Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:07:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: BTCFRM Faucet - Saatlik 2.70 Dogecoin Kazanın  (Read 314 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 04, 2018, 08:47:15 AM

Kripto para piyasasına adım atmış her birey muhakkak faucet (musluk) sistemleri ile karşılaşmıştır. Ücretsiz olarak kripto para kazanmamızı sağlayan bu sistemler bir dönem oldukça popüler bir hal almıştı. Özellikle o dönem içerisinde faucet sistemi ile kripto para biriktiren kullanıcılar geçtiğimiz zirve dönemlerinde çok ciddi kar marjı elde etmiştir. Lafı daha fazla uzatmadan bu sistem nedir ve nasıl çalışır bunlara göz atalım.

Faucet Nedir

Faucet, İngilizce kökenli ve dilimizde ''Musluk'' anlamına gelen kelimedir. Kripto para piyasası içerisinde belirli oranlar ile ücretsiz olarak para dağıtan yazılımlar için musluk benzetmesi yapılmaktadır. Bu sebeple bu sistemlere Faucet adı verilmektedir. Bu sistemler oldukça yaygın ve bir o kadar da popüler olarak günümüzde hizmet vermeye devam etmektedir. Fazla bir kazancın söz konusu olmadığı bu sistemler ile ortalama düzeyde gelir elde etmek mümkündür. Yatırım yapılmadan gelir elde edildiği de düşünülecek olursa oldukça kazançlı ve %100 oranında karlı bir iş olduğunu da söylemeden geçmemek gerekli diye düşünüyorum. Faucet sistemleri direkt olarak cüzdanlara ödeme yaparak çalışmaktadır ve en yaygın ödeme yöntemi olarak Bitcoin, Dogecoin, Litecoin ve Ethereum kullanılmaktadır.

BTCFRM Faucet

Türkiye’nin en büyük kripto para forumu olmayı başaran BTCFRM sürekli olarak hizmetlerini güncellemeye ve kullanıcıları için yenilikler sunmaya devam ediyor. Forum hizmetinden yanı sıra yatırım önerileri, kripto para dönüştürücü gibi hizmetleri ile dikkat çeken bu forum geçtiğimiz günlerde hizmetleri arasına bir yenisini daha ekledi. BTCFRM Faucet hizmeti ile kullanıcılarına bir yenilik sunan forum yönetimi boş zamanlarınızı değerlendirmek için ve forum üzerinde bilgi alışverişi yaptığınız zamanları değerlendirebilmemiz için bu hizmetini devreye soktu. Her 5 dakika içerisinde 0.222 Dogecoin ödeme yapan bu hizmet ile saatlik ve günlük olarak güzel gelir elde etmek mümkün.

Saatlik 2.70 Dogecoin

Evet, yanlış okumadınız. Bu hizmet ile saatlik olarak 2.70 Dogecoin kazanma fırsatınız bulunuyor. Üstelik tek bir kuruş bedel ödemeden, yatırım yapmadan bu hizmetten herkes faydalanabiliyor. Bazı kullanıcılar için bu ücret düşük gelebilir fakat belirtmemiz gereken bir diğer nokta ise yabancı faucet sistemlerine göre oldukça yüksek bir gelir imkanı sunuluyor olmasıdır. Ayrıca yerli proje gururu ile de kullanabileceğimiz bu hizmet sayesinde Türkiye’de bir ilk hizmetin kullanıcıları da oluyoruz.

Referans Kazançları

Daha fazla kazanç mı istiyorsunuz? O zaman sadece Faucet hizmeti ile değil de referans sistemi ile de kazanmaya ne dersiniz? BTCFRM Faucet hizmetine davet edeceğiniz her referansınız için %15 bonus ödemesi yapılıyor. Aktif, gerçek kullanıcılar davet ederek arkadaşınızın her 1.000 Dogecoin kazancına ek olarak sizde 150 Dogecoin kazanmak istemez misiniz? Acele edin ve bu fırsatları kaçırmayın!

Haydi, Kazanma Zamanı

İnternet kullandığınız zamanlarda boş vaktinizi değerlendirmek ve bu zamanı gelire çevirmek için daha ne bekliyorsun? Hemen BTCFRM Faucet adresini ziyaret edin ve ücretsiz olarak Dogecoin kazanmaya başlayın. Üstelik bu hizmetin süresini beklediğiniz sırada foruma üye olarak forum içi etkinlikler ile de ekstra gelir elde etme fırsatını yakalayın! Daha ne bekliyorsunuz?

BTCFRM Faucet: https://goo.gl/6orwT9
NOT: Hizmet linki kesinlikle referans linki içermiyor. Referans linki eklenmediği zaman hizmet tanıtımları bir sıkıntı çıkartmıyor diye biliyorum.

ulabar22
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
June 04, 2018, 08:25:34 PM

abi 1 cente bile denk gelmiyor tl ile 4 krş para ediyor uğraşmaya değmez. onun yerine daha farklı bir kampanya yapsanız daha iyi olurdu.
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
June 05, 2018, 07:12:46 AM

hocam kusura bakmayın ama 1 saatte gelenin pek değeri yok. 0.01 dolar yapıyor 1 saatlik hasılat. oldum olası bu faucet düzenini sevemedim gitti. pc başında takip ediyorsun ama gelen öyle abartılı değil. faucetten geleni eğer bete yatırılması ve oradan katlanması ancak böyle artırılır bence.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 05, 2018, 07:19:55 AM

abi 1 cente bile denk gelmiyor tl ile 4 krş para ediyor uğraşmaya değmez. onun yerine daha farklı bir kampanya yapsanız daha iyi olurdu.

Site adresini iyice incelediniz mi? Forum adresimize ulaşarak sadece yazacağınız makaleler ile 12.000 Dogecoin kazanma şansınız bulunuyor. Ayrıca forum içerisinde yer alan çekilişler ile de yüklü miktarlarda farklı kripto para kazanma şansınız da bulunuyor. Yani olay sadece bu değil, kazanmak için pek fazla seçeneğiniz bulunuyor. Smiley

hocam kusura bakmayın ama 1 saatte gelenin pek değeri yok. 0.01 dolar yapıyor 1 saatlik hasılat. oldum olası bu faucet düzenini sevemedim gitti. pc başında takip ediyorsun ama gelen öyle abartılı değil. faucetten geleni eğer bete yatırılması ve oradan katlanması ancak böyle artırılır bence.

Yatırım yapmadan ciddi anlamda kazanç sağlayabileceğiniz farklı bir hizmet var mı? Farklı hizmetten kastım bu kadar az emek vereceğiniz, sadece 2 veya 3 tık ile ciddi gelir elde edeceğiniz neresi var? Lütfen dice sitelerini örnek göstermeyin, onlar zaten her zaman kasa için oynanan oyunlar.
qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229

View Profile
July 17, 2018, 03:32:45 PM

Yeni kampanyalarimiz ve etkinliklerimiz her hafta forum sitemizde olmaktadir.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 19, 2018, 04:07:28 PM

Yeni kampanyalarimiz ve etkinliklerimiz her hafta forum sitemizde olmaktadir.

Her hafta oluşturulan yeni kampanyalara katılan birisi olarak gerek forum aktivitelerinden gerekse forum yönetiminden oldukça memnunum. Ayrıca bu aktiviteler içerisinde sınırlı katılım oranı tutulması ve çok zor olmayan şartlar belirlenmesi de kazanma oranını artıran bir diğer güzel detay.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
July 19, 2018, 09:14:29 PM

Borsadan birçok kazanç yöntemi varken ve al-sat imkanı varken bu tür şeylere kulak vermenizi pek tavsiye etmem, bu tür sitelere girdiğinizde siz anlamadan bilgisayarınız üzerinden mining yapılabilme ihtimali ve sitedeki açıklardan dolayı hacklenme riskiniz var, ağrısız başınızı ağrıtmayın.

ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
July 19, 2018, 09:52:04 PM

Borsadan birçok kazanç yöntemi varken ve al-sat imkanı varken bu tür şeylere kulak vermenizi pek tavsiye etmem, bu tür sitelere girdiğinizde siz anlamadan bilgisayarınız üzerinden mining yapılabilme ihtimali ve sitedeki açıklardan dolayı hacklenme riskiniz var, ağrısız başınızı ağrıtmayın.

Aynen doğrudur, bu tür sitelerle vakit geçirileceğine daha iyi araştırmalar yapılıp daha iyi kazanç elde edebilirsiniz. Bir de cüzdanlarınızı bilgisayarınıza kaydetmeyin.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
mustafayasinsenturk
Full Member

Merit: 100

View Profile
July 19, 2018, 09:57:32 PM

Yeni başlayanlar için faucetler iyi bir alıştırma oluyor. Adamların hevesini baştan kırmayın. Arkadaşlar kendilerince bir kampanya düzenlemişler ilerde ödüller de artabilir takılmayın bu kadar miktara
yussuzc1
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
July 19, 2018, 11:02:03 PM

Yatırım yapmadan ciddi anlamda kazanç sağlayabileceğiniz farklı bir hizmet var mı? bountyler var dostum Smiley eğer kafanı kullanırsan çok güzelde oradan gelen parayı katlıyabiliyorsun ama ben senin demek istediğini anlıyorum Smiley
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 19, 2018, 11:12:46 PM

Milletin hevesini kırmayın hemen. Adamlar emek verip bir platfom yapmışlar. Buradan da bilgi veriyorlar. İsteyen kullanır istemeyen kullanmaz. Ben de zamanında faucet sitelerini kullanmıştım. Beni tek sıkan nokta şu recaptcha olayıydı. Tamam gerekli elbette ama bazen aşırı uzun sürüyor, doğru işaretlendiği halde defalarca yeni objeler çıkıyor.
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171

View Profile
July 19, 2018, 11:20:51 PM

valla faucetler de çoktan bitti hocam, yani piyasa öyle durgun ki hiç bir şey yapası gelmiyor insanın
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 20, 2018, 12:53:14 PM

Milletin hevesini kırmayın hemen. Adamlar emek verip bir platfom yapmışlar. Buradan da bilgi veriyorlar. İsteyen kullanır istemeyen kullanmaz. Ben de zamanında faucet sitelerini kullanmıştım. Beni tek sıkan nokta şu recaptcha olayıydı. Tamam gerekli elbette ama bazen aşırı uzun sürüyor, doğru işaretlendiği halde defalarca yeni objeler çıkıyor.

Boş beleş yorumları zaten pek kafaya takmıyorum şu forum içerisinde. Zamanında bende faucetler üzerinden çok güzel miktarlarda birikim elde ettim ve kripto paraların zirve noktasına ulaştığı dönemlerde tüm o emeklerimi nakit olarak aldım. Pişman oldum mu vakit harcadığım için? Kesinlikle hayır. Birde ufak bir ekleme yapmak istiyorum ki üst mesajlarda yer alan kendisini açıkgöz sanan Jr. Member arkadaş, sen buralara para kazanmak için damlamadan önce ben çok daha öncesinde burada bilgi paylaşımları yapıyor ve bounty kampanyaları ile gelir elde ediyordum. O sebeple kendini açıkgöz sanarak cevap verme bana.
depresifenfeksiyon
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
July 20, 2018, 01:02:27 PM

hayırlı olsun umarım başarılı olursunuz ancak bu forum varken sadece fucet için sizi tercih edeceklerini sanmıyorum ki sizde öyle düşünüyor olmalısınız.
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Merit: 254

View Profile
July 20, 2018, 02:21:34 PM

Faucetler ile para kazanma dönemi yıllar önceydi. Birçok kişi ayda 3-5 dolar para kazanmak için saatlerini harcıyordu. Artık kimse bu tür işler ile uğraşmak istemiyor.
Daha yüksek ödül miktarları insanların ilgisini çekiyor.
LithiumCycle
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 20, 2018, 05:17:22 PM

Mantıklı sonuç itibariyle paranın iyisi kötüsü olmaz, ama buna benzer birkaç yerde daha farklı haberler gördüm saatte bir çekiliş hakkı ile belirli limitler arasında dogecoin veriyordu. Dogenin geleceği konusunda endişelerim olmasa kafa yorabiliridm
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 20, 2018, 05:34:03 PM

Bu faucet yani musluk işlemleri aynı eskiden ptc siteleri vardı onlar gibi bu arada doge herhalde btcfrm'un para birimi 😀😀 hep doge üzerinden kampanya düzenliyor

frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
July 20, 2018, 07:27:39 PM

Bende bi ara coinpotta claim yapiyordum bir süre sonra sıkıcı olmaya başladı. ortalama 25 30 satoshi civarı 15 dakida bir claim hakkı veriyordu. Çok küçük meblağlar olduğu için pek uğraşmaya değmez.
depresifenfeksiyon
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
July 20, 2018, 07:28:53 PM

bazen satoshi lazım oluyor bu tarz durumlar için değerlendirilebilir ancak borsada feelerden bu paralar erir gider zaten
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
July 20, 2018, 08:35:07 PM

Hep söyledim yine söylüyorum, bu forumda başka forumun reklamını yapmak gülünç oluyor. Faucet modası yıllar önce bitti, yine de verdiğiniz ödül için teşekkür ederiz Smiley
Umarım hedeflediğiniz ölçüde büyüyebilirsiniz.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███