Bitcoin Forum
June 24, 2024, 11:03:23 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: 6 haziran tavan gunu.  (Read 2295 times)
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
June 07, 2018, 01:08:29 PM

valla @aliacar kardeşim çok güzel yazmışsın, ya teslim olacağız yada direneceğiz ama direnişi kazanırmıyız veya ne kadar sürecek bu durum onu bilmemek yıpratıyor adamı.şu piyasada zararda değilim diyen adam yalan söyler.tamam belki kazanıyordur ama elimizdeki değerler aralık ocak ayıyla kıyaslandığında resmen yerlerde sürünüyor.artık millet akıllandı öyle ralli eskisi kadar kolay olmayacak bence

saolasin kardesim onemli olan inanmak ben fiyatların cok iyi yerlere gelecegine inanıyorum ama tahminime gore 2019 başına kadar surundurebilirler bizi sebebide şu 2020 yılında btc blok ödülü yarılancak fiyatada buyuk etkisi olur piyasada bu haberi 2019 da satın almaya başlar onun için yok 6 haziranda uccak 10 temmuzda kaccak boyle seylere pek baglı kalmayın bu piyasada  kim neyi önceden bilmişki

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
June 07, 2018, 03:38:39 PM

Nereden baksan iyi uçtuk borsa ayagımızı yerden kesti coinmarketcap te artışı olmayan coini listededen çıkarıyorlar  Grin Grin
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
June 07, 2018, 07:24:48 PM

Beklenen 6 haziran günü bizim için bir hüsran oldu sanki. Şimdi şöyle bir durum vardı daha önceki ayın 6 Sina bakınca genelde hep ya aşağı ya yukari kırmış grafiği ama tabi her zaman böyle olacak diye birşey yok. Buda onun göstergesi oldu. O değilde herkes çok umutlanmisti sanki bu ayın 6 sina

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
June 07, 2018, 07:36:34 PM

haziran ayı dijital pazar için iyi başlamadı herkesin beklediği sert çıkış koşullarının oluşmadığını görüyoruz. 2018 yılı sonuna kadar geçen sene sonundaki pazar şartlarının geri gelmesini bekleyeceğiz.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
June 07, 2018, 07:46:05 PM

Forumda haziran döneminde yükseliş için kesin gözüyle bakılıyordu ama haziran ayında yükselişi geçtim ben çoğu yerde düşüşler yaşandı.

Bu yükseliş yıl sonuna gelecek gibi görünüyor.
FlashPeakUp
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
June 07, 2018, 08:15:15 PM

Son bir aydır Amerika'daki devlet tahvillerine kayma olduğu söyleniyor. Borsa ortalamasının üzerinde getiri sunuyormuş.(kripto değil) Garantici adamlar dolarları Amerikaya taşıyor, piyasa sığ.
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
June 07, 2018, 08:36:20 PM

Ben artık ümitlerimi baya azalttım.Adamlar bu işi normal borsaya çevirecekler.Geçen sene sonunda son vurgunu yapıp kaçtılar resmen kaçtıkları için bu halde.Daha öyle x3 - 5 falan ayda yılda bir görürüz normal borsaya çevirdiler iyice.Vadeli işlemleri boşa açmadılar.Buna döneceğini bildiklerinden kaçtılar belki de.

petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
June 07, 2018, 08:54:59 PM

6 Haziran geçti ama tavan falan göremedik. Zaten amatör bir tahmin olduğu belliydi ama açıkçası alttan alta beklenti oluşmadı değil. Şu piyasalar düzelsin de günü 6’sı değil 26’sı olsa da problem yok. Yeter ki tam anlamıyla düzelmeyi yaşayalım.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 07, 2018, 09:14:05 PM

Şu an btc yukarıya doğru zorlamaya başladı.Bu sefer kırmasını umuyorum.Kırar mı kırmaz mı bakacağız.Bundan sonra güzel günler gelecek diye düşünüyorum.6 aylık bir çöküşten sonra toparlanmaya doğru gideceğiz gibi gözüken o.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 07, 2018, 09:15:59 PM

Halen kıracak gibi görünmüyor. Yukarı gibi hareket olsa da hacim yok piyasa da bu şekilde yukarı doğru gitmesi süpriz olur en azından benim için.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
June 07, 2018, 10:42:41 PM

grafiklere bakınca aslında üçgenin sonuna gelmiş gibi görünüyor, link bırakıyorum yüklemede sorun oluşuyor.

https://resmim.net/f/2HNPOH.png

artık yeni bir hareketin gelmesi gerekiyor, sanırım ilk hareket yine btc'den gelecek, sonrasında altcoin piyasası da hareketlenir tahminim...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
June 07, 2018, 11:54:09 PM

Büyük bir değişiklik olmadı, hatta hiç değişiklik olmadı fakat şimdilik düşme olasılığı yükselme olasılığından daha az gibi geliyor bana.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
June 08, 2018, 12:07:29 AM

Bugünlerde çok sayıda yatırımcı tetherde beklemede, yükseliş başladığında çok sert olacağı söyleniyor ki ben de öyle düşünüyorum, acaba böyle bir yükselişe doğru yerden giriş yapabilecek miyiz en önemli sorunum bu.

prdn
Member
**

Activity: 504

View Profile
June 08, 2018, 07:28:53 AM

Bir ara tether basıldı söylentileri vardı ama bu Mt. Gox ve EOS piyasayı bitiriyor. Eos etherleri bitirmeli, bu diğer mt. gox ile btcleri bitirmeli, yoksa bu piyasa yükselmez. BTC 8k ya yaklaştımı adamlar çakıyor malı o malın erimeside en az 2 yıl daha sürer o yüzden kısa vade beklemeyin
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
June 08, 2018, 08:15:20 AM

bu haberinde umudu zirvede tutmak için yapıldığı anlaşılmış oldu. bugün 8 haziran bitcoin aynı havada devam ediyor. hayaller-hayatlar farklı. bitcoinin sene sonundaki fiyat hedefini yazanların bile arasında dağlar kadar fark var.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
aliacar
Member
**

View Profile
June 08, 2018, 08:19:08 AM

valla normal borsa gibi olucaksa daha iyi zaten volatilitesi düşük guvenli bir piyasa adamların amacı bu zaten eger boyle olursa bu coinler tokenlar normal hayatta kullanılabilinir bence kripto da nasdaq gibi sp 500 gibi olmalı 3 lira 5 lira atıp köşeyi dönelimcilerin yeri değilde gerçek yatırımcıların yeri olmalı

▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
June 08, 2018, 08:21:39 AM

Aralık aylarında ki gibi bir yükseliş gelecek ama ne zaman bakalım bekliyoruz beklemedeyiz
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
June 08, 2018, 08:24:54 AM

valla normal borsa gibi olucaksa daha iyi zaten volatilitesi düşük guvenli bir piyasa adamların amacı bu zaten eger boyle olursa bu coinler tokenlar normal hayatta kullanılabilinir bence kripto da nasdaq gibi sp 500 gibi olmalı 3 lira 5 lira atıp köşeyi dönelimcilerin yeri değilde gerçek yatırımcıların yeri olmalı
Bu nasıl olacak peki ??  piyasayı mahvedenler o 3 -5 atanlar değil balinalar. Ellerinde çok ucuza veya Ico lardan temin ettikleri ile piyasayı bu hale getiriyorlar. Biliyorlar ki ben bir akım başlatırsam peşimden gelecekler.
aliacar
Member
**

View Profile
June 08, 2018, 09:38:57 AM

Bu nasıl olacak peki ??  piyasayı mahvedenler o 3 -5 atanlar değil balinalar. Ellerinde çok ucuza veya Ico lardan temin ettikleri ile piyasayı bu hale getiriyorlar. Biliyorlar ki ben bir akım başlatırsam peşimden gelecekler.

şu ann oluyor zaten son 3 aydır kucuk yatırımcı terk etmeye başladı piyasayı eylule kadar boyle devam ederse cogu kişi elini ayagını cekecek piyasadan kucuk yatırımcı en fazla 6 ay bekler ama adamlar 2 sene bekler bu arada al sat yapıp malllarına mal katarlar ocak ortasından bu yana btc hareketi 9 defa pik yaptı her pikte yuzde 10 marj topluolar bi tarafta ocaktan beri zarar eden kucuk yatırımcı var bi tarafta ocaktan beri malını 2 ye 3 e katlayan balinalar var hesabı siz yapın bu adamlar daha milleti ne kadar silkelerler

usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
June 08, 2018, 10:09:18 AM

Artık dalgalanmalar çok az oluyor en büyük dalgalanma 300-400 dolar seviyesinde. Balinalar dalgalı piyasadan para kazanır. Dalga şiddeti git gide azalmaktadır. Tekrar bu dalganın oluşabilmesi için yüklü alımlar gelecektir.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: