Bitcoin Forum
May 07, 2024, 08:30:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Oyun oynayarak Bitcoin kazanın. haziran 2018 haberidir..  (Read 140 times)
zeynep.1 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
June 03, 2018, 12:10:30 PM

Oyun oynayarak Bitcoin kazanın
Japon teknoloji şirketi GMO, kullanıcıların oyun oynayarak Bitcoin kazanmalarını sağlayan yeni bir mobil uygulama geliştirdi.[/b]

CoinDesk’te yer alan habere göre Japon teknoloji şirketi GMO, kullanıcıların oyun oynayarak Bitcoin kazanmalarını sağlayan yeni bir mobil uygulama geliştirdi.

Duyuru metnine göre, CryptoChips olarak adlandırılan yeni uygulama, başlangıçta GMO tarafından geliştirilen gerçek zamanlı savaş oyunu Whimscial War ile entegre halde olacak.

Bu yılın Ağustos ayından itibaren hem android hem de iOS cihazlara yüklenebilecek olan oyunla kullanıcılar elde ettikleri sıralama ve görevlerine göre Bitcoin ile ödüllendirilecekler.

Oyuncular, kripto para kazanmak için cihaz içi madenciliği kullanmak yerine Bitcoin’leri doğrudan GMO’dan alacaklar. Şirket, geçtiğimiz yılın Aralık ayında kendi Bitcoin madencilik operasyonlarını başlattı ve aynı zamanda Ağustos ayında da bulut madenciliği hizmeti sunacak.

Teknoloji devi, açıklamasında yeni uygulama aracılığıyla, Bitcoin’i almak için kendi dijital cüzdanlarını kullanmaya ihtiyaç duyacaklarından dolayı halkın kripto para birimlerini tanımaya teşvik etmenin amaçlandığını söyledi.

GMO, ayrıca ilerleyen dönemde uygulamaya daha fazla kripto para eklemenin ve diğer mobil uygulamalarla entegrasyonları genişletmenin planlandığını bildirdi.

Öte yandan geçtiğimiz Şubat ayında Steam platformunda yayınlanan Montecrypto: The Bitcoin Enigma adlı bir başka oyun da oyun içindeki şifreleri çözebilen kullanıcıya 1 Bitcoin vermeyi vaat ediyor.

Kim bilir, belki de şifreleri çözüp Bitcoin’in sahibi olan şanslı kişi siz olabilirsiniz.

[www.athero.io]  ❒  ATHERO  ❒  Internet 3.0 solution
▀▀█▄▄   A revolutionary decentralized digital economy   ▄▄█▀▀
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715070615
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715070615
Reply with quote  #2

1715070615
Report to moderator
alchera
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
June 03, 2018, 12:20:22 PM

ee tamam çok güzel anlatmışsında nerden yüklenecek hangi işletim sistemlerini destekliyor hangi telefonları desteklemiyor..link yok hiç  bi bilgi yok..reklam yapıp çıkmışsın..ama adres yok
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
June 03, 2018, 12:42:14 PM

Cihazlarda izinsiz madencilik olaylarından sonra pek güvenemiyorum bu tarz şeylere, büyük bir şirket belki böyle şeylere tamah etmez ama belli de olmaz. Ayrıca buna benzer bir proje daha vardı Rewardmob, onu pek beğenmedim kazanmak imkansıza yakın
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 03, 2018, 12:53:19 PM

Online kullanıcı sayısı yüksek olan oyunları bilirsiniz knight online, lol ve türevleri. bunlarda tek yaptığınız vakit kaybı. ha işi ticarete dökenlere, kazanç elde edenlere sözüm yok. bu tarz kripto entegre edilmiş, bu yönden kazanç getirebilecek oyunlar halen muamma. worldopoly icosu devam ediyor. ethereum ağızını zorlayan kedili oyun falan. çok nadir.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 03, 2018, 02:18:27 PM

Bariz belli ki söz konusu şifreyi siz çözene kadar sisteme giren tüm cihazlar madencilik yapacak. Mantıklı yüzbinlerce kişiye ödül vaat ederek büyük bir madenci havuzu kuruyorsun ve onlara 1 BTC vericem derken sen 12.5 BTC peşinde koşuyorsun. Fee'ler hariç.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
June 03, 2018, 02:48:33 PM

Her platform bir şeyler vaat ediliyor ama henüz elle tutulan bir şey yok olanda o kadar düşük kazançlar sağlıyor ki değmiyor kasmaya. Bakalım gelecek ne gösterecek.
listenandapply
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
June 03, 2018, 02:51:06 PM

Başladığında denemekte fayda var, hem boş zamanlarımızı oyunla geçiririz hem de biraz olsun coin kazanırız. Tam sistemi anlayamadım ama iyi kazandırırsa bütün zamanımı bunun için bile harcayabilirim
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
June 04, 2018, 01:09:59 AM

Oyun ile bitcoin kazanmak iyi güzel fakat bitcoin madenciliği için telefonlar uygun olmayabilir ve kısa ömürlü olur eğer bu teknolojiyi yaparsa japonlar yapar fakat ucuz olacağını sanmıyorum bizim ülkede bu vergiler ile
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
June 04, 2018, 04:40:51 AM

Diğer bir çok projede bu tarz oyun versiyonlarıyla karşılacağız gibi görünüyor. Yalnız bu oyun geliştirildi derken şuan da piyasa da mı nasıl ulaşılıyor bu oyuna onun hakkın da bilgi verilmemiş sanırım ya da henüz piyasaya çıkmamış galiba çıkınca denemekte fayda var oyun ilgi çekici olursa daha güzel olur tabi hem keyifli vakit geçirip hemde btc kazanmak iyi olurdu

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
cilgindansci
Member
**

Activity: 504
Merit: 10

umachit.fund

View Profile
June 04, 2018, 06:41:13 AM

Oyun oynayarak kripto para kazanma konulu daha önce 2-3 tane oyun oynadım ve epey vaktimi de harcadım.
Elde var sıfır gibi bir durumum var o yüzden bu tip oyunlara biraz daha mesafeli kalmayı tercih ederim.

nefsim
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
June 04, 2018, 07:23:23 AM

Oyunu biraz araştırdım. Ağustos ayında çıkması planlanıyormuş. Biraz popüler olsun çok fazla talep olacağına eminim. Oyun oynayarak para kazanma kelimesini duyan balıklama atlıyacaktır.
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
June 04, 2018, 07:27:47 AM

faucet kölelik sisteminde olduğu gibi düzenek kurmamışlar çok kişinin ilgisini çekebilir. ama saatlerce uğraşık 1 bitcoinin binde birini vereceklerse yine boş. trailer videoları, ilk izlenim, birkaç feedback yani acele etmeye gerek yok. gelsin önümüze bakarız.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 04, 2018, 07:49:42 AM

Oyunun genel amacı sadece para kazanmakmı?
Nası bir oyun olacak ?
Eski musluk siteleri gibi olursa çok sıkıcı olur
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
June 04, 2018, 08:13:14 AM

ödemeyi direk bitcoinle yapmaları beni biraz kuşkulandırdı, çünkü bu yükün altından kalkmaları için biraz gelir almaları lazım. belki oyun oynarken sizin cihazınız ile madencilik yapacak olabilirler. bunların yerine kendi kripto paralarını vermeleri daha mantıklı sanki.
zeytinye
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
June 04, 2018, 04:57:45 PM

Böyle şeylere pek güvenemiyorum her şey olabilir. Maden yapar göndermez keylogger ekran görüntüsü alabilir vb tabi bu arkadaşın anlattığı öyledir demiyorum dikkatli olmakta fayda var sadece.
gunmunj
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
June 04, 2018, 10:25:55 PM

Bitcoin üzerinden reklam yapmaya çalışılmış bana öyle geldi, ayrıca kazanılan bitcoinleri gerçekten ödeyecekler mi? Ödeme alan arkadaşların ödeme kanıtlarını paylaşmalarını rica edeceğim Smiley
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 05, 2018, 08:10:23 AM

ee tamam çok güzel anlatmışsında nerden yüklenecek hangi işletim sistemlerini destekliyor hangi telefonları desteklemiyor..link yok hiç  bi bilgi yok..reklam yapıp çıkmışsın..ama adres yok

Sende hemen karalamış boklamışsın hep armut piş ağzıma düş biraz araştırın bir şeyleri kendiniz arkadaş ne güzel paylaşmış işte google a girip şirket adı yazıp mevcut alt yapısında ki programları uygulamaları oyunları araştırıp içlerinden seçip sistem gereksinimlerine bakmaya üşeniyorsan zaten hiç girme böyle şeylere sen emeğe saygı biraz

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: [1]
  Print  

Jump to: