon dolarin uzerindeyse burada bir duzenbazlik var demektir

BTCkur.com
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
May 31, 2018, 02:21:35 PM

Kardeş alım satım falan yok bir ara ETC satacaktı arkadasım gün boyunca ekranı izlemiş kimse birşey alıp satmıyor. Borsada in cin top oynuyor bunlar tokatlayacak adam arıyor dikkat edin kendinize uzak durun.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
May 31, 2018, 08:09:33 PM

Doğru mu değil mi bilmiyorum ama platformu çok beğeniyorum. Türkiye'de böyle bir platform olmasından çok memnunum. Yeni proje listelemeleri çok iyi bence. Gelecekte büyük hacimi de sağlarlarsa 1 numara olabilirler. İyi bir ekibi var arkasında.
badjoke
Jr. Member
*

Activity: 206
Merit: 2

View Profile
June 01, 2018, 12:53:36 AM

bu borsayı kullanmıyorum ancak bir projenin telegram gruubunda kullanan arkadaşlar sahte hacim oluşturuluğundan bahsediyordu , ne kadar doğru bilmiyorum araştırmak lazım.
kokhasan
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile WWW
June 01, 2018, 04:00:44 AM

Böyle biyerde adları çıktığında ağızlarıyla kuş tutsalar kimsenin gelmeyeceğini bilmiyorlar mı?

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
June 01, 2018, 07:33:03 AM

Bugun coinmarketcap den yanit geldi... asagida sizlerle paylasiyorum. Gerekli islem yapilacakmis...

"   
Luke (CoinMarketCap)

May 31, 6:32 PM EDT

Hi there,

Please understand that we take matters like this very seriously and are currently investigating this issue with our developers.

Thank you for reporting!

Best,
CoinMarketCap Support"

BTCkur.com
emrah0406
Jr. Member
*

Activity: 239
Merit: 1

View Profile
June 01, 2018, 05:47:41 PM

Sistemcoin borsasını çok yakın zamanda duydum hiç inandırıcı güvenilir gelmiyor 7 ay fln oldu bu piyasayadaym nasıl olur da Türkiye de olup böyle hacme ulaşan bi borsayı duymadım anlamış değilim , bi terslik var o sitede
qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229
Merit: 0

View Profile
June 01, 2018, 05:53:56 PM

Arkadaşlar banada bir terslik geliyor. Ilk defa duyuyorum bunu
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
June 01, 2018, 07:19:54 PM

sanırım yerli bir borsa ama ban pek inandırıcı gelmedi aşırı hacim var birde merak ettiğim butür firmalar ülkemize döviz girişine faydası oluyor mu yoksa zararı mı oluyor

Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
June 01, 2018, 07:33:52 PM

Bugun coinmarketcap den yanit geldi... asagida sizlerle paylasiyorum. Gerekli islem yapilacakmis...

"   
Luke (CoinMarketCap)

May 31, 6:32 PM EDT

Hi there,

Please understand that we take matters like this very seriously and are currently investigating this issue with our developers.

Thank you for reporting!

Best,
CoinMarketCap Support"

Daha önce denendi bu ama elinizde kanıt yoksa birşey yapamayız deniliyor. Ama çok fazla kişi yazarsa belki dikkate alırlar. Ayrıca fake hacim sadece sistemkoinde yok. Cmc'deki borsaları bir inceleseniz yarısından fazlası gerçek hacminden daha fazla hacimle listeleniyor.
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
June 01, 2018, 08:42:57 PM

hocam sahte demeyeyim ama manupüle edilmiş bir şekilde o veriler,  bence şikayet olsa hemen düzeltip banlarlar o verileri
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
June 02, 2018, 12:21:59 PM
Last edit: June 02, 2018, 01:21:45 PM by proof_seeker

yeni bir borsa açılmıştı burada da konusunu açmışlardı. coinmarketcap'in hacmine bakıyorsun top 5'te ama sitede ne alım var ne satım. diyoruz hocam işlem yok bu hacim nereden geliyor adam diyor ki bize sadece türkiyede değil 1500 ülkeden yatırımcı var. lan bana ne 1500 ülkeyi bu hacim nereden geliyor. oturdum siteyi yarım saat bekledim. yarım saat içinde ne alım oldu ne satım geçmiş işlemlere bakıyorum en sonra 3 saat önce yapılmış ama cmc'deki hacim 4 milyon Cheesy

sonra öğrendik ki cmc'ye gönderilen verilerle oynuyorlar.

aha o site buymuş zaten. sistemcoin. geçenlerde uzun uzun tartışılmıştı bu
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: