Bitcoin Forum
May 25, 2024, 03:11:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: John McAfee'den yeni haberler  (Read 2070 times)
SoneriuS (OP)
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
May 31, 2018, 08:37:59 AM

McAfee Associates kurucusu ve kripto para aktivisti John McAfee kendilerine ait kripto paranın yakın zaman içinde piyasaya çıkacağının bilgisini verdi. Çıkacak kripto paraların kâğıt olarakta piyasada bulunacağı nı twitter hesabından bildirmiş.

Kaynak:  https://koinbulteni.com/mcafee-kendi-para-biriminin-25-haziranda-piyasaya-cikacagini-duyurdu-soylenenler-dogru-19404.html

TelliKilimci
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile WWW
May 31, 2018, 11:51:33 AM

Bu piyasada her her şey para ediyor ve bu adam her daldan para kazanmanın yolunu çok iyi biliyor. Bir zamanlar para karşılığı pump yapmış olsa da yapacağı ICO nun çok tutulacağı kesin görünüyor. Şahsen ben yatırım yaparım
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
May 31, 2018, 11:54:46 AM

Gün geçmiyor ki McAfee yeni bir şeyler söylemesin ve haber olarak paylaşılmasın.
Ne kadar güvenilir, ne kadar yatırım yapılınabilir size kalmış. Bu adamın söylediği şeylere doğru zamanda giren ve doğru zamanlama ile çıkış yapabilen kişiler güzel para kazanıyor Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
May 31, 2018, 01:27:59 PM

Bu adam surekli kripto paralar ile ilgili aciklamalar yapiyor. Bu haberi icin bisey diyemem ama bazi projeler icin yaptigi yorumlar insanlar icin kotu sonuclara yol acabilir.
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
May 31, 2018, 01:34:23 PM

Ne bu adamın son spekülasyonlarından sonra dediklerini ciddiye almayı ne de herhangi bir şekilde yaratacağı kripto paraya yatırım yapmayı düşünüyorum. Birde bu coin'i kağıt para biçiminde de çıkaracak olması abesle iştigal ve blockchain ve dijitalleşen piyasaya aykırı bir harekettir. Biz kağıt paralardan kurtulalım diye yırtınırken bu yeni kağıt para çıkarıyor. Duyduğum en saçma strateji buydu sanırım.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
May 31, 2018, 04:10:04 PM

Nasıl yani taban tabana zıt bir şey olan kripto para ve kağıt parayı aynı anda mı kullandıracak millete? Ya bu adamın gerçekten amacı ne anlamakta güçlük çekiyorum.
Sikkoin
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
May 31, 2018, 04:47:36 PM

Bu adam shitcoin çıkarsa dahi coini patlatır. Daha önce hiçbir icoya katılmamış ben dahi almayı düşünürüm Smiley
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
May 31, 2018, 05:57:13 PM

Nasıl yani taban tabana zıt bir şey olan kripto para ve kağıt parayı aynı anda mı kullandıracak millete? Ya bu adamın gerçekten amacı ne anlamakta güçlük çekiyorum.

Hocam kağıttan bahsi para değil borsa kağıdı 😁

Bence ön satışta icoya girenler muhteşem kazanç saglayacaklar gibi geliyor. (YTD)

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
May 31, 2018, 07:15:35 PM

Ne megalomanlıktır kendi adına coin çıkarmak . Roadmapinde yazacak acaba . Ben almam ama çok pis pump dump coini olur bu .Arkadasın dediği gibi reel paraya karşı çıkarak dijital para çıkarma ve bunu kağıt para olarak çıkarma . Arafta kalmış bu Smiley
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
May 31, 2018, 07:42:06 PM

Hardcap in kralını yapacaktır bence hatta daha çıkarmadan çok ta güzel reklamını yaptı
Göreceğiz...
ikra38
Newbie
*

Activity: 29

View Profile WWW
May 31, 2018, 08:10:28 PM

Daha önceki spekülasyonlu çıkışları tanıtım içindi galiba, maksat piyar yapmak şimdi de satışş.
Güzel yöntem, herkes kripto para yapıyor her çöp vey scaam projeler türüyor.
badjoke
Jr. Member
*

Activity: 206
Merit: 2

View Profile
June 01, 2018, 01:00:24 AM

bu adam hakkında ilk duyduğumda da sahtekar diyenler vardı , son beş aylık süreçte sadece yüzeysel olarak bile baktığımda görüyorum , bir sürü çöp projeyi pumpladı bu adam , kendi para yatırdı veya yatırmadı bilmiyorum tabi.
nedemek
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
June 01, 2018, 06:29:30 AM

Yae arkadaş sen git virüs bul kriptocuların güvenliğini sağla naabcan coin işini
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
June 01, 2018, 07:08:45 AM

bunun yaptığı hiç projeye ne güvenilir ne de par yatırılır. Size satar sonra dumpı yer.

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
June 01, 2018, 10:22:42 AM

John McAfee bir kripto para aktivisti değil 100 küsür bin dolar karşılığı twit attığını itiraf etmiş , bu twitler den milletin uğrayacağı zarar umrunda bile olmayan hıyarın biri. en son paralı twit ine itibar edip sether icosuna girenler şu an %80 e yakın zararda.
mrmanyaks
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
June 01, 2018, 10:36:40 AM

Adama güvenmiyorum diye yazdım yorumum silinmiş gerçekten çok ilginç, McAfee fun bir admin mi denk geldi acaba, neyse artık bu adam açıklama yapınca ters giden biseyler oluyor
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
June 01, 2018, 11:26:43 AM

Bakalım kendine ait coinde de büyük spekülasyonlar yaratabilecek mi (:
El attığı her proje önce uzaya gidiyor sonra yerin dibine giriyor. Bu işte nasıl bir manzarayla karşılaşacağımızı çok merak ediyorum. Muhtemelen bir anda pompalanır sonra yavaş yavaş söner

denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
June 01, 2018, 02:04:12 PM

daha önce yaptıklarından sonra bu adama güvenmemek lazım. Ancak şu da var bu adam ne yapar ne eder kendi tokeni hakkında spekülasyonlarla fiyatı yükseltir. o yüzden yapılan yatırımların yüksek oranda getirisi olabilir.
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
June 01, 2018, 03:44:19 PM

Ben olsam kesinlikle güvenmem bu adama. Manipülatif her türlü işlemi yapar. Twitter ı resmen tabanca gibi kullanıyor adam. Pump grubu gibi oldu adresi.
arhan2015
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
June 02, 2018, 12:01:26 AM

Telegramda olduğu gibi gizli yatırımcılar bulur bize çok bişey kalmaz, hatta ICO bile yapmadan doğrudan coini piyasaya sunabilir. Ozaman da bu adama nasıl güvenip coinini alalım bi bakarız çöp olmuş

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: