Bitcoin Forum
May 03, 2024, 08:30:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kiralik SCRYPT Rig 2685KH/s (İade Garantili)  (Read 1385 times)
roo7er (OP)
Member
**

Activity: 88
Merit: 10

View Profile
January 30, 2014, 10:57:26 AM
Last edit: February 01, 2014, 12:30:31 PM by roo7er

Merhaba, mining yapmak istiyor fakat donanım işleriyle uğraşmak istemiyorsanız bebeklerimden bir tanesini kiralayabilirsiniz.

Rig1:
3x R9 290 Her biri 895 KH/s de stabil çalışıyor.

Toplam güç: 2685 KH/s

Uygunluk durumu: Uygun

Rezervasyon durumu: Kiralamaya Uygundur

Fiyat: 0.06 BTC/gün

Rig offline olursa offline olduğu süre kadar ekstra mining yaparsınız. Ödediğiniz tam karşılığını alacağınızı garanti ediyorum.
6 12 24 48 saatlik olarak kiralama yapabilirsiniz.
Ücreti peşin olarak kiralamanın başlamasından önce yaparsınız.
Mining yapacağınız coini ve poolu siz seçersiniz ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.(7/24 online olmadığımı göz önünde bulundurun lütfen biz de uyuyoruz:))

İletişim için skype kullanabiliriz.
skype adı : baro.darko

Her türlü soruya ve öneriye açığım.
1714768234
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714768234
Reply with quote  #2

1714768234
Report to moderator
1714768234
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714768234
Reply with quote  #2

1714768234
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
BeNBeNfdnzm
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
January 30, 2014, 12:11:44 PM

Günlük fiyatı çok yüksek gibi geldi bana.
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
January 30, 2014, 12:13:07 PM

evet fiyat çok yüksek

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
sowanted
Full Member

Activity: 210

View Profile
January 30, 2014, 12:21:53 PM

bencede masallah fiyata Cheesy

roo7er (OP)
Member
**

View Profile
January 30, 2014, 01:23:19 PM

2 gündür 0.065-0.055 btc aralığında iade garantisiz olarak kiralıyorum zaten(0.065 btcden 28 saat 0.055 btcden 13 saat kiraladım) ve 48 saatin 41 saatinde müşteri buldum. Doge minelayıp kar yapayım diye bakıyorsanız olaya karsız göründüğünü düşünebilirsiniz. Sonuçta şu anda piyasası olan bir coini üretip 0.06 btcden fazla kazanacak olsaydım kendi kendime gider onu minelardim:)
Rig kiralama olayı daha çok yeni çıkmış ve marketi olmayan gelecek gördüğünüz coinleri minelamak içindir.
Eğer şuradaki listeden fiyatlara bakarsanız http://leaserig.net/ benim fiyatamın çok da yüksek olmadığını kabul edeceksinizdir. Hiç tanımadığınız, istediğinizde ulaşamayacağınız, size hashrate veya online süresi garantisi veremeyen birinden 0.0195 btc/mh/day fiyattan kiralamak mı yoksa 0.022 den her an ulaşabileceğiniz ve refund garantisi olan birinden kiralamak mı seçim sizindir.
labtek38
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 30, 2014, 01:23:58 PM

Fiyat pahalı değil. Hatta rig kiralama piyasasına göre ucuz bile. Normalde Mhs başına 0,04 btc falan isteniyor. Bunu kiralayan kişi gidp de halihazırda pazarda olan ve getirisi belli olan bir coin kazmayacak. Öngörüsüne ve sez gisine güveniyor ve henüz markette olmayan bir coini düşük diff ile kasacak ve piyasaya umduğu fiyattan işlem görmesini bekleyecek. Yani günde 0,001 btc isteyecek olsa sizinle niye uğraşsın adam gider en karlı coini kazar günlük parasını çıkarır. Bu şekilde kiralamalara aracılık eden yerler var fakat onlar da uğraş gerektiriyor. Teknik bir sorun olsa offline olsanız negatif rep alıp sizin isminizi anında lekeler.

edit aynı anda yazmışız.

roo7er (OP)
Member
**

View Profile
January 30, 2014, 01:32:36 PM

Fiyat pahalı değil. Hatta rig kiralama piyasasına göre ucuz bile. Normalde Mhs başına 0,04 btc falan isteniyor. Bunu kiralayan kişi gidp de halihazırda pazarda olan ve getirisi belli olan bir coin kazmayacak. Öngörüsüne ve sez gisine güveniyor ve henüz markette olmayan bir coini düşük diff ile kasacak ve piyasaya umduğu fiyattan işlem görmesini bekleyecek. Yani günde 0,001 btc isteyecek olsa sizinle niye uğraşsın adam gider en karlı coini kazar günlük parasını çıkarır. Bu şekilde kiralamalara aracılık eden yerler var fakat onlar da uğraş gerektiriyor. Teknik bir sorun olsa offline olsanız negatif rep alıp sizin isminizi anında lekeler.

edit aynı anda yazmışız.

teşekkür ederim bende tam bundan bahsediyordum:)
bu aracı sitelerden birini halihazırda kullanıyorum ve dün sabah elektrik kesildiği için toplamda 40 dk kadar offline kaldı rig ki son 1 ayda ilk defa başıma geldi adama ekstradan 1 saat kullanım hakkı teklif etmeme rağmen deve negatif mail atmış ben de o yüzden soğudum ve burada da şansımı deneyeyim dedim hayırlısı bakalım.
sowanted
Full Member

View Profile
January 30, 2014, 01:40:46 PM

edit aynı anda yazmışız.

bu aracı sitelerden birini halihazırda kullanıyorum ve dün sabah elektrik kesildiği için toplamda 40 dk kadar offline kaldı rig ki son 1 ayda ilk defa başıma geldi adama ekstradan 1 saat kullanım hakkı teklif etmeme rağmen deve negatif mail atmış ben de o yüzden soğudum ve burada da şansımı deneyeyim dedim hayırlısı bakalım.

o sizin şansızlıgınızmış bende kiraladım talihsizlikya yanlışlık modemin kabblosuna ayagım çarptı 20dk falan kapalı kaldı 20dk ekledim adam gayet iyi anlayuş gösterdi ve olumlu yorum yaptı. 2 gün önce 0.04 0.035 lere kiralanıyordu fakat sayı artınca rekabet oldu şuan 0.017 lere 1 mh'ını kiralayabiliyorsunuz sorunsuz isteyen tek tek girer adamın rep sayfasına yorumları okur önceki kiralayanlar %100 olumlu yorum yaptıysa neden sizden olumsuz yorum alma riskine girsin? işini sağlam yapan birisiyse. Şahsen ben kendi rigimi kiralıyorum daha pahalıya yazıyorum fakat suan alan yok ama dün 0.013 'a buldum 2 mh affetmedim ben kiraladım. ve sorunsuz kullanıyorum suan %100 online kapasiteyle. http://leaserig.net de rekabet artıyor fiyatlar düşüyor malesef.

roo7er (OP)
Member
**

View Profile
January 30, 2014, 01:56:52 PM
Last edit: January 30, 2014, 02:10:57 PM by roo7er

edit aynı anda yazmışız.

o sizin şansızlıgınızmış bende kiraladım talihsizlikya yanlışlık modemin kabblosuna ayagım çarptı 20dk falan kapalı kaldı 20dk ekledim adam gayet iyi anlayuş gösterdi ve olumlu yorum yaptı. 2 gün önce 0.04 0.035 lere kiralanıyordu fakat sayı artınca rekabet oldu şuan 0.017 lere 1 mh'ını kiralayabiliyorsunuz sorunsuz isteyen tek tek girer adamın rep sayfasına yorumları okur önceki kiralayanlar %100 olumlu yorum yaptıysa neden sizden olumsuz yorum alma riskine girsin? işini sağlam yapan birisiyse. Şahsen ben kendi rigimi kiralıyorum daha pahalıya yazıyorum fakat suan alan yok ama dün 0.013 'a buldum 2 mh affetmedim ben kiraladım. ve sorunsuz kullanıyorum suan %100 online kapasiteyle. http://leaserig.net de rekabet artıyor fiyatlar düşüyor malesef.

Doğrudur ben de arada görüyorum 0.015ler filan anında kapılıyor yakalasam ben de kaçırmam o fiyata zaten. Bahsedilen siteleri kullanarak 0.0190a rig kiralayabilirsiniz. Fakat benim fiyatım 0.022dir. Dediğim gibi siz nasıl 0.0190 a bahsedilen sitelerden rig bulabiliyorsanız ben de o fiyata aynı siteden müşteri bulabilirim. O yüzden fiyatı düşürmeyi düşünmüyorum. Sorunsuz, aracısız ve kolay bir şekilde rig kiralamak isteyenler pm atabilir
calligrapher
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
January 30, 2014, 02:32:32 PM

aslında fiyat gayet uygun, 2 gün önce 0.0040 seviyesindeydi ama ben 0.020 nin altına indiğini görmedim kiralamanın, ayda yılda bir çıkıyor ve anında gidiyor onlar.

zaten rig kiralayanlar günlük kazanç için değil patlamaya müsait coinleri kazıyor. 2 gün önce 0.040 dan potcoin kazmaya başlasanız şu ana kadar 4-5ltc kâr edilirdi 2 günde.

selamlar olsun.
roo7er (OP)
Member
**

View Profile
January 30, 2014, 08:12:48 PM

Rig kiralanmıştır. Gelişmeleri ilk mesajda editleyeceğim bundan sonra.
sowanted
Full Member

View Profile
January 31, 2014, 05:57:56 PM

Rig kiralanmıştır. Gelişmeleri ilk mesajda editleyeceğim bundan sonra.

bu arada 7 24 online olmadıgımı göz önünde bulundurun demişsin bence teamnviewer kurup kirayalan kişiye 1 günlük erişim verebilirsin Smiley

mbican
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 31, 2014, 11:17:56 PM

hocam kiralamak isterim ben pm göndermeye çalıştım gönderemedim bir türlü bana ulaşırsanız sevinirim
roo7er (OP)
Member
**

View Profile
January 31, 2014, 11:41:22 PM

hocam kiralamak isterim ben pm göndermeye çalıştım gönderemedim bir türlü bana ulaşırsanız sevinirim

pm gönderilmiştir.
skype'dan da ulaşabilrsiniz

skype adı: baro.darko
Pages: [1]
  Print  

Jump to: