Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:00:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Şuna bi bakmanızı öneririm Theymos neler de yapıyor :)  (Read 96 times)
elithamal (OP)
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 01, 2018, 02:15:43 PM

şans eseri bazen efs'nin yazdığı yorumlara bakarım neler var neler yok diye Smiley bi baktım bi konuya yorum yapmış girdim hemen bitcointalk.org destekli bi proje diye falan merak ettim doğrusu

kısaca nasıl çalıştığına dair translate yaptığımda ise çıkan :

Yatırımcılar, herhangi bir büyük kredi kartı, geniş çaplı para ya da seyahat ve lüks eşya yatırım alanlarındaki özel e-ticaret ortağımız TravExcoins ile HoweyCoins'i satın alabilirler.

HoweyCoins platformu şimdiye kadar yapılmış en büyük cryptocurrency platformlarından biri olarak duruyor. Son pazar anketleri, lüks seyahat endüstrisinin bu yıl 1,5 trilyon doların üzerinde bir rekor kırmasını bekliyor. Bu iş ve tatil işlemlerinin büyük çoğunluğu, kelimenin tam anlamıyla milyarlara katan işlem, merkezi para birimi ve en önemlisi nikel ve kuruş ücretleri gerektirir. HoweyCoins, gezginlerin tüm segmentleri bu sınırlamalar olmaksızın satın almalarına izin vermek için, HoweyCoin kullanıcılarının sürtünmesiz bir ortamda alım, satım ve ticaret yapmalarına izin vermek için - HoweyCoins'i seyahat satın almak için VEYA devlet destekli, serbestçe ticarete konu bir yatırım olarak kullanmalarına izin vermek için son kripto teknolojisini kullanır. - ya da her ikisi de!

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3920469

belki merit Smiley

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 01, 2018, 02:19:01 PM

Sec'in scam projelere örnek verdiği proje değil mi bu ?
elithamal (OP)
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 01, 2018, 02:21:15 PM

aynen öyle bilinçlendirme adı altında çok güzel bir örnek.. bilmeyen duymayan kalmasın diye burada paylaştım Smiley

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
June 01, 2018, 02:22:14 PM

Bende öyle hatırlıyorum, yorumlara bakılınca konu şaka amaçlı olarak açılmış gibi görünüyor.
Haberin içerisinde howeycoin var.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-05-16/sec-tries-to-scam-ico-investors-to-show-them-how-easy-it-is
Pages: [1]
  Print  

Jump to: