Bitcoin Forum
May 08, 2024, 08:38:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]  All
  Print  
Author Topic: Docademic (MTC) Airdrop - 2 yıl Boyunca Her Ay  (Read 2480 times)
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
October 31, 2018, 03:47:58 PM

Her ay sonu gelince bu başlığı ilk sayfada görünce aklıma gelecek olan airdroplar geliyor. Bir kere cüzdanı kaydettim. Her ayın ilk haftası az biraz geliyor. Boş bir token değil boğa sezonu gelirse çok iyi yerlere gelebilir
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
October 31, 2018, 04:25:04 PM

Token ismi değişti ; 2019 ilk çeyrekte kendi blockchainlerine geçiyorlar işte o zaman fiyatta patlama bekliyorum, yarın coinbene de listeleniyor , amerike launchlarını 3 kasıma kadar yapacaklarını açıkladılar ve amerika ofislerinden foto paylaştılar.

Çok aktif bir ekibi var ben çok umutluyum ve şuan için bütün yatırımım bu tokenda. Al sat yaparak her geçen gün elimdeki token miktarını arttırıyorum ve airdroplardanda token geliyor . Bakalım mccafe pumpladığı  zamanındaki fiyatlara gelirse to the moon olup overdoze olabilirim tabi o ana kadar satmadan bekleyebilirsem :=)
atima
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile
October 31, 2018, 04:31:27 PM

Docademic 0,42 dolardan 0.03 dolara kadar düştü Kucoin borsasının dağıttığı tokenlerden oldu sanırım ama tekrar o rakamlara gelmesini bekliyorum sabırla...
hmsr (OP)
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 31, 2018, 08:20:22 PM

Benim takildigim tek nokta mcafeenin ekibinin elinde bulundurdukları miktar. Geçen düşüşte 5 milyon satış gerçekleştirdiler fiyatin düşüş nedeni onlardı. Hala ellerinde 20 milyondan fazla mtc var

depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
October 31, 2018, 08:24:57 PM

airdroptan sonra çakılma olmadı hayret önceden en az %20 düşerdi
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
October 31, 2018, 08:31:04 PM

Bu konunun sık sık güncellenmesi güzel çünkü enteresan bir uygulama her ay register etmek gerekiyor. Yani bir kere kaydolup sonra

unutursanız aylık olarak alamayabilirsiniz MTC'leri, düzenli gelmesi için her airdrop'tan sonra tekrar kaydolmayı ihmal etmeyin arkadaşlar.

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
November 02, 2018, 10:42:44 AM

Bu konunun sık sık güncellenmesi güzel çünkü enteresan bir uygulama her ay register etmek gerekiyor. Yani bir kere kaydolup sonra

unutursanız aylık olarak alamayabilirsiniz MTC'leri, düzenli gelmesi için her airdrop'tan sonra tekrar kaydolmayı ihmal etmeyin arkadaşlar.

yok öyle bir olay bir defa kayıt olduktan sonra her ay kayıt olmana gerek yok en son üç dört ay önce sanırım kayıt olmuştum ama her ay düzenli olarak tokenlerim yatıyor
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
November 02, 2018, 10:44:56 AM

airdroptan sonra çakılma olmadı hayret önceden en az %20 düşerdi

bu ay tam tersi etki etti ve pump oldu kendi ağlarına geçecekler 2019 ilk çeyrekte ve coinbenede listelenecekler muhtemelen o yüzden oldu bu pump
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
November 02, 2018, 12:27:34 PM

MCT nin aylık airdrobunu bende alıyorum her ay. Gittikçe gelen token miktarı düşüyor. Sebebi ne olabilir? Cuzdandan hakkında c eksiltmedim. Acaba katılan kişi fazla olunca mı miktar düşüyor
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 02, 2018, 12:32:07 PM

Son aidrop sistemi bayağı kafaları karıştırdı. Coinlerin çoğu borsalarda tutuluyor. Onlara airdrop yapılmıyor diye biliyorum tabi borsanın ana hesabı eklenip tüm airdrop borsaya gidiyorsa onu bilmiyorum

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
November 03, 2018, 12:03:12 AM

bence şu anda alıp tutmak için biraz riskli gibi
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
November 03, 2018, 05:34:12 AM

Ben bir kere kaydoldum ondan sonra hiç yapmadım ama düzenli olarak her ay geliyor.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
November 03, 2018, 02:41:48 PM

Konuyu görmesem airdrop olduğunu unutacaktım. Yine bir şeyler gelmiş, şu an fiyat dipte olsa da bir gün çok daha yüksek fiyatları göreceğimize eminim. Bu proje McAfee'den ayrı, işleyen bir sisteme sahip.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
November 03, 2018, 06:04:01 PM

Ben bir kere kaydoldum ondan sonra hiç yapmadım ama düzenli olarak her ay geliyor.

Airdrop'tan sonra hesaptan MTC çıkışı olursa o ay içinde bir sonraki seferde atlamalar / eksiklikler olabiliyor, benim ve bir arkadaşın başına geldi,
bazı kurallar da sık sık revize oluyor, dikkatli olmakta fayda var.

depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
November 03, 2018, 06:41:55 PM
Last edit: November 04, 2018, 11:07:49 AM by depecoin

demek ki airdropu aldıktan sonra borsaya gönderip dump yapılmasın diye böyle bir önlem yapılmış mantıklı aslında uyanıklara fırsat yok  Grin

edit : ama ben yinede airdropu almadan sattım cüzdandan çekene kadar dump olur dedim iyiki de sattım airdroptan 250 gelecekti , 8000 adet sattım şuan 9000 adet alabiliyorum Smiley ama almıcam dahada düşer bu gidişle.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]  All
  Print  

Jump to: