Bitcoin Forum
June 23, 2024, 03:43:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Twitter Unfollow Aracı  (Read 227 times)
enginp (OP)
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile
May 31, 2018, 07:54:24 PM

Selam Arkadaşlar,
Malum bounty programlarından dolayı twitterda arkadaş listemiz oldukça doluyor. Takibe takip sistemiyle birçok kişi ekliyorum ama sonradan takip etmeyenleri manual bulup takibi bırakmak zamanla oldukça yoruyor. Bildiğiniz ücretsiz twitter unfollow aracı var mıdır ? Günlük girip takip edenleri, takipten çıkaranları tespit edebileceğimiz ? Hatta fake takipçileri çıkarmak için twitteraudit ortalamasını yükseltmek için de bir site veya uygulama varsa yazar mısınız

Teşekkürler.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
May 31, 2018, 08:07:05 PM

Bu konuda bir kaç site ve uygulama var ama bana çok güvenilir gelmiyor. Özellikle ülkemizde bu tarz uygulamalara twitter kontrolu vermek son derece riskli. Bir paylaşımla hayatamızı kaydırırlar sonra.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
May 31, 2018, 10:22:55 PM

Ben crowdfire aplikasyonunu öneririm. Pek çok şey denedim ancak daha sağlam sorunsuz çalışan crowdifre dışında başka bir uygulama görmedim. Twiterınız ile bağlanıyorsunuz ve gerekli izinleri veriyorsunuz. Manage panelinizde takibi bırakanları rahatça görebiliyorsunuz. Ancak panel üzerinden belli bir sayıdan fazla kişiyi unfollow etmek isteyince ücret talep ediliyordu. Genede linkleri yeni sayfada açıp kendiniz elle unfollow edebiliyorsunuz bu şekilde ücretsiz kullanılabiliyor. https://web.crowdfireapp.com/
kokhasan
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile WWW
June 01, 2018, 04:04:35 AM
Last edit: June 01, 2018, 04:14:45 AM by kokhasan

Benim de ihtiyacım oldu ilk bulduğum site twitly.com oldu, şimdilik işimi görüyor ama daha iyileri var mıdır bilemiyorum

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
nesso
Sr. Member

Activity: 640
Merit: 259

View Profile
June 01, 2018, 05:45:47 AM

Özellikle kripto dünyasında olan biri olduğunu düşünürsek gercekten güvenilir appları kullanırsan bence daha mantıklı olur böyle bir isteğin de güvenilir tarafı yok bilgilerini kötüye kullanmak isterlerse direkt olarak cihazın üzerinden bir çok private bilgiye sahip olurlar. aman dikkat
fikifink
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
June 01, 2018, 07:10:08 AM

Bu gerçekten zaman isteyen bir olay. Bende sağa sola bakınıp bir uygulama aramıştım güvenemediğimden manuel devam etmiştim. Ama sayın omorfi'nin bahsettiği crowdfire uygulamasını deneyeceğim. Teşekkürler omorfi
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
June 01, 2018, 09:33:57 AM

Benim gibi takıntılı insanlar için çok can sıkıcı bir durum. Adam geliyor seni takip ediyor, sende ediyorsun. 2 gün sonra bakıyorsun seni takibi bırakmış sinir ediyor Smiley . Daha önce hiç uygulama ile denemedim güvenemediğim için ama üstte paylaşılan uygulamaları deneyeceğim.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
June 01, 2018, 02:50:46 PM

Twitter unfollow aracı falan kullanma bunun için yani bilgilerini biryerlere verme, ona özel javascript kodları var hemen atayım sana nasıl kullanacağın burada yazıyor zaten
https://www.mintik.com/2013/10/30/programsiz-twitter-otomatik-takip-etme-auto-follow.html Eğer twitter tarafından bu kodlar fixlenmişse yenisi için google'da aratırsan bulursun
a.hasat
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
June 02, 2018, 11:01:47 AM

Chrome için  "Mass follow for Twitter" eklentisi vardı. Onu kullanırsan rahat bir şekilde follow ve unfollow yapabiliyorsun. Zaman ve sınırları da düzenlersen hesabın bota düşmemiş olur. yavaş yavaş followlar ve unfollowlar hesapları.

yalnız bunun tek dezavantajı eklenti üstünden follow yapılanları unfollawlayabiliyorsun sadece. ilk etapta temizlemek için arkadaşların önerdiklerini kullanmalısın.
enginp (OP)
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
June 03, 2018, 06:10:41 PM

Çok teşekkür ederim paylaşımlarınız çok işime yaradı. omorfi'nin paylaştığı crowdfire uygulamasıyla başladım kontrol etmeye, diğerlerini de deniyorum yavaş yavaş.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
June 03, 2018, 08:30:19 PM

Çok teşekkür ederim paylaşımlarınız çok işime yaradı. omorfi'nin paylaştığı crowdfire uygulamasıyla başladım kontrol etmeye, diğerlerini de deniyorum yavaş yavaş.

hocam telegramınız varsa @BarisKay bana bir yazın

1881 - 193∞
sanjimor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 04, 2018, 02:22:21 AM

Güncel script kodlarını bulmaya çalış işe yarıyorlar.
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 05, 2018, 02:14:13 PM
Last edit: June 05, 2018, 02:35:29 PM by Leteravian

setInterval(function () {
t = $(".following").find(".follow-button");
if (!t[0]) {
window.scrollTo(0, $(document).height());
} else {
console.log(t.attr("class"));
t.trigger("click");
}
}, 1000)

önce takip ettiklerin sayfasın da birisinin üzerine gel ''takibi bırak'' butonuna sağ tıkla incele/console/yapıştır arkana yaslan takip bırakma kodu bu

oto takip de bu

var say=0,limit=1e3,takipyap=setInterval
(function(){return $(".following").each(function()
{$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove()}),
$(".GridTimeline").find("div.not-following > .js-follow-btn>button").first()
.click(),say++>=limit?(clearInterval(takipyap),
window.alert(limit+" kisi basariyla takip edildi."),!1):void $(".message-text > a")
.each(function(){"46px"===$(".alert-messages").css("top")&&(clearInterval(takipyap),
clearInterval(asagi))})},1e3),asagi=setInterval(function(){var a=$(".GridTimeline").
find(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").length;54>=a&&($(".Grid.Grid--withGutter")
.each(function(){0==$(this).children().length&&$(this).remove()}),$(window).scrollTop
(0,document.body.scrollBottom),setTimeout(function(){window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight)}
,2000))},2e3);

Önemli : Takip bırakma kodu takip ettiğin herkesi takibi bırakır oto takip koduysa herkesi takip etmeye başlar(herhangi bir sayfanın takipçilerine bakmanız gerekiyor devreye sokmak için)

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4422493.0

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: [1]
  Print  

Jump to: