Bitcoin Forum
June 20, 2024, 09:43:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Boğa Sezonu İşaretleri mi?  (Read 406 times)
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283
Merit: 10

View Profile
June 07, 2018, 03:54:08 AM

Umarim dedigin çikar, yoksa beklemekten artik yorulduk. Bu isaretler güzel ama artik isaret degil sonuç görmek istiyorum
sunistator
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 07, 2018, 06:41:10 AM

boğa sezonunun en güzel belirtilerinden birini yazayım. piyasanın düşmekte zorlanması. yani yan yan gitmesi ve o seviyenin altına düşmemesi. o yan yan gittiği noktaya tekrar geldiğinde alış emirlerinin fiyatı yükseltmesi.
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
June 07, 2018, 11:22:03 AM

Hadi hayırlısı bakalım , bir takım işaretler boğa piyasasını göstersede tam olarak ayı piyasasından çıkamadık maalesef , ama işaretlet sanki ayı piyasasının sonunun geldiğini haber veriri nitelikte.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
June 07, 2018, 11:27:25 AM

Durumlar cok saglam gelecek gibi gosteriyor fakat biraz daha zamana ihtiyaci var. Bir kac aya kadar biraz daha hacim olusturabilirse muthis bir cikis olabilir.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
hndgnl
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 4

View Profile
June 07, 2018, 11:27:39 AM

Hazirlanma sureci cok uzun surdu toparlanip boga sezonu gümbür gümbür gelecek bence heyecanla bekliyoruz Smiley
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
June 07, 2018, 12:26:30 PM

Heyecanla beklemeye devam, kafamızın içine zamanlama yerleştirdikçe olayın tadı kaçıyor sanki. Boğa gerçekten geldiğinde, gelmeye başladığında , öyle miydi böyle miydi diye ekstra sinyal aramaya gerek bile olmayacak zaten kendini belli edecek. O yüzden bu aralar saldım, nasılsa biz buralardayız.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
June 07, 2018, 01:40:58 PM

Bir süredir herkeste sabırsızlıkla boğa sezonu beklentisi var ancak önemli olan artık bazı şeylerin realize edilebilmesi. Çoğu kişinin sabrı taştı, bir kısım insanlar silkelendi gitti. Geriye kalanlar da artık güzel gelişmeler görmek istiyor.
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
June 07, 2018, 02:34:38 PM

Geldi geliyor gelecek derken ,ortada bir tane olumlu duruma karşılık verecek kripto para yok ,bütün bu yaşanan gelişmelere yatırımcıyı oyalamaktan başka hiç bir işe yaramıyor.Artık ümitler tükenmek üzere.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
hannapulu
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
June 07, 2018, 02:42:40 PM

Daha boğanın boynuzlarının bile çıkmadığını düşünüyorum, bir ara piyasa hareketlenir gibi oldu ama yine aşağı yönlü bir hareket gerçekleşti. Umarım bu durum fazla uzun sürmez de eski volatiliteli günlere döneriz.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
Coin.milyarderi
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 3

View Profile WWW
June 08, 2018, 12:38:03 PM

Beklemeye devam arkadaşlar daha bir sinyal yok benim gözlemlerime göre ama bu yaz olacak diye düşünüyorum. Yani daha gelmiyor ama birkac aya kalmaz gelir boga sezonu bence.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
lightbringer14
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile WWW
June 08, 2018, 12:56:14 PM

Bekle bekle tamam bekleyelim de nereye kadar daha hicbir belirti yok ortada nedense hep oyalandığımızı düşünüyorum.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
S_akarsu
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 5

View Profile WWW
June 08, 2018, 01:14:44 PM

Sanki öyle bir havası var bitcoinin fakat tam bir boğa sezonu ne zaman gelir bilemiyorum. Yatırımcıya biraz daha sabretmek düşüyor.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
June 08, 2018, 01:57:06 PM

Kesinlikle boga sezonu isaretleri. Uzun zaman oldu bence ve artik saglam bir boga sezonunu yoldadir artik diyorum.
minerturk
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
June 08, 2018, 02:35:37 PM

Nisan ve haziran aylarinda guzel cikislar bekleniyordu zaten nisan ayi cok fazla karsilamadi bu beklentiyi fakat hazirandan umudumuz cok.

MONARCH | THE COMPLETE CRYPTO SOLUTION | Private Sale is LIVE! ▬▬ "Be your own KING" | PRE-SALE: JUNE 15, 2018 ▬▬▬▬▬
Coingump (OP)
Member
**

Activity: 108
Merit: 38

One day everyone will use the blockchain.

View Profile
June 09, 2018, 01:12:45 PM

Başlıkta maddelendirdiklerim haber vs değil. Önemli olan noktası yani işin mutfağından gelişmeler.

Haber konusunda denilenlere ben de katılıyorum. Çoğu zaman haberlerin etkisi bir saman alevi bile olamıyor.
O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
June 09, 2018, 01:57:10 PM

Belki de boğa ve ayı sezonunu bir yılın içinde belli bölümlerde beklememek lazım. Bu sene bizim için boğa sezonunun olacağı bir yıl değildir ve durgun bir yıl olacaktır. Sonuçta burada uzun vadede bekletiyoruz. O yüzden de 3 4 ay için birşeyler beklemek kısa vade olur.
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434

View Profile
June 09, 2018, 02:04:13 PM

Nasıl bir boğa sezonu bekliyorsunuz anlayamadım,  marketin hacmini değerlendirdiğimizde boğa görünmüyor.  Öncelikle  hacım hacım hacım.
Himmeli
Jr. Member
*

Activity: 169

View Profile
June 09, 2018, 02:12:13 PM

Boga sezonunun gelmesi icin Btc'nin hoplayip ziplamasi lazim. Bu yavaslik dogasina aykiri. Deli zamanlarinda bir asagi dusup bir yukari cikiyordu. 13-14 bin olmadan bence boga sezonu geldi diyemeyiz. Bir anda firlamayacaktir ama soyle rahatlikla yukarilara bir sicrama yaptigini gormek lazim once.
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238

View Profile WWW
June 09, 2018, 02:20:15 PM

Boğa sezonuna daha çok süre olduğunu düşünüyorum , ayı piyasasından yeni çıktık gibi ,bunun arkasından belli bir duraklama dönemi ve sonrsında boğa dönemi buda demek oluyorki daha en az 50 gün var.
ferdimutluiphone
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
June 09, 2018, 02:21:16 PM

Evet tüm emareler bu yönde ilerliyor. Umarım bir an önce gerçekleşmeye başlar. Hodl yapmaktan turşumuz çıktı. Bana da her an başlayacakmış gibi geliyor...

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: