Bitcoin Forum
June 17, 2024, 03:43:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: 6 haziran tavan gunu.  (Read 2292 times)
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
June 05, 2018, 11:06:41 AM

Hahaha resmen konu sahibini haksız çıkarmak için piyasalar çöktü bu nasıl tavan  Cheesy Cheesy
gerald-80 (OP)
Full Member

Activity: 280

View Profile
June 05, 2018, 11:09:28 AM

Valla acik ve net dumur etti arkadasla konustum bugun halen ayni seyi soyluyor yukselecek izle gor diyor ama benim umudum kalmadi ozur diliyorum arkadaslardan. Kusura bakmasinlar.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
June 05, 2018, 11:13:24 AM

Çoğu arkadaşın bilmediği bir şey var
6 hazirandan sadece biz birşeyler beklemiyoruz tüm crypto camiası bekliyor ocak ayından beri her ayın 6 sında trend değişmiş
öyleki mayıs 6 da olur mu ya olmaz bu sefer dedik tesadüftür dedik ama 6 mayıstada aynısı oldu Smiley
o zaman çok kişi bilmiyordu ama şuan herkes biliyor bence ters köşe yapacaklar YTD
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
June 05, 2018, 11:15:37 AM

Bakalım belki bir anda büyük bir nakit akışı olur, bitcoin hızla 8000 doları geçer sonra boğanın boynuzları bizi havaya fırlatır Cheesy
Beklemeye devam, umarım güzel bir yükseliş görürüz de bir miktar çıkış yapabiliriz

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Suskunadam
Hero Member

View Profile
June 05, 2018, 11:21:57 AM
Last edit: June 05, 2018, 12:28:16 PM by Suskunadam

Bakalım belki bir anda büyük bir nakit akışı olur, bitcoin hızla 8000 doları geçer sonra boğanın boynuzları bizi havaya fırlatır Cheesy
Beklemeye devam, umarım güzel bir yükseliş görürüz de bir miktar çıkış yapabiliriz

an itibariyle Bitfinex'e birşeyler oldu, bu piyasa ikinci bir Mt.Gox vakasını kaldıramaz Sad umarım sorun çıkmaz aksi halde bu dakikaları mumla ararız
not : panik yok.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 05, 2018, 11:31:16 AM

Bugün son gün yarın 6 haziran yükseliş için herkes hazır mı.Mar dedik nisna dedik mayıs dedik hepsi fos çıktı.2018'in yarısına geldik hala piyasa kan çekişiyor.Şu saatten sonra biirşeyler olur mu.Olmalı ama ne zaman.Bu bilinmiyor.Herkes bir tarihe umut bağlamış.Pek ufukta güzel günler gözükmüyor.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
June 05, 2018, 12:24:18 PM

Geldi sayılır ayın 6'sı bakalım ne olacak. Herhangi bir ışık da görünmüyor sanırım pump beklerken dump gelecek. Olumluya bir yönelim göremiyorum ama bir anda değişir belki.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
June 05, 2018, 12:25:19 PM

insanlari umitlandirmaktan bir bikmadiniz?. surekli bir tarih sallayin arkadas.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 05, 2018, 12:50:06 PM

Valla acik ve net dumur etti arkadasla konustum bugun halen ayni seyi soyluyor yukselecek izle gor diyor ama benim umudum kalmadi ozur diliyorum arkadaslardan. Kusura bakmasinlar.

Ben 1 hafta önce yazdım. Yükselmezse büyü yapmaya kadar giderim diye bu işin peşini bırakmam vebali senin üstüne cünki.
Suskunadam
Hero Member

View Profile
June 05, 2018, 12:59:07 PM

Ben 1 hafta önce yazdım. Yükselmezse büyü yapmaya kadar giderim diye bu işin peşini bırakmam vebali senin üstüne cünki.

han mısın hande misin herneysen neden herkese/herşeye bulaşıyorsun ?
kimse kimseye silah zoruyla bir şey alıp sattırmıyor, piyasada büyük bi beklenti var bu konu açılsada açılmasada vardı ve olacaktı da
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 05, 2018, 01:06:37 PM

kimse kimseye silah zoruyla bir şey alıp sattırmıyor, piyasada büyük bi beklenti var bu konu açılsada açılmasada vardı ve olacaktı da

Adamın mesajı böyle: Bunu buraya birakiyorum 6 haziran gunu tum cripto paralar yani genel olarak hepsi tavan yapacak

Bu ne demek ozaman bende birazdan konu açayım 6 haziran günü bitcoin çökecek bilgi kesin satın satabildiğiniz kadar. O zaman buda genel bir görüş zaten herkes düşeceği yönünde aynı mantık Wink
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
June 05, 2018, 01:09:25 PM

Arkadaşına geçmiş olsun ama üzülmesin hodl devam etsin elbet bir gün yükselir. Belki gece bile yükselir bilemeyiz yani. Umarım sizde arkadaşınıza güvenip bişeyler almamışsınızdır, şayet kulaktan duyma laflarla yatırım yapanlar kaybetmeye mahkumdur bu piyasada.

Suskunadam
Hero Member

View Profile
June 05, 2018, 01:12:17 PM

Adamın mesajı böyle: Bunu buraya birakiyorum 6 haziran gunu tum cripto paralar yani genel olarak hepsi tavan yapacak

Bu ne demek ozaman bende birazdan konu açayım 6 haziran günü bitcoin çökecek bilgi kesin satın satabildiğiniz kadar. O zaman buda genel bir görüş zaten herkes düşeceği yönünde aynı mantık Wink

haklı olabilirsin ancak kimse kimsenin dediğine bakıp trade yapmamalı kanaatindeyim.

bu aynı şey gibi olmuş "Almanyadan dayı oğlu aradı arabanı sat, evini sat ne kadar malın varsa yatır stuttgart`a dedi."  Grin
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 05, 2018, 01:37:39 PM

6 Haziran yükseliş öncesi son dip noktası olabilir, tersi de olabilir daralan üçgenin sonuna geldik.

Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
June 05, 2018, 01:39:20 PM

Nedenini yaz düzgünce, dediğin olmasa bile merit atarız. Böyle havadan tarih sallamakla tuttursan bile merit alamazsın. Çünkü verdiğin bilgi yok, kimsenin işine yaramayacak. Ne olacak 6 gün sonra, neden yükselecek?

Aynen öyle bir neden bir kaynak yok dedigin tutsa bile merit alamazsın belkide illaki duyum yada bi sebebin vardır ama bunu paylaşmadan açtıgın post boş olur bakalım 1 gün kalmış ne olucak bile demicem bişiy olmucak çünkü

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
blaanka
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
June 05, 2018, 01:43:41 PM

6-10 arası bende sağlam yükseliş bekliyorum nedense ters köşe yapıcaklarını düşünüyorum
jari76
Member
**

Activity: 165
Merit: 10

View Profile
June 05, 2018, 01:45:02 PM

İyi ozaman bende bi konu açıp 12 Haziran büyük yükseliş olacak diye konu açabilirim bun da birşey yok neden olacak ama bu yükseliş nedenini yazmak önemli olan Smiley

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
June 05, 2018, 01:52:57 PM

Bakalım bir gün kaldı tavan öngörüsünün çıkıp çıkmamasına.Umarım dediğiniz gibi olur.Yoksa taş yağmuruna tutulursunuz.Kolay gelsin.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
June 05, 2018, 01:56:19 PM

Böyle konular açıp ne yaptığını bilmeyen kişilere kötülük yapmış olabilirsiniz. Konuyu okur aa 6 haziranda köşeyi döncekmişiz paraları sanala geçiriyim der patladığında kurtulamaz. Kaynak grafik ve kanıt göstermeden bu tür konular açılmamalı, riskli hocam.
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
June 05, 2018, 01:59:25 PM

6 haziran geldi çattı sayılır. Ne olur bilinmez fakat bu piyasanın ani bir çoşku noktası yaşamasının çok ama çok zor olduğunu düşünüyorum en fazla kademeli yükselişin bir habercisi niteliğinde bir yükseliş olabilir.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: