Bitcoin Forum
June 20, 2024, 05:51:36 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Docademic (MTC) Airdrop - 2 yıl Boyunca Her Ay  (Read 2486 times)
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
June 06, 2018, 08:00:52 PM

MTC furyasıdır dönüyor.  Forumda, gruplarda görüyorum almak isteyen baya arkadaş var. Bana gelmedi, Sanıyorum cüzdanımda neo olmadığından gelmeyecek. İnşallah gelen arkadaşlar güzel kazanırlar.
Hocam sizin dediğiniz neo tabanlı MCT bu konudaki eth tabanlı MTC Smiley Konuları karıştırdınız herhalde

Evet hocam siz uyarınca farkettim Smiley Haklısınız benim kastettiğim Neo tabanlı MTC idi. Burası Eth tabanlı imiş. Kusura bakmayın lütfen Smiley
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
June 06, 2018, 10:43:24 PM

Bana daha önceden 200 adet gelmişti MTC onları tutuyorum ama dün 11 adet MTC daha gelmiş sanırım bu elinde tutanlar için yapılan airdrop oluyor.

Bitcoin / Ethereum / Monero
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
June 06, 2018, 11:04:39 PM

Bana daha önceden 200 adet gelmişti MTC onları tutuyorum ama dün 11 adet MTC daha gelmiş sanırım bu elinde tutanlar için yapılan airdrop oluyor.

evet tuttuğun token kadar %5.5 daha her ay ilave gelir. 2 yıl boyunca devam edecek.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
June 08, 2018, 09:37:43 AM

güzel hyip yaptılar. 1 ayda 50 centi gördü ve yoruldu artık yavaş yavaş salınıyor. haa böyle tokenlerden korkmayacaksın. iki günde 50 centi görmüş olsaydı o bana daha güvenilmez gelir. ucuzlasın mtc ler iyice 10 cente felan gelsin düşünürüz.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 08, 2018, 09:47:17 AM

Hitbtc adresine MTC tutupta gelmeyen varsa adamlara maille ulaşsınlar. Hitbtc dağıtımları bitmiş. ETH adresinde tutanların dağıtımları hala devam ediyor. Fiyatı çok düşürdüler o kötü oldu. Ama borsa sıralamasında 19. olan topbtcye gireceklermiş. Hitbtc 5 görünüyor ama bir etkisini göremedik

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
coinforumgentr
Member
**

View Profile
June 08, 2018, 10:33:55 AM

yapacakları airdroba *******

ulan %5 token sayımız artsın diye hdol tuttuk, %30 değer kaybetti airdrop sonrası.

acil yeni büyük borsalara girmesi lazım.
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
June 08, 2018, 12:18:36 PM

Snapshot her ay aynı gün; aynı saatte mi yapılıyor kesin olarak? Arkadaş akşam 9 demiş sanırım türkiye saatiyle
hmsr (OP)
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 08, 2018, 05:12:10 PM

Ulan konuyu açtım benim tokenler gelmedi iyi mi 😂😂 MEW te tutanların dağıtımı bitti deniyor. Başka gelmeyen oldu mu ?

Zaten fiyat yerlebir oldu airdropla kar edeceğiz derken zarar ettik

oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
June 08, 2018, 05:28:17 PM

Ulan konuyu açtım benim tokenler gelmedi iyi mi 😂😂 MEW te tutanların dağıtımı bitti deniyor. Başka gelmeyen oldu mu ?

çoğu kişiye gitmemiş. telegramda bize mail atın diyolar. bana da gelmedi mail attım , cevap gelecek diye bekliyorum. uzun süreli kar ettirecek bi token olduğunu düşünüyorum. McAffe de advisorlardan. onun hedefi $2.5 ama ne zaman olur bilemem tabi. her ay airdrop yapması fiyatının tekrar yükseleceği anlamına gelebilir.

polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
June 08, 2018, 07:32:18 PM

Hocam mail attım belirttikleri adrese, 2 saat içinde gönderdiler. Mail yazın. Cevap gelmiyor. Direkt gönderiyorlar
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
June 08, 2018, 07:52:46 PM

airdrop sonrası fiyatın düşeceği belliydi %5.5 kar elde etmek için elde tutanlar büyük zarar etti geçmiş olsun özellikle bugün büyük bir dump yedi mtc. kısa süre içerisinde toplayacağını düşünmüyorum çünkü mcafee tweet attı diye milletin koşuşturduğu bir yatırım oldu

hmsr (OP)
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 08, 2018, 08:07:13 PM

Hocam mail attım belirttikleri adrese, 2 saat içinde gönderdiler. Mail yazın. Cevap gelmiyor. Direkt gönderiyorlar

Önceki mesajı yazdıktan sonra mail attım gelen giden yok. Telegramdan da sordum mail atın dediler. Bekleyeceğiz yapacak bir şey yok

WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 08, 2018, 08:14:58 PM

%5.5 veriyor ve bildiğim kadarıylada bu projeyi Mcafee destekliyor.

şöyle bir hesap yaptım 2 yıl boyunca 10,000 MTC alıp unutursanız (Ledger'de)

her ay 555 adet kazanacaksınız 2 yıl sonra 10,000 olan MTC niz 23,000 Olacak ve o zamana kadar ister istemez fiyatı şuankinin en az 5 katı olacaktır havadan 1 btc kazanacaksınız ve düşünsenize 2 yıl sonra btc 100 bin dolar

şuan yapacağınız 1500 dolarlık yatırım 2 sene sonra size 200+ bin dolar olarak geri dönebilir Smiley

bu riske girilir mi ?

tabi ki.

ben girecem Smiley 1500 değilde 150 dolar yatırım yapıp 2 sene sonra 20 bin dolarıma bakıcam...
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
June 08, 2018, 08:50:33 PM

14 cent e düşmüş vay arkadaş ya umarım kısa zamanda toparlar 2000 mtc 6 bin satoshiyken 12 milyon sat yapıyordu şu an 4 milyon yapıyor bu nasıl bir erimedir : d alttan toplasalar bari shit olacak bir token değil ama bakalım
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
June 08, 2018, 09:07:19 PM

%5.5 veriyor ve bildiğim kadarıylada bu projeyi Mcafee destekliyor.

şöyle bir hesap yaptım 2 yıl boyunca 10,000 MTC alıp unutursanız (Ledger'de)

her ay 555 adet kazanacaksınız 2 yıl sonra 10,000 olan MTC niz 23,000 Olacak ve o zamana kadar ister istemez fiyatı şuankinin en az 5 katı olacaktır havadan 1 btc kazanacaksınız ve düşünsenize 2 yıl sonra btc 100 bin dolar

şuan yapacağınız 1500 dolarlık yatırım 2 sene sonra size 200+ bin dolar olarak geri dönebilir Smiley

bu riske girilir mi ?

tabi ki.

ben girecem Smiley 1500 değilde 150 dolar yatırım yapıp 2 sene sonra 20 bin dolarıma bakıcam...
Mantıklı görünüyor esas buna icodan girenler köşeyi döndü. 1.4 ethereum ile 60k token alan var icodan. Şimdi 20-25 ethereumu falan olması lazım

xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
June 08, 2018, 09:09:53 PM

Tam alttan toplamalık andayız. Dump başladığından beri borsada açık bekliyorum, alan iki güne parasını katlar Cheesy 14 centten 25 cente 2 saat içinde nasıl yükselir onu göreceğiz gibi geliyor

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
coinforumgentr
Member
**

View Profile
June 08, 2018, 10:33:29 PM

en azından takım iyi çalışıyor adamlar bu şekilde çalışmaya devam ederse 6 ay  içerisinde 15-20 borsaya daha tokeni sokarlar.
en kötü 50 centten satarım diye düşünüyorum.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
June 09, 2018, 12:07:33 AM

Elimde 200 tane vardı. 11 tane daha göndermişler airdroptan. Keşke biraz daha önce haberimiz olsaydı da biraz alttan toplasaydik. Şuan değeri baya düştü. Son yükselişten sonra yarıya inmiş durumda suan. Aslında alım firsatimidir ki bu fiyatlar. Baya iş yapacak gibi duruyor. Birde McAffee nin temmuzda baya artış olacak demişti. 1 dolar mı demişti 1.5 dolarmiydi neydi.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 09, 2018, 12:47:35 AM

Fiyat olarak tutunamadı.Bu artış gerçek bir artışmı yoksa bir pump mu bunu ilerleyen zamanlarda daha net göreceğiz.Görünen bir pump olduğu iyi fiyatlandı tepeden sattılar.Bundan sonra ne olur gidişatı belirleyecek.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
June 09, 2018, 05:22:21 AM

Tam alttan toplamalık andayız. Dump başladığından beri borsada açık bekliyorum, alan iki güne parasını katlar Cheesy 14 centten 25 cente 2 saat içinde nasıl yükselir onu göreceğiz gibi geliyor

2 saat içerisinde olmasa da 4 saat içerisinde 24 cente kadar topladı. McAfee işin içinde olmasa ve spekülasyonlar üzerine kurulu bir proje olmasa daha büyük yatırımlar yapacağım fakat hiç güven vermiyor Cheesy

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███