Bitcoin Forum
July 08, 2024, 01:31:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: AmaZix'in bountylerine katılanların dikkatine  (Read 747 times)
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 27, 2018, 09:12:50 PM

Amazix cebini daha fazla nasıl doldurur onun peşinde.

Twitter ve Facebook kalktığı için ödül havuzları diğerlerine pay edilecek ve kazanç miktarları daha fazla olacak. Ayrıca KYC ile katılımı düşürüp yine kazanç miktarlarını arttıracaklar. Peki dostlarım sorarım sizlere; bu artan ödül havuzlarından siz faydalanabilecek misiniz acaba? Yoksa tamamen yürütme operasyonu mu?
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
June 27, 2018, 09:19:58 PM

KYC olayı zaten anonimlik açısından felsefeye tersken birde illaki pasaport istemek neyin nesidir mana veremiyorum, selfie, fatura, telefon derken bir gün evimize gelecekler adres teyidi için diye korkuyorum  Grin
alfredobitcoin11
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 2

View Profile
June 27, 2018, 09:25:27 PM

Bizde katılmayız olur biter sonuçta sadece amazix bounty yapmıyor zaten çoğu bounty fos çıkıyor şu sıralar
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
June 27, 2018, 09:57:53 PM

Bunun amacı sizleri bountylere sokmak değil dışarı atmak. Zaten bu takım birçok kişiyi mağdur ediyor ben dahil ve beni saçma sapan bir sebepten banladılar. Ben acı tecrübeyle öğrendim sizin de başınız yanmasın arkadaşlar sizin iyiliğiniz için söylüyorum.

marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
June 27, 2018, 11:23:02 PM

amazix bugün millete 2000 4000 bin lira arası para kazandırdı xyo sayesinde. Makale yazan herkese bende dahil bu meblağda token gönderdi. Güzelce sattım az önce tüm tokenları Cheesy
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
June 28, 2018, 01:41:44 AM

Sosyal medyanın yasaklanma sebebi çok belli aslında, facebook artık ico tanıtım reklamlarını kabul etmiyor. Ama bunu + ya çevirmekte profillerden paylaşım yapmakla ve sayfayı daha fazla kitlelere ulaştırmakla mümkün. Git adsense reklamı ver yine de facebook-twitter kampanyalarını kabul et. Paralı reklam veremediğin için başka ne şekilde insanlara ulaşmaya çalışıyorsun ki ?
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
June 29, 2018, 09:51:10 AM

amazix bugün millete 2000 4000 bin lira arası para kazandırdı xyo sayesinde. Makale yazan herkese bende dahil bu meblağda token gönderdi. Güzelce sattım az önce tüm tokenları Cheesy

Xyo tokenleri nerede sattınız hocam. Banada geldi tatmin edici bir miktar.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
June 29, 2018, 10:28:28 AM

Xyo tokenleri nerede sattınız hocam. Banada geldi tatmin edici bir miktar.

XYO tokenlerini ben de IDEX üzerinden sattım hocam. Dump gelecek diye genel bir fikir vardı çok satan oldu ben de sattım. Tabii seçim senin ama dump yeme ihtimali yüksek görünüyor.

KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
June 29, 2018, 11:55:24 AM

amazix bitmiştir. arkadaş ben anlamıyorum adamlar türk olsada yabancı olsada türklere karşı ters bi bakış acısı var türkler kollamıyor yabancılar eziyor bu nasıl bi milliyetçilik?

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 29, 2018, 12:20:47 PM

amazix bence  kaliteli iş çıkarıyor. türklere karşıda olumsuz tavırlarını görmedim. uzun süredir kampanyalarına katılıyorum. çoğu yönetici ile telegramdan  konuşmuşluğum var.  geneldede sorunlarıma çözüm buldular.
yeni sistem ne getirecek ne götürecek zamanla göreceğiz bakalım
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
June 29, 2018, 01:18:44 PM

ico gani, amazix tek seçenek değil. kyc istemesi onlara göre haklı tarafı var. ama bu kimlik bilgilerini ne derecede iyi koruyorlar veya tamamen sildiklerinden sonradan nasıl emin olunacak orası her zamanki gib muamma.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 29, 2018, 01:36:00 PM

Bende bir iki bountylerine katılmıştım. Kampanya bitince kyc istediklerini görünce vazgeçtim. Hadi borsa ya bir şekilde mecburuz da kimlik vs veriyoruz. Onun dışında kyc vermeyi mantıklı bulmuyorum. Kyc isteyen hiçbir kampanyaya girmiyorum artık. Airdroplardan yada bountylerde bile mail adresimiz ya da telegram forum isimlerimizi kullandıklarını gördüm. Ederi değeri ne olacağını bilmedigimiz tokenler için kyc verilmez.
hassangunduz
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
June 29, 2018, 06:09:29 PM

amazixin tam 7 tane blog kampanyasına katıldım hiçbirine onay gelmedi sürekli bi bahane admine bişide sorulmuyor adamlar takmıyor bile bunun üzerine birde yeni şartlar mı getiriyormuş
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
June 29, 2018, 06:19:39 PM

İki tane amazix in facebook ve twitter kampanyasındayım, ilk defa girdim. sanıyorum bu son olacak. Yakında bitecek sanırım bakalım neler olacak. Yeni kampnaylarına baktığımda KYC prosedürü istemiş.  Kendince yenilik yapmaya çalışmışlar ama başarı göstereceklerini hiç sanmıyorum.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
June 29, 2018, 07:33:42 PM

Eski kampanyalarında sadece youtube like+subscribe ve cryptocompare katılımı için bile 50-100 dolar kaldırdığımı biliyorum ama yeni kampanyalarının hiçbirinde artık bunlar yok..
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 29, 2018, 08:50:55 PM

Piyasadaki düşüş icolara katılımı da etkiledi. Özellikle ethereum değerindeki ani düşüş bunda çok etkili oldu.Ben olsam ben de yatırım yapmam eth bu seviyelerde iken

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
June 29, 2018, 09:28:26 PM

Amazix'ten gelen tokenler genelde para ediyor. Youtube + newsletter ve cryptocompare katılım gibi basit ödül programları ile bile yaklaşık 30-40$ para kazandırıyordu. Fakat bu yeni sistem ve KYC zorunluluğu nedeniyle yeni gelen kampanyalara katılamıyorum maalesef. 
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
June 30, 2018, 05:43:43 AM

Amazix'in son kampanyası. Facebook ve twitter da var. Ve gördüğüm kadar ile kyc istememişler(translatten çavirdim atlamışta olabilirim). Ya adamlar geri adım atıyor yada coin sahipleri baskı yaptı. Bakmak isteyenler için linki: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4563578
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
June 30, 2018, 05:53:22 AM

amazixin tam 7 tane blog kampanyasına katıldım hiçbirine onay gelmedi sürekli bi bahane admine bişide sorulmuyor adamlar takmıyor bile bunun üzerine birde yeni şartlar mı getiriyormuş

Önceden farklı dillerde blog yazmak için izin alınması isteniyordu. Hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bununla ilgili bir engele takılmış olabilirsiniz. Artık çok seçiciler ve blog kampanyaları için normal kişilerin yazdığı yazıları kabul etmiyorlar.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
June 30, 2018, 05:58:54 AM

Kyc olayı aslında iyi birşey Multi hesaplar için. Belki bir çok kişi var forumda Multi kullanan ama kyc olmadığı zaman sorun olmuyor kyc istendiği zaman tabi afallayacaklar. Böyle bountylere giremeyecekler. 

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: