Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:42:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Realista ETH platformundan Neo platformuna geçti  (Read 208 times)
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
May 01, 2018, 11:47:16 PM

Emlakçılık üzerine bir proje olan Realista ilk başta ethereum blockchaini ile çıkmayı düşünüyordu bugun atılan bir tweet ile Neo blockchainine geçtiğini açıkladı .

Kaynak: https://twitter.com/RealistaToken/status/991195322146738177

Medium kanalından yapılan açıklama : https://medium.com/@realistatoken/realista-ret-is-moving-to-neo-dfda644a2ee5

Ayrıca bountisine katılan arkadaşlar bounty konusuna gidip adreslerini Sylon'un açıkladığı şekilde adresini güncellemesi gerekiyor unutmayalım :  https://bitcointalk.org/index.php?topic=3078641.0

Ne düşünüyorsunuz ?

edit: Airdropuna katılan arkadaşlar var ise formu güncellemesi gerekiyor link : https://docs.google.com/forms/d/1gCeJjRcniKl8CfIIyoAc5bz6NCg3DlYfOgwZjxXe0Fo/alreadyresponded?edit_requested=true

Telegram admini yeni katılımların alınmadığını söyledi sadece eskiden dolduran arkadaşlar güncelleyebiliyor.
1715074979
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715074979
Reply with quote  #2

1715074979
Report to moderator
1715074979
Hero Member
*

Ignore
1715074979
Reply with quote  #2

1715074979
Report to moderator
1715074979
Hero Member
*

Ignore
1715074979
Reply with quote  #2

1715074979
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
May 02, 2018, 07:11:30 AM

Hem imza kampanyasina hem airdrobuna katilmistim.  Ether den neoya gecmesi nasil olur bilemem tahminim iyi olmadigi yonunde.  Ether tabanli tokenlar daha fazla biliniyor.  Fakat neo da potansiyeli olan bir platform. 

Ayrica neo ile bu bountyler ve airdrop nasil aliniyor onu bilmiyorum.  Bu zamana kadar neo ile ilgili hic odul kampanyasina katilmadim. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
May 02, 2018, 07:14:55 AM

piyasanın ethden sıyrılıp neo ya geçmesini olumlu bakıyorum nedenini soracak olursanız

eth tarafında yapılan icolar sayesinde birçok projede aşırı miktarda eth var ve bu piyasayı olumsuz etkiliyor toplu satışlarla bu bir tekel durumu oluşturdu bunun önüne geçmesi açısından iyi bir durum
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 02, 2018, 07:16:12 AM

Keşke şunu baştan yapsaydilar. Şimdi herkes adres değiştirmek için uğraşacak bir sürü. Yapacaksanız baştan yapsaniza kardeşim

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 02, 2018, 07:53:20 AM

Neo'daki geleceği gören ekipler yavaş yavaş geçiyor sanırım. Yeni ico'ların neo'dan gelmesi de güzel. Halen eth baskın olsa da yakında neo, waves, strat tabanlı daha çok ico görürüz umarım.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 02, 2018, 10:05:09 AM

Hem imza kampanyasina hem airdrobuna katilmistim.  Ether den neoya gecmesi nasil olur bilemem tahminim iyi olmadigi yonunde.  Ether tabanli tokenlar daha fazla biliniyor.  Fakat neo da potansiyeli olan bir platform. 

Ayrica neo ile bu bountyler ve airdrop nasil aliniyor onu bilmiyorum.  Bu zamana kadar neo ile ilgili hic odul kampanyasina katilmadim. 

Neo nun sitesine gidin hocam sağ üstte Client kısmından Web seçeneğine tıklayın orada NeoTracker veya OTCGO ile bir hesap açın çünkü NEP-5 desteklemesi gerekiyor.

Resim:
pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
May 02, 2018, 10:10:35 AM

Geliştirilen hiçbir sistemin geri kalmayacağını düşünüyorum.Şu an NEO platformu cazip görülebilir.Fakat NEO nun dezavantajı akıllı kontrat maaliyetleri aşırı derecede yüksek.Ethereum yenilikler ve güncellemelerle tekrar atağa geçecektir.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 02, 2018, 10:15:01 AM

Arkadaşların dediği gibi benim de hoşuma gidiyor çeşitlilik olması en azından piyasada konuşulan tokenlerin hepsinin eth tabanlı olmasından ziyade böyle çeşit çeşit olmasını tercih ederim. Aama evet 500 gas ücret biraz fazla şuan ki fiyatıyla yaklaşık 10bin dolar ediyor. Değer mi bilmiyorum umarım pişman etmez takımları.
andromed22
Sr. Member

Activity: 346
Merit: 250

View Profile
May 02, 2018, 11:30:07 AM

Ethereum'dan neo'ya geçen çok fazla proje oldu son zamanda, bence bu iyi bir durum, neo daha parlamadı tam anlamıyla.
Neo artışa geçtiği anda assetleride çok fazla değerlenecektir.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
May 02, 2018, 04:43:59 PM

Hesap adresini guncellemeyen arkadaslar,  bir an once guncellesin neo hesap adresini.  Bounty basliginda detayli anlatimi var.  Son postlarda da nasil olacagi var.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 02, 2018, 04:58:45 PM

icoların ağırlığı etherde. sonsuza kadar böyle devam edemez. etherin yanına rakip getireceksiniz rekabet bize yarasın. etherden, neoya geçmiş bu olumsuz haber değil. gelecekte ether yerine neoyu tercih edebilecek olan icolara cesaret verecektir.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
June 02, 2018, 08:32:23 PM

Başka bir konuda da sordum da belki burdan bilgisi olan vardır,  Realista neo ya geçtiği için neo adreslerini konuya yollamıştık ama hala güncellenmemiş, güncellenen var mı?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 02, 2018, 08:42:30 PM

Başka bir konuda da sordum da belki burdan bilgisi olan vardır,  Realista neo ya geçtiği için neo adreslerini konuya yollamıştık ama hala güncellenmemiş, güncellenen var mı?

Sizin gibi bir çok insan şikayetçi sanırım biriktiriyor telaş edilecek bir durum yok bence
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
June 02, 2018, 08:46:07 PM

ben şahsen ethereum tabanında kalmasını tercih ederdim smart contract'ların dili daha basit diye biliyorum. Umarım bu geçiş yatırımcıları pek etkilemez yoksa gerçekten büyük problem. Ayrıca nedenleri neymiş peki açıklamada bulundular mı ?
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 02, 2018, 08:58:44 PM

Piyasa dengesini buluyor. Ethereum bu yavaşlıkla devam ederse daha çok proje tası tarağı toplayıp ağı terk eder. Son günlerde ağ yine yoğun ve transfer işlemleri çok yavaş. Acil bir durumda boşuna transfer ücretini yükseltmek zorunda kalıyoruz. Ethereum ağından Neo dışında yakında Komodo'ya da transferler olabilir.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1512

View Profile
June 03, 2018, 01:43:59 AM

Piyasa dengesini buluyor. Ethereum bu yavaşlıkla devam ederse daha çok proje tası tarağı toplayıp ağı terk eder. Son günlerde ağ yine yoğun ve transfer işlemleri çok yavaş. Acil bir durumda boşuna transfer ücretini yükseltmek zorunda kalıyoruz. Ethereum ağından Neo dışında yakında Komodo'ya da transferler olabilir.

Ben büyük bir problem olduğunu sanmıyorum. Platform değiştiren tokenler bunu stratejik amaçlarla yapıyor. Ethereum ağında sorun olduğu için değiştirmiyorlar.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
June 03, 2018, 10:08:58 AM

Adamlar en güzelini yapmışlar Smiley Çöp olmaktansa en azından nep-5 oluruz demişler. Erc20'de %85 çöp oranı var. 6 Aydır Kampanya bekliyoruz geldi gelecek gelse para edecek mi etmeyecek mi gelenler de zaten full zarar şu an ki dönemi en ufak kayıpla atlatmak adına iyi bir adım bence.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 03, 2018, 10:40:33 AM

Ben büyük bir problem olduğunu sanmıyorum. Platform değiştiren tokenler bunu stratejik amaçlarla yapıyor. Ethereum ağında sorun olduğu için değiştirmiyorlar.

Benim gördüğüm problem şurada, dün yaptığım transfer yaklaşık 8 saat sürdü. Token gönderiyorum ama transfer ödemesini eth ile yapıyorum. Neo ağında transfer ücreti yok. Ethereum ağı gibi ne zaman yoğunluk yaşanacağı belirsiz bir sistem değil. Diğer yanda da Komodo var. Bu ağa geçip kendi ağına sahip olmak mümkün, ayrıca transfer ücretini de kendi coininizle ödeyeceksiniz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: