Bitcoin Forum
May 17, 2024, 11:33:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: 6 haziran tavan gunu.  (Read 2290 times)
Hedaelus
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
June 01, 2018, 11:21:38 AM

Kaynak belirtilmemiş ancak bende birtane internet sitesinde böyle bir haber okumuştum. Arkadaş ordan esinlenerek yazmış bu haberi büyük ihtimalle. Orda yazana göre BTC ve altcoinler genel anlamda ayın 6sinda yükselişe geçiyormuş.
Tam tersi.
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1306

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 01, 2018, 11:24:37 AM

Eski dönemler de 6 haziranda genel de artış görülmüş, ama herkeste bu beklenti oluşmaya başladı, balinalar terste bırakmayı çok seviyorum umarım bu sefer tam tersi düşüş olmaz, piyasada bir can suyuna ihtiyaç var.
Bana da öyle geliyor, tamam genel bir yükseliş trendi var, sonuçta piyasa spekülasyon üzerine kurulu ve bu da bir spekülasyon ama bu sefer fazla dillendirildiği için doksandan gol çakmaya çok müsait bir durum oluştu.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 01, 2018, 11:26:55 AM

Herşey bu grafiğin paylaşılmasından sonra başladı. Önceki hareketlere bakılarak 6 Haziranda dip olabileceği işaretlenmiş.
Mesajda bunun tam tersi yazılmış.

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 01, 2018, 11:57:43 AM

mevzu bu grafikse 1 aylik boga donemi baslayacak diyorlar herhalde Smiley o zaman tepeleri gorelim derken 6 temmuz a umut baglariz
ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
June 01, 2018, 12:13:07 PM

6 Haziran? Umarim hakli olursunuz fakat yine ben de . herkes gibi merak ediyorum neye dayanarak 6 Haziran? Bir gerekcesi olmali degil mi?

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
nekominer
Full Member

Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 01, 2018, 12:25:30 PM

mevzu bu grafikse 1 aylik boga donemi baslayacak diyorlar herhalde Smiley o zaman tepeleri gorelim derken 6 temmuz a umut baglariz

Konuyu açan arkadaşın çok eksta bir duyumu yoksa, sürekli dillendirilen ayın 6 sı muhabbeti bu.

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
June 01, 2018, 01:05:28 PM

Merak ettim sizin 100 bin doları  bi çırpıda btcye basan arkadaş nasıl bir tüyo aldı acaba çok güvenmese bu kadar para yatırmazdı diye düşünüyorum.sadece hislerle bu kadar yatırım yapmaz diye düşünüyorum çünkü.yukarıda arkadaşın paylaştığı grafiğe bakarsanız düşüşte gelebilir bence tamamen muamma yani ne olacağı.o yüzden sırf bu sebeple yatırım yapmasını kimseye tavsiye etmiyorum
cleante
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
June 01, 2018, 01:11:03 PM

https://twitter.com/AltMaltCoinMoin/status/1001160584287653889

28 MAYIS TARİHİNDE ; 6 haziran ve 15 haziran arası dönüş beklediğimi twitterda paylaşıp grafiktede göstermiştim ne olduysa son 2 günde herkes 6 hazirandan bahseder oldu. O zaman beklediğim dönüşü artık beklemiyorum ya erken olur yada geç,bu kadar çok kişi tarafından beklenen bir şey bence gerçekleşmez artık. Kiss
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
June 01, 2018, 01:14:11 PM

sevgili canım kardeşim 6 haziranda her hangi bir açıklama mı var onuda yazsaydınız ya benim şahsen fikrimde haziran ayı alt coinlerin ayı olacak o yüzden size tavsiyem sizinde sabtretmeniz
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
June 01, 2018, 01:32:16 PM

Öncelikle 6 Haziran tarihi global hesaplarda uzun süredir konuşuluyor ama yükseliş için son dip noktası olarak.
Muhtemelen yukarıda verilen grafikten yola çıkarak bu tahmin yapılıyor.

yenilmez86
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
June 01, 2018, 01:36:29 PM

Herkes kaynak sormuş ama bu işin mantığı ne çözmek çok zor. Zira Son bir kaç aydır herhangi olumlu bir haber bile gelse çok da bir işe yaramadı. Demekki beklenti ne kadar yüksekse, yüksek beklentisi olan kişi sayısı ne kadar fazlaysa piyasa ona göre şekil alıyor.
marn6767
Member
**

Merit: 13

View Profile
June 01, 2018, 01:36:58 PM

açıkcası bu durumun 6 haziranda yükseleyeceğine dair benimde öngörülerim var ama bir anda da boğa sezonunun açılmasını beklemiyorum. En azndan tatmin edecek bir yükseliş gelirse birazda olsa cebimiz para görür Smiley
Crypto Toys
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile
June 01, 2018, 02:14:03 PM

Öncelikle yazılanların mantığa uygun bir tarafı yok, bu kadar büyük piyasada 100.000 dolar çok küçük bir rakam.
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 01, 2018, 02:20:34 PM

antivirüsçü arkadaş da haziran pump ayı demiş. hadi bakalım hayırlısı bugün 1 haziran ve kaldı 29 gün. temmuz için çok pis dump geleceğini yine aynı antivirüs avcısı yazmış. Haziran ayı inş bol yeşilli ve kazançlı ay olur zira hızlı yükselişleri sevenleri biraz küstürdüler.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
June 01, 2018, 03:16:23 PM

Bunu buraya birakiyorum 6 haziran gunu tum cripto paralar yani genel olarak hepsi tavan yapacak tum gozlemlerim o yonde 6 haziranda tekrar yazicam bu konuya.

Dedigim cikarsa bir merit atarsiniz kardesinize. Bagislarda kabul edilir orasi ayri 😂

Edit: cok fazla Taşlayan oldu seytanmisiz gibi
Havadan sallama yapmamistim boyle sert tepkileri hic sevmiyorum isin icine heyecan katmakti maksadim neyse isim vermiyicem unlu bir analiz uzmani yurtdisinda yasayan arkadasimdan aldigim bilgi kendisi bizzat borsaci gozumun onundede 100 bin dolari aldi btc ye yatirdi niye yaptin dedigimde 6 haziranda tavan yapacak dedi. Pek borsa bilgim yok benim analizi o yonde imis.

Şu tarihi çok fazla duyar oldum son günler içerisinde. Birçok kişi ciddi yükselişler göreceğimizi söylüyor fakat unutmamak gerekli ki bu piyasada balinaların gücü oldukça fazla. Yani ters köşe durumu olasılığı da var. Bu şekilde panik satışlarını artırarak fiyatın daha fazla düşmesine de sebep olabilirler. O sebeple dikkatli olmakta fayda var. Delinin birisi kuyuya taş atmış hesabına gelmek de var işin ucunda.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
June 01, 2018, 04:06:00 PM

Belli bir dayanağın var mı kardeşim neden 6 haziranda 7 haziran değil bir şey söyleşende bizde umutlansak

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 01, 2018, 04:39:51 PM

Kaynak yok ama güzel söylenti var. Bu tarz olaylar tetikleyici olabilir o yüzden kimseye kızmamak lazım. 6 haziranda bir sıçrama yaparsa, belki ondan sonra gelecek olan iyi haberlerle birlikte güzel bir yola girer.
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196

View Profile
June 01, 2018, 06:59:22 PM

Valla bana kalırsa hiç de öyle tavan günü yaşayacakmışız gibi durmuyor yani, piyasa sürekli dip üstüne dip yapıyor bakalım nerelere gelecek ileride bunu merak ediyorum
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
June 01, 2018, 07:19:48 PM

Genel olarak herkesin beklentisinin tersi olur kuralı varya işte o kural işlerse tavan yapabilir Grin  sırf bu söylentilere dayanarak giriş yapmam, terse düşersek yanarız.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
June 01, 2018, 09:01:38 PM

bana çok da inandırıcı gelmiyor bu durum. mevcut piyasa koşullarına bakılırsa boğa sezonunun geleceğine inanmak çok zor. Bir de göstere göstere gerçekleşmesi de çok zor.

,........
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: