Bitcoin Forum
May 25, 2024, 10:50:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Birileri üyeliğinizden para kazanıyor  (Read 460 times)
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
June 02, 2018, 03:00:18 PM

Bu aralar forumda sıkça rastlar olduk bu tür konulara bizim dikkatimizden kaçabilir forumda yüzlerce bounty başlıkları var buna nasıl çözüm getirilir bilmiyorum ama bu tarzda ki insanlara ciddi yaptırımlar uygulamak gerekiyor süresiz ban gibi ancak bu şekilde belki önüne geçilebilir

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 02, 2018, 04:54:12 PM

Önceki yorumumda belirttiğim gibi benim telegram hesabımı kullanan kişiyi takibe aldım ama sorun şu ki katılmadığım ve kontrol etme imkanımın da olmadığı dünya kadar kampanya var.
* Bu tür sahtekarlıklara başvuranları engellemek için isteyen/istemeyen tüm kampanyalara prof mesajı atmak çözüm olur mu?
* Ayrıca - trust ya da banlanma talebi kime iletilir (Adam işi uzatırsa bu yola başvurmayı düşünüyorum)
qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229
Merit: 0

View Profile
June 02, 2018, 04:57:34 PM

Önceki yorumumda belirttiğim gibi benim telegram hesabımı kullanan kişiyi takibe aldım ama sorun şu ki katılmadığım ve kontrol etme imkanımın da olmadığı dünya kadar kampanya var.
* Bu tür sahtekarlıklara başvuranları engellemek için isteyen/istemeyen tüm kampanyalara prof mesajı atmak çözüm olur mu?
* Ayrıca - trust ya da banlanma talebi kime iletilir (Adam işi uzatırsa bu yola başvurmayı düşünüyorum)

modlara ilet geregi yapilir
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 02, 2018, 07:06:54 PM

Tahminim airdrop harici kullanmalarinin bir anlami olmaz. Biri benim adima imzaya girsr ne olacakki zaten imzam Kullanimda
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
June 02, 2018, 07:54:38 PM

Aslında gayet basit çözümü forum profildeki address kısmına alıcının wallet adresini yazmasını istemek, managerlarında adresi bu alandan teyit etmeleri...bu kadar basit.
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
June 02, 2018, 07:58:49 PM

Bounty managerlar konuya wallet adresinin yazılmasını istese aslinda daha güvenilir olur daha öncede airdroplara katılırken telegram adreslerini fln yazıyorlardı. Çakallık yapmaya çalışırken bizim emeğimizin tehlikeye düşmesi çok saçma.Bounty managerlar daha dikkatli olmalı.

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
kardil
Newbie
*

Activity: 126

View Profile WWW
June 09, 2018, 03:22:17 PM

Buna bir çare bulunması gerekiyor. Tek teselli çok yeniyim ve sadece Türkçe bölümde yorum yapıyorum. Pek işlerine yaramaz ama sadece kendim için düşünmek çok saçma
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
June 09, 2018, 03:35:05 PM

İş dolandırıcılık olduduğu zaman çok başarılı işler yapıyoruz. Daha iyi şeyler de yapılıyor. Bunun için forumda yeterli düzenlemeler yapılmalı araştırmalar yapılmalı ona göre.
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
June 09, 2018, 03:39:59 PM

İş dolandırıcılık olduduğu zaman çok başarılı işler yapıyoruz. Daha iyi şeyler de yapılıyor. Bunun için forumda yeterli düzenlemeler yapılmalı araştırmalar yapılmalı ona göre.

Bunu yapan sadece Türk ler değil ki faturayı sadece bize kesmek yanlış olur birçok Asya ülkesinden giren kullanıcılar da yapıyor.Kısacası gelişmemiş yada gelişmekte olan ülkelerin vatandaşları yapıyor.
TelliKilimci
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
June 09, 2018, 08:41:38 PM

Böyle bi dikkatsizliği bir bountye birden fazla kez kayıt yaparak da kötüye kullananlar vardır. Bence managerin dikkatsizliği büyük sorun
vatalay
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
June 10, 2018, 03:22:31 PM

zaten ne varsa bu sahtekarliklarda var , en iyi parayı bu şekilde emek harcamadan kazanıyorlar , dünyanın çivisi çıkmış , bunları gördükçe yaptığım işten soğuyorum
wantwo
Newbie
*

Activity: 94

View Profile
June 10, 2018, 04:17:14 PM

güzel bir paylaşım olmuş gerçekten bunu nasıl yapıyorlar yani yapan kişi aslında member değil mi?
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
June 10, 2018, 07:20:13 PM

Bugün TokenSuit ekibinden bir arkadaş ile de görüştüm. Onların da bu konuda çalışmaları varmış. Yakında bu ekipten de güzel haberler alırız inşallah.
byzlm
Jr. Member
*

Activity: 49

View Profile
June 10, 2018, 07:28:27 PM

adam taş atmadan para kazanıyor, iyiymiş ha Smiley
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 10, 2018, 08:41:52 PM

Bunlar yüzünden nelerle uğraşıyoruz sırtımızdan para kazanmaları bir yana multi üyeliğimiz olduğunu düşündürecektir banlanma riski de yok değil hani bounty yöneticisi işi sıkı tutayım derse kimsenin gözünün yaşına bakmazlar yapanı görmedim ama tedbirli olmakta fayda var en azından girdiğiniz kampanyaları gözden geçirmelisiniz. En son yine başıma geldi ben bir kampanyaya girmişim benim yerime giren 3 kampanyaya katılmış bildirmeme rağmen oralı olmadılar.
bachberry
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
June 10, 2018, 10:17:14 PM

Bu kripto işinden en çok kazananlar hep dolandırıcılar ve hırsızlar oluyor. Oysa ki güvenliği için tercih ediliyor. Büyük ironi...
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
June 11, 2018, 05:22:30 AM

Bunu avantajınıza çevirmek çok basit daha önce başıma geldi ve karlı çıktım. Yeter ki bu acemilerin hangi bountylere girdiğini takip edin.

Ben daha önce 6 hafta kasılmış bounty buldum, kendi nickimde bayaa da kasmış sağolsun hemen bounty menagere bitcointalk üzerinden mesaj attım eth adresim çalındı spreadsheeti düzenler misiniz diye
dolandırıcının eth adresini sildirip kendiminkini yazdırıyorum. Yakalayamadıklarım da oluyor ama bu şekilde daha rahat kazanç elde edebiliyorum Cheesy
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
June 11, 2018, 09:55:44 AM

spreadsheetlarda forum kullanıcı adınızın 2-3 harfini yazarak arama yapıp benzer nick olup olmadığına arada bakmalı. bounty manager en fazla şutlar. hesaplarını kullanmaya aynen devam ettiği için ilerde aynı problemler yine yaşanır.
tigoes
Member
**

Activity: 252

View Profile
June 11, 2018, 10:50:05 AM

Bu konuda Sylonu tek geçerim. Adam twitter kampanyasına bile başlıkta proof mesajı istiyor. Kayıtlar otomatik spreadsheete düşmüyor. Belli aralıklarla mesajlardan kayıtları teker teker onaylıyor.
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
June 11, 2018, 06:54:57 PM

Sanırım bu dolandırılmaya bi çözüm yok tıpkı erc20 Cüzdanları gibi😏kaç kişinin dolandırıcılık yüzünden canı yandı halada devam ediyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: